Νέα

Αλβανίδες vs Ελληνίδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Lasufin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 72K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Αλβανιδες vs Ελληνιδες


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    339
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

Dstrict

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
778
Κριτικές
8
Like
5.982
Πόντοι
1.326
Ναι,θα πω.
Πως μάλλον (έως σίγουρα δηλαδή) ούτε οι Αλβανίδες σου κάθονται εσένα.
Άλλωστε τι σε νοιάζουν οι γυναίκες εσένα,αφού έχεις εκφραστεί με θετικά λόγια για τον Θέμη Κανέλλο

20240708_225401.jpg
Δε μπορείς να πείς όμως,και κριτική του κάνει τού Θέμη και τον "διορθώνει" και τον σουλουπώνει. Με λίγα λόγια,τον πλάθει,τον κάνει καλύτερο.
:confused:
 

unknowndark

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.597
Like
5.230
Πόντοι
1.056
Λοιπον εχω καποιες παρατηρησεις και ερωτησεις, αν γουσταρετε μου απαντατε, αν οχι και παλι φιλοι ειμαστε
Σεβομαι τον Αλβανο και τον καθε Αλβανο που λεει οτι η Ελλαδα δεν ειναι καλη χωρα, δεν εχει σωστη νομοθεσια, δεν δινει ισες ευκαιριες στους κατοικους της, μπλα μπλα μπλα. Μαληστα ενας απο αυτους μου παρουσιασε σαν πρωτυπο χωρας τον Καναδα. Οσους απο αυτους ρωτησα, αφου εχουν αυτην την γνωμη για την χωρα που μενουν και εργαζονται, γιατι δεν επιστρεφουν στο Ελμπασαν η γιατι δεν πανε στον Καναδα, δεν μου απαντησε κανεις ξεκαθαρα. Ολοι κατι μισολογα περι συνηθειας και τετοια ακαταλαβιστηκα.
Δεν θα παντρευομουν η δεν θα εκανα σοβαρη σχεση με Αλβανιδα, παρολο που ξερω καποιες, οικογενειαρχισες, νοικοκυρες, σωστες μαναδες αφοσιομενες στο σπιτι τους και την δουλεια τους. Εκτος απο τους λογους που εχω προαναφερει η Αλβανιδα κατα 99% θα μου φορτωνε και σοι της αποτελουμενο απο Τσαμηδες, Λιαπηδες και λοιπους αξιοσεβαστους κυριους που εγω τους θελω μακρυα (και περα απο τα Τιραννα μην σου πω) κι αγαπημενους.
Τελος, ρε παιδια, τι θα πει καβλαντιζω, καβλαντισα, θα καβλαντισω, γιατι σαν Ελληνας, δεν εχω προλαβει να μαθω ολα τα Ελληνικα?


Φίλε μια διόρθωση μόνο, τους τσάμηδες και τους λιαπηδες δεν θα τους βρεις στην Β. Αλβανια αλλα στην Ελλαδα, τους λιαπηδες ειδικά στην ευρύτερη περιοχή της αττικής και της πελοποννησου!

Είναι Αλβανικά φύλα που κατέβηκαν στις περιοχές αυτές τον 15 αιώνα, και έχουν αφομοιωθεί... (αν και οι παλιοί στα χωριά μιλάνε ακόμα την αλβανικην/αρβανιτικη).
 
Τελευταία τροποποίηση:

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.895
Like
11.598
Πόντοι
3.656
Έλα αφού σ αρεσο το τεκνακι.πιο ωραιο κόλο και κορμακιέχει από πολλές ελεεινιδες.γκει δεν ειμαι αλλά λέω αληθεια
πολεμας να βγαλεις κι εσυ το γυμνασιο σαν τον βλακα που ανοιξε το νημα?
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.459
Κριτικές
2
Like
19.218
Πόντοι
3.656
Έλα αφού σ αρεσει το τεκνακι.πιο ωραιο κόλο και κορμακιέχει από πολλές ελεεινιδες.γκει δεν ειμαι αλλά λέω αληθεια
έτσι όπως είναι λαδωμένο κ άτριχο το κωλαράκι ,του τον έριχνες τον πουτσαράκο ?
 

antony777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
702
Κριτικές
1
Like
1.347
Πόντοι
206
Απ' ό,τι κατάλαβα εδώ μέσα γράφουν σχεδόν εμμονικά κάποιοι που ορέγονται συνέχεια εργαλείο μετανάστη και ας αφήσουμε καλύτερα τα περι Αλβανίδων και Ελληνίδων στην ΄άκρη. Είδα προχτες έναν που τον τράβαγε από το χέρι με αγριεμένο ύφος ένας Αλβανός, για να του βγάλει λεφτά από ΑΤΜ. Το είδα και αυτό το έσχατο χάλι στην ζωή μου. Ακριβώς εκεί που νόμιζα ότι τα είχα πια δει όλα...
 
OP
OP
Lasufin

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
Λοιπον εχω καποιες παρατηρησεις και ερωτησεις, αν γουσταρετε μου απαντατε, αν οχι και παλι φιλοι ειμαστε
Σεβομαι τον Αλβανο και τον καθε Αλβανο που λεει οτι η Ελλαδα δεν ειναι καλη χωρα, δεν εχει σωστη νομοθεσια, δεν δινει ισες ευκαιριες στους κατοικους της, μπλα μπλα μπλα. Μαληστα ενας απο αυτους μου παρουσιασε σαν πρωτυπο χωρας τον Καναδα. Οσους απο αυτους ρωτησα, αφου εχουν αυτην την γνωμη για την χωρα που μενουν και εργαζονται, γιατι δεν επιστρεφουν στο Ελμπασαν η γιατι δεν πανε στον Καναδα, δεν μου απαντησε κανεις ξεκαθαρα. Ολοι κατι μισολογα περι συνηθειας και τετοια ακαταλαβιστηκα.
Δεν θα παντρευομουν η δεν θα εκανα σοβαρη σχεση με Αλβανιδα, παρολο που ξερω καποιες, οικογενειαρχισες, νοικοκυρες, σωστες μαναδες αφοσιομενες στο σπιτι τους και την δουλεια τους. Εκτος απο τους λογους που εχω προαναφερει η Αλβανιδα κατα 99% θα μου φορτωνε και σοι της αποτελουμενο απο Τσαμηδες, Λιαπηδες και λοιπους αξιοσεβαστους κυριους που εγω τους θελω μακρυα (και περα απο τα Τιραννα μην σου πω) κι αγαπημενους.
Τελος, ρε παιδια, τι θα πει καβλαντιζω, καβλαντισα, θα καβλαντισω, γιατι σαν Ελληνας, δεν εχω προλαβει να μαθω ολα τα Ελληνικα?
Αν πας μεταναστης θα καταλάβεις..
Ξεκινάς απο τη μηδεν και μολις ανακαλύπτεις οτι η χωρα ειναι για τον πεοντα δεν έχεις τη ψυχικη διάθεση παλι να ξαναξεκινησεις απο το μηδεν οποτε λες για τη χωρα που ζεις.
Οταν πας μεταναστης δεν ειναι ευκολπ ούτε πισω να γυρισεις στη πατριδα γιατι αν εχεις πουλήσει σπιτι κλπ παλι αππ το μηδεν παλι απο την αρχη.
Ενω με ελληνίδα αρβανίτισα Σουλιώτισα κρητικια βολευεσε δεν σε πειραζει μη σε βρει καμια μπαλοθια...
Ασε μας ρε φιλε με τα κολληματα σου.
Ο διαγωνισμός μιλησε οι αλβανιδες ειναι καλύτερες αππ τις ελληνιδες
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.459
Κριτικές
2
Like
19.218
Πόντοι
3.656

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.459
Κριτικές
2
Like
19.218
Πόντοι
3.656
Αυτά πιστεύουν ότι ο Κας μπορεί να τους βρει γκόμενα.
Πιο πιθανό να τους βρει γκόμενο.:confused:
τότε πάει χάλασε κι αυτός ο Κασε :(
το θέμα είναι είτε να πείσει τις ελεηνίδες να ανοίγουν τα πόδια στους αγάμητους,
ή έστω να επιδοτεί ,να δίνει κάποιο sex KEA στους μερακλήδες για επίσκεψη στις αφέντρες
Έτσι ξηγιούνται οι μάγκες πολιτικοί, κάνουν καινοτομίες κ πρω(κ)τοπορούν σε όφελος των ανήμπορων
:coffee:
 

Random User 123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2023
Μηνύματα
320
Κριτικές
11
Like
1.227
Πόντοι
371
Προς τιμη του φιλου leader96 βαζω μια ανοιχτη ψηφοφορία απο τα μελη να επιλέξουν ποιες απο τις δυο ειναι καλύτερες στο σεξ,ως σύζυγοι,μητέρες,προς τον άντρα και γενικα σε ολους τους τομεις.
Εδω να ακουστουν ολες οι απόψεις και οι εμπειρίες για να εχουμε μια εικονα συγκεντρωμένη.
Αλβανίδα για σπίτι και Ελληνίδα για γκόμενα...
 

aquarius2756

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2023
Μηνύματα
560
Like
649
Πόντοι
86
Αν πας μεταναστης θα καταλάβεις..
Ξεκινάς απο τη μηδεν και μολις ανακαλύπτεις οτι η χωρα ειναι για τον πεοντα δεν έχεις τη ψυχικη διάθεση παλι να ξαναξεκινησεις απο το μηδεν οποτε λες για τη χωρα που ζεις.
Οταν πας μεταναστης δεν ειναι ευκολπ ούτε πισω να γυρισεις στη πατριδα γιατι αν εχεις πουλήσει σπιτι κλπ παλι αππ το μηδεν παλι απο την αρχη.
Ενω με ελληνίδα αρβανίτισα Σουλιώτισα κρητικια βολευεσε δεν σε πειραζει μη σε βρει καμια μπαλοθια...
Ασε μας ρε φιλε με τα κολληματα σου.
Ο διαγωνισμός μιλησε οι αλβανιδες ειναι καλύτερες αππ τις ελληνιδες
E καλα στεφανα τοτε, φιλε και καλως να ορισουν οι συμπεθεροι απο τα Τιραννα, μην τσαντιζεσαι, κουβεντα γινεται και τις αποψεις μας λεμε
 

nostradamosg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.210
Κριτικές
1
Like
2.449
Πόντοι
456
Αν πας μεταναστης θα καταλάβεις..
Ξεκινάς απο τη μηδεν και μολις ανακαλύπτεις οτι η χωρα ειναι για τον πεοντα δεν έχεις τη ψυχικη διάθεση παλι να ξαναξεκινησεις απο το μηδεν οποτε λες για τη χωρα που ζεις.
Οταν πας μεταναστης δεν ειναι ευκολπ ούτε πισω να γυρισεις στη πατριδα γιατι αν εχεις πουλήσει σπιτι κλπ παλι αππ το μηδεν παλι απο την αρχη.
Ενω με ελληνίδα αρβανίτισα Σουλιώτισα κρητικια βολευεσε δεν σε πειραζει μη σε βρει καμια μπαλοθια...
Ασε μας ρε φιλε με τα κολληματα σου.
Ο διαγωνισμός μιλησε οι αλβανιδες ειναι καλύτερες αππ τις ελληνιδες
Ρε μπουφο απελαση σας εκαναν απο μια χωρα που δε σας αρεσε και ξαναερχοσασταν
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.230
Κριτικές
32
Like
26.918
Πόντοι
8.346
Η Θήβα τα σπάει αν ξέρεις να περπατησεις
....μαγκα μου, δεν θελω να σε στεναχωρησω αλλα η Θηβα ειναι μακραν η χειροτερη πολη της Ελλαδας που εχω δει και εχω δει παρα πολλες (σχεδον τις περισσοτερες πολεις της Ελλαδας)!!! Γενικα ειμαι θετικος ανθρωπος κ προσπαθω να βλεπω και να κραταω τα καλα της καθε περιοχης αλλα η Θ(λ)ηβα δεν παλευεται ρε φιλος :confused:
Επισης χαλια μαυρα απο τις πολεις που ειδα ειναι ο Πύργος, το Αγρινιο, η Λαμια, η Ηγουμενιτσα, τα Γρεβενα, το Κιλκις , η Αμφισσα και η Κοζανη (τυχαια η σειρα αναφορας).
:hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom