Νέα

Αναζητήσεις «χαμένων» ιερόδουλων...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα podolagnos_28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
........... billy πεθαίνω να τήν βρω.......... ΟΤΑΝ & ΑΜΑ ΜΑΘΗΣ ΚΑΤΙ........

ΟΚ,Ναύαρχε... :rockon: :rockon: :rockon:


κλασσικα όπως ολες....  όταν τελειωσει το χρημα θα επιστρεψει.

επισης σε οσους εχει λειψει η Αννα το μαΐμουδακι είναι στη γερμανια σε οικο ανοχης
και δηλωνει ότι βγαζει πιο ευκολα και περισσοτερα χρηματα.
:tooth: :tooth: :tooth:
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
3
Like
1.625
Πόντοι
216
Λοιπον, παιδια, μου εσκασε το εξης flashback απο πολυ παλια-τουλαχιστον 12 χρονια πισω...
Πραγματικα θα χαρω εαν θυμουνται τιποτα οι παλιοι...
Επαιζε αγγελια στην χρυση ευκαιρια στις 'γνωριμιες', οπου επαιρνες ενα σταθερο τηλεφωνο, κι εβγαινε μια σχετικα βρωμοστομη κυριουλα, οπου ελεγε το εξης..
'αγορι μου, ελα απο δω, θα μου δωσεις 10 ευρω-τιποτα, οσο ενας καφες δηλαδη, και θα σε στειλω να πας να γαμησεις με την ψυχη σου οσο θελεις...κυριες ωραιες, που θελουν μικρουληδες' και αλλα τετοια...
Με ειχε ιντριγκαρει πολυ τοτε, και σαν κασκαντερ που ειμουν, πηγα να την βρω αυτη, να βλεπα τι γινεται!
Η διευθυνση που μου πε, ηταν σ εναν πεζοδρομο, παραλληλο της Βουλιαγμενης, στο υψος της Δαφνης καπου...ποδαρατο το πηρα απο Καλλιθεα, και πανω που εφτανα ως εκει, βλεπω ακριβως απο κατω 3-4 μπατσους ζηταδες να ψαχνονται, και την εκανα με ελαφρα!
Την ξαναπηρα τηλ, κι εκανε 2-3 μερες ν απαντησει, και οταν την βρηκα, μου λεγε παλι τα ιδια, αλλα δεν ξαναπηγα!
Το θυμαται κανενας αυτο? Ηξερε κανενας τι πραγματικα επαιζε?
Προφανως και μυριζε η δουλεια αβανταδοριλικι, αλλα ειχε ενδιαφερον 'πλασαρισμα'....
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.137
Κριτικές
491
Like
37.482
Πόντοι
41.447
Λοιπον, παιδια, μου εσκασε το εξης flashback απο πολυ παλια-τουλαχιστον 12 χρονια πισω...
Πραγματικα θα χαρω εαν θυμουνται τιποτα οι παλιοι...
Επαιζε αγγελια στην χρυση ευκαιρια στις 'γνωριμιες', οπου επαιρνες ενα σταθερο τηλεφωνο, κι εβγαινε μια σχετικα βρωμοστομη κυριουλα, οπου ελεγε το εξης..
'αγορι μου, ελα απο δω, θα μου δωσεις 10 ευρω-τιποτα, οσο ενας καφες δηλαδη, και θα σε στειλω να πας να γαμησεις με την ψυχη σου οσο θελεις...κυριες ωραιες, που θελουν μικρουληδες' και αλλα τετοια...
Με ειχε ιντριγκαρει πολυ τοτε, και σαν κασκαντερ που ειμουν, πηγα να την βρω αυτη, να βλεπα τι γινεται!
Η διευθυνση που μου πε, ηταν σ εναν πεζοδρομο, παραλληλο της Βουλιαγμενης, στο υψος της Δαφνης καπου...ποδαρατο το πηρα απο Καλλιθεα, και πανω που εφτανα ως εκει, βλεπω ακριβως απο κατω 3-4 μπατσους ζηταδες να ψαχνονται, και την εκανα με ελαφρα!
Την ξαναπηρα τηλ, κι εκανε 2-3 μερες ν απαντησει, και οταν την βρηκα, μου λεγε παλι τα ιδια, αλλα δεν ξαναπηγα!
Το θυμαται κανενας αυτο? Ηξερε κανενας τι πραγματικα επαιζε?
Προφανως και μυριζε η δουλεια αβανταδοριλικι, αλλα ειχε ενδιαφερον 'πλασαρισμα'....

θυμαμαι εγω φιλε γιατι ειχα παει σε αυτη την κολογρια, ειχα κανει και αυτο το κασκαντεριλικι....
λοιπον η γρια αυτη εμενε οντως σε εναν πεζοδρομο καθετο στη Βουλιαγμενης στη Δαφνη
Το διαμερισμα ηταν σκοτεινο και μεσα στη μπιχλα
η ιδια  ηταν τζαζεμενη
τι εκανε αυτη λοιπον,
πηγαινες εκει και σου ζηταγε 10 ευρω για να σου δωσει τα "καλα τηλ"
και ποια ηταν τα καλα τηλ???
εβγαζε 2-3 εφημεριδες που ειχαν τοτε πολλες μασαζοαγγελιες και σου εδινε τα τηλ των αγγελιων αυτων!!!!!
δηλ δεν ηξερε η ιδια καποιες κοπελες, απλα εχρισε τον εαυτο της μεσαζοντα μεταξυ των αγγελιων και του "πελατη"
και φυσικα αυτες που ειχαν δημοσιευσει τις αγγελιες δεν ειχαν ιδεα οτι μια τζαζεμενη κωλογρρια κανει κατι τετοιο
Απατη και μουφα
την ψιλιαστηκα τοτε αμεσως και εφυγα
δεν ξερω αν υπαρχει ακομα, λογικα θα εχει πεθανει τοσα χρονια μετα...χαχαχα
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
3
Like
1.625
Πόντοι
216
Φιλε μου, ειλικρινα, με συγκινησε το γεγονος οτι υπαρχει καποιος ακομα που το θυμοταν αυτο, και την εψαξε την φαση!
Ενιωσα δηλαδη και μια δικαιωση, οτι π.χ. δεν ειμουν ο μονος 'τρελος' που πηγε για το κασκαντεριλικι!
Και προφανως βρωμαγε η δουλεια, εννοειται δηλαδη, αλλα το 10αρικο που λεμε, αξιζε για την cult παρασταση πιστευω!
Εδω εχουμε δωσει 8ευρα σε σιναμε να δουμε ΤΙΣ πατατες δηλαδη....
Ειναι παντως φοβερο, τι σκεφτονται καποιοι ανθρωποι, εκμεταλλευομενοι την αθωα μας καυλα!
Θυμασαι χονδρικα την χρονολογια της φασης?
 

moras123

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
399
Κριτικές
9
Like
9
Πόντοι
1
λοιπον αν λεμε την ιδια 


στην γιαγια  εχω  παει και εγω  και ηταν βουλιαγμενης  προς  ΑΘΗΝΑ  ηλια ηλιου κοντα ΤΟ ΥΨΟς 

ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΠΑΕΙ  με δραχμη  τοτε  μεταξυ  1993-1999      ακριβως  δεν θυμαμαι  η γιαγια τι εκανε λοιπον??????????


ειχε τηλεωνα απο μασατζιδικα κ.λ.π  και  διευθυνσεις απο τα ιδια γνωστα μαγαζια της  εποχης    και τα εδινε ως δικα της


να πω την αληθεια  σαν πιστιρικας  θυμαμαι    ζηταγε ενα ποσο  καπου  3000 δρχ 5000 δρχ 
της  εδωσα ενα χιλαρικο  ειπα οτι δεν ειχα αλλα  ψιλοφοβηθηκα

μου εδωσε  μερικα τηλεφωνα και δρομο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.137
Κριτικές
491
Like
37.482
Πόντοι
41.447
Φιλε μου, ειλικρινα, με συγκινησε το γεγονος οτι υπαρχει καποιος ακομα που το θυμοταν αυτο, και την εψαξε την φαση!

Θυμασαι χονδρικα την χρονολογια της φασης?

λιγο πριν το 1999


λοιπον αν λεμε την ιδια 


στην γιαγια  εχω  παει και εγω  και ηταν βουλιαγμενης  προς  ΑΘΗΝΑ  ηλια ηλιου κοντα ΤΟ ΥΨΟς 

ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΠΑΕΙ  με δραχμη  τοτε  μεταξυ  1993-1999      ακριβως  δεν θυμαμαι  η γιαγια τι εκανε λοιπον??????????


ειχε τηλεωνα απο μασατζιδικα κ.λ.π  και  διευθυνσεις απο τα ιδια γνωστα μαγαζια της  εποχης    και τα εδινε ως δικα της


να πω την αληθεια  σαν πιστιρικας  θυμαμαι    ζηταγε ενα ποσο  καπου  3000 δρχ 5000 δρχ 
της  εδωσα ενα χιλαρικο  ειπα οτι δεν ειχα αλλα  ψιλοφοβηθηκα

μου εδωσε  μερικα τηλεφωνα και δρομο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ακριβως! για την ιδια λεμε
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
3
Like
1.625
Πόντοι
216
Βρε την ατιμη την γιαγια......
Πλακα-πλακα, μες στην τρελα της, τοσα κασκαντερια που επαιζαν μπαλα (ηταν και τραγικες εποχες για τον χωρο πιστευω) κατι θα κονομησε κι αυτη...

Αλλο τωρα που μου ρθε (οποιος θυμαται, του στελνω μπουκαλι βοτκα δλδ)
Αγγελια για 'Ελληνιδα 40 χρονη' , τηλεφωνο Vodafone  παλιο (0944+) επι δραχμων, μια Τζενη!
Μιλαμε για γυναικα μαχιμη (παρ ολο που δεν μ αρεσαν τα μιλφς τοτε) ερχοταν σε σπιτι η ξενοδοχειο και μου ειχε αλλαξει τα φωτα η τυπισσα!
Της αρεσαν και οι μικροι γενικα, απ ο,τι φαινεται..
Ηλικια τοτε καπου 40 +, μετριο υψος, καστανη σκουρα, οχι τπτ φοβερο απο ομορφια, κοιλιτσα μικρη και βυζαρες...

Τι να γινε αραγε αυτη η ψυχη?
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
........... billy πεθαίνω να τήν βρω.......... ΟΤΑΝ & ΑΜΑ ΜΑΘΗΣ ΚΑΤΙ........
Η Ρενάτα η αδυναμία σου.  ;)
Απο το R.I.P. Ιακχου 7Α
Δεν την εχω δει πουθενα απο τοτε λατρεμενε μου φιλε....

:dunno: :dunno: :dunno: :dunno:
 

drizzt

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2005
Μηνύματα
709
Κριτικές
8
Like
758
Πόντοι
306
Η Παμελα απο φυλης 104 - Ευα Κασσανδρας παλιοτερα ξερεις κανενας τι απέγινε ?
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.496
Κριτικές
61
Like
42.791
Πόντοι
22.785
Η Ρενάτα η αδυναμία σου.  ;)
Απο το R.I.P. Ιακχου 7Α
Δεν την εχω δει πουθενα απο τοτε λατρεμενε μου φιλε....

:dunno: :dunno: :dunno: :dunno:

ΚΑΝΕ ΚΑΤΙ........ άδημονώ..........βασανίζομαι, κατατρύχομαι άπό άγωνία !!!!
 

Patgatra

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
754
Κριτικές
21
Like
49
Πόντοι
16
Έπεσε σύρμα από συνάδελφο γνώστη,μπουρδελιάρη κτλ..Εμφανίστηκε σε μεγάλο γυμναστήριο,μετά από πολύμηνη απουσία η Έρρικα η "μπουτού" από Ιάσωνος αρχικά και μετά από Φωκαίας.Μάκρυνε λίγο το μαλλί, αδυνάτισε...ομόρφηνε. Τώρα που γαμιέται και τι κάνει ?? Κάποιος είχε γράψει ότι την βρήκε σε αγγελία και ζητούσε 60-65ευρώ...
 

livornezos

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2014
Μηνύματα
3.113
Κριτικές
2
Like
735
Πόντοι
96
ρε παιδια μια μιχαελα που μετα επεστεψε ως νικολετα αλλα ξαναχαθηκε δουλευε στα κασσανδρας ξερουμε τη απεγινε? ειχε και 2 αδερφες που κι αυτες εξαφανιστηκαν αν θυμαμαι καλα την καμελια και την ελιζα...και οι τρεις υπεροχες αλλα η μιχαελα- νικολετα τρελο μουνι ρε μαγκες ο διαολος μεταμορφωμενος σε γυναικα ηταν η πουτανα
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.925
Κριτικές
91
Like
3.959
Πόντοι
5.435
ρε παιδια μια μιχαελα που μετα επεστεψε ως νικολετα αλλα ξαναχαθηκε δουλευε στα κασσανδρας ξερουμε τη απεγινε? ειχε και 2 αδερφες που κι αυτες εξαφανιστηκαν αν θυμαμαι καλα την καμελια και την ελιζα...και οι τρεις υπεροχες αλλα η μιχαελα- νικολετα τρελο μουνι ρε μαγκες ο διαολος μεταμορφωμενος σε γυναικα ηταν η πουτανα
εξαφανίστηκε φίλε, δεν έχουμε ίχνη της. Αδερφή της ήταν η Ελίζα όπου και αυτή αγνοείτε
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
ρε παιδια μια μιχαελα που μετα επεστεψε ως νικολετα αλλα ξαναχαθηκε δουλευε στα κασσανδρας ξερουμε τη απεγινε? ειχε και 2 αδερφες που κι αυτες εξαφανιστηκαν αν θυμαμαι καλα την καμελια και την ελιζα...και οι τρεις υπεροχες αλλα η μιχαελα- νικολετα τρελο μουνι ρε μαγκες ο διαολος μεταμορφωμενος σε γυναικα ηταν η πουτανα
Η Καμελια ειναι στο βελγιο, για τις αλλες δυο οπως τα ειπε ο kerveras
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
675
Κριτικές
3
Like
3.257
Πόντοι
446
Παιδιά η Χρυσα απο Βεργας 3 πανω πού δουλευει? το μαγαζι εχει κλεισει? καθε φορα που παω μεσημερι κλειστο το βλεπω.
 

Επισκέπτης
Παιδιά η Χρυσα απο Βεργας 3 πανω πού δουλευει? το μαγαζι εχει κλεισει? καθε φορα που παω μεσημερι κλειστο το βλεπω.

Όπως ανέφερε ο xilnik στην ενημέρωσή του,σήμερα ήταν κανονικά στη θέση στον όροφο του Βέργας 3.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom