Νέα

Αναζήτηση τρίτου ατόμου για τρίο με τη γυναίκα μου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα DArie94
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 172
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

deanj9412

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2024
Μηνύματα
10
Like
36
Πόντοι
0
Εγώ το ξαναγράφω ότι από το φιλικό περιβάλλον μπορείτε να βρείτε εμπιστο άτομο.
Κοίταξε πρωτα γυρω σου.....
Συμφωνώ. Η εγώ έβαλα την κοπέλα μου να γλυψει έναν άγνωστο δημόσια και να τραβήξει βίντεο να μου το στέλνει την ώρα που το κάνει.

Βρήκε κάποιον και το έκανε και αυτός δέχτηκε.
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
1.050
Κριτικές
2
Like
3.689
Πόντοι
456
Βάλε φωτο τις γυναίκας σου εδω...να βλεφαριάσουμε προσόντα...και θα καταλάβεις αμέσως οτι είσαι στο μέρος το σωστό...το πρόστυχο!!!
 

Mouxtikosss

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2024
Μηνύματα
108
Like
145
Πόντοι
1
Καλησπέρα, θα ήθελα γνώμες που να ψάξουμε για να βρούμε τρίτο άτομο με την γυναίκα μου για να κάνουμε τρίο.
1) Γνωριμία από κοντά (μπαρακια τλ)
2) Ίντερνετ; και αν ναι σε ποιο site;
Σίγουρα θέλουμε κάποιον άγνωστο αλλά και να μπορούμε να εμπιστευτούμε.

Όποιος έχει κάποια σοβαρή συμβουλή παρακαλώ να την κατάθεση.
Καλησπέρα!

Για 2vs2 αν σας ενδιαφέρει στείλε μύνημα.Αθήνα
 

Cp1234

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2024
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Αυτό με την εσκορτ με στραπον δεν το είχα σκεφτεί. Καλό ίσως για αρχή γιατί όπως έχω πει δεν προτιμάμε επαγγελματίες.
Όχι εγώ δεν θα τον φάω.
Φίλε darie ξέρω ακριβώς τη ψάχνεις είμαι το κατάλληλο άτομο πιστεύω..... Αν θες στείλε να τα πούμε .....29 ψάχνω για περιπέτειες έχω βρεθεί και με άλλα ζευγάρια σα κ εσένα άλλες 2 φορές!
 

nikos55

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2010
Μηνύματα
241
Like
423
Πόντοι
21
Είναι πολύ λίγα τα σωστά άτομα θέλει προσοχή γιατί μετά κολλάνε και γίνονται ενοχλητικοί και επικίνδυνη...
 

milfakias18cm

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2024
Μηνύματα
34
Like
229
Πόντοι
20
Αυτό φαίνεται μια λογική προσέγγιση απλά θα ήθελα να ξέρω αν υπάρχει καποι σάιτ που είναι λίγο πιο σοβαρό. Θέλω να πω που να έχει το υψηλότερο ποσοστό των πιο νορμάλ αντρών.
δεν υπαρχουν σοβαρά και ασόβαρα σάιτ. είναι και θέμα τύχης. τώρα πρέπει να σσκεφτείτε τί θα θέλατε να δοκιμάσετε, αν θέλετε στάνταρ μπαλαντέρ ή απλά και μόνο να το ζήσετε μια φορά. ςπίσης αν είχε και κάποια εμπειρια ακόμα καλύτερα.
 
OP
OP
D

DArie94

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2022
Μηνύματα
181
Like
427
Πόντοι
21
δεν υπαρχουν σοβαρά και ασόβαρα σάιτ. είναι και θέμα τύχης. τώρα πρέπει να σσκεφτείτε τί θα θέλατε να δοκιμάσετε, αν θέλετε στάνταρ μπαλαντέρ ή απλά και μόνο να το ζήσετε μια φορά. ςπίσης αν είχε και κάποια εμπειρια ακόμα καλύτερα.
Δεν μπορείς και να ξέρεις εξ αρχής αν θες σταθερό ή για μια φορά. Αυτό είναι όπως έρθει. Ιδανικά άμα μας αρέσει η φάση γιατί όχι και σταθερά. Κατάλαβες
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.503
Κριτικές
1
Like
7.541
Πόντοι
2.306
Δεν μπορείς και να ξέρεις εξ αρχής αν θες σταθερό ή για μια φορά. Αυτό είναι όπως έρθει. Ιδανικά άμα μας αρέσει η φάση γιατί όχι και σταθερά. Κατάλαβες
Αμα πετυχει η φαση το οργανωνετε και 3 φορες την εβδομαδα 5-6 το απογευμα.
θα φευγεις βιαστικα απο τη δουλεια και θα σου λενε «βιαζεσαι να πας τα παιδια φροντιστηριο ?» και συ θα απαντας « οχι ρε παιδια, εχουμε τριο σημερα και περιμενει ο γαμιας, εχει σπασει τα τηλεφωνα»
ανθρωπινα πραγματα της καθημερινοτητας.
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.580
Κριτικές
11
Like
5.189
Πόντοι
746
8 σελιδες εφτασε το θεμα, γαμησε κανεις ?
Κι εσύ τι ζόρι τραβάς;
Αφού δεν θες μόνο να μαρκαλήσεις, θες και τα μουνόζουμα κι επειδή δεν γράφει για τέτοια, συμπεραίνω ότι δεν ενδιαφέρεσαι :confused:
 

milfakias18cm

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2024
Μηνύματα
34
Like
229
Πόντοι
20
έχει να κάνει κα μ
Δεν μπορείς και να ξέρεις εξ αρχής αν θες σταθερό ή για μια φορά. Αυτό είναι όπως έρθει. Ιδανικά άμα μας αρέσει η φάση γιατί όχι και σταθερά. Κατάλαβες
έχει να κάνει και με την χημεία, και το βαθμό εξοικείωσης, και αν σας άρεσε εξίσου και στους 2. έχει γενικά πολλά. τώρα για το αν θα είναι σταθερός, εξαρτάται αν έχετε καλο συγχρονισμό και όχι πολλά κενά θα το πάτε για πιο σταθερό το πράμα (είναι και πιο βολικό και απο υγειονομική άποψη αλλά και για το ότι μαθαίνει ο ένας τον άλλο). Σημαντικό επίσης να είναι ξεκάθαρα σαρκική η σχέση για να μην υπάρχουν ούτε ζήλειες ούτε τίποτα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom