Νέα

Αναζητήσεις «χαμένων» ιερόδουλων...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα podolagnos_28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Ειχε παει ενας γνωστος μου σχετικα προσφατα, πολύ ανώμαλος αυτος.Της ειχε πει να την κατουρησει, αυτή αρνηθηκε αλλα δεν ειχε πρόβλημα με το αντιθετο.

Χρησιμοποιείτε την κλασική ανδρική μέθοδο:

Αρκετοί άρρενες, όταν δεν θέλουν να αναφέρουν ότι έπραξαν κάτι οι ίδιοι το επιρίπτουν στον άγνωστο ήρωα: "ένας γνωστός μου", "ένας φίλος μου", "ο ξαδελφός μου"...

Εύχομαι και ελπίζω μία από τις εξαιρέσεις της μεθόδου ταύτης να είσασθε εσείς....

 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Χρησιμοποιείτε την κλασική ανδρική μέθοδο:

Αρκετοί άρρενες, όταν δεν θέλουν να αναφέρουν ότι έπραξαν κάτι οι ίδιοι το επιρίπτουν στον άγνωστο ήρωα: "ένας γνωστός μου", "ένας φίλος μου", "ο ξαδελφός μου"...

Εύχομαι και ελπίζω μία από τις εξαιρέσεις της μεθόδου ταύτης να είσασθε εσείς....

Σωστός... :)
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Αγαπητέ billy μήπως έπεσε στήν όφθαλμολογική σας άκτίνα ή έν λόγω κορρρρρασσσίς ........ ΑΧ ΝΤΑΛΚΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ....

Δεν υπάρχει πουθενά...ισχύει ότι έχουν γράψει τα παιδιά....αν την δω θα σου πω....αλλά δύσκολα τα πράγματα... :'(
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.427
Κριτικές
514
Like
69.963
Πόντοι
41.129
Χρησιμοποιείτε την κλασική ανδρική μέθοδο:

Αρκετοί άρρενες, όταν δεν θέλουν να αναφέρουν ότι έπραξαν κάτι οι ίδιοι το επιρίπτουν στον άγνωστο ήρωα: "ένας γνωστός μου", "ένας φίλος μου", "ο ξαδελφός μου"...

Εύχομαι και ελπίζω μία από τις εξαιρέσεις της μεθόδου ταύτης να είσασθε εσείς....

όχι όχι  εγω δεν κανω τετοια είμαι η εξαιρεση που λες...  εγω το πιο εξτριμ που εχω κανει είναι γλειφοκωλι.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Αγαπητέ billy μήπως έπεσε στήν όφθαλμολογική σας άκτίνα ή έν λόγω κορρρρρασσσίς ........ ΑΧ ΝΤΑΛΚΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ....
Λατρεμενε μου φιλε στο εχω πει πολλακις οτι η κορρρρρασις Ρενατα (η εικονιζομενη) απο το R.I.P. Ιακχου 7Α δεν εργαζεται σε καποιο απο τα studio τα οποια επισκεπτομαι
(Ολα δηλαδη)
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

zaras33

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
589
Κριτικές
5
Like
37
Πόντοι
6
αν θες να σε κατουρησει η ιεροδουλη για ρωτα την γνωστη αλιονα από διδυμου, εμενα δε με εχει κατουρησει παντως
απλα μια πληροφορια εχω.
Αλλο κατουρημα και άλλο squirting .Υπάρχει και αντιστοιχο νημα εδω .Η αλεξάνδρα εκανε squirting
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
η περιβοητη Αλεξανδρα απο Διδυμου 20 και μετα Αχαρνων-η ξανθουλα ζυμαρακι με το τατου το φιογκακι στην μεση της, ξερει κανεις τι απεγινε? εκανε παθαρικα γαμησια...

k γω ειχα ρωτησει αν λεμε για την κοντουλα αλεξανδρα κ μου ειπαν οτι ειναι τουρνε στην επαρχια :)
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Η Ιζαμπέλα μού είπε σήμερα ότι θα δουλεύει μόνο τα πρωινά στην Αλκιβιάδου-τα απογεύματα στη Διδύμου θα δουλεύει μόνο αν προκύπτει κάποιο κενό.

σ ευχαριστω για το ινφο φιλε :rockon:
 

Kilburn

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
736
Κριτικές
54
Like
129
Πόντοι
5.835
Ίσως...

Πάντως επί τρεις συνεχόμενες ημέρες απολαμβάνει απογευματινό-βραδυνό καφεδάκι σε γνωστό μέρος...  ;)
Μπορει να το σκεφτεται για την τιμη που δεν ειναι σιγουρη... Εμενα παντως μου εχει δωσει το τηλ το ελευθερο να την παρω οποιο απογευμα θελω να βρεθουμε. Και μου ειχε πει οτι θα ειναι ελευθερη τα απογευματα...
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
3
Like
1.624
Πόντοι
216
Μελινα απο Διδυμου 16-το ξανθο μιλφ με το πολυ ωραιο δερμα...εχαθη?
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.941
Κριτικές
37
Like
2.890
Πόντοι
1.446
λοιπόν παιδιά....λόγω απουσίας 3 ετών στο εξωτερικό...ψάχνω τις εξής κοπέλες...

Μιλένα...ξανθό μιλφ (ρωσσο-ουκρανο κατάσταση),που τελευταίες φορές που την είχα δει τοχε κόψει ψιλοκοντό το μαλλι...φοβερό σώμα...που συνήθιζε να κάνει μπουκιτσι αεροπλανικά....δηλαδή σηκωνόταν όρθια από πάνω σου,εσύ έβλεπες λωκό και έσκυβε και σουπαιρνε μπουκιτσι...έπαιζε Τροφωνίου αρκετά ενώ αν θυμάμαι καλά την είχα δει Αλκαμένους 113 τελευταία φορά....

Μαρίνα...ξανθία προ-μιλφ φάση...καρέ μαλλί αλλά γενικά άλλαζε στυλ μαλλιών...ΘΕΙΚΟΣ κώλος...έχανες το φως σου στα 4....το χαρακτηριστικό της ήταν το πινέλο της στον λοκώ....κωλογλειφάδα φούλ...έπαιζε αρκετά Τροφωνίου αλλά έκανε πριν την χάσω και μεροκάματα μεταξουργείο....Τελευταία μου συνάντηση μαζί της ήταν στο "άκυρο" για τα στέκια της, Λ.Ιωνίας 12....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom