Νέα

Αναζητήσεις «χαμένων» ιερόδουλων...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα podolagnos_28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
904
Κριτικές
35
Like
7.223
Πόντοι
3.436
Αν εχει καποιος κάποια πληροφορία αλλά θα μου πείτε που να τη βρεις..όνομα Βίκυ αδύνατη ομορφη πολλη ξανθιά εμφανίζονταν στη πατρα στη Τσαμαδού κ Ρήγα φεραιου αλλά κ στην αιγισιλαου στο στενάκι τις χρονιές 2000-2003 ξέρουν η φίλοι μας απο πατρα ήμουν φοιτητής τότε εκεί στο πανεπιστήμιο η πρωτη μου με ξεπαρθενεψε..
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.941
Κριτικές
37
Like
2.890
Πόντοι
1.446
Sorry ρε guys που ξαναρωτάω αλλά η ΚΑΤΕΡΙΝΑ η ΣΕΡΒΑ που βόσκει γνωρίζουμε?
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.082
Κριτικές
128
Like
22.391
Πόντοι
28.900
Παίδες καλημέρα. Ξέρει κανείς τι απέγιναν η Ελένη από το στούντιο Φυλής104 και Ντίανα από την Γερμανική αλυσίδα;
 

Επισκέπτης
Η Τζοβαννα γνωριζουμε που βρισκεται αυτην την στιγμη. Πριν λιγο καιρο εργαζοταν στα στουντιο Κατεχακη 5 και Μελαντιας 50. Ποιο παλαιοτερα εργαζοταν στο στουντιο Φυλης 104
 

jamesjames

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2010
Μηνύματα
16
Κριτικές
8
Like
75
Πόντοι
0
Καλημέρα συναγωνιστές:

Η Τζένη που δούλευε παλιά στην Κροκεών 6 και μετά πήγε Βρυλισσού και στο Alien Girls, ξέρετε εάν παίζει πουθενά και με τι όνομα; Petite, μοντελέ και δήλωνε Τσέχα.
 

SIFISP2

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2008
Μηνύματα
55
Like
4
Πόντοι
0
Αν εχει καποιος κάποια πληροφορία αλλά θα μου πείτε που να τη βρεις..όνομα Βίκυ αδύνατη ομορφη πολλη ξανθιά εμφανίζονταν στη πατρα στη Τσαμαδού κ Ρήγα φεραιου αλλά κ στην αιγισιλαου στο στενάκι τις χρονιές 2000-2003 ξέρουν η φίλοι μας απο πατρα ήμουν φοιτητής τότε εκεί στο πανεπιστήμιο η πρωτη μου με ξεπαρθενεψε..
πατρα ειναι ........κυκλοφορει ......50αρα ..........εχει σπασει βεβαια ....αλλα για την ηλικια της καλη ....δεν νομιζω να εξασκει το επαγγελμα.........ζει στο σπιτι της...Και αυτα στα γραφω γιατι εχω γραφειο κοντα εκει που μενει και την βλεπω.
 

WASP4

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
124
Κριτικές
2
Like
138
Πόντοι
1
Καλημέρα συναγωνιστές και καλό μήνα:

Η μιλφ Άννα που δούλευε στην Αγία Πέτρου 7 ξανθιά με ωραίο μαυρισμένο σώμα, ξέρετε εάν παίζει πουθενά;
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496
πατρα ειναι ........κυκλοφορει ......50αρα ..........εχει σπασει βεβαια ....αλλα για την ηλικια της καλη ....δεν νομιζω να εξασκει το επαγγελμα.........ζει στο σπιτι της...Και αυτα στα γραφω γιατι εχω γραφειο κοντα εκει που μενει και την βλεπω.
Μια και μενεις Πατρα φιλε,μηπως εχεις υποψη σου τι απεγινε μια Μονικα μπαμπατσικη σχετικα ψηλη βυζαρου 4αρια Ρουμανα που ειχε παει Πατρα και δουλευε εκει απο Αθηνα;
 

paulospaulos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2016
Μηνύματα
846
Κριτικές
7
Like
968
Πόντοι
86
Καλό μήνα . Η παολα που δούλευε βρυλισσου 55 σταμάτησε τέλος του 2009 . Είχε πει τέλος . Ξερει κανεις αν επανηρθε;
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Καλημέρα συναγωνιστές και καλό μήνα:

Η μιλφ Άννα που δούλευε στην Αγία Πέτρου 7 ξανθιά με ωραίο μαυρισμένο σώμα, ξέρετε εάν παίζει πουθενά;

Επέστρεψε στο Διδύμου 20...ενημέρωσε ο Digweed.
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
Παίδες καλημέρα. Ξέρει κανείς τι απέγιναν η Ελένη από το στούντιο Φυλής104 και Ντίανα από την Γερμανική αλυσίδα;
το 2010 μεχρι το 2013 ηταν η χρυση εποχη για το στουντιο φυλης 104,ειχε τις καλυτερες ιεροδουλες και ηταν με διαφορα το καλυτερο στουντιο.η αλικη η καλυτερη κοπελα η οποια σταματησε πια.τωρα αν ξερει καποιος που είναι η ελενη η αιγυπτια όπως λεγοταν επισης η αναστασια η ιταλιδα και η αλεξανδρα?
 

rogue

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
28
Like
36
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδια...

Την Ντιανα, την ξανθια GILF απο Μαγνησιας 1Α την εχει πετυχει κανεις προσφατα;

Ειχα καιρο να την επισκεφτω και γνωριζω οτι δουλευε μονο απογευματα. Πηγα χθες αλλα ηταν η Σοφια και ξεχαστηκα να ρωτησω. Αν μπορει κανεις να βοηθησει θα ημουν υποχρεος... Ευχαριστω... :hi:

Από τις 8/9 έχω περάσει σταδιακά 5-6 φορές απο το Μαγνησίας 1. Σάββατο κλειστά. Καθημερινές κλειστά τα απογεύματα και εξαφανισμένη η Ντιάνα. Μήπως έχει σταματήσει και τρώγομαι άδικα;
 

SIFISP2

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2008
Μηνύματα
55
Like
4
Πόντοι
0

ΝΙΚΟΣΣ

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
370
Like
389
Πόντοι
21
Πριν λίγες μέρες στο Διδύμου 16 υπόγειο δούλευε μία gilf Ροζάλία. Ξέρει κανείς που βρίσκεται. Δεν την έχω ξαναβρεί εκεί καί η τσατσά που ρώτησα είναι καινούργια και μου είπε ότι δεν την ξέρει. 
 

ksaderfos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
94
Κριτικές
1
Like
337
Πόντοι
20
Καλησπερα παιδες. Ελπιζω να πηγαινουν ολα καλα στο αθλημα. Να ρωτησω γιατι την ξαναεχασα. Η αλεξανδρα-φουρειρα-σαβινα παιζει πουθενα??την ειχα αφησει στο caroline
 

freedrone

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2007
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά, έχετε πετύχει πουθενά την Ελένη από την Αίγυπτο;
Είδα μια απάντηση αλλά αφορούσε 2 κοπέλες μαζί οπότε έχω ακόμα απορία.

Ευχαριστώ :)
 

Agnwstoskavleas

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2017
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
guys που θα βρουμε κανα μιλφακι τρελο να το υπερσκισουμε και να λεει αα και ου στην αθηνα την αμαρτωλη?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom