Νέα

Άλλη μια επίθεση των αναρχικών.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 608
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

boidopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.467
Like
5
Πόντοι
16
΄΄Κανάλι 29 βλέπετε;;;΄΄
Εκπομπή με ένα χοντρό ηθοποιό τον Βουγιουκλάκη,που έτρεχε στις λαϊκές κ ρώταγε αν έβλεπε ο κόσμος το κανάλι 29.Μια φορά τον έπιασε ένας μανάβης κ του πέταξε ένα καφάσι με ντομάτες. :2funny: :2funny: :2funny:
Πεθανε αυτος!
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Κανάλι 29 βλέπαμε. Δε μπορούμε πλεον μιας και η μετάλλαξη και η προς το χειρότερο "εξέλιξη" αλλοίωσαν το χαρακτήρα του και τώρα κατέληξε να είναι το Alter.

Ο κύριος Βουγιουκλάκης έχει πράγματι πεθάνει, οντας πρωτοπόρος σε θέματα τιμών λαϊκής - πολύ πριν ο αυτιάς και ο τσαμτσίκας καταλάβουν οτι τα παιδιά ΔΕΝ τα φέρνει ο πελαργός. Ο κύριος Βουγιουκλάκης απολυθηκε από το κανάλι 29 παρά τα προβλήματα υγείας του που του δημιουργησαν σοβαρά οικονομικά προβλήματα. Πέθανε πάμφτωχός.

Τιμή σε όλους αυτούς τους μικρούς, ανώνυμους ήρωες που έστρωσαν το δρόμο για τους γελοίους τηλε-κοπρίτες με τα πολλά φράγκα που τρώμε στη μάπα.
 

lambros

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
337
Like
0
Πόντοι
1
΄΄Κανάλι 29 βλέπετε;;;΄΄
Εκπομπή με ένα χοντρό ηθοποιό τον Βουγιουκλάκη,που έτρεχε στις λαϊκές κ ρώταγε αν έβλεπε ο κόσμος το κανάλι 29.Μια φορά τον έπιασε ένας μανάβης κ του πέταξε ένα καφάσι με ντομάτες. :2funny: :2funny: :2funny:

Βασιλης ΜΠΟΥγιουκλακης λεγοτν ο μακαριτης...
Θυμαστε την κλασσικη ατακα του καθως τριγυρνουσε στις λαικες: "Μιλαει ο λαος... μιλαει ο λαος"
Πεθανε ξεχασμενος απο το ΠΑΣΟΚ κι ειχε αναγκαστει μεχρι και να μπαρκαρει σε καραβι
 

boidopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.467
Like
5
Πόντοι
16
Και επειδη εχω και λιγο σκαλωμα με τις ξεφτυλισμενες Ρωσιδες και Ουκρανες που 'δουλευουν' εδω στην πιο ξεφτυλισμενη 'δουλεια' που μπορει να κανει μια γυναικα χτυπαω στο δοξα πατρι πουτανα και μπουρδελο και νταβατζηδες στις κριτικες μου.Ειμαι και μισος Ρωσος μη το ξεχναμε αυτο ,
Τωρα το ειδα! Γιναμε 2 οι ρωσοι στο σαιτ Мой Брат! Συμφωνω! Οι ξεφτιλισμενες Ρωσιδες δε σεβοναται τη παραδοση ! Наша традиция ! Οι Ουκρανες ειναι κατασκευασμενες ξεφτιλισμενες! ολες τους! Χαρηκα ρε φιλε! Пока
Ασχολεισαι με το χοκει ;
Αφιερωμενο!
[youtube=425,350]1ZwpA4L7bws[/youtube]
Αν και στα ρωσικα ειμαι σκραπας , τα λογια που γραφει απο κατω ειναι πολυ λαθος
 

latex

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
Τωρα το ειδα! Γιναμε 2 οι ρωσοι στο σαιτ Мой Брат! Συμφωνω! Οι ξεφτιλισμενες Ρωσιδες δε σεβοναται τη παραδοση ! Наша традиция ! Οι Ουκρανες ειναι κατασκευασμενες ξεφτιλισμενες! ολες τους! Χαρηκα ρε φιλε! Пока
Ασχολεισαι με το χοκει ;
Αφιερωμενο!
Αν και στα ρωσικα ειμαι σκραπας , τα λογια που γραφει απο κατω ειναι πολυ λαθος
Ελα ρε φιλε και συ εισαι Ρωσος? Από δυο γονεις η απο ενα? Εγω ειμαι από πατερα Ελληνα (Κρητικαουα ολε) και η μητερα μου Москва Μοσχοβιτισσα. Мой Брат αδελφε μου και το αλλο Наш η а традиция η παραδοση μας.Γράφε τα καλύτερα ελληνικα γιατι θα σε ζαλιζουνε κάθε τρεις και λιγο να τους μεταφράζεις Ρωσικα για να μιλανε με τις γυναικες-σκουπιδια στα μπουρδελα και στα στριπτιζαδικα αλλα και στο φορουμ.Οταν πηγαινουμε σε στριπτιζαδικο με τους κολλητους μου να δεις γελιο.Αναλαμβανω το ρολο του μεταφραστη.Και φυσικα όταν τους μιλαμε τη γλωσσα μας παγωνουν τα σκουπιδια.Και οι Ουκρανες από μας κρατανε και αυτές.Ρωσοι είναι και αυτοι. Χαιρομαι που ενας νεος ανθρωπος εχει σωστες υγιεις ιδεες.Δεν ειμαστε δυστυχως οι μονοι που μιλαμε Ρωσικα αδερφε μου.Μεσα μπαινουν και Ρωσοι καθικια νταβατζηδες να διαβαζουν κριτικες,’Ρωσοποντιοι’ προαγωγοι πουτανων (οπου οι Ρωσοποντιοι δεν εχουν καμια σχεση ουτε με τους Ελληνες ουτε με τους Ρωσους)που διαβαζουν και αυτοι τις εκαστοτε κριτικες καθως και πουτανες από την πατριδα μας που μαλιστα μερικες εχουν κανει λογαριασμους εδώ μεσα με φανατικο κοινο ηλιθιων που τις προμοταρουνε. Με το χοκευ δεν ασχολουμαι αλλα μου αρεσει το ποδοσφαιρο. Το βιντεο από το youtube θεϊκο αλλα τα παιδια που γραφουν εκει πρεπει να είναι Ρωσοι 2ης γενιας στην Αμερικη και φυσικα δεν γνωριζουν καλα τη γλωσσα.Μετα τα πηραν μεσα καποιοι κρανιο στο βιντεακι γιατι παρουσιαζει τη νεα Ρωσια με τον εθνικο υμνο του σοβιετικου κοκκινου στρατου  :grin: Να’σαι καλα αδερφακι και να τα λεμε στο φορουμ.Οποιος πειραξει το αδερφακι μου θα γινει война. Πλακα κανω μη βαρατε  :grin:
 

boidopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.467
Like
5
Πόντοι
16
Ελα ρε φιλε και συ εισαι Ρωσος? Από δυο γονεις η απο ενα? Εγω ειμαι από πατερα Ελληνα (Κρητικαουα ολε) και η μητερα μου Москва Μοσχοβιτισσα. Мой Брат αδελφε μου και το αλλο Наш η а традиция η παραδοση μας.Γράφε τα καλύτερα ελληνικα γιατι θα σε ζαλιζουνε κάθε τρεις και λιγο να τους μεταφράζεις Ρωσικα για να μιλανε με τις γυναικες-σκουπιδια στα μπουρδελα και στα στριπτιζαδικα αλλα και στο φορουμ.Οταν πηγαινουμε σε στριπτιζαδικο με τους κολλητους μου να δεις γελιο.Αναλαμβανω το ρολο του μεταφραστη.Και φυσικα όταν τους μιλαμε τη γλωσσα μας παγωνουν τα σκουπιδια.Και οι Ουκρανες από μας κρατανε και αυτές.Ρωσοι είναι και αυτοι. Χαιρομαι που ενας νεος ανθρωπος εχει σωστες υγιεις ιδεες.Δεν ειμαστε δυστυχως οι μονοι που μιλαμε Ρωσικα αδερφε μου.Μεσα μπαινουν και Ρωσοι καθικια νταβατζηδες να διαβαζουν κριτικες,’Ρωσοποντιοι’ προαγωγοι πουτανων (οπου οι Ρωσοποντιοι δεν εχουν καμια σχεση ουτε με τους Ελληνες ουτε με τους Ρωσους)που διαβαζουν και αυτοι τις εκαστοτε κριτικες καθως και πουτανες από την πατριδα μας που μαλιστα μερικες εχουν κανει λογαριασμους εδώ μεσα με φανατικο κοινο ηλιθιων που τις προμοταρουνε. Με το χοκευ δεν ασχολουμαι αλλα μου αρεσει το ποδοσφαιρο. Το βιντεο από το youtube θεϊκο αλλα τα παιδια που γραφουν εκει πρεπει να είναι Ρωσοι 2ης γενιας στην Αμερικη και φυσικα δεν γνωριζουν καλα τη γλωσσα.Μετα τα πηραν μεσα καποιοι κρανιο στο βιντεακι γιατι παρουσιαζει τη νεα Ρωσια με τον εθνικο υμνο του σοβιετικου κοκκινου στρατου  :grin: Να’σαι καλα αδερφακι και να τα λεμε στο φορουμ.Οποιος πειραξει το αδερφακι μου θα γινει война. Πλακα κανω μη βαρατε  :grin:
Πατερας απο Μοσχα. Μητερα απο Ηπειρο! Ελληνιδα. Ο υμνος ειναι ο ιδιος . Τα λογια εχουν αλλαξει! Και αυτον τον υμνο τον αγαπαω!
 

latex

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
Χαρηκα αδερφε.Τα λογια ειναι αυτα αλλαξανε την παγκοσμια ιστορια και τωρα ειναι παρελθον.Εχω ολα τα κομματια Katiusha,Partisan song και λοιπα.Και εγω επισης αγαπω αυτο τον υμνο τοτε που δεν υπηρχε η ξεφτιλα και η ντροπη παρα μονο η τιμη και η δουλεια.
 

ammos

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2007
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
ΕΠΙ ΤΟΥ ΠΙΕΣΤΗΡΙΟΥ συνέχεια

Ο συλληφθείς αναρχικός ληστής τραπέζης είναι ο γιός του μέλους του Πολιτικού Γραφείου του ΣΥΡΙΖΑ Βούτση.

Κοίτα τώρα οικογενειακά δράματα! Ρε τον κακομοίρη! Γι'αυτό τρέχανε στην ασφάλεια στα γεγονότα με τις φοιτητικές διαδηλώσεις. Όχι από ιδεολογική συνάφεια. Είχε συλληφθεί ο γιός συντρόφου! Τώρα εξηγούνται όλα.

Οικογενειακά δράματα!
 

gent007

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.054
Like
0
Πόντοι
16
Για όποιν είχε την τύχη να προλάβει το Κανάλι 29, μια από τις εκπομπές φετίχ.

Πάντως από Κ29 ο Πασβαντίδης μας έγινε Νομάρχης, ο Γαργαλάκος ακόμα προσπαθεί να μιλήσει και ο Κουρής ακόμα θυσαυρίζει...

Άρε αθάνατα χρόνια, Κ29 με Βασίλη Τερλέγκα  για μουσικό διάλλειμα και το κοπί το πίττα το Μαρούσι (Τζον Σμπέιλι) τεκνό να πουλάει ρολόγια και δαχτυλίδια...

 

ammos

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2007
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
ΕΠΙ ΤΟΥ ΠΙΕΣΤΗΡΙΟΥ 3

Αναφορικά με τις πληροφορίες ότι ο 23χρονος είναι γιος στελέχους του ΣΥΡΙΖΑ, ο πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ Αλέκος Αλαβάνος έκανε την ακόλουθη δήλωση: «Κατ' αρχήν θα ήθελα να ευχαριστήσω τα ΜΜΕ, διότι με ελάχιστες εξαιρέσεις, αντιμετώπισαν με σοβαρότητα το πρόβλημα το οποίο παρουσιάστηκε εχθές.

» Θέλω να επαναλάβω την πάγια θέση του ΣΥΝ ότι καταδικάζουμε κάθε εκδήλωση βίας από όποιον κι αν προέρχεται. Θέλω επίσης να σημειώσω ότι δεν υπάρχει πολιτικά μια διάσταση οικογενειακής και συλλογικής ευθύνης για το κόμμα μας. Θέλω να πω όμως ότι ίσως είναι πιο δύσκολο να είσαι πατέρας από το να είσαι ηγέτης ή ηγετικό στέλεχος ενός κόμματος. Και από δω και πέρα κανείς πρέπει να σκεφτεί γιατί μόνον ο αναμάρτητος πρώτος τον λίθο βαλέτω».


θαυμάστε σκεπτικό. Δεν υπάρχει, λέει, πολιτικά διάσταση οικογενειακής και συλλογικής ευθύνης για το κόμμα μας. Το κόμμα δηλαδή είναι συνυπεύθυνο για ότι συμβαίνει στην οικογένεια των μελών του και ιδίως των υψηλόβαθμων στελεχών του. Α ρε Στάλιν ζεις, εσύ μας οδηγείς.

Από την άλλη όμως ευχαριστούμε την πλειοψηφία των μέσων που το έθαψαν και λέμε ως δικαιολογία τι δύσκολο είναι να είσαι γονιός την σήμερον ημέρα.

Ρε μεγάλε, υπάρχει συλλογική ευθύνη τελικά ή όχι; Αποφάσισε και πες μας!!
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Πάντως από Κ29 ο Πασβαντίδης μας έγινε Νομάρχης, ο Γαργαλάκος ακόμα προσπαθεί να μιλήσει και ο Κουρής ακόμα θυσαυρίζει...

Άρε αθάνατα χρόνια, Κ29 με Βασίλη Τερλέγκα  για μουσικό διάλλειμα και το κοπί το πίττα το Μαρούσι (Τζον Σμπέιλι) τεκνό να πουλάει ρολόγια και δαχτυλίδια...

Γιου αρ ε βέρυ σερτνσντ πέρσον

 

lambros

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
337
Like
0
Πόντοι
1
Τις εκπομπες του Βαγγελη Γιαννοπουλου τις ξεχασατε στο Κ29?
Ειχε και μια γλαστρα διπλα του που οτι και να ελεγε συμφωνουσε μαζι του!
 

tsompanos

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
63
Like
0
Πόντοι
0
Εμένα μου ξύνισε που δηλωνη αθεος, δεν ορκιζεται στο ευαγγελιο οταν ορκιζετε βουλευτης αλλά την φραση απο την καινη διαθηκη την θυμήθηκε να την πει. Δηλαδη μας συμφερει το κραταμε δεν μας συμφερει δεν το θελουμε ενα πραγμα ο ποιο πλουσιος βουλευτης . Απλα μου την εδωσε κομματακι. Τωρα το κακομοιρο το παιδακι δεν ειχε να φαει εχει αδικηθη απο την ζωη και ειναι εναντια στο κατεστημενο και λυστευε Τραπεζες. Τωρα για το πολιτικο στελεχος του Συριζα με όλο τον σεβασμο στο οικογειακο προβληματου αν δεν μπορεις να εντοπισεις το προβλημα στην οικογενεια σου και να το αντεμιτωπισεις (σε 10 ατομα δλδ )δυσκολα θα μπορεις να κανεις καλα μερικες χιλιαδες οι εκατομυρια 
 

Kinsey

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
164
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
ΕΠΙ ΤΟΥ ΠΙΕΣΤΗΡΙΟΥ 3

Αναφορικά με τις πληροφορίες ότι ο 23χρονος είναι γιος στελέχους του ΣΥΡΙΖΑ, ο πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ Αλέκος Αλαβάνος έκανε την ακόλουθη δήλωση: «Κατ' αρχήν θα ήθελα να ευχαριστήσω τα ΜΜΕ, διότι με ελάχιστες εξαιρέσεις, αντιμετώπισαν με σοβαρότητα το πρόβλημα το οποίο παρουσιάστηκε εχθές.

» Θέλω να επαναλάβω την πάγια θέση του ΣΥΝ ότι καταδικάζουμε κάθε εκδήλωση βίας από όποιον κι αν προέρχεται. Θέλω επίσης να σημειώσω ότι δεν υπάρχει πολιτικά μια διάσταση οικογενειακής και συλλογικής ευθύνης για το κόμμα μας. Θέλω να πω όμως ότι ίσως είναι πιο δύσκολο να είσαι πατέρας από το να είσαι ηγέτης ή ηγετικό στέλεχος ενός κόμματος. Και από δω και πέρα κανείς πρέπει να σκεφτεί γιατί μόνον ο αναμάρτητος πρώτος τον λίθο βαλέτω».


θαυμάστε σκεπτικό. Δεν υπάρχει, λέει, πολιτικά διάσταση οικογενειακής και συλλογικής ευθύνης για το κόμμα μας. Το κόμμα δηλαδή είναι συνυπεύθυνο για ότι συμβαίνει στην οικογένεια των μελών του και ιδίως των υψηλόβαθμων στελεχών του. Α ρε Στάλιν ζεις, εσύ μας οδηγείς.

Από την άλλη όμως ευχαριστούμε την πλειοψηφία των μέσων που το έθαψαν και λέμε ως δικαιολογία τι δύσκολο είναι να είσαι γονιός την σήμερον ημέρα.

Ρε μεγάλε, υπάρχει συλλογική ευθύνη τελικά ή όχι; Αποφάσισε και πες μας!!

To σκεπτικο του ΣΥΡΙΖΑ μονο αυτοι μπορουν να το καταλαβουν. Δηλαδη ολοι οι αλλοι κοπριτες ληστες που δινουν τα ονοματα τους στη δημοσιοτητα (και καλα κανουν ενηλικοι εγκληματιες ειναι) δεν εχουν οικογενεια? Α ρε αθανατε ΣΥΡΙΖΑ... επαγγελματιες στην κολοτουμπα οπως παντα...
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Δεν τολμώ να σκεφτώ τί θα έλεγαν οι ίδιοι τύποι αν ο γιος ενός στελέχους του Λαος συμμετείχε στη ξυλοδαρμό μετανάστη...
'Οχι απλά ονόματα, το γενεαλογικό του δέντρο θα είχαν βγάλει στη φόρα....

Και θα μιλούσαν για κουλτούρα μίσους και άλλες πίπες...

Ουαι υμίν...
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Δεν τολμώ να σκεφτώ τί θα έλεγαν οι ίδιοι τύποι αν ο γιος ενός στελέχους του Λαος συμμετείχε στη ξυλοδαρμό μετανάστη...
'Οχι απλά ονόματα, το γενεαλογικό του δέντρο θα είχαν βγάλει στη φόρα....

Και θα μιλούσαν για κουλτούρα μίσους και άλλες πίπες...

Ουαι υμίν...

Kai καλα θα εκαναν αν ηταν του Λαος
Αλλος Λαος,ΝΔ αλλο Συνασπισμος.
(Φανταζομαι οι τραμπουκοι γνωστων κομματων θα χαιρονται με την ειδηση)

Αν και ειμαι αντιθετος με την πολιτικη του Συριζα
ειναι καλυτερα να εχουμε κανενα αντεξουσιαστη σε ληστεια τραπεζας
παρα να εχουμε τους κλεφτες της Νδ να κλεβουνε το σπιτι μας..
Βλεπε 6 δισεκατομμυρια λογους..  (6.000.000.000 σε φορους) ;) ;) ;)

Ελευθερη οικονομια σου λεει ο αλλος :P
Τριζουν τα κοκκαλα του Adam Smith  ;))
 

Kinsey

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
164
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Kai καλα θα εκαναν αν ηταν του Λαος
Αλλος Λαος,ΝΔ αλλο Συνασπισμος.
(Φανταζομαι οι τραμπουκοι γνωστων κομματων θα χαιρονται με την ειδηση)

Αν και ειμαι αντιθετος με την πολιτικη του Συριζα
ειναι καλυτερα να εχουμε κανενα αντεξουσιαστη σε ληστεια τραπεζας
παρα να εχουμε τους κλεφτες της Νδ να κλεβουνε το σπιτι μας..
Βλεπε 6 δισεκατομμυρια λογους..  (6.000.000 σε φορους) ;) ;) ;)

Αν ποτε βρεθει το παιδι σου σε μια τραπεζα και μπουνε μεσα τα καθικια με τα οπλα και χειροβομβιδες στις τσεπες να δουμε αν θα λες τις ιδιες εξυπναδες. Δηλαδη καλυτερα αν σκοτωνει αντιεξουσιαστης παρα ενας του ΛΑΟΣ........ :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:
:jerking:
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Αν ποτε βρεθει το παιδι σου σε μια τραπεζα και μπουνε μεσα τα καθικια με τα οπλα και χειροβομβιδες στις τσεπες να δουμε αν θα λες τις ιδιες εξυπναδες. Δηλαδη καλυτερα αν σκοτωνει αντιεξουσιαστης παρα ενας του ΛΑΟΣ........ :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:
:jerking:

ΝΑ σαι σιγουρος οτι το παιδι μου δεν θα το σκοτωσει αντεξουσιαστης..
Ο αντεξουσιαστης εκλεβε για να βαλει  αργοτερα μια βομβα στον κ@λο του Βουλγαρακη,
πραγμα που με αφηνει παγερα αδιαφορο..Η τρομαρα που θα επαιρνε ο Βουλγαρακης
θα με διασκεδαζε κιολας.. :cheesy:
Υπηρετουν συγκεκριμενη ιδεολογια,(ενοπλη παλη με τους υπηρετες του καπιταλιστικου συστηματος) τωρα λογικο ειναι να χρειαζονται
χρηματα για οπλα και χειροβομβιδες.

Ακομα και να διαφωνει κανεις με αυτους οπως εγω δεν με ενοχλει να κλεβουν τις τραπεζες.
Αλλωστε οι τραπεζες και η κυβερνηση κλεβουν τον ελληνικο λαο.
Αυτο ναι με απασχολει.. ;) ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom