Νέα

Αναζητήσεις «χαμένων» ιερόδουλων...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα podolagnos_28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Γουοτδεφακ

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2016
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Χαιρετώ άπαντες.

Μόλις έγινα μέλος και είναι το πρώτο μου ποστ, συνεπώς ζητώ κατανόηση για άγνοια της διαδικασίας, αλλά και την έκταση του κειμένου.
Ψάχνω μια συγκεκριμένη κοπέλα με την οποία ήμουν πολύ ευχαριστημένος αν και δεν ήταν ούτε όμορφη ούτε κορμάρα.
Πρόκειται για την αλβανίδα ΜΑΡΙΝΑ που έκανε πιάτσα ακριβώς μπροστά στο ξενοδοχείο ELYSIUM στην Αριστοτέλους το 2015.

Η Μαρίνα είναι εξαιρετικά αδύνατη (στέκα), έχει μαύρα μακριά μαλλιά (ίσως βαμμένα μαύρα), και το χαρακτηριστικό της είναι ότι της λείπουν τα επάνω μπροστινά δόντια (δεν είναι πρεζάκι). Δύο πράγματα ήταν για μένα σημαντικά: Οι πολύ puffy ρόγες της (είναι φετίχ μου) και η εξαιρετικά φιλική, εγκάρδια, και ήρεμη συμπεριφορά της. Δεν ήταν ρομπότ αλλά συμπεριφερόταν ως άνθρωπος. Ήταν κανόνι στο κρεβάτι και με άφηνε να κάνω ο,τι θέλω (μιλάμε για στάνταρ πράγματα). Ιδιαίτερη ευχαρίστηση ήταν ότι με χάιδευε και δεχόταν τα δικά μου χάδια. 'Οταν ζήτησα και δεύτερη κοπέλα για τρίο, μου έφερε ένα νεαρό γκομενάκι τρέλλα, να σου τρέχουν τα σάλια. Το γκομενάκι ήταν όμως κάπως ψυχρό και μηχανικό, παρότι η Μαρίνα είχε φροντίσει για τα πάντα, χωρίς παζάρια και αηδίες. Η Μαρίνα επανειλημμένως με είχε αφήσει πολύ ώρα μέσα πέραν της ταρίφας και μου έκανε στοματικό χωρίς λάστιχο με χύσιμο στο στόμα χωρίς καν να το ζητήσω. Γενικά πολύ χαλαρές καταστάσεις. Μου είχε δείξει και τα παιδιά της στο κινητό (αλήθεια ή ψέμματα είναι άλλο θέμα). Εννοείται ότι πάντα θυμόταν το όνομά μου και με αγκάλιαζε στον δρόμο όταν έφτανα. Συμπαθέστατη και γλυκειά γυναίκα. Και βέβαια είχε τον απόλυτο σεβασμό μου.

Ζω στο εξωτερικό και δεν έρχομαι συχνά. Μόλις ήρθα για σύντομη επίσκεψη (γονείς κλπ). Πέρσι που αναζήτησα την Μαρίνα (την γνώρισα πρόπερσι) μου είπαν οι άλλες που στεκόταν εκεί ότι δεν δουλεύει πια ή ότι δεν δουλεύει πια εκεί. Η μία έλεγε το ένα, η άλλη το άλλο. Παρούσα ήταν και η κοπέλα που κάναμε το τρίο ("σε θυμάμαι εγώ εσένα" κλπ)

Παρότι είμαι στην Αθήνα περίπου μια φορά το χρόνο και έχω σχέση στο εξωτερικό, θέλω να βλέπω την Μαρίνα όταν έρχομαι.
Εάν κάποιος εδώ γνωρίζει κάτι σχετικά, θα χαρώ πολύ να μάθω νέα της και που θα την βρω.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων για απαντήσεις, αλλά και για την προσοχή σας.
 

ThodwrisNeos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2016
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Τζινα ξανθό από Βουλγαρία δούλευε Φωκαίας.που στο καλο είναι αυτή ρε αλανια
 

ThodwrisNeos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2016
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Η Ουγγαρέζα Βικτόρια φυλής ψιλή με τατουάζ στη ραχοκοκαλιά γράμματα κινεζικά αν θυμάμαι καλά ξέρετε;
 

arkad

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
139
Κριτικές
3
Like
122
Πόντοι
1
Η Σοφία που δούλευε Θησεως 40 ξέρουμε αν εχει επιστρέψει σε κάποιο αλλο σπιτι;
 

BOMBAS21

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2016
Μηνύματα
207
Like
266
Πόντοι
21
Η Κλεοπατρα η βυζαρου που δουλευε τροφωνιου και πιο πριν ιουλανου υπαρχει πουθενα η ...βγηκε στη συνταξη???
 

kazanas

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
341
Like
4
Πόντοι
1
Γνωρίζει κανείς που βρίσκεται η "Ίρις"  ή "Κίτυ";;

Πριν χρόνια ήταν Κεραμεικού και μετά Φυλής...
 

arkad

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
139
Κριτικές
3
Like
122
Πόντοι
1
Πλέον εργάζεται στην Θεσσαλονικη.
Αγνωστο εαν θα επιστρεψει Αθηνα

Ευχαριστω πολυ για την απαντηση, μήπως ξέρεις και που? Υπαρχει μια πιθανότητα να με στείλουν επάνω ενα διήμερο μεσα στο Νοέμβριο, να εχω ενα στανταρακι.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.376
Κριτικές
49
Like
22.818
Πόντοι
24.596
ρε μαγκες η Χριστινα το σκυλι του πολεμου ξερουμε αν γαμιεται καπου?
 

AGNWSTOS89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2013
Μηνύματα
171
Κριτικές
7
Like
677
Πόντοι
301
μαγκες ξερετε που βρισκεται η νανσυ που δουλευε πριν μερικα χρονια στο φυλης 104
 

Γουοτδεφακ

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2016
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Εφόσον η πρώτη μου ερώγηση δεν απαντήθηκε, νέα ερώτηση:

1) ξέρει κανείς απο τους βετεράνους που μπορώ να βρω κορίτσι με ΚΟΝΤΟ ΜΑΛΛΙ (στυλ λεσβίας) σε μπουρδέλο κέντρο Αθήνας (ασχέτως περιοχής κέντρου)?
2) Κοκκινομάλλα επίσης υπάρχει πουθενά;

Ευχαριστώ για την προσοχή σας!
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Για τη Λειλά ή τη Βαλέρια εσύ ξέρεις τίποτα;
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.354
Κριτικές
10
Like
1.780
Πόντοι
5.975
Επίσης, ξέρει κανεις που ειναι η Ινα με την κωλαρα απο Αριστοτελους 5;
Για τη συγκεκριμένη κοπέλα, έχω ρωτήσει και εγώ αλλά για την ώρα φαίνεται να αγνοούνται τα ίχνη της...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom