Νέα

Αναζητήσεις «χαμένων» ιερόδουλων...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα podolagnos_28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Ναι Σωστός αν θυμάμαι καλά σε κάποια περιοδο είχε πάει θησεως35
Πολυ παλιοτερα.
Οταν ακομα το θησεως 35 ηταν αλυσιδα με το Τατοιου 58-Βριλησου 60
Κατι που κρατησε πολυ λιγο καιρο.
 

gix_s

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
66
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Μήπως γνωρίζει κανείς αν δουλεύει κάπου η Jessica που ήταν στο Συγγρου 144?!? Όχι αυτή που είναι τώρα σαν Τζέσικα, άλλη, μικροκαμωμένη, ξανθούλα με μικρό κωλαράκι.

Είχα μια συνάντηση μαζί της αλλά μου είπε τότε ότι σταματάει. Ήταν δύσκολη ώρα και δεν ρώτησα παραπάνω...
 

stratos26

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα
94
Like
0
Πόντοι
0
Η Ελληνίδα Αντζελα απο Ιππωνάκτος και Θησεως 365, που εχει παει, παιδιά; :priest: :offtopic:
Ρε, που τις θυμηθηκατε όλες αυτές η και αυτούς;
 

taat999

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα στους συναγωνιστες. Εριχνα μια ματια στο τρεχων προγραμμα και επεσε το ματι μου στην Τριγγετοαλυσιδα. Λεει οτι δουλευει η Ζανετ αλλα οι φωτο ανηκουν σε αλλη κοπελα. Σταματησε η προηγουμενη; Πριν μια εβδομαδα ηταν εκει...
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
52
Πόντοι
1.456
Καλησπερα στους συναγωνιστες. Εριχνα μια ματια στο τρεχων προγραμμα και επεσε το ματι μου στην Τριγγετοαλυσιδα. Λεει οτι δουλευει η Ζανετ αλλα οι φωτο ανηκουν σε αλλη κοπελα. Σταματησε η προηγουμενη; Πριν μια εβδομαδα ηταν εκει...
Καλημέρα φιλέ μην μπερδευεσε αυτή είναι ή Ζανέτ ή ίδια απλά αυτές είναι οι νεες φωτό της θεάς με την απίστευτη σωματαρα πιο σέξι από ποτε.Ίσως ότι καλλίτερο έχει να παρουσιάσει ή Τριγγέτοαλυσιδα...
 

nert

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2015
Μηνύματα
183
Like
866
Πόντοι
81
Μηπως ξερετε η ινκα απο αλκιβιαδου16&ιουλιανου71 που δουλευει;ευχαριστω
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Η ελληνιδα Μελίνα από Βριλησσου 60 (ετος 2009)με το σιλικονατο βυζί. Τωρα πρεπει να είναι γυρω στα 35-38 ηλικιακα. Γνωρίζει κάποιος κάτι?
Μεχρι προτινος εργαζοταν σε γραφειο το Your Angeos.


Προσφατα σταματησε την συνεργσια της και εργαζεται σαν ανεξαρτητη.
Σε προλαβιανω : Δεν εχω στοιχεια επικοινωνιας.

 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Καλησπερα στους συναγωνιστες. Εριχνα μια ματια στο τρεχων προγραμμα και επεσε το ματι μου στην Τριγγετοαλυσιδα. Λεει οτι δουλευει η Ζανετ αλλα οι φωτο ανηκουν σε αλλη κοπελα. Σταματησε η προηγουμενη; Πριν μια εβδομαδα ηταν εκει...
Αυτη ειναι αλλά αλλαξε look 180 μοιρες..........

:dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno:
 

IasonL

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2011
Μηνύματα
132
Like
0
Πόντοι
1
Ίσως είναι η ζέστη,αλλά μου ήρθε μεσημεριανή νοσταλγία στουντιακών αναμνήσεων που πάει σχεδόν 10ετια πίσω,και μαζί θυμήθηκα και τα διάφορα κορίτσια-μήπως ξέρει κανείς αν δουλεύουν ακόμη οι:

-Έλενα από Κεφαλληνίας 75 (ξανθιά μοντελέ ρωσίδα με διάφορα τατοο)

-Αφροδίτη η Κύπρια από Βριλησσού 46,36,Κεφαλληνίας 75 κ.α (Μάλλον αλβανίδα ήταν,μελαχρινή και πολύ όμορφη)

-Αννέτα από Βριλησσού 36 (δήλωνε Ισπανίδα αλλά μάλλον ρουμάνα..πλούσιο μπούστο και όμορφο πρόσωπο,καστανή)

-Φρύνη (η γνωστή Ελληνίδα..την είχα πετύχει Βριλησσού 46 αλλά είχε ξεκινήσει πολύ νωρίτερα..σήμερα θα ναι γκιλφ λογικά)
 

antep

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2013
Μηνύματα
183
Κριτικές
5
Like
214
Πόντοι
1
Ίσως είναι η ζέστη,αλλά μου ήρθε μεσημεριανή νοσταλγία στουντιακών αναμνήσεων που πάει σχεδόν 10ετια πίσω,και μαζί θυμήθηκα και τα διάφορα κορίτσια-μήπως ξέρει κανείς αν δουλεύουν ακόμη οι:

-Έλενα από Κεφαλληνίας 75 (ξανθιά μοντελέ ρωσίδα με διάφορα τατοο)

-Αφροδίτη η Κύπρια από Βριλησσού 46,36,Κεφαλληνίας 75 κ.α (Μάλλον αλβανίδα ήταν,μελαχρινή και πολύ όμορφη)

-Αννέτα από Βριλησσού 36 (δήλωνε Ισπανίδα αλλά μάλλον ρουμάνα..πλούσιο μπούστο και όμορφο πρόσωπο,καστανή)

-Φρύνη (η γνωστή Ελληνίδα..την είχα πετύχει Βριλησσού 46 αλλά είχε ξεκινήσει πολύ νωρίτερα..σήμερα θα ναι γκιλφ λογικά)

καλήσπέρα,

η 'Ελενα ήταν τοπ, σκέτη κάβλα και με τα εξτραδάκια της !!!

για τις άλλες δεν ξέρω αν και η Φρύνη κάτι μου θυμίζει...
 

IasonL

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2011
Μηνύματα
132
Like
0
Πόντοι
1
καλήσπέρα,

η 'Ελενα ήταν τοπ, σκέτη κάβλα και με τα εξτραδάκια της !!!

για τις άλλες δεν ξέρω αν και η Φρύνη κάτι μου θυμίζει...

Καλησπέρα! Η Έλενα εξτραδάκια? Δεν φαντάζομαι να εννοείς εξτραδάκια σαν αυτά που περιγράφουν στο σχετικό θρέντ?  :o  3 φορές είχα πάει μαζί της αλλά δεν επιδίωξα κάτι εκτός προγράμματος..Ξέρεις αν δουλεύει ακόμη κάπου?

ΥΓ Τώρα που το σκέφτομαι και η Αφροδίτη η Κύπρια πρέπει να ήταν στο Κεφαλληνίας για ένα διάστημα..

Η Φρύνη ήταν πολύ γνωστή ιερόδουλη, το όνομα το είχε δανειστεί από την άλλη αρχαία ομότεχνη της.Όταν την είχα δει όμως-γύρω στο 2006 ήταν ήδη μιλφ+..Και δεν την ξαναπέτυχα εκτοτε
 

antep

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2013
Μηνύματα
183
Κριτικές
5
Like
214
Πόντοι
1
Καλησπέρα! Η Έλενα εξτραδάκια? Δεν φαντάζομαι να εννοείς εξτραδάκια σαν αυτά που περιγράφουν στο σχετικό θρέντ?  :o  3 φορές είχα πάει μαζί της αλλά δεν επιδίωξα κάτι εκτός προγράμματος..Ξέρεις αν δουλεύει ακόμη κάπου?

;όχι τέτοια... πίπα χωρίς και χύσιμο στο στόμα, που μετά τα ανακοίνωνε και στο σαλόνι... κώλο δεν θυμάμαι αν έδωσε ή αν κ΄ρατησε χαρακτήρα... δεν την έχω ξαναδεί

ΥΓ Τώρα που το σκέφτομαι και η Αφροδίτη η Κύπρια πρέπει να ήταν στο Κεφαλληνίας για ένα διάστημα..

Η Φρύνη ήταν πολύ γνωστή ιερόδουλη, το όνομα το είχε δανειστεί από την άλλη αρχαία ομότεχνη της.Όταν την είχα δει όμως-γύρω στο 2006 ήταν ήδη μιλφ+..Και δεν την ξαναπέτυχα εκτοτε

νομίζω πως είχα πετύχει ένα σκυλί του πολέμου οταν είχε πρωτοανοίξει το βριλ46, δεν θυμάμαι καλά όμως αν ήταν αυτή
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
128
Πόντοι
146
ξέρουμε που είναι η μιλφ Χριστίνα ή Κρίστι με θητεία σε Αλκαμένους και προσφάτως Ιωαννίνων 3 ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom