Νέα

Αλβανίδες vs Ελληνίδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Lasufin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 72K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Αλβανιδες vs Ελληνιδες


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    339
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .
OP
OP
Lasufin

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
Τον λυπήθηκα τον παπαφιλιπς γι αυτο και δεν μιλησα πολυ...
Θα μπορουσα ανετα να υον κανω τ αλατιου αλλα αν μου κολλήσει πολυ θα πεταξω τον ασσο που εχω στο μανικι με αποδείξεις.
 
OP
OP
Lasufin

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
Τον στήριξα γιατί ο corgi ήταν ο ΜΟΝΟΣ που ξεσκέπασε τον παπαφιλιπ που τόσο καιρό με κράζει και εμένα και τον λασουφιν χωρίς λογο και βρήκαμε το δίκιο μας μέσω του corg και εγώ και ο λασουφιν που τόσο καιρό μας κοροιδευε ο παπαφιλιπ και τελικά δε έπεσα έξω είναι πολύ άσχημος ο καημένος ο παπαφιλιπ και δείχνει και κακός στη φάτσα σα καφρος είναι τόσο καιρό με κορόιδευε ένας πολύ πιο άσχημος από μένα.
Συν οτι ειναι βρωμιάρης και τον στέλνουν οι κοπέλες για μπάνιο
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.096
Κριτικές
123
Like
51.039
Πόντοι
27.261
Όλα καλά. Άλλο οι ιντερνετικες φάπες, άλλο να μας παθεις κάτι. Έπρεπε κάπως να σταματήσεις αυτό το παραλήρημα που ο άλλος ο μαλακας σε αφήνει να κάνεις κάθε μέρα. Σε αφήνει όχι επειδή σε συμπαθεί, αλλά για να παίρνει τραφικ το σαιτ του. Πίστεψε με, σε θεωρεί ηλιθιο. Εσύ με βρίζεις αλλά είμαι ο μόνος που ενώ μπορεί να σε τελειώσει, σου φερεται σωστά. Ξεκόλλα από τις βλακειες. Δεν είσαι ούτε έξυπνος, ούτε χιούμορ είχες ποτέ, και ποτέ καμία δεν "επεσε". Δεν ξές πού πάνε τα 4 με τις γυναίκες αλλά θα μάθεις, αν είσαι λιγάκι μετριόφρων και δεν πας σε λάθος δρόμους.
μα δε σε ρώτησα να μου πεις κάτι από όλα αυτά κλώνοτραβελακο για να πάρω συμβουλές, τα εύσημα η' ότι εσυ πιστεύεις με το μηδαμινό μυαλουδακι σου.
καμία ερώτηση δεν έχω κάνει γενικώς και ιδίως σε σένα τον τραβελολαγνο.
γιατί έχεις πάθει υστερία από τα πρώτα σου μηνύματα?
συνήθως μετά τα 50 σε πιάνει.
:rolleyes:
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.387
Κριτικές
2
Like
19.143
Πόντοι
3.656
Όχι απλά είμαι λίγο βλάκας και ανώριμος και δε μου πολυκοβει και γι'αυτό έστειλα πέρσι φωτό μου.
συμβουλευτικά θα σου πω κάτι αν και το πιθανότερο είναι να με διαψεύσεις για την προτροπή μου ...

"Φρόντισε" του χρόνου πάλι , να λες ότι φέτος ήσουνα ανώριμος...
_______
επίσης ,σβήσε ρε μλκα τα τόσα προφίλ που έχεις και κράτα ένα άντε 2 αν φοβάσαι το μπαν , φαίνονται οι κλώνοι σου
 

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.238
Κριτικές
3
Like
1.968
Πόντοι
496
Άσε τον χαζό ήσυχο και μη τον τυραννάς. Δε βλέπεις ότι παραληρεί κάθε μέρα; άμα θες να τον στραπαρεις καντο αλλά μη του κάνεις πλάτες όταν τον βλέπεις έτσι. Ο Αντισθενης έπρεπε να τον έχει μπαναρει εδώ και ένα χρόνο και τον άφησε να βρίζει και να προσβάλει ασύστολα. Ο μόνος. Εκτός του ότι έστελνε μηνύματα προσωπικά σε κοπέλες και άλλα πολλά, μη τα θυμηθώ τώρα...
γουσταρεις το μπουρδελα φιλε ? και έριξες τα ματια σου στην κεφαλή?
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.096
Κριτικές
123
Like
51.039
Πόντοι
27.261
Αλάνι μου δεν είσαι μια τρίχα απ τ αρχιδια μου και το ξέρεις. Εγώ δεν αντιδρώ στα χαζά σου, βρίσε όσο θες. Δε θα μου πάθεις κάτι να το χω στη συνείδηση μου. Απλά από δω και πέρα ζαρωσε γιατί κουρασες. Συν ότι δε σου κάθεται καμία. Και αν σου κάτσει, θα ναυαγησει. Επίσης, φρόντισε να είσαι σωστός όταν σου δίνονται ευκαιρίες που δεν αξίζεις γιατί ο Θεός όπως δίνει έτσι παίρνει. Ισχύει για όλους μας. Σαν εμένα δε θα γίνεις ποτέ, άστο να φύγει.
στον ύπνο σου τα είδες όλα αυτά η' κατά τη διάρκεια στραπονοσεσιον στο Ρεξ?
:think:
λες να θέλω να γίνω κλωνοτραβελος γιορμαλακας?
:2funny::2funny::2funny:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.096
Κριτικές
123
Like
51.039
Πόντοι
27.261
Άσε τον χαζό ήσυχο και μη τον τυραννάς. Δε βλέπεις ότι παραληρεί κάθε μέρα; άμα θες να τον στραπαρεις καντο αλλά μη του κάνεις πλάτες όταν τον βλέπεις έτσι. Ο Αντισθενης έπρεπε να τον έχει μπαναρει εδώ και ένα χρόνο και τον άφησε να βρίζει και να προσβάλει ασύστολα. Ο μόνος. Εκτός του ότι έστελνε μηνύματα προσωπικά σε κοπέλες και άλλα πολλά, μη τα θυμηθώ τώρα...
το έχεις ξαναπαίξει αυτό το εργακι κλωνοτραβελακο και δεν επιασε, αλλά για θυμήσου τα λίγο μαρή κλώνου... πάλι. :think:
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.199
Κριτικές
32
Like
26.749
Πόντοι
8.346
....τι εγινε εδω ρε πστ μου, πεσαμε σε λουπα κ ξαναζω την "μερα της μαρμοτας"?!?!!? :think:
658ο προφιλ, new entry, ο jormaka?!?!?!!? :headbang::headbang::headbang:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.096
Κριτικές
123
Like
51.039
Πόντοι
27.261
Βρε ανόητε... ζήτα μια συγνώμη... τι πιστεύεις; ότι θα πέσεις στα μάτια μας; δεν έχεις καταλάβει ότι με τη συμπεριφορά σου ΔΕΝ μπορείς να πας πιο χαμηλά ήδη;
δεν απαντάς μαρή τραβελοκλωνου και λες τα δικά σου σαν καλό πουστράκι που είσαι και εσύ.

το παραλήρημα στα μηνυματακια σου το έχω κρατήσει αυτή τη φορά.
στο προηγούμενο δυστυχώς το έχασα γιατί δεν έκανα ριπλαη να σου βγάλω τα χάλια σου και από εκεί.

πόσο καιρό έχεις να φας τραβελοπουτσα μαρή φαρδεμενη κωλοτρουπιδα της σαλονικας???
:2funny::2funny::2funny:
 

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.238
Κριτικές
3
Like
1.968
Πόντοι
496

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.096
Κριτικές
123
Like
51.039
Πόντοι
27.261
Πραγματικά δηλαδή και να θέλω να σε δείρω νιώθω ότι κλέβω εκκλησία. Δε παίζει να σαι τόσο ηλιθιος...

Βέβαια θα στρώσεις γιατί αν πεις μαλακία θα βλέπεις τη σκατοφατσα σου στο ίντερνετ. Δε λες πάλι καλά που μένει εδώ; φαντάσου να πάει σε κανα ραδιόφωνο.

Κουρασες Άρη. Βάλε μια τελεία και πήγαινε στην ευχή του Θεού.
εβαλα αυτο πριν μαρη τραβελοκλωνου,
:priest::priest::priest:
αλλα δε βλεπεις και εσυ απο τα σπερματα που εχεις στη μαπα σου :undecided:
ποιος κουρασε ? :think:
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.199
Κριτικές
32
Like
26.749
Πόντοι
8.346
Πραγματικά δηλαδή και να θέλω να σε δείρω νιώθω ότι κλέβω εκκλησία. Δε παίζει να σαι τόσο ηλιθιος...

Βέβαια θα στρώσεις γιατί αν πεις μαλακία θα βλέπεις τη σκατοφατσα σου στο ίντερνετ. Δε λες πάλι καλά που μένει εδώ; φαντάσου να πάει σε κανα ραδιόφωνο.

Κουρασες Άρη. Βάλε μια τελεία και πήγαινε στην ευχή του Θεού.
...ρε jormaka, αληθεια τωρα, απειλεις με δημοσια διαπομπευση?!?! Γιατι, επειδη δν σου αρεσουν τα γραφομενα καποιου? Ποσο σκατοψυχο ειναι αυτο ρε μαγκα.......
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.096
Κριτικές
123
Like
51.039
Πόντοι
27.261
...ρε jormaka, αληθεια τωρα, απειλεις με δημοσια διαπομπευση?!?! Γιατι, επειδη δν σου αρεσουν τα γραφομενα καποιου? Ποσο σκατοψυχο ειναι αυτο ρε μαγκα.......
λεει για παραληρημα το κλωνοπουστρακι και εχει βγαλει αφρους, ενω ολο το σαητ μαζι με τους επισκεπτες, ξερει τι ψευτης χλαπαρχιδας ειναι τοσα χρονια.
ζηταω απαντησεις και δεν εχει να δωσει.
τον πηδαω με τα ψευτικα ποστ του :2funny::2funny::2funny:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.096
Κριτικές
123
Like
51.039
Πόντοι
27.261
Μη προτρέχεις. Όχι μόνο τον λυπήθηκα αλλά κρατώ και τους υπόλοιπους να μη τον δώσουν. Αυτό το στρακι, εκτός από το ότι έστελνε προσωπικά μηνύματα σε κοπέλες που ήξερα λέγοντας με διάφορα μπας και με μειώσει και πηδηξει (γέλια), ερχόταν κάθε μέρα τότε που είχα νταλαβέρια με μερικες του χώρου (καποιες ειχαν και σελιδα) και έβγαζε χολή παντός τύπου. Το κυριότερο ομως, ερχόταν και έλεγε μαλακιες (τύπου πουστη, τραβελι κτλ) σε μια περίοδο που είχα χωρισει και ήμουν χάλια. Όχι απλά ΔΕΝ του φερομαι σκατα, του φερομαι και ΠΟΛΥ καλά. Αλλά τόσα ξες τόσα λες κ συ. Αφού δε μάζεψε φάπες ακόμα έχει άγιο.
βαλε μαρη πονεμενη τραβελοκλωνου κανα ποστ επιτελους να τα δω και εγω ολα αυτα που λες και τα σερνεις απο τα προηγουμενα κλωνοπροφιλ.
τι τα κρατας τοσο καιρο και σε βαραινουν ? :think:

Στιγμιότυπο οθόνης (153).png

Στιγμιότυπο οθόνης (154).png

Στιγμιότυπο οθόνης (156).png

btw, ωραιο το σοου-παραληρημα σου τραβελοκλωνοπουστρακι :effemine:
τραβα να αρμεξεις καμια τραβελοψωλη να ισιωσεις τωρα :2funny::2funny::2funny:
 

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.238
Κριτικές
3
Like
1.968
Πόντοι
496
βαλε μαρη πονεμενη τραβελοκλωνου κανα ποστ επιτελους να τα δω και εγω ολα αυτα που λες και τα σερνεις απο τα προηγουμενα κλωνοπροφιλ.
τι τα κρατας τοσο καιρο και σε βαραινουν ? :think:

Στιγμιότυπο οθόνης (153).png

Στιγμιότυπο οθόνης (154).png

Στιγμιότυπο οθόνης (156).png

btw, ωραιο το σοου-παραληρημα σου τραβελοκλωνοπουστρακι :effemine:
τραβα να αρμεξεις καμια τραβελοψωλη να ισιωσεις τωρα :2funny::2funny::2funny:
πρωην? γκομενα? εχω μπερδευτει ειμαι και θεια οποτε ?
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.096
Κριτικές
123
Like
51.039
Πόντοι
27.261
πρωην? γκομενα? εχω μπερδευτει ειμαι και θεια οποτε ?
δεν εχει τι να πει η τραβελοκλωνου στις ερωτησεις που του κανω.
μονο ψεματα και :blahblah1::blahblah1::blahblah1:
οπως και τα υπολοιπα του κοπαδιου εννοειται :gay:
Ασκώ πίεση αλλά ο κρατούμενος δε λυγίζει!

Βέβαια απ το πολύ σκατο δε μπορούσες ούτε να γράψεις.
που εχεις φαει εννοεις ? :think:
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.199
Κριτικές
32
Like
26.749
Πόντοι
8.346
....μαγκες χαλαρωστε! Τα ΠΜ ειναι αυτο ακριβως "Προσωπικα μηνυματα" και οχι για να βγαινουν φορα παρτιδα. Αφηστε τις μαλακιες, τις απειλες και τα ξεκατινιασματα. Λιγο-πολυ ολοι ξερουμε το ποιον του καθενος, τις πλατες και τις κλικες του, δν χρειαζεται ομως να τα βγαζουμε στην μπερλινα.
 
OP
OP
Lasufin

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
δεν εχει τι να πει η τραβελοκλωνου στις ερωτησεις που του κανω.
μονο ψεματα και :blahblah1::blahblah1::blahblah1:
οπως και τα υπολοιπα του κοπαδιου εννοειται :gay:

που εχεις φαει εννοεις ? :think:
Ποια ψέμα μωρή γαμιολα η σκατοφατσα σου παιζει παντού ξεβρακωθηκες εντελώς...
Κατάλαβες αρουλη ντιτζει του κωλου
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

....μαγκες χαλαρωστε! Τα ΠΜ ειναι αυτο ακριβως "Προσωπικα μηνυματα" και οχι για να βγαινουν φορα παρτιδα. Αφηστε τις μαλακιες, τις απειλες και τα ξεκατινιασματα. Λιγο-πολυ ολοι ξερουμε το ποιον του καθενος, τις πλατες και τις κλικες του, δν χρειαζεται ομως να τα βγαζουμε στην μπερλινα.
Εχεις δικιο ξέρουμε οτι εισαι μια βρωμογατα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom