Νέα

Αλβανίδες vs Ελληνίδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Lasufin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 71K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Αλβανιδες vs Ελληνιδες


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    339
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

aquarius2756

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2023
Μηνύματα
557
Like
645
Πόντοι
86
Αν πας μεταναστης θα καταλάβεις..
Ξεκινάς απο τη μηδεν και μολις ανακαλύπτεις οτι η χωρα ειναι για τον πεοντα δεν έχεις τη ψυχικη διάθεση παλι να ξαναξεκινησεις απο το μηδεν οποτε λες για τη χωρα που ζεις.
Οταν πας μεταναστης δεν ειναι ευκολπ ούτε πισω να γυρισεις στη πατριδα γιατι αν εχεις πουλήσει σπιτι κλπ παλι αππ το μηδεν παλι απο την αρχη.
Ενω με ελληνίδα αρβανίτισα Σουλιώτισα κρητικια βολευεσε δεν σε πειραζει μη σε βρει καμια μπαλοθια...
Ασε μας ρε φιλε με τα κολληματα σου.
Ο διαγωνισμός μιλησε οι αλβανιδες ειναι καλύτερες αππ τις ελληνιδες
E καλα στεφανα τοτε, φιλε και καλως να ορισουν οι συμπεθεροι απο τα Τιραννα, μην τσαντιζεσαι, κουβεντα γινεται και τις αποψεις μας λεμε
 

nostradamosg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.167
Κριτικές
1
Like
2.401
Πόντοι
456
Αν πας μεταναστης θα καταλάβεις..
Ξεκινάς απο τη μηδεν και μολις ανακαλύπτεις οτι η χωρα ειναι για τον πεοντα δεν έχεις τη ψυχικη διάθεση παλι να ξαναξεκινησεις απο το μηδεν οποτε λες για τη χωρα που ζεις.
Οταν πας μεταναστης δεν ειναι ευκολπ ούτε πισω να γυρισεις στη πατριδα γιατι αν εχεις πουλήσει σπιτι κλπ παλι αππ το μηδεν παλι απο την αρχη.
Ενω με ελληνίδα αρβανίτισα Σουλιώτισα κρητικια βολευεσε δεν σε πειραζει μη σε βρει καμια μπαλοθια...
Ασε μας ρε φιλε με τα κολληματα σου.
Ο διαγωνισμός μιλησε οι αλβανιδες ειναι καλύτερες αππ τις ελληνιδες
Ρε μπουφο απελαση σας εκαναν απο μια χωρα που δε σας αρεσε και ξαναερχοσασταν
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.018
Κριτικές
32
Like
25.936
Πόντοι
8.346
Η Θήβα τα σπάει αν ξέρεις να περπατησεις
....μαγκα μου, δεν θελω να σε στεναχωρησω αλλα η Θηβα ειναι μακραν η χειροτερη πολη της Ελλαδας που εχω δει και εχω δει παρα πολλες (σχεδον τις περισσοτερες πολεις της Ελλαδας)!!! Γενικα ειμαι θετικος ανθρωπος κ προσπαθω να βλεπω και να κραταω τα καλα της καθε περιοχης αλλα η Θ(λ)ηβα δεν παλευεται ρε φιλος :confused:
Επισης χαλια μαυρα απο τις πολεις που ειδα ειναι ο Πύργος, το Αγρινιο, η Λαμια, η Ηγουμενιτσα, τα Γρεβενα, το Κιλκις , η Αμφισσα και η Κοζανη (τυχαια η σειρα αναφορας).
:hi:
 

nostradamosg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.167
Κριτικές
1
Like
2.401
Πόντοι
456
....μαγκα μου, δεν θελω να σε στεναχωρησω αλλα η Θηβα ειναι μακραν η χειροτερη πολη της Ελλαδας που εχω δει και εχω δει παρα πολλες (σχεδον τις περισσοτερες πολεις της Ελλαδας)!!! Γενικα ειμαι θετικος ανθρωπος κ προσπαθω να βλεπω και να κραταω τα καλα της καθε περιοχης αλλα η Θ(λ)ηβα δεν παλευεται ρε φιλος :confused:
Επισης χαλια μαυρα απο τις πολεις που ειδα ειναι ο Πύργος, το Αγρινιο, η Λαμια, η Ηγουμενιτσα, τα Γρεβενα, το Κιλκις , η Αμφισσα και η Κοζανη (τυχαια η σειρα αναφορας).
:hi:
Τι μου θυμησες
2 μηνες στο πυργο ΣΕΤΗΛ
Η χειροτερη μου εμπειρια σε αυτη τη πολη
 
OP
OP
Lasufin

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
....μαγκα μου, δεν θελω να σε στεναχωρησω αλλα η Θηβα ειναι μακραν η χειροτερη πολη της Ελλαδας που εχω δει και εχω δει παρα πολλες (σχεδον τις περισσοτερες πολεις της Ελλαδας)!!! Γενικα ειμαι θετικος ανθρωπος κ προσπαθω να βλεπω και να κραταω τα καλα της καθε περιοχης αλλα η Θ(λ)ηβα δεν παλευεται ρε φιλος :confused:
Επισης χαλια μαυρα απο τις πολεις που ειδα ειναι ο Πύργος, το Αγρινιο, η Λαμια, η Ηγουμενιτσα, τα Γρεβενα, το Κιλκις , η Αμφισσα και η Κοζανη (τυχαια η σειρα αναφορας).
:hi:
Το Αίγιο αλλα εχει καλες γκόμενες πουταναρες πηδηχτουλες
Ο πυργος μια χαρα ειναι ρε η Ερμού στι κέντρο.
Επισης κορινθος χαλια μαυρα
 
OP
OP
Lasufin

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
Ρε μπουφο απελαση σας εκαναν απο μια χωρα που δε σας αρεσε και ξαναερχοσασταν
Εμένα γιατι να με απελασουν...
Βγες λιγο περα απο το χωραφι του χωριου σου να δεις πως λειτουργεί ο κόσμος φιλε.
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.092
Κριτικές
2
Like
18.523
Πόντοι
3.656
:effemine::tooth:
γκέι χοντρός.png

:gay:
χοντρός.png

xoντρος2.png


:coffee:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.287
Like
9.299
Πόντοι
2.306
Εμένα γιατι να με απελασουν...
Βγες λιγο περα απο το χωραφι του χωριου σου να δεις πως λειτουργεί ο κόσμος φιλε.
Σου βγάλε το ΠΑΣΟΚ πράσινη κάρτα , και έχεις καρτια τώρα Χασαν;
 
OP
OP
Lasufin

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.950
Like
22.727
Πόντοι
5.506
γαι τον αρχηγό Κασσελάκη λέτε ? που χτες δεχόταν το κοινό ?
πήγε κανένα αλάνι από το μπου να τον ενημερώσει για τις αγαμησιές του με τις ελεηνίδες ?
:coffee:
Εχω εναν που στελνει e mail στα κεντρικα για τετοια θεματα
 
OP
OP
Lasufin

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
Εχω εναν που στελνει e mail στα κεντρικα για τετοια θεματα
Εχω στείλει μειλ και στην Έλενα και εχω επικοινωνία...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μαγκι τον εχεις κατουρησει ΚΑΙ ΕΣΥ τον βανταμουλη;
Αφου εχει ακράτεια ρε ουφο η λεσβία
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.537
Like
17.652
Πόντοι
3.656
OP
OP
Lasufin

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
Από δω το πάει ... από κει το πάει ... πάντα στο κατούρημα καταλήγει ο Νο2 Μαλάκας του 2023 ....
και στο στράπον βέβαια ....
Ενα πουστρακι ειναι φιλε τελλυ ψαχνει για νεα φίλη να κανει κους κους
Ειναι μεταξι αγγελικης μαγκι μετα την εξαφαμιση της ελενας.
Που ειναι ο λαδακης ο γαμιας του?
 
OP
OP
Lasufin

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
Γουστάρει στράπον και κατούρημα.

Κωλοβαράει όλη μέρα , μόνιμα.
Για τις δουλειές του σπιτιού τον έχουν .
Σπάνια του δίνουν 5€ να βάλει 2€ βενζίνη στο μηχανάκι και τα 3€ για ελληνικό μονό ....
Ψαχνει φιλενάδα να τα λενε και να κανουν κουτσομπολιό.
 

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
1.023
Like
11.873
Πόντοι
2.256
....μαγκα μου, δεν θελω να σε στεναχωρησω αλλα η Θηβα ειναι μακραν η χειροτερη πολη της Ελλαδας που εχω δει και εχω δει παρα πολλες (σχεδον τις περισσοτερες πολεις της Ελλαδας)!!! Γενικα ειμαι θετικος ανθρωπος κ προσπαθω να βλεπω και να κραταω τα καλα της καθε περιοχης αλλα η Θ(λ)ηβα δεν παλευεται ρε φιλος :confused:
Επισης χαλια μαυρα απο τις πολεις που ειδα ειναι ο Πύργος, το Αγρινιο, η Λαμια, η Ηγουμενιτσα, τα Γρεβενα, το Κιλκις , η Αμφισσα και η Κοζανη (τυχαια η σειρα αναφορας).
:hi:
Ναι αλλα ο Πυργος και το Αγρινιο εχει τις παντρεμενες που ειναι προιοντα ΠΟΠ στο κωλογαμησι,οποτε εξισορροπουνται τα χαλια.Η Λαμια επισης δεν ειναι τοσο χαλι και στο μισαωρο εισαι στο παραδεισο των χωριων του Μπραλου.

Το Αργος θεωρω πολυ ασχημο αν και εχω να περασω παρα πολλα χρονια
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.950
Like
22.727
Πόντοι
5.506
Τι να κάνει ; κουζίνα όλη μέρα ....

η σταχτοπούτα ... σταχτομπαρόκα ........
Εδω θα εισαι μωρη κουφαλα, θα τρεχεις ξωπισω απο το γαμια σου κι ας με χεις στη λιστα, αν δεν εισαι εδω θα πεθανεις αργα και βασανιστικα.
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.659
Like
11.113
Πόντοι
3.656
Είπε ο κοντός και καράφλας μεσήλικας που δε έχει προσωπική ζωή
Φτανει ρε καημενε με τους κλωνους!!!Δεν εχεις και φαντασια γαμω τα αχυρα που εχεις μεσα στο κρανιο!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom