Νέα

Αναζητήσεις μασαζιούχων τεμαχίων Αθήνας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα panagos35
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 643K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Rafa

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
14
Κριτικές
4
Like
194
Πόντοι
0
ερωτημα για δυνατους λυτες...Αλεξανδρα (μαλλον ψευτικο τελειως ονομα-ουτε καν σταθερο) μελαχρινη ωραιο μιλφ προ μιλφ με μεσαιο βυζι ωραια ποδια , πολυ καλο μασζ στο ιδρυμα της μεσογειων λιγο πριν κλεισει...αυτο που πηγε μετα χαμηλα στην Συγγρου...την ψαχνω απο τοτε, κανεις δεν ξερει τιποτα! κριτικες ειχαν ανεβει τοτε για την ποιοτητα της!

Έχω αναφερθεί στη συγκεκριμένη και σε άλλο νήμα ("Αναμνήσεις των μασαζόβιων"). Το πραγματικό της όνομα μάλλον είναι Ελένη... Την είχα πρωτοσυναντήσει στο Συγγρού 45, όταν και μου την πρότεινε η Λίζα. Πάντα την επέλεγα για νούρου. Η τύπισσα ήταν απλά φοβερή! Δεν ξέρω αν επρόκειτο μόνο για θέμα χημείας, πάντως μιλάμε μακράν για τις καλύτερες συνεδρίες (υπέροχο μασάζ και ακόμα πιο υπέροχο Β' μέρος!) που έχω κάνει ποτέ στον χώρο των μασάζ! Όταν άνοιξαν και το Μεσογείων 289 ("Amouage Health Spa"), πολλές έπαιζαν μερικές μέρες εκεί και μερικές μέρες στο Συγγρού 45. Στη Μεσογείων, μου την είχαν παρουσιάσει ως Αλεξάνδρα, όπως αναφέρει και ο φίλος @alexalex77777. Καταλήγω πως το πιθανότερο είναι να λέγεται Ελένη, καθώς λίγο πριν κλείσει το Amouage, την τελευταία φορά που είχα πάει και την αναζήτησα ως Αλεξάνδρα, με ρώτησαν για ποια πρόκειται και όταν τους είπα πως στο Συγγρού 45, λεγόταν Ελένη, κατάλαβαν ποια ήταν και ανέφεραν πως απουσίαζε. Δεν την έχω ξαναβρεί από τότε που έκλεισαν τα 2 μαγαζιά σε Μεσογείων και Συγγρού... Δεν εμφανίστηκε ποτέ στο αμέσως επόμενο μαγαζί της Λίζας (Συγγρού 296), ούτε και την έχω πετύχει ποτέ στο τωρινό της (Σολωμού 70). Συνεχίζω παρόλα αυτά να ελπίζω πως κάποια στιγμή θα επανέλθει στο χώρο...
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Η Φωτεινή (personal spa, Μιχαλακοπούλου 179) βρίσκεται τώρα κάπου;
 

alexalex77777

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
610
Like
57
Πόντοι
6
Έχω αναφερθεί στη συγκεκριμένη και σε άλλο νήμα ("Αναμνήσεις των μασαζόβιων"). Το πραγματικό της όνομα μάλλον είναι Ελένη... Την είχα πρωτοσυναντήσει στο Συγγρού 45, όταν και μου την πρότεινε η Λίζα. Πάντα την επέλεγα για νούρου. Η τύπισσα ήταν απλά φοβερή! Δεν ξέρω αν επρόκειτο μόνο για θέμα χημείας, πάντως μιλάμε μακράν για τις καλύτερες συνεδρίες (υπέροχο μασάζ και ακόμα πιο υπέροχο Β' μέρος!) που έχω κάνει ποτέ στον χώρο των μασάζ! Όταν άνοιξαν και το Μεσογείων 289 ("Amouage Health Spa"), πολλές έπαιζαν μερικές μέρες εκεί και μερικές μέρες στο Συγγρού 45. Στη Μεσογείων, μου την είχαν παρουσιάσει ως Αλεξάνδρα, όπως αναφέρει και ο φίλος @alexalex77777. Καταλήγω πως το πιθανότερο είναι να λέγεται Ελένη, καθώς λίγο πριν κλείσει το Amouage, την τελευταία φορά που είχα πάει και την αναζήτησα ως Αλεξάνδρα, με ρώτησαν για ποια πρόκειται και όταν τους είπα πως στο Συγγρού 45, λεγόταν Ελένη, κατάλαβαν ποια ήταν και ανέφεραν πως απουσίαζε. Δεν την έχω ξαναβρεί από τότε που έκλεισαν τα 2 μαγαζιά σε Μεσογείων και Συγγρού... Δεν εμφανίστηκε ποτέ στο αμέσως επόμενο μαγαζί της Λίζας (Συγγρού 296), ούτε και την έχω πετύχει ποτέ στο τωρινό της (Σολωμού 70). Συνεχίζω παρόλα αυτά να ελπίζω πως κάποια στιγμή θα επανέλθει στο χώρο...
φίλε μου τα είπες όλα, συμφωνώ μαζί σου κ δυστυχώς ούτε εγώ την έχω βρει... λογικά θα έχει σταμάτησει...
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.238
Κριτικές
46
Like
3.745
Πόντοι
4.365
μήπως γνωρίζει κάποιος για ένα καινούριο μαγαζί στην Καλλιθέα?

Angel touch - Υψηλάντου 13 & Θησέως
Εχει ανοιξει...
Η Νικη.. απο Φρατζη4 πηγε εκει..
Μια αλλη ομορφουλα νεαρη..αλλα ξινη.. την ειχα ξαναδει στο αλλο μασαζ..της Λελλας... κ εκει ξυνη ηταν...
Γενικα.. τιποτα κανουργιο... κ αξιολογο...
 

ajax95-96

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
124
Like
14
Πόντοι
1
Καλησπέρα, ξέρει κανείς εάν εργάζεται κάπου ή Βικτόρια, ξανθιά μιλφ ουκρανη που δούλευε στο  Musses?
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
373
Πόντοι
26
Έχουμε ανοίξει και δουλεύουμε κανονικά.Δες την καταχώρηση μας στο σαιτ εδώ. Ευχαριστώ
Μιλούσα για την προ-διαφήμισης εποχή. Χαίρομαι που με διαψεύδεις,  καλές δουλειές.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Ποσες φορες πρεπει να πουμε οτι τα προσωπικα του καθενος,δεν βγαινουν στην φορα,ουτε ενδιαφερουν κανενα?....
 

ANTONIS76

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2011
Μηνύματα
12
Like
2
Πόντοι
0
Η Ελένη που δούλευε στην Γ Σεπτεμβρίου 59 και για λίγο στη Συγγρού 108 με άλλο όνομα που βρίσκεται ;
 

kokkoras alaniaris

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
75
Like
83
Πόντοι
0
Η Ασπα απο Εθναρχου Μακαριου ξερετε εαν συνεχιζει αλλου,η Αννα ανεφερε οτι σταματησε!
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.227
Κριτικές
28
Like
20.032
Πόντοι
5.946
Πάλι σταμάτησε; Το κορμί με τα ράστα και την τριχοφυία δεν λές;
 

Chris2018

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2017
Μηνύματα
9
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπερα και απο μένα. Μήπως γνωρίζετε πού είναι η Ελένη που δούλευε Σαπφούς 101 και πιο παλιά Σινώπης 29?
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.227
Κριτικές
28
Like
20.032
Πόντοι
5.946
Ε πως δεν έμπαινε...
Έμπαινε μια χαρά όταν ήθελε...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom