Νέα

Αλβανίδες vs Ελληνίδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Lasufin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 72K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Αλβανιδες vs Ελληνιδες


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    339
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .
OP
OP
Lasufin

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
στο Αγκύρας έπαθες τη ζημιά Κασσιανή ?
λένε πως είχες κάνει δωμάτιο το κωλαρίνι σου κ "έμπαινε" κόσμος κ κοσμάκης "μέσα"
Εννοείται γούστο κ καπέλο σου , το αρνητικό είναι πως ντρέπεσαι κ τσακώνεσαι άνευ λόγου κ αιτίας
Αλήθεια τι έχεις πάθει ? στέρηση οπισθογέμισης ?
Στο θρεντ πατουσες sοs εκει περιμένουν ολοι τη διαλεξη σου πήγαινε να τους διαφωτισεις
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.387
Κριτικές
2
Like
19.143
Πόντοι
3.656
Στο θρεντ πατουσες sοs εκει περιμένουν ολοι τη διαλεξη σου πήγαινε να τους διαφωτισεις
έλα μωρή Κασσιανούλα ,εκτός από υστερικιά μη γίνεσαι κ κρυόκωλη
Στο θέμα , τι παράπονο έχεις κ τσακώνεσαι ? έπαιξε απόρριψη ? πες τα δεδομένα έστω από τη πλευρά σου ...
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.096
Κριτικές
123
Like
51.039
Πόντοι
27.261
@papaphilips Έχεις γαμησει μια κοινότητα για ενα+ χρόνο. Όχι μόνο δε ζήτησες συγνώμη αλλά συνεχίζεις να λες μαλακιες, να βρίζεις, να την πέφτεις σε κορίτσια και να λες ψέμματα. Και λογικά η Μάγκι στον καρφωσε κιόλας πρόσφατα.

Με αυτά τα σκατομουτρα βρε ερπετό της φάπας πας και προσβάλεις τα παιδιά;

Screenshot_20240704_145528_Chrome.jpg


Τώρα μόλις ξεκινάμε στρακι. Σε είχα πει ενα χρόνο πριν ότι θα σε βρω.
κλώνοτραβελακο πονεμένε με τα αμέτρητα φαπηδια σε όλα σου τα προφίλ, ωραία τα ψεύτικα λογακια σου και το θεατράκι που βγάζεις, συνέχεια αυτό κάνεις έτσι κι αλλιως... αλλά καλο είναι να βάζεις και αποδεικτικά ποστ για όλα αυτά.
όπως κάνω εγώ σε όλα τα κλωνοπουστρακια σαν και σένα που πέφτει το ανάλογο ξεβρακωμα. από λόγια ξέρουν όλοι να λένε, βλέπε π.χ. ανεστακο και μπουστη24 που είναι του ίδιου επιπέδου με σένα :eyebrows:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.096
Κριτικές
123
Like
51.039
Πόντοι
27.261
Χτύπα ένα λεξοτανιλ.

Εδώ είσαι όταν σε παράτησε ή όταν σου δώσανε το λογαριασμό για καφέ & ξηροκαρπι;

Screenshot_20240704_145437_Chrome.jpg


Χαζούλη, μια πιτσιρίκα σε γλεντησε και λαλησες.
από χαπακια πάσης φύσεως αλλά κυρίως για ψυχολογικά, οδηγίες για τραβελοπροβληματα και φαρδεμα πρωκτού τα ξέρεις καλύτερα, εσύ τα γράφεις έτσι κι αλλιώς σε καθε κλωνοπροφιλ.
μου μιλάς και για χαπακια κλώνοτραβελακο αποκαϊδι:2funny::2funny::2funny:
 

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.238
Κριτικές
3
Like
1.968
Πόντοι
496
κλώνοτραβελακο πονεμένε με τα αμέτρητα φαπηδια σε όλα σου τα προφίλ, ωραία τα ψεύτικα λογακια σου και το θεατράκι που βγάζεις, συνέχεια αυτό κάνεις έτσι κι αλλιως... αλλά καλο είναι να βάζεις και αποδεικτικά ποστ για όλα αυτά.
όπως κάνω εγώ σε όλα τα κλωνοπουστρακια σαν και σένα που πέφτει το ανάλογο ξεβρακωμα. από λόγια ξέρουν όλοι να λένε, βλέπε π.χ. ανεστακο και μπουστη24 που είναι του ίδιου επιπέδου με σένα :eyebrows:
ωραίο απόγευμα σημερα ...
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.096
Κριτικές
123
Like
51.039
Πόντοι
27.261
Εντάξει Φιλιπς, αντέδρασα κάπως υπερβολικά. Να σαι καλά.
δεν πειράζει κλωνοτραβελακο, εγώ σταμάτησα να ασχολούμαι από το 28ο προφίλ σου.
βαρέθηκα να βλέπω το κλάμα και την προσπαθεια σου να αποζητάς λίγο προσοχή από τη μηδαμινή ζωουλα σου.
τόσα προφίλ... τόσα μπαν.
τα ίδια σε όλα, καμία διαφορά.
τεζα βαρετός και καμία προσφορά πέραν της καρπαζας που τρως και γελάμε.
να'σαι καλά επίσης :thumbsup:
 

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.238
Κριτικές
3
Like
1.968
Πόντοι
496
Κακομοίρη σε ξεβρακωσαμε αυτή τη στιγμή και οι 3 εννοείται με τη βοήθεια του corgi τώρα ξεκινά εσύ ο υπουργαρας και ο Ρομπ και τραβάτε στο διάολο γιατί και ο υπουργαρας και ο Ρομπ τη ίδια κακάσχημη φάτσα με εσένα θα έχουν που είχατε το θράσος να κρίνετε έναν νεαρό 25 χρόνων 45 χρόνων μαντραχαλοι.
ψιτ ..ο αλλος σου ειπε να σβησεις την χαρα που σου εδωσε ..πως θα αντιδρασεις
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.387
Κριτικές
2
Like
19.143
Πόντοι
3.656
Κακομοίρη σε ξεβρακωσαμε αυτή τη στιγμή και οι 3 εννοείται με τη βοήθεια του corgi τώρα ξεκινά εσύ ο υπουργαρας και ο Ρομπ και τραβάτε στο διάολο γιατί και ο υπουργαρας και ο Ρομπ τη ίδια κακάσχημη φάτσα με εσένα θα έχουν που είχατε το θράσος να κρίνετε έναν νεαρό 25 χρόνων 45 χρόνων μαντραχαλοι.
βρε κοντέ χοντρέ κ στραβοχυμένε μπούλη ,ανέβασε τη φωτό σου που έστελνες για ....βαθμολόγηση
Είσαι καθυστέρας αλλά δεν είναι επαρκές άλλοθι αυτό.... άντρας να στέλνει φωτό σε άντρα είναι ύποπτο ... έτσι δεν είναι ?
δεν ξέρω κατά πόσον η πατούρα σου ήθελε γέμισμα :zfuck:
 

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.238
Κριτικές
3
Like
1.968
Πόντοι
496
βρε κοντέ χοντρέ κ στραβοχυμένε μπούλη ,ανέβασε τη φωτό σου που έστελνες για ....βαθμολόγηση
Είσαι καθυστέρας αλλά δεν είναι επαρκές άλλοθι αυτό.... άντρας να στέλνει φωτό σε άντρα είναι ύποπτο ... έτσι δεν είναι ?
δεν ξέρω κατά πόσον η πατούρα σου ήθελε γέμισμα :zfuck:
βαλε κοκκινη κορδελα στο νημα ...και μπες αγαπητε ..
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ROB. C

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.096
Κριτικές
123
Like
51.039
Πόντοι
27.261
Έχεις απόλυτο δίκιο. Καθάρισε τα σκατά απ τις κάλτσες σου που θέλουν ούτως ή άλλως πλύσιμο. Σκοπός δεν είναι να σε βλαψουμε ηλιθιε, απλά να σταματήσεις το εμετικό σου παραλήρημα.
το ξέρω ότι έχω δίκιο κλώνοτραβελακο, δε χρειάζομαι εύσημα από χαζουληδες με βασικό αη-κιου σαν και σενα.
πάντα μιλάω με αποδεικτικά ποστ δικά σας και όχι λόγια αδερφιστικα... μουπε ένας μουπε άλλος... όπως κάνετε όλα τα κλωνοπουστρακια που σας γαργαλαει η τρυπουλα σας για λίγο προσοχή.
δεν πειράζει... ίσως μάθεις κάποια στιγμή.
επίσης δε με ενδιαφέρει ο σκοπός σου πονεμένε κλωνοτραβελε.
για το παραλήρημα, δες τον καθρέφτη του βεσε σου η' κάνε ανασκαφή στα προηγούμενα κλωνοπροφίλ σου για αναμνήσεις :mati:
 

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.238
Κριτικές
3
Like
1.968
Πόντοι
496
Το βλέπεις @papaphilips χαζούλη; αυτή είναι η Μάγκι σου. Αυτή σε χειρίζεται, όχι εσύ αυτήν. Σε είπα τα μονοπάτια του bdsm δε τα ξες. Σε δίνει στεγνά η τύπισσα αν και όποτε θέλει. Θα στον καρφώσει μόνο και μόνο από τραύμα πρώην της. Όταν σου λέω είναι επικίνδυνα μονοπάτια, εσύ χασκογελάς και με λες κλωνοτραβελο και κάτι χαζά. Ανόητε... κάνε μια διαγραφή προφίλ και πάνε να συνέλθεις.
τυπε θα εχεις σεβασμο για τους πρωην μου διοτι παιξανε ωραιο ρολο στη ζωη μου...μην τα μπερδευεις τα πραγματα
 

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.238
Κριτικές
3
Like
1.968
Πόντοι
496
Το έσβησα το ποστ δε θα αντιδράσω καθόλου απλά κατάλαβα ότι τόσο καιρό με έκρινε χοντρό κάποιος που είναι πολύ πιο άσχημος εμφανησιακα από μένα και αυτο τα λέει όλα να είναι καλά ο corgi που ανέβασε φωτό του και είδαμε τι άσχημος τόσο καιρό μας κορόιδευε.
ταυρακο μου λαθος ...στα παπαρια σου το περιτυλιγμα...υπακουσες εναν που ηρθε εδω σηκωσε μαγκια πεταξε φωτογραφιες και μετα το μαζεψε πισω ...ενω αν ηταν σωστος θα στηριζε τηυν αποφαση του ...πως υπακους εναν που δεν μπορει να στιριξει ουτε τις αποφασεις του...αν νιωθεις αρσενικος μην στηριζεις πουστριλικια
 
OP
OP
Lasufin

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
Σήμερα ο παπαφιλιπς ξεβρακωθηκε εντελως.
Σήμερα τημ έφαγε καλά απο τον κοργκι αλλα και απο εμας τους γαμιαδες του.
Παπαφιλιπς απο εδω και περα κατσε φρόνημα γιατι εγω εχω αλλον ασο στο μανικι και αν τον βγαλω θα γελάσει η οικουμένη
 
OP
OP
Lasufin

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
ταυρακο μου λαθος ...στα παπαρια σου το περιτυλιγμα...υπακουσες εναν που ηρθε εδω σηκωσε μαγκια πεταξε φωτογραφιες και μετα το μαζεψε πισω ...ενω αν ηταν σωστος θα στηριζε τηυν αποφαση του ...πως υπακους εναν που δεν μπορει να στιριξει ουτε τις αποφασεις του...αν νιωθεις αρσενικος μην στηριζεις πουστριλικια
Μωρη αρχίδω τα πουστριλικια εσυ τα ξερεις αππ τα πελατακια σου που τσιριζουν..
Τον λυπηθηκε ο Κοργκι και τα κατέβασε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom