Νέα

Αναζήτηση τρίτου ατόμου για τρίο με τη γυναίκα μου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα DArie94
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 172
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ppj

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2023
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Όπως είπε και ένας συναγωνιστής πιο πάνω, μην το πολυσκέφτεσαι τύπε. Αποφασίστε με τη γυναίκα σου αν θέλετε άντρα, γυναίκα ή και τα 2, ψάξτε σε μπαράκια και αν δεν σας "βγει", βρείτε κάποιον επαγγελματία.
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.939
Κριτικές
30
Like
20.468
Πόντοι
8.846
Θα φοράω καποτα ρε τυπε... ασε που δεν επιτρέπονται και τα φιλιά στη γυναίκα του όπως γράφει.

Του υπόσχομαι οτι θα του γαμησω τη γυναίκα σα να είναι μια κοινή φτηνη πουτανα και μετά θα εξαφανιστω.
Μη σου πω θα αφησω και 10ρικο φεύγοντας.
Αν κατουρήσει 20άρικο...δε θέλω τσιγκουνιές :confused:
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.939
Κριτικές
30
Like
20.468
Πόντοι
8.846
Τρίο με τη γυναίκα σου και άλλον άντρα ΔΕΝ κάνεις.
ΤΕΛΟΣ.
mmf μόνο με γκομενάκια ή ιερόδουλη, και εννοείται με καλό φίλο σου για να χαβαλεδιάζετε αλλιώς δεν έχει φάση...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Όλα τα άλλα στο mmf είναι προφάσεις if u know what i mean...
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.197
Κριτικές
62
Like
20.278
Πόντοι
14.936
Αν ψάχνεις για εμφανισημο νεαρό, γυμνασμενο, καθαρό , ευγενικό και να του αρέσουν οι προφυλάξεις ......... απλά δεν θα βρεις
Μην το λες αυτό Βούλα..
Πρώτα με φωτογραφίζεις καλά καλά και μετά
του λες δεν θα βρει..
Είμαι εδώ άνθρωπε μην μασάς...:sunglasses:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Voula
OP
OP
D

DArie94

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2022
Μηνύματα
181
Like
427
Πόντοι
21
Άρα και εσύ καταλήγεις ότι δύσκολα θα έβρισκες γυναίκα για τρίο fmf αν δεν ήταν επαγγελματίας του είδους. Ίσως μόνο σε swingers bars που κάποιες από τις γυναίκες είναι πιο απελευθερωμένες.

Το να προσκαλέσεις τυχαίους ανθρώπους έχει κάποιο ρίσκο. Μπορεί να κολλήσει αυτός με τη γυναίκα και να πρήζει μπάλες. Ποτέ δεν ξέρεις.
Γι'αυτό σε ξενοδοχείο χωρίς ανταλλαγή τηλ και όσο το δυνατόν λιγότερες πληροφορίες. Αυτό νομίζω είναι το ιδανικό.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.107
Κριτικές
4
Like
7.256
Πόντοι
1.336
Γι'αυτό σε ξενοδοχείο χωρίς ανταλλαγή τηλ και όσο το δυνατόν λιγότερες πληροφορίες. Αυτό νομίζω είναι το ιδανικό.
Φιλαρακο δε θα κανεις τιποτα γιατι εισαι διχασμενη προσωπικοτητα , οπως στο σεξ.
Φοβασαι υπερβολικα αρα πρεπει με επαγγελματια για safe, αλλα σε ξενερωνει ΚΑΙ ταυτοχρονα θελεις ερασιτεχνη που σε εξιταρει αλλα δεν εναι safe και φοβασαι. ΟΤΙ ΝΑ 'ΝΑΙ
 

cost2001

Μέγας
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.806
Like
11.515
Πόντοι
3.556
Γι'αυτό σε ξενοδοχείο χωρίς ανταλλαγή τηλ και όσο το δυνατόν λιγότερες πληροφορίες. Αυτό νομίζω είναι το ιδανικό.
Εγώ τύπε θα σου πρότεινα τον @aiolos.klima50 για τη δουλειά που θέλεις, αν δεχτεί να έρθει που θα δεχθεί σίγουρα πες του να φέρει μαζί και το πορτοκαλί ριχταρι
 

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.049
Κριτικές
20
Like
6.022
Πόντοι
6.815
Τρίο με τη γυναίκα σου και άλλον άντρα ΔΕΝ κάνεις.
ΤΕΛΟΣ.
mmf μόνο με γκομενάκια ή ιερόδουλη, και εννοείται με καλό φίλο σου για να χαβαλεδιάζετε αλλιώς δεν έχει φάση...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Όλα τα άλλα στο mmf είναι προφάσεις if u know what i mean...
Ναι γιατί πιστεύεις ότι το εννοεί.
Κουβέντα να γίνεται.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.611
Like
68.086
Πόντοι
11.956

Kaulotzitzikas

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2021
Μηνύματα
130
Κριτικές
1
Like
489
Πόντοι
21
Καλησπέρα, θα ήθελα γνώμες που να ψάξουμε για να βρούμε τρίτο άτομο με την γυναίκα μου για να κάνουμε τρίο.
1) Γνωριμία από κοντά (μπαρακια τλ)
2) Ίντερνετ; και αν ναι σε ποιο site;
Σίγουρα θέλουμε κάποιον άγνωστο αλλά και να μπορούμε να εμπιστευτούμε.

Όποιος έχει κάποια σοβαρή συμβουλή παρακαλώ να την κατάθεση.
Μήπως τρέχεις ενώ πρέπει να περπατήσεις πρώτα ? Δεν τρολαρω λέω μήπως πρέπει να το πάτε σταδιακά βήμα βήμα ή είσαστε αποφασισμένοι βουρ για τρίο ?
 

Akis_val

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2024
Μηνύματα
22
Like
19
Πόντοι
0
Καλησπέρα, θα ήθελα γνώμες που να ψάξουμε για να βρούμε τρίτο άτομο με την γυναίκα μου για να κάνουμε τρίο.
1) Γνωριμία από κοντά (μπαρακια τλ)
2) Ίντερνετ; και αν ναι σε ποιο site;
Σίγουρα θέλουμε κάποιον άγνωστο αλλά και να μπορούμε να εμπιστευτούμε.

Όποιος έχει κάποια σοβαρή συμβουλή παρακαλώ να την κατάθεση.
Καλησπέρα. Εάν θέλετε, μπορούμε να τα πούμε.
 
OP
OP
D

DArie94

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2022
Μηνύματα
181
Like
427
Πόντοι
21
Μήπως τρέχεις ενώ πρέπει να περπατήσεις πρώτα ? Δεν τρολαρω λέω μήπως πρέπει να το πάτε σταδιακά βήμα βήμα ή είσαστε αποφασισμένοι βουρ για τρίο ?
Θες να μου πεις ποια θα ήταν τα πρώτα βήματα;
 

Kaulotzitzikas

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2021
Μηνύματα
130
Κριτικές
1
Like
489
Πόντοι
21
Ένα same room μήπως , ένα swingers club σε πρώτη φάση για μάτι κι ο,τι προκύψει? Αν κατάλαβα καλά δεν το έχετε ξανακάνει.αν κάνω λάθος διόρθωσε με . Η φαντασίωση απ' την πραγματοποίηση της φαντασίωσης έχει απόσταση να διανύσεις...τουλάχιστον εγώ με την δικιά μου πήγαμε με αργά βήματα για να φτάσουμε σε αυτου του είδους παιχνίδι που αναφέρεις
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.643
Κριτικές
57
Like
6.863
Πόντοι
5.406
Μήπως τρέχεις ενώ πρέπει να περπατήσεις πρώτα ? Δεν τρολαρω λέω μήπως πρέπει να το πάτε σταδιακά βήμα βήμα ή είσαστε αποφασισμένοι βουρ για τρίο ?
Ακριβώς αυτο!!
Θες να μου πεις ποια θα ήταν τα πρώτα βήματα;
Λοιπόν ,για αρχή φέρνεις τη γυναίκα σου να την πηδηξω σκληρά και καβλωμενα, για να νοιώσει ένα δυνατό ξένο καυλι. Μετά βρίσκεις κάποιον να πηδηξει κι εσένα και φχαριστιεστε και οι δύο τις πουτσες των ονείρων σας.
 

arxidakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2022
Μηνύματα
436
Κριτικές
9
Like
2.533
Πόντοι
481
Μπορεις να διαλεξεις μια καλη μουναρα εσκορτ με στραπον για αρχη να στην γαμησει και να βλεπεις. Μετα γαμας εσυ την μουναρα να σε βλεπει εκεινη . Θα γουσταρετε και οι δυο περισσοτερο. Εαν σας βγει καλο πατε και σε επιβητορα. Απλα εσυ μετα αφου στην γαμησει τι θα κανεις θα κατσεις κι εσυ να τον φας;
 
OP
OP
D

DArie94

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2022
Μηνύματα
181
Like
427
Πόντοι
21
Μπορεις να διαλεξεις μια καλη μουναρα εσκορτ με στραπον για αρχη να στην γαμησει και να βλεπεις. Μετα γαμας εσυ την μουναρα να σε βλεπει εκεινη . Θα γουσταρετε και οι δυο περισσοτερο. Εαν σας βγει καλο πατε και σε επιβητορα. Απλα εσυ μετα αφου στην γαμησει τι θα κανεις θα κατσεις κι εσυ να τον φας;
Αυτό με την εσκορτ με στραπον δεν το είχα σκεφτεί. Καλό ίσως για αρχή γιατί όπως έχω πει δεν προτιμάμε επαγγελματίες.
Όχι εγώ δεν θα τον φάω.
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.360
Κριτικές
16
Like
1.460
Πόντοι
2.487
Θα εχετε και οι 2 παθητικο ρολο στη συνεύρεση με τον τριτο;
Η απαντηση θα κρινει πολλα για τους υποψηφιους
 

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.049
Κριτικές
20
Like
6.022
Πόντοι
6.815
Αυτό με την εσκορτ με στραπον δεν το είχα σκεφτεί. Καλό ίσως για αρχή γιατί όπως έχω πει δεν προτιμάμε επαγγελματίες.
Όχι εγώ δεν θα τον φάω.
Ρε μεγάλε σου αρέσει η ιδέα για εσκορτ αλλά παράλληλα δεν θες επαγγελματίες;
Θα μας τρελάνεις;
Τι τρικυμία υπάρχει στον εγκέφαλο σου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom