Νέα

Αναζητήσεις μασαζιούχων τεμαχίων Αθήνας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα panagos35
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 643K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (2 μέλη και 18 επισκέπτες)

papardol

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
39
Like
18
Πόντοι
0
Ξέρει κάποιος συναγωνιστής τι απέγινε το ένα απο τα δύο μασατζίδικα που βρισκονσταν θησέως 142.Ηταν και γραφείο γνωριμιών.Μεταφέρθηκε κάπου αλλού η έκλεισε οριστικά
 

Παρατηρητης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2010
Μηνύματα
61
Κριτικές
13
Like
382
Πόντοι
290
Ξερει καποιος συναγωνιστης που εργαζεται μια λαδοκορη ξανθια 39 ετων που εργαζοταν ως Βικυ στο μασατζιδικο της Θησεως στο Μαρουσι , αργοτερα στην Σολωμου 70 και μετα στην Μεσογειων 296 μαζι με την Εβελινα ?
 

igand2

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
7
Like
121
Πόντοι
1
η αλβανιδα απο στουρναρη 29 λεπτη με μαυρο ισιο μαλι με ονομα τζουλια αν θυμαμαι καλα η οποια μετα εμφανιζοταν στο φραντζη 7 ως μαρια εχει κανεις ιδεα που βρισκεται?
 

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.685
Πόντοι
456
Ξέρει κάποιος συναγωνιστής τι απέγινε το ένα απο τα δύο μασατζίδικα που βρισκονσταν θησέως 142.Ηταν και γραφείο γνωριμιών.Μεταφέρθηκε κάπου αλλού η έκλεισε οριστικά
Εγώ ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει κανείς - ναι Zero, σε σένα στηρίζομαι - για μια Χριστίνα αν θυμάμαι καλά το όνομά της που δούλευε στο συγκεκριμένο (Θησέως 142),μια φορά είχα περάσει μαζί της και μου άρεσε πάρα πολύ εμφανισιακά, πετιτ κοπέλα με απίστευτες μεγάλες φυσικοτατες βυζαρες, πόσο μάλλον για το σωματότυπό της. Μου χε πει ότι έχει και μικρό παιδάκι αλλά λίγο μετά αφότου επισκεφθώ το συγκεκριμένο μαγαζί θυμάμαι που διάβασα εδώ μέσα ότι το έκλεισαν και μάλιστα έγινε και σύλληψη των ιδιοκτητών - υπευθύνων καθώς έκαναν την τεράστια εγκληματική μαλακια να έχουν και ανήλικα στο ροστερ τους  :jerking: :jerking:
 

Alex1s85

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2018
Μηνύματα
31
Κριτικές
2
Like
113
Πόντοι
0
Αγαπητοί, γνωρίζει κανείς αν και που δουλεύει η Εύα από DBA;
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.121
Κριτικές
491
Like
37.389
Πόντοι
41.447
Εγώ ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει κανείς - ναι Zero, σε σένα στηρίζομαι - για μια Χριστίνα αν θυμάμαι καλά το όνομά της που δούλευε στο συγκεκριμένο (Θησέως 142),μια φορά είχα περάσει μαζί της και μου άρεσε πάρα πολύ εμφανισιακά, πετιτ κοπέλα με απίστευτες μεγάλες φυσικοτατες βυζαρες, πόσο μάλλον για το σωματότυπό της. Μου χε πει ότι έχει και μικρό παιδάκι αλλά λίγο μετά αφότου επισκεφθώ το συγκεκριμένο μαγαζί θυμάμαι που διάβασα εδώ μέσα ότι το έκλεισαν και μάλιστα έγινε και σύλληψη των ιδιοκτητών - υπευθύνων καθώς έκαναν την τεράστια εγκληματική μαλακια να έχουν και ανήλικα στο ροστερ τους  :jerking: :jerking:

φιλε δυστυχως δεν μπορω να βοηθησω
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
Καλησπέρα παιδιά ξέρει κανείς η Αλεξάνδρα από το μασάζ στον Άη Γιάννη που είναι;
 

poolmoor68

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2013
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
συναγωνιστες χαιρετιζω την παρεα.....θα ηθελα αν γνωριζετε, που εχει παει η Δωρα απο μουσσες μασσαζ στην καλλιθεα,εχει πληροφοριες καποιος?ευχαριστω
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.453
Κριτικές
42
Like
7.856
Πόντοι
4.666
συναγωνιστες χαιρετιζω την παρεα.....θα ηθελα αν γνωριζετε, που εχει παει η Δωρα απο μουσσες μασσαζ στην καλλιθεα,εχει πληροφοριες καποιος?ευχαριστω

και εγώ ψάχνω την ελίζα...που δούλεψε μόνο δύοπ εβδομάδες στην αρχή με το που άνοιξε...αυτό ήταν ΤΟ ΜΟΥΝΙ και ΤΟ ΓΑΜΗΣΙ!!!
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.227
Κριτικές
28
Like
20.032
Πόντοι
5.946
Αααααχ δεν στέριωσε στο μαγαζί...
 

nukemf

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2010
Μηνύματα
24
Like
14
Πόντοι
0
καλησπερα στους συναγωνιστες , μια ερωτηση και απο εμενα
η Χριστινα (Ελληνιδα) απο Πατησιων 131 που χαθηκε ??? εχει κανεις πληροφοριες ???
ευχαριστω
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.453
Κριτικές
42
Like
7.856
Πόντοι
4.666
καλησπερα στους συναγωνιστες , μια ερωτηση και απο εμενα
η Χριστινα (Ελληνιδα) απο Πατησιων 131 που χαθηκε ??? εχει κανεις πληροφοριες ???
ευχαριστω

δεν την ψάχνεις μόνο εσύ...
 

poolmoor68

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2013
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
συναγωνιστες χαιρετιζω την παρεα.....θα ηθελα αν γνωριζετε που εχει παει η Δωρα απο μουσσες μασσαζ ,εχει πληροφοριες καποιος?ελπιζω να γνωριζει καποιος ....ειμαι νεος στο forum .μαλλον εχει κανει κατι δικο της αλλα δεν ξερω που.
 

Abebablom

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2006
Μηνύματα
171
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
1
Φίλε αυτή η αγγελία για ποιο μαγαζί αφορά? Αυτή με το πλούσιο κατσαρό μαλλί στην τέταρτη φωτο λέγεται Νταϊάνα? Παίζει σε κάποιο μαγαζί?


Ξέρει κανείς που είναι η Βερόνικα? Αυτή στις 2 πρώτες φωτογραφίες γιατί είδα ότι σταμάτησε απο εκεί..

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom