Νέα

Αναζητήσεις μασαζιούχων τεμαχίων Αθήνας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα panagos35
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 643K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

JRT34

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
221
Like
0
Πόντοι
1
Μήπως γνωρίζει κάποιος συναγωνιστής μια λιθουανή Βικτώρια ξανθιά αδύνατη με ωράιο κορμάκι που δούλευε αρκετά  παλιά Φραντζή 4 και είχε περάσει και από Καλιρόης 48 και από Καραίσκου στον Πειραιά. 
 

perineo

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
762
Κριτικές
13
Like
156
Πόντοι
6.045
Η Άννα, μια πετιτ πολωνέζα που δούλευε σταρναρη 29 και σολωμου 54 έχει αποσυρθεί; ξέρει κανένας;
 

ohyes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.021
Like
9
Πόντοι
16
Η Άννα, μια πετιτ πολωνέζα που δούλευε σταρναρη 29 και σολωμου 54 έχει αποσυρθεί; ξέρει κανένας;

Καλή ερώτηση, έχω καιρό να τη δώ. Θα με ενδιέφερε κι εμένα μια ενημέρωση επί του θέματος.
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.893
Πόντοι
266
...Αλίσια από Μονής Προδρόμου 6????
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
Μήπως γνωρίζει κάποιος συναγωνιστής μια λιθουανή Βικτώρια ξανθιά αδύνατη με ωράιο κορμάκι που δούλευε αρκετά  παλιά Φραντζή 4 και είχε περάσει και από Καλιρόης 48 και από Καραίσκου στον Πειραιά. 
κοιταξες και στα τρια την ιδια μερα και ΔΕΝ?
 

Hellios

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε, μιλας για Αγ. Μελετιου 70 ??  Εκει υπηρχαν δυο, ενα στον 1ο και ενα στον 4ο...
Για πιο αναφερεσαι ??  Εχουν κλεισει και τα δυο ??
Δεν θυμάμαι νούμερο . Ηταν στη διασταύρωση με την 3η Σεπ. Σε αυτό το ύψος. Δίπλα από ένα μαγαζί που πουλούσε καφέδες κλπ. Και ήταν στον 1ο. Στον 4ο δεν θυμάμαι να είχε κάτι. Χειρομάλαξη έγραφε το κουδούνι νομίζω.
Την έχασα γμτ τη Βαλέρια. Ήμουν νέος και μαλάκας. :jerking: Δεν της πήρα κάνα κινητό -κάτι. Ενώ αυτή μου είχε πάρει 5-6 "συνεδρίες" .  Φτου σου ρε.. :s&m_1:
 

Hellios

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
.αρκεί να έχεις υπομονή(πελάτης για πολλά χρόνια)

αρκεί να έχεις υπομονή = να έχεις γερή τσέπη.
πελάτης για πολλά χρόνια = μαλάκας που τα ακουμπάει συνέχεια ... για πολλά χρόνια.

Έτσι τα μεταφράζω εγώ αυτά. Δηλαδή , γιατί πας σε ένα μαγαζί που ΔΕΝ ; για το μασάζ ; μη τρελαθούμε εντελώς. πήγαινε σε ένα κανονικό ινστιτούτο ή spa αν θες μασάζ , από μασέζ με δίπλωμα και όχι δίπλωμα της πούτσας. Και αν και εκεί είσαι πελάτης για χρόνια ίσως πάρεις κανένα φραπεδάκι ,που ξέρεις ;; και να μην πάρεις τουλάχιστον θα έχεις οφέλη από το γνήσιο χαλαρωτικό μασάζ.
Μήπως πας σε ένα μαγαζί που ΔΕΝ , με την ελπίδα πως θα φας ;; και πρέπει να πηγαίνω χρόνια , (να έχω αγοράσει το κτίριο) και κάποια στιγμή να φάω ;; γιατί να μην πάω σε ένα μαγαζί που είναι σε αυτά που τρως.. ;; να φάω αν όχι με την πρώτη , με τη δεύτερη..  :think:
 

PAPPOUS7

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2007
Μηνύματα
118
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
Δεν θυμάμαι νούμερο . Ηταν στη διασταύρωση με την 3η Σεπ. Σε αυτό το ύψος. Δίπλα από ένα μαγαζί που πουλούσε καφέδες κλπ. Και ήταν στον 1ο. Στον 4ο δεν θυμάμαι να είχε κάτι. Χειρομάλαξη έγραφε το κουδούνι νομίζω.

Για το ιδιο ιδρυμα λεμε, στον 1ο οροφο...ειχε και μια τεραστια πινακιδα που φαινοταν απο το δρομο και εγραφε "φυσιοθεραπεια"  !!
Ειχα παει αρκετες φορες απο παλια...
Για πριν 3-4 χρονια που λες, ηταν στα ΔΕΝ...σε αλλες περιοδους στα Full...τελευταια φορα που πηγα, πριν 2-3 χρονια ηταν καποιες χοντρουλες...
Δεν θυμαμαι ομως καμμια Βαλερια..
Τωρα εχει κλεισει  ??
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.356
Πόντοι
41.447
Για το ιδιο ιδρυμα λεμε, στον 1ο οροφο...ειχε και μια τεραστια πινακιδα που φαινοταν απο το δρομο και εγραφε "φυσιοθεραπεια"  !!
Ειχα παει αρκετες φορες απο παλια...
Για πριν 3-4 χρονια που λες, ηταν στα ΔΕΝ...σε αλλες περιοδους στα Full...τελευταια φορα που πηγα, πριν 2-3 χρονια ηταν καποιες χοντρουλες...
Δεν θυμαμαι ομως καμμια Βαλερια..
Τωρα εχει κλεισει  ??

το Αγ. Μελετίου 70 έχει κλέισει πλεον οριστικά και αμετακλητα..
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Αναζητείται θεραπεύτρια Αντριάννα από Σολωμου...ξέρει κάποιος από τους φίλους που πήγε; Είναι αυτή στην Στουρνάρη ή πηγε καπου αλλού;
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
χασαμε και τον παπα  :2funny:
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
:2funny:
και του χρονου στο X-Factor
το έχει
:2funny:
 

Συνημμένα

  • papas2.jpg
    papas2.jpg
    14,6 KB · Εμφανίσεις: 24
  • papas1.jpg
    papas1.jpg
    15,2 KB · Εμφανίσεις: 19

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom