Νέα

Αλβανίδες vs Ελληνίδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Lasufin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 72K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Αλβανιδες vs Ελληνιδες


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    339
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.096
Κριτικές
123
Like
51.039
Πόντοι
27.261
εαν σε δω θα σε ερωτευτώ?:2funny::2funny::2funny: αλλαξε ο ο μανολιος και εβαλε το σοβρακο αλλιως?
το άτριχο κωλαράκι του σίγουρα θα το ερωτευτείς πάντως.
ολόκληρη Εγνατίας έχει περάσει
:2funny::2funny::2funny:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.096
Κριτικές
123
Like
51.039
Πόντοι
27.261
Όλα καλά, απλά μη τρέχεις αστυνομίες μετά και κλαις. Να τα θυμάσαι αυτά.
Arrested Development Crying GIF by HULU

πονεμένη μου ψυχούλα :rose:
 

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.238
Κριτικές
3
Like
1.968
Πόντοι
496
Συμβουλή στον παπαροφιλιπς..
Να ζητησει μια δημοσια συγγνώμη σε μενα το BMWlover τον corgi τον λιντερ ισως καποιον να ξέχασα αλλα αυτος θα θυμαται καλύτερα με ποιους εχει κοντρα..
Και να κανει απο εδω και περα μωκο
Εσυ μωρη αρχιδω ξεκινησες τα κωλοτριψηματα πριν δεν ηξερα οτι υπηρχες....
Οπότε κανε μώκο...
Ρε μαλακα ολοι εδω μεσα μεχρι και το αφμ σου ξερουμε βουλώσε το γιατι εσυ γίνεσαι ρομπα ξεβρακωτη...
τι ελεγες??:coffee:
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.199
Κριτικές
32
Like
26.749
Πόντοι
8.346
...ρε Κατσαμπα @papaphilips , τωρα που ειδα ψυχακια κ αστυνομιες μαζι το θυμηθηκα, περυσι δεν ειχες παει για "εξυπηρετηση" και υποστηριξη στην Τεα στο αστυνομικο τμημα για τον ψυχακια και μια κοπελα?!?? Τι εγινε τελικα με τον ψυχακια-γιο, τον μαζεψανε?!?! :think::think::think:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.096
Κριτικές
123
Like
51.039
Πόντοι
27.261
...ρε Κατσαμπα @papaphilips , τωρα που ειδα ψυχακια κ αστυνομιες μαζι το θυμηθηκα, περυσι δεν ειχες παει για "εξυπηρετηση" και υποστηριξη στην Τεα στο αστυνομικο τμημα για τον ψυχακια και μια κοπελα?!?? Τι εγινε τελικα με τον ψυχακια-γιο, τον μαζεψανε?!?! :think::think::think:
αυτά είναι περσοναλ ντατα της τεας, άρα μπορείς να ρωτήσεις την ίδια εφόσων είναι μέλος.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.093
Κριτικές
23
Like
7.725
Πόντοι
3.346
Τι λες ρε κοπλεξικε...αυτα θα τα πουνε οι βλαμμενοι και οι φασίστες.
Παψτε πια να βλεπετε ανθρώπους κατωτερους και ανώτερους βαση της καταγωγης τους.
Μια χαρα θα παντευομουν Αλβανίδα και θα εβαζα στο μπακ ραουντ την αλβανικη σημαια για να το εμπεδώσουν όλοι.
Μεγαλυτεροι φασιστες απο τους αλβανους δεν υπαρχουν.
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.199
Κριτικές
32
Like
26.749
Πόντοι
8.346
αυτά είναι περσοναλ ντατα της τεας, άρα μπορείς να ρωτήσεις την ίδια εφόσων είναι μέλος.
....οχι ρε συ δεν μιλαω για "περσοναλ ντατα", αλλα για τις δημοσιες αναρτησεις που εκανε με εσας μεσα!
Τεσπα....
Επιστροφη στο κανονικο μας προγραμμα :confused::confused::confused:
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.093
Κριτικές
23
Like
7.725
Πόντοι
3.346
Φίλε άμα ζεις για το τι θα πει ο συνάδελφος, η θεια, ο διπλά κλπ... το έχεις χάσει το παιχνίδι!

Πρέπει να ειναι πολύ "χαλβάδες" οι άλλοι για αντιδράσουν έτσι... Δηλαδή αν ήταν Βουλγάρα ή Ρωσίδα θα άλλαζε ή πάλι το ίδιο σκεπτικό?
Μπορει να ειναι λαθος αυτο που λενε.. αλλα δεν γινεται να μαλωσεις με ολους για μια γυναικα απο την αλβανια.
Οκ καλη η αγαπη..αμα ξεκοψεις ομως απ ολους στο τελος θα σε παρατησει και αυτη.
Για ρωσιδα οχι δεν υπαρχει θεμα..για βουλγαρα σχεδον το ιδιο με τις αλβανεζες.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.093
Κριτικές
23
Like
7.725
Πόντοι
3.346
Κοίτα οι αλβανίδες δε κάνουν για σπίτι θέλουν βρωμοαλητες σκέψου οι Ελληνίδες είναι λίγο καλύτερες δε πάνε και όλες όλες με αλήτες οι αλβανες πάνε όλες όλες με αλήτες αλλά στα ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ τι θα πει ο κόσμος,ο κόσμος να κοιτάει τα χάλια του και αν με κρίνουν οι συγγενείς πρώτα να κοιτάνε τα χάλια τους ότι δηλαδή πολλοι αποτυχαν στη ανατροφή των παιδιών τους και να αναλογιστούν τα λάθη που έκαναν οι συγγενείς και οι φίλοι που λες και όχι να σχολιάζουν τον άλλον με ποια πήγε και με μαύρη θα τα φτιαξω αν γουσταρω που δε γουστάρω γιατί δε μαρεσουν αλλά λέμε τώρα.Ψωφο και στα συγγενολογια και στους δήθεν φίλους φίδια.
Δεν παει ετσι ειπαμε... δεν μπορεις να πας κοντρα σε ολο σου το κυκλο, μονο χαμενος θα βγεις στο τελος.
 

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.238
Κριτικές
3
Like
1.968
Πόντοι
496
....οχι ρε συ δεν μιλαω για "περσοναλ ντατα", αλλα για τις δημοσιες αναρτησεις που εκανε με εσας μεσα!
Τεσπα....
Επιστροφη στο κανονικο μας προγραμμα :confused::confused::confused:
καλα ναι ... επιστροφή :confused::confused:
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.093
Κριτικές
23
Like
7.725
Πόντοι
3.346
Πες μου λίγο γιατί θα βγω χαμένος ακριβώς?σε τι μου οφελουν οι συγγενείς και οι φίλοι?
Πλακα κανεις ετσι? οσες φορες χρειαστηκα κατι ολοι αυτοι τρεξαν χωρις δευτερη σκεψη.
Αλλοι βοηθησαν τους γονεις μου παλιοτερα..τους εχω υποχρεωσει, και πολλα αλλα..
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.093
Κριτικές
23
Like
7.725
Πόντοι
3.346
Εσύ,εγώ τέτοια δε κάνω ποτέ εγώ μόνο στους γονείς μου υποχρεώνομαι και σε κανέναν άλλον ούτε καν στην αδερφή μου.
Ενταξει τυπε.. αλλιως ζεις τη ζωη εσυ αλλιως εγω.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.093
Κριτικές
23
Like
7.725
Πόντοι
3.346
Ακριβώς εγώ δε έχω ανάγκη κανέναν ούτε τους συγγενείς ούτε τους φίλους εγώ μόνο τους γονείς μου εχω ανάγκη σε διάφορα ζητήματα και από αυτούς υποχρεώνομαι άρα και στα αρχιδακια μου τι θα πει ο κόσμος.
Δεν εχει να κανει με την "αναγκη" μπερδευεσαι..
Υπαρχουν καλες σχεσεις μεταξυ μας, επισης κραταμε την συγγενεια και ας μην βλεπομαστε τοσο συχνα με καποιους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom