Νέα

Αναζητήσεις μασαζιούχων τεμαχίων Αθήνας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα panagos35
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 643K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mrserius

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2008
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0

Συναγωνιστές, μια Ζέτα Ελληνίδα (petit, γυμνασμένη, μικρό στητό βυζάκι) που ήταν προ μηνών στην Ηρακλείου στο Χαλάνδρι,
ξέρουμε που βρίσκεται (μου έλεγε ότι κάνει και κατ' οίκον...)
 

spetses7

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
62
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα. αναζητώ λάνα από μονης προδρόμου και χριστίνα από choco spa... κάθε βοήθεια δεκτή,
ευχαριστώ...
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
ξερει κανεις που ειναι η πρωην σεριφ της φ4;;;
 

Hellios

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπόν , ΜΟΝΟΝ οι Παλιοί θα την ξέρουν αυτή. Δούλευε ένα διάστημα στην Αγ.Μελετίου. Ίδρυμα που άνηκε στα ΔΕΝ , άσχετα αν εμένα μου είχε κάτσει, κάποια μια φορά.(όχι αυτή που αναζητώ)
Την λέγανε Βαλέρια !! Πιπίνι τρελό , από ρουμανία νομίζω(μη το δέσετε κόμπο αυτό) . Κοντούλα με ωραίο σώμα και αυτό που την ξεχώριζε ήταν το μασάζ ,συνάδελφοι . Μιλάμε για επαγγελματικό στύλ.(Το καλύτερο που έχω κάνει σε τέτοια μαγαζιά) Στο τέλος φραπέ (η μόνη που με έκανε να τελειώσω με φραπέ ,χωρίς να τον αγγίξω καν). Υποσχόμενη για καλαμάκι η λεγάμενη, δυστυχώς το ίδρυμα έκλεισε , την έχασα. Ξέρει κανείς κάτι ;
Μιλάμε για 3ετια σίγουρα.  
 

polyzos

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2010
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Στην οδό Στουρνάρη 63, τρίτος όροφος, βρίσκεται ένα studio-μασάζ...
Ένα από τα κορίτσια ήταν και η Ελένη, η οποία δούλευε εκεί μέχρι και τον Ιούλιο...
Κατά την τελευταία μου επίσκεψη μου είπαν πως έφυγε... Γνωρίζει κάποιος αν πήγε σε άλλο studio???
Ευχαριστώ πολύ!!!!!!!!!!!!!!!
 

ΦΡΙΞΟΣ !

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
Στην οδό Στουρνάρη 63, τρίτος όροφος, βρίσκεται ένα studio-μασάζ...
Ένα από τα κορίτσια ήταν και η Ελένη, η οποία δούλευε εκεί μέχρι και τον Ιούλιο...
Κατά την τελευταία μου επίσκεψη μου είπαν πως έφυγε... Γνωρίζει κάποιος αν πήγε σε άλλο studio???
Ευχαριστώ πολύ!!!!!!!!!!!!!!!
υπάρχει Ελένη ....κοντουλα , μικρουλα
 

PAPPOUS7

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2007
Μηνύματα
118
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
Λοιπόν , ΜΟΝΟΝ οι Παλιοί θα την ξέρουν αυτή. Δούλευε ένα διάστημα στην Αγ.Μελετίου. Ίδρυμα που άνηκε στα ΔΕΝ , άσχετα αν εμένα μου είχε κάτσει, κάποια μια φορά.(όχι αυτή που αναζητώ)
Την λέγανε Βαλέρια !! ........  Μιλάμε για 3ετια σίγουρα.  

Φιλε, μιλας για Αγ. Μελετιου 70 ??  Εκει υπηρχαν δυο, ενα στον 1ο και ενα στον 4ο...
Για πιο αναφερεσαι ??  Εχουν κλεισει και τα δυο ??
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Αν κάποιος συναγωνιστής έχει υπ'όψη του που μπορεί να βρίσκεται η Πατρίτσια που έκανε κάποιο καιρό πρόγραμμα στο Μελινόσπιτο της Στουρνάρη, ας ενημερώσει.
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Αν κάποιος συναγωνιστής έχει υπ'όψη του που μπορεί να βρίσκεται η Πατρίτσια που έκανε κάποιο καιρό πρόγραμμα στο Μελινόσπιτο της Στουρνάρη, ας ενημερώσει.
  :2funny:  οτι θυμασαι  χαιρεσαι.  ;)    και πρωτον το μελινοσπιτο ειναι σολωμου ασχετε,  και δευτερον εσενα ενα μαγαζι σου ταιριαζει.
 

tomkion

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2008
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
μπριζόλα πέφτει ΠΑΝΤΟΥ.ακόμη και σε αυτά που έχετε ΔΕΝ....αρκεί να έχεις υπομονή(πελάτης για πολλά χρόνια) και να έχεις κάνει πολλές επισκέψεις με κατάθεση ''ψυχής''.τουλάχιστον σε 5 που έχετε στα ΔΕΝ έχω φάει μπριζόλα......
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
  :2funny:  οτι θυμασαι  χαιρεσαι.  ;)    και πρωτον το μελινοσπιτο ειναι σολωμου ασχετε,  και δευτερον εσενα ενα μαγαζι σου ταιριαζει.

Συναγωνιστή, έχεις απόλυτο δίκιο, ως προς τη σωστή διεύθυνση του οίκου. (Γεράματα ρεεεε :grin: :grin:). Αν την συναντήσεις, ρίξε μου τηλεφωνάκι.....  ;)
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
ξερει κανεις που ειναι η στελλα απο καφανταρη;;;;
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.356
Πόντοι
41.447
ξερει κανεις που ειναι η στελλα απο καφανταρη;;;;

αν λες την Βουλγαρα μιλφ με τα σιλικονατα βυζια ειναι καθε μερα βραδυνη βαρδια (10 βραδυ-5 πρωι) στο στουνριο Σπυρου Πατση 27
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
η αννα η σεριφ φρατζη 4;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom