Νέα

Αναζητήσεις «χαμένων» ιερόδουλων...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα podolagnos_28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
οντως χαθηκε μαλλον θα δουλευει πριβε
καπου ειχα διαβασει οτι σε μασατζιδικα η στουντιο δεν θυμαμαι καλα εκανε αυταρχικα
προγκραμς
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
οντως χαθηκε μαλλον θα δουλευει πριβε
καπου ειχα διαβασει οτι σε μασατζιδικα η στουντιο δεν θυμαμαι καλα εκανε αυταρχικα
προγκραμς

Σε ποια αναφέρεσαι;
 

bougatsakias

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2008
Μηνύματα
11
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ξερει καποιος που ειναι η πωλινα απο φυλης 104?
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Η Εστέλ  :tits: από Φωκαίας 27Β πρώην Αλέξια από Κολωνού 15 εμφανίζεται πουθενά ?

Σήμερα ρώτησα γι' αυτήν πρώτα στο Φωκαίας 27Β που ήταν το βασικό της μαγαζί και μου είπαν ότι σταμάτησε από εκεί και μετά στο Φωκαίας 27Α που είχε κάνει κάποιες νυχτερινές βάρδιες και μου είπαν ότι σταμάτησε οριστικά και είναι εκτός Ελλάδος. Οπότε μάλλον δεν πρέπει να αισιοδοξείς ότι άμεσα τουλάχιστον θα επανεμφανιστεί εκτός αν έχει πάει σε άλλο μαγαζί, άλλη περιοχή (τόσο παλτό που ήταν παίζει και να ξαναγύρισε στο Μετάξι)
 

grhgorhs

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2008
Μηνύματα
124
Κριτικές
2
Like
18
Πόντοι
1
Την αννα απο τατοιου την εχει δει κανεις?γιατι εχει χαθει.
 

mhtkaz

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
49
Like
80
Πόντοι
0
καλησπερα φιλοι μου...ξερουμε τι εγινε η κοπελα με το ονομα ΛΙΑ..απο την σερβια που εργαζοταν στο αριστοτελους 6...πριν το παρουν οι γερμανοι?..δεν την εχω δει πουθενα σε κανενα αλλο στουντιο..!!!

επισης ξερει καποιος αν η ΛΙΖΑ..που εργαζεται στο στουντιο12,στην εθνικη οδο,δουλευε και πιο παλια μαζι με την σονια στο "κωσταντινουπολεως94"..!!!!!

ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΠΑΡΑΣΙΟΥ 36, ΠΡΩΙΝΗ ΒΑΡΔΙΑ
 

rioma93

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Μπιανκα απο φυλης!Ασπροθλιαρικο μελαχρινο μωρακι.Ξερει κανεις που βοσκει???
 

collateral

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Οκτ 2008
Μηνύματα
339
Κριτικές
93
Like
448
Πόντοι
3.280
Νταϊάνα απο Αλκιβιάδου ή Φυλής έχουμε κάτι νεώτερο.
Εμαθα ε'ιταν έγκυος και είχε σταματήσει.
Κάποια νέα πληροφορία
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Μπιανκα απο φυλης!Ασπροθλιαρικο μελαχρινο μωρακι.Ξερει κανεις που βοσκει???

Μελαχρινό σκέτο, λες για την κοπέλα στο Φυλής 71 το πάνω που ήταν συνήθως στην πρωινή βάρδια... Είχα μάθει από σοβαρή πηγή ότι θα επέστρεφε μες τον Ιούλιο απ' την άδειά της, να σου πω την αλήθεια όμως έχω πάρα πολύ καιρό να περάσω από πρωινή βάρδια στη Φυλής, λείπει ακόμα; Για ένα διάστημα που έλειπε τη βάρδιά της την έκανε η Λάουρα που πριν μερικούς μήνες δούλευε πρωινή στο Φυλής 69 το κάτω.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Νταϊάνα απο Αλκιβιάδου ή Φυλής έχουμε κάτι νεώτερο.
Εμαθα ε'ιταν έγκυος και είχε σταματήσει.
Κάποια νέα πληροφορία

:'( :'( :'( Μην ξύνεις πληγές, έχω γράψει τα πάντα γι' αυτή σε προηγούμενα posts μου... Τελευταία δούλευε σαν τσατσά στο γωνιακό μπουρδελάκι της Πιπίνου και μου είχε δηλώσει κατηγορηματικά ότι ακόμα κι όταν γεννήσει δεν πρόκειται να επιστρέψει στη δουλειά, έχει χαθεί μήνες κι από εκεί... Τώρα τα μιλφόσπιτα τα ξέρουμε είναι πολύ συγκεκριμένα, όταν και αν επιστρέψει να είσαι σίγουρος ότι θα πέσει σύρμα.
 

ΓΙΑΝΝΗΣ DR

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2014
Μηνύματα
274
Like
11
Πόντοι
1
Καλησπερα συναγωνιστες. Αναζητω μιλφ που το ονομα της δε το θυμαμαι.

Δουλευε μεχρι πριν και κανα μηνα περιπου στο εξηκιου 18Γ. Δουλευε βραδινη βαρδια συνηθως, εβγαινε παντα με μαυρο φορεμα, ηταν λιγο νταρντανα με μαγαλα στηθια και ηταν μαυρομαλλα.

Ηταν λιγο νταρντανογυναικα. Για βοηθηστε λιγο αν γνωριζετε.

Ευχαριστω.
 

SirGreebas

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2013
Μηνύματα
74
Κριτικές
5
Like
95
Πόντοι
0
Θυμαμαι οτι καποιος ειχε γραψει σε παλαιοτερο μηνυμα οτι θα επιστρεψει το καλοκαιρι.


Οταν πρωτοεξαφανιστηκε η τσατσα του οικου μου ειχε πει οτι θα επιστρεψει τελος Μαιου....πριν κανα 20μερο που ξαναρωτησε μου ειπε οτι δεν θα ξαναεπιστρεψει....περισσοτερες λεπτομερειες δεν ξερω αλλα μαλλον το χασαμε το κορμι....
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.913
Πόντοι
25.056
Οταν πρωτοεξαφανιστηκε η τσατσα του οικου μου ειχε πει οτι θα επιστρεψει τελος Μαιου....πριν κανα 20μερο που ξαναρωτησε μου ειπε οτι δεν θα ξαναεπιστρεψει....περισσοτερες λεπτομερειες δεν ξερω αλλα μαλλον το χασαμε το κορμι....
Ενταξει ειχε ωραιο κορμι αλλα πολυ μετρια φατσα.Ηταν και βιαστικη.Αν ηταν κανενα VFM τοτε θα ελεγα οτι το "χασαμε το κορμι"
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.548
Κριτικές
1.275
Like
229.778
Πόντοι
46.232
Μελαχρινό σκέτο, λες για την κοπέλα στο Φυλής 71 το πάνω που ήταν συνήθως στην πρωινή βάρδια... Είχα μάθει από σοβαρή πηγή ότι θα επέστρεφε μες τον Ιούλιο απ' την άδειά της, να σου πω την αλήθεια όμως έχω πάρα πολύ καιρό να περάσω από πρωινή βάρδια στη Φυλής, λείπει ακόμα; Για ένα διάστημα που έλειπε τη βάρδιά της την έκανε η Λάουρα που πριν μερικούς μήνες δούλευε πρωινή στο Φυλής 69 το κάτω.
για άλλη Μπίανκα λέει ο φίλος , για άλλη του απάντησες εσύ  ;)
 

tom_23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2011
Μηνύματα
167
Κριτικές
7
Like
476
Πόντοι
301
κανένα νέο για την νικολέτα από φ56?
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Ρε παιδιά, αυτή η Ντιάνα, ζει;
Ειχε γραφτεί κάτι για Κολωνού 23 υπόγειο, αλλά όσες φορές πέρασα ήταν κλειστό (και έφαγα και ανάλογες φόλες)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom