Νέα

Αναζητήσεις μασαζιούχων τεμαχίων Αθήνας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα panagos35
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 643K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

banoutsos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
81
Κριτικές
56
Like
0
Πόντοι
80
    εμαθε  καθολου   πωs  γινεται το  στοματικο   και  να συμμετεχει ?   εκπαιδευτηκε?  για να μην ξαναπεταξω 80 ευρω.    αυτη ειναι ικανη να ζηταει και παραπανω ευρω, για να  ποτιστουν οι βυζαρεs τηs.
Κατ' αρχάς, ζητάει 100 Ευρώ (!!!!) και πέφτει στα 80, μόνο αν δει ότι σηκώνεσαι να φύγεις. Όχι, δεν έχει καμία (μα καμία, όμως) βελτίωση. Σε κανέναν τομέα. Και το καλύτερο για το τέλος. Η εκσπερμάτωση στο στήθος της, κοστολογείται, 20 Ευρώ !!! Μετά από διαπραγματεύσεις, πέφτει στα 10 ! Είναι ανεκδιήγητη !
 

PAPPOUS7

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2007
Μηνύματα
118
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
συναθλητες προσφερω γη και υδωρ :2funny:
για τα εξης τεμαχια :tits2:
α. ΛΩΡΑ μιλφ προς γκρανυ απο ουκρανια
εργαζοταν για λιγο στη σινωπης αμπελοκηπους
μαζι με την ελενη...

Κι εγω ψαχνω καποια Λωρα, μιλφ απο Ρωσια, που ηταν πριν απο ενα-εναμιση χρονο στο θεραπευτηριο Καλλιροης 85...
Ειναι αραγε η ιδια  ????
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.356
Πόντοι
41.447
Κι εγω ψαχνω καποια Λωρα, μιλφ απο Ρωσια, που ηταν πριν απο ενα-εναμιση χρονο στο θεραπευτηριο Καλλιροης 85...
Ειναι αραγε η ιδια  ????

Aν ειναι ψιλή- νταρντάνα, με 4 άρια φυσικά βυζια (πεσμένα) είναι η ίδια
 

PAPPOUS7

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2007
Μηνύματα
118
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
Aν ειναι ψιλή- νταρντάνα, με 4 άρια φυσικά βυζια (πεσμένα) είναι η ίδια

Μαλλον δεν ειναι η ιδια...
Ειχα περασει πολυ καλα μαζι της, και θα ηθελα να το επαναλαβω
Παντως, ευχαριστω για την απαντηση
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Κατ' αρχάς, ζητάει 100 Ευρώ (!!!!) και πέφτει στα 80, μόνο αν δει ότι σηκώνεσαι να φύγεις. Όχι, δεν έχει καμία (μα καμία, όμως) βελτίωση. Σε κανέναν τομέα. Και το καλύτερο για το τέλος. Η εκσπερμάτωση στο στήθος της, κοστολογείται, 20 Ευρώ !!! Μετά από διαπραγματεύσεις, πέφτει στα 10 ! Είναι ανεκδιήγητη !
την ξερω απο πιο παλια.  εχω ξαναγραψει για αυτην.  και αλλα πολλα θα μπορουσα να γραψω, αλλα και δεν αξιζει  και βαριεμαι.    μπορω να  σε ρωτησω κατι ?  αφου λοιπον την ξερειs καλα,  γιατι τοτε την ψαχνειs?
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Ρε, μη ψαρώνετε με τα εξτρά και μη πληρώνετε απο πριν !  ;)

Επειτα ρε μάγκες μου, δεν έχει κάβλα το προσυμφωνημένο. Ενώ άμα είναι της στιγμής, έχει άλλη φάση. Είναι η έκπληξη της γκόμενας, είναι η απορία της πως να χειριστεί τώρα τη φάση (να πάρει κάτι τις παραπάνω, για το ράντισμα ον δε μαπ, ας πούμε), είναι η αγωνία της μήπως βράχηκε το μαλί, είναι γενικά αλλιώς, και κυρίως είναι έτσι,... επειδή έτσι καβλώσαμε εκέινη τη στιγμή.
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Ρε, μη ψαρώνετε με τα εξτρά και μη πληρώνετε απο πριν !  ;)

Επειτα ρε μάγκες μου, δεν έχει κάβλα το προσυμφωνημένο. Ενώ άμα είναι της στιγμής, έχει άλλη φάση. Είναι η έκπληξη της γκόμενας, είναι η απορία της πως να χειριστεί τώρα τη φάση (να πάρει κάτι τις παραπάνω, για το ράντισμα ον δε μαπ, ας πούμε), είναι η αγωνία της μήπως βράχηκε το μαλί, είναι γενικά αλλιώς, και κυρίως είναι έτσι,... επειδή έτσι καβλώσαμε εκέινη τη στιγμή.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
να'σαι καλα ρε μαστορα
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Ρε, μη ψαρώνετε με τα εξτρά και μη πληρώνετε απο πριν !  ;)

Επειτα ρε μάγκες μου, δεν έχει κάβλα το προσυμφωνημένο. Ενώ άμα είναι της στιγμής, έχει άλλη φάση. Είναι η έκπληξη της γκόμενας, είναι η απορία της πως να χειριστεί τώρα τη φάση (να πάρει κάτι τις παραπάνω, για το ράντισμα ον δε μαπ, ας πούμε), είναι η αγωνία της μήπως βράχηκε το μαλί, είναι γενικά αλλιώς, και κυρίως είναι έτσι,... επειδή έτσι καβλώσαμε εκέινη τη στιγμή.
γιατι το εσβησες ωρε το παραδειγμα?? ηταν ολα τα λεφτα λεμε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Αφού το διάβασες, ...! Ασε μη ξυπνάμε και τους πάντες,....! :2funny:
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616

Συνημμένα

  • cameron_diaz_something_about_mary.jpg
    cameron_diaz_something_about_mary.jpg
    41 KB · Εμφανίσεις: 26

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Πάντως γενικά, την ώρα του παιχνιδιού, κόβεις τον αντίπαλο και κανονίζεις τα συστήματά σου. Αμα βλέπεις οτι τραβάει το άλογο και παίζει γερά, ξηγιέσαι κι εσύ ανάλογα.
Για μένα γενικά, το πόσα δίνω έχει να κάνει άμεσα με το πόσα παίρνω.
Που θα πεί, ότι έχω κλάψει 50άρικα κι έχω κατα-ευχαριστηθεί κατοστάρικα  . ;)

ΥΓ :
Εννοείται το 100ρικο ήταν τα στάνταρ 80 και κράτα και τα ρέστα κοριτσάρα μου και λίγα είναι για τη ζημιά που σου έκανα, αλλά την άλλη φορά θα κάνω μεγαλύτερη .

Και η γκόμενα :... Αχ, ναι !

Και εγώ, την επόμενη φορά : Δεν υπάρχει σάλιο , και τα 80 απο τον κουμπαρά τα έβγαλα, για να έρθω σε σένα αγάπη μου ! Μπουαχαχαχαχα !
(Αλλά η ζημιά,....ζημιά !)
 

alanhs

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
126
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
καλημερα αλανια ξερει κανεις ποου πηγε η ελενα απο στουρναρη 63 παρακαλω ενημερωστε με.
 

ASTREA100

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2009
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
Μαλλον δεν ειναι η ιδια...
Ειχα περασει πολυ καλα μαζι της, και θα ηθελα να το επαναλαβω
Παντως, ευχαριστω για την απαντηση

Πως ηταν.Για δωσε καποια χαρακτηριστικα.Κατι μου θυμιζει.
 

banoutsos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
81
Κριτικές
56
Like
0
Πόντοι
80
την ξερω απο πιο παλια.   εχω ξαναγραψει για αυτην.  και αλλα πολλα θα μπορουσα να γραψω, αλλα και δεν αξιζει  και βαριεμαι.    μπορω να  σε ρωτησω κατι ?  αφου λοιπον την ξερειs καλα,  γιατι τοτε την ψαχνειs?
Συγνώμη για την καθυστερημένη απάντηση. Την αναζητούσα, για δύο λόγους. Πρώτον, διότι, πλέον, με γνωρίζει και δεν μπαίνουμε σε όλες αυτές τις διαπραγματεύσεις και δεύτερον, γιατί είναι τέτοιο το μέγεθος της αρρώστιας μου με τα μεγάλα (και φυσικά, πάντα) στήθη, το οποίο με οδηγεί σε οικονομικές ακρότητες.

Αν και στο συγκεκριμένο τομέα, με ενδιαφέρει η ποσότητα και, όχι η ποιότητα, προσπαθώ να ξεχωρίζω το αντικειμενικό από το υποκειμενικό, έτσι ώστε να μην οδηγώ σε λάθος συμπεράσματα. Στην περίπτωση της Νικόλ, όμως, τολμώ να πω, πως έχει από τα ποιοτικότερα στήθη που κυκλοφορούν. Ποια είναι η άποψη σου ;
 

xristanos

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2008
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
Καλημέρα παλικάρια , ολοι στην απεργία !!!
μια ερώτηση στους ειδικούς , που δεν απαντήθηκε,
η ζωή από ιλιάδα και σόλωνος 31 που βρίσκεται?
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Συγνώμη για την καθυστερημένη απάντηση. Την αναζητούσα, για δύο λόγους. Πρώτον, διότι, πλέον, με γνωρίζει και δεν μπαίνουμε σε όλες αυτές τις διαπραγματεύσεις και δεύτερον, γιατί είναι τέτοιο το μέγεθος της αρρώστιας μου με τα μεγάλα (και φυσικά, πάντα) στήθη, το οποίο με οδηγεί σε οικονομικές ακρότητες.

Αν και στο συγκεκριμένο τομέα, με ενδιαφέρει η ποσότητα και, όχι η ποιότητα, προσπαθώ να ξεχωρίζω το αντικειμενικό από το υποκειμενικό, έτσι ώστε να μην οδηγώ σε λάθος συμπεράσματα. Στην περίπτωση της Νικόλ, όμως, τολμώ να πω, πως έχει από τα ποιοτικότερα στήθη που κυκλοφορούν. Ποια είναι η άποψη σου ;
  και για μενα εχει, και γαμω τα βυζια.  αλλα τι να τα κανω ετσι ψυχρη οπωs ειναι?  κουβεντα δεν λεει, δεν χαμογελαει, δεν συμμετεχει, δεν το ζει.  αφου θυμαμαι οτι τηs  ελεγα ανοιξε τα ποδια να δω το  μουνακι σου, και αυτη τα ανοιγε για 2-3 δευτερολεπτα και μετα παλι τα εκλεινε :2funny:  ξανα τα ιδια εγω,  ξανα τα ιδια και αυτη . εκανε και αλλεs μαλακιεs( για να μην μπαινουμε σε λεπτομερειεs).  εδω παμε για να ξεδωσουμε,  να ευχαριστηθουμε και να χαλαρωσουμε λιγο  και οχι να τρωμε στην μουρη τιs παλαβομαρεs , τα νευροφυτικα τηs καθε μιαs  και αν εχει ορεξη και σε τι διαθεση ειναι ( ειπαμε δεν ειναι μηχανεs και αυτεs, αλλα η δουλεια ειναι δουλεια) 
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
θυμαται κανεις μια βικυ απο θησεως στο μαρουσι καλοκαιρι 2008 με εξαιρετικο κεντρο βυζοαμυνας που να ειναι;;;
 

nios67

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2006
Μηνύματα
110
Like
4
Πόντοι
1
θυμαται κανεις μια βικυ απο θησεως στο μαρουσι καλοκαιρι 2008 με εξαιρετικο κεντρο βυζοαμυνας που να ειναι;;;

Εξαιρετική η Βίκυ αν και milfaki ηταν VFM  ακόμα και στο Θησέως....

Την ψάχνω κανενα χρόνο τώρα αλλα τίποτα....

Ξέρει κανεις που είναι??????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom