Νέα

Αναζητήσεις μασαζιούχων τεμαχίων Αθήνας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα panagos35
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 643K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

sex-commando

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
442
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
Kαλημέρα...
Αναζητώ τεμάχια....

Ρόζη, κινέζα πέρασε ένα διάστημα από Σκουφά 10 και Συγγρού 12
Λάνα από Μονής Προδρόμου

Κάθε βοήθεια θα εκτιμηθεί.....
Η Ροζ ως Κιμ ήταν Ζησιμοπούλου 3 Γλυφάδα, για τη Λάνα που μας ζάλισες τα @@ διάβασε και καμμία απάντηση παραπάνω ή στο άλλο νήμα που ρώτησες.
 

Butlover

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2006
Μηνύματα
204
Like
90
Πόντοι
1
Παίζει πουθενά καμία σαν την έλλη απο μεσογείων 208, που γεννήθηκε για να παίρνει πίπες. Νομίζω μακράν η καλύτερη ρουφίχτρα. Υπάρχει κάποια που να γουστάρει έτσι πίπες?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.356
Πόντοι
41.447
Παίζει πουθενά καμία σαν την έλλη απο μεσογείων 208, που γεννήθηκε για να παίρνει πίπες. Νομίζω μακράν η καλύτερη ρουφίχτρα. Υπάρχει κάποια που να γουστάρει έτσι πίπες?

προσφατες πληροφοριες λενε οτι δουλευει καπου στην Καλλιθεα....
οι πληροφοριες παντως δεν ειναι τσεκαρισμενες...τις λεω με καθε επιφυλαξη...
μεγαλη καταπιολα παντως η Ελλη... :pipa1:
 

Butlover

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2006
Μηνύματα
204
Like
90
Πόντοι
1
προσφατες πληροφοριες λενε οτι δουλευει καπου στην Καλλιθεα....
οι πληροφοριες παντως δεν ειναι τσεκαρισμενες...τις λεω με καθε επιφυλαξη...
μεγαλη καταπιολα παντως η Ελλη... :pipa1:
Μπορεί κανείς να επιβεβαιώσει αν η Έλλη δουλεύει στην Καλλιθέα και αν ναι σε ποιό ίδρυμα?
 

Butlover

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2006
Μηνύματα
204
Like
90
Πόντοι
1
Κοντούλα 35αρα με σπαστό μακρυ μαύρο μαλλί. Σωματάκι κανονικό.
 

silverdragon

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
655
Like
2
Πόντοι
6
μαγκες καλημερα,ψαχνω να βρω που εχει παρει μεταγραφη ενα πολυ ωραιο milf που δουλευε μεχρι και πριν κανα 3μηνο στο καλλιρροης 85,ξανθια γυρω στα 40 με ολοισιο μακρυ μαλλι,ομορφο και εκφυλο προσωπο και δουλευε με το ονομα ΚΑΤΕΡΙΝΑ,μου ειχε πει οτι πριν την καλλιροης δουλευε σε ενα στο κεντρο αλλα εχω ξεχασει που :headbang:
:helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

fatsas30

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2009
Μηνύματα
81
Like
0
Πόντοι
0
μαγκες καλημερα,ψαχνω να βρω που εχει παρει μεταγραφη ενα πολυ ωραιο milf που δουλευε μεχρι και πριν κανα 3μηνο στο καλλιρροης 85,ξανθια γυρω στα 40 με ολοισιο μακρυ μαλλι,ομορφο και εκφυλο προσωπο και δουλευε με το ονομα ΚΑΤΕΡΙΝΑ,μου ειχε πει οτι πριν την καλλιροης δουλευε σε ενα στο κεντρο αλλα εχω ξεχασει που :headbang:
:helpplea: :helpplea: :helpplea:
ελα φιλε πρεπει να δουλευει σολωμου 59 πρωην ζανοσπιτο
 

silverdragon

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
655
Like
2
Πόντοι
6
παντως βλεπω τωρα τις προσφατες αναφορες απο το πρωην ζανοσπιτο και δεν βλεπω καμια που να μοιαζει με την κατερινα!! ξερει κανεις αλλος κατι ρε φιλαρακια????
 

ΑΡΑΓΚΟΝ1971

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2009
Μηνύματα
87
Like
68
Πόντοι
0

καλησπερα ψαχνω ευγενια απο φερων 19 αν ξερει καποιος κατι
 

Butlover

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2006
Μηνύματα
204
Like
90
Πόντοι
1
Τελικά για την Έλλη ξέρει κανείς τίποτα?
 

PAPPOUS7

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2007
Μηνύματα
118
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
καλησπερα ψαχνω ευγενια απο φερων 19 αν ξερει καποιος κατι

Φιλε, ξερω οτι Ελενη και Ναταλια απο Φερων 19, μετακομισαν στο 3ης Σεπτεμβριου 25.
Την Ευγενια, δεν την ξερω, ισως ομως να ειναι κι αυτη εκει.
 

rageo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
322
Like
128
Πόντοι
1
καλησπερα,η δεσποινα που ηταν σολωμου 54 και μετα λιγο στουρναρη 29 ξανθια που εχο να την δω πολυ καιρο καπου ξερει κανεισ τιποτα?
 

celtic1888

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2009
Μηνύματα
33
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς ρε παιδιά που έχει πάει η Μαίρη , Αλβανίδα που δούλευε Φραντζή 4 και για λίγο και Κ48 ??
Επίσης που σκατά είναι αυτό το choco spa στο Μαρούσι γιατί ψάχνω στο θρεντ και δεν το βρίσκω πουθενά...Ευχαριστώ συναγωνιστές προκαταβολικά...
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Ξέρει κανείς ρε παιδιά που έχει πάει η Μαίρη , Αλβανίδα που δούλευε Φραντζή 4 και για λίγο και Κ48 ??
Επίσης που σκατά είναι αυτό το choco spa στο Μαρούσι γιατί ψάχνω στο θρεντ και δεν το βρίσκω πουθενά...Ευχαριστώ συναγωνιστές προκαταβολικά...

μήπως ειναι ξανά στη φραντζή?ειναι μια αδύνατη γλυκιά κοπέλα με ίσιο καστανό μαλλί γύρω στο 1,70?
 

celtic1888

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2009
Μηνύματα
33
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Πιθανόν ρε φίλε αυτό που με μπερδεύει είναι το μαλλί , ήταν μεν ίσιο αλλά για μαύρο το είχα εγώ...Ευχαριστώ anyways θα πάω από εκεί και θα δω...Τελικώς ξέρει κανείς που είναι το choco spa ???
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Τελικώς ξέρει κανείς που είναι το choco spa ???

CHOCO_SPA!! Αποπλανήστε τις αισθήσεις σας και δοκιμάστε μασάζ από όλο τον κόσμο, με το ανανεωμένο προσωπικό μας. Δημητσάνας 1 (όπισθεν Ιατρικού Κέντρου Αθηνών), Μαρούσι  6984.46****, 6973.52****

τηλ εδω [URL unfurl="true"]http://ma.tanea.gr/ma_list.php?cat=519[/url]
 

Fanis

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
753
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
CHOCO_SPA!! Αποπλανήστε τις αισθήσεις σας και δοκιμάστε μασάζ από όλο τον κόσμο, με το ανανεωμένο προσωπικό μας. Δημητσάνας 1 (όπισθεν Ιατρικού Κέντρου Αθηνών), Μαρούσι   6984.46****, 6973.52****

τηλ εδω [URL unfurl="true"]http://ma.tanea.gr/ma_list.php?cat=519[/url]

πουτσα πεφτει?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom