Νέα

Άλλη μια επίθεση των αναρχικών.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 608
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

andreoug

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
22
Like
387
Πόντοι
6.055
Σβηστηκαν τα περισσοτερα απο όσα Post παραβαινουν τον ακολουθο κανονα που πολλοι γραφουν στ αρχιδια τους. Αν ξεφυγε καποιο οφειλεται στην μεγαλη ροη του οχετου που ανοιχτηκε. Δυστυχως καποιοι δεν εμαθαν στο σπιτι τους ή στο σχολειο πως να αντιπαρατιθενται με αποψεις και οχι με προσωπα.

6. Μη χρησιμοποιείτε εκφράσεις που προσβάλλουν:
-Ομάδες ατόμων
-Δημόσια Πρόσωπα
-Την προσωπικότητα, τιμή, ή υπόληψη προσώπων.
-Άλλους χρήστες του site
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Xαίρομαι φίλε που σου προκαλούν γέλιο οι απόψεις μας. Το γέλιο μακραίνει τη ζωή. Θα μου επιτρέψεις φυσικά να έχω την ίδια άποψη και για τα δικά σου γραφόμενα. Τουλάχιστον , μέχρι αυτό το ποστ. Γιατί σε αυτό το ποστ τα είπες ΟΛΑ. Κουτί σε αυτό το ποστ σου, έρχεται ως απάντηση το τελευταίο περιοδικό του Απολλώνιου Φωτός με ειδική έκδοση DVD, με αφιέρωμα στην Εθνικοσοσιαλιστική Νεολαία. Μια νεολαία , που ΔΕΝ πήρε ναρκωτικά, μια νεολαία που ΔΕΝ έγινε μισαλλόδοξη, μια νεολαία που ΔΕΝ μαράζωσε από την ανεργία. Ούτε έπεσε θύμα του κάθε τυχάρπαστου κλέφτη αφεντικού  στον ιδιωτικό τομέα. Ούτε έπεσε θύμα της χούντας των τραπεζών που διαλύουν τα νέα ζευγάρια με τα επιτόκια δανεισμού Και το κυριότερο , μια νεολαία που όταν αργότερα ανέλαβε τα ηνία του κράτους (Δ.Γερμανία πια) οδήγησε στο οικονομικό θαύμα της Δ.Γερμανίας. Και που τα μέλη της έγιναν χρήσιμοι και έφτασαν στην κορυφή στον τομέα τους. Ο Παναγιότατος Πάπας Βενέδικτος κλασικό παράδειγμα. Και άλλα πολλά, άσχετο αν μετά βγήκαν αντιστασιακοί.  Αλλά όπως είπες πολύ σωστά, οι ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΕΣ ΝΙΚΗΣΑΝ.  Γι’αυτό σου λέω, ΤΑ ΕΙΠΕΣ ΟΛΑ!
Και φυσικά θα μου επιτρέψεις να έχω την κάτωθι άποψη.
« [size=13pt]ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΝΑ ΦΑΕΙ , ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΛΕΕΙ 'ΠΕΙΝΑΩ' ! [/size] »
Φιλικά

Αν μη τι άλλο ευθυμήσαμε και σήμερα και εσύ και εγώ...

Και μιας και μίλησες για εθνικοσοσιαλιστική νεολαία, ασφαλώς αναφέρεσαι σε όλα εκείνα τα παιδιά, τα οποία μέσω ενός ολοκληρωτικού συστήματος, έμεθαν να ορκίζονται πίστη και υποταγή σε έναν παράφρονα εγκληματία...
Έμαθαν ότι αυτά είναι ένα τίποτα και ότι ο Φύρερ είναι τα πάντα...
Έμαθαν ότι αν οι γονείς τους αμφισβητήσουν το Φύρερ πρέπει να τους δώσουν στεγνά...
Έμαθαν ότι όποιος δεν είναι Άρειος, πρέπει ή να γίνει σκάβος ή να πεθάνει...
Και άλλα πολλά....

Και αυτή η νεολαία που τόσο πίστεψε σε αυτόν τον παραλογισμό, βρήκε φρικτό θάνατο στο Στάλινγκραντ, στη Νορμανδία, στο Βερολίνο, πολεμώντας για τον ως άνω παράφρονα, εκτελώντας διαταγές τις οποίες μόνο ένας δεκανέας που πίστεψε ότι είναι θεός μπορούσε να δώσει...

Και έχασαν τη ζωή τους, όχι για τη Γερμανία, αλλά για να παραμείνει όσο το δυνατόν περισσότερο ο Φύρερ στην εξουσία μαζί με το συνοθύλευμα από ψυχοπαθείς, μορφινομανείς, κόλακες και εγκληματίες...Πολεμώντας έναν πόλεμο που χάθηκε αποκλειστικά και μόνο εξαιτίας της παραφροσύνης αυτού που τον ξεκίνησε...

Και δεν ξέρω αν αυτά τα παιδιά έπιναν μπάφους...Ξέρω ότι σε ηλικία που εμείς σχεδιάζαμε να πάμε πενταήμερη ή τις 1ες μας διακοπές μόνοι, αυτά τα παιδιά δουλευαν σε στρατόπεδα συγκεντωσης, σε τάγματα θανάτου, σε εκτελεστικά αποσπασματα...
Και μπορεί να μην είχαν τη συνηθισμένη παραβατική συμπεριφορά εφήβων, αλλά κάτι φόνους αμάχων, κάτι εκτελέσεις αιχμαλώτων, κλατι λεηλασίες και εμπρησμούς τους έκαναν...

Και όσα από αυτά τα παδιά επέζησαν, κατάλαβαν το μάταιο και το παράλογο της υπόθεσης, είδαν ότι οι παρηκμασμένες δημοκρατίες της δύσης δεν ήταν τόσο κακές, ότι η ελευθερία λόγου και έκφρασης δεν αποδυναμώνουν απαραίτητα την εθνική ισχύ και εργαστηκαν για την ανοικοδομηση της χώρας τους, μαζί με μετανάστες, αξιοποιώντας τις αρετές του γερμανικού λαού όχι για να καταστρέψουν αλλά για να δημιουργήσουν...
Όσοι φυσικά από αυτούς είχαν την τύχη να είναι στο δυτικό τμήμα της γερμανίας μετά τη λήξη του πολέμου...

Διότι οι υπόλοιποι που έμειναν στο ανατολικό, στην καλύτερη έγιναν τεμπεληδες υπαλληλοι, στη χειρότεροι χαφιέδες της Στάζι, συνεχίζοντας επαξια το έργο τους στη ναζιστική νεολαία, υπό άλλο αφεντικό με διαφορετικό σήμα αλλά την αυτή φιλοσοφία...

Όσο για τους κλέφτες αφεντικά και τις τράπεζες, θα συμφωνήσω εν μέρει αλλά στις δημοκρατίες έχεις κάποιες πιθανότητες να τα αποφύγεις ή ακόμα και να τα πολεμήσεις με ενδεχόμενο επιτυχίας. Μπορείς επίσης να γίνεις και εσύ κλέφτης αφεντικό ή στελεχάρα πολυεθνικής (και να το παίζεις αριστερός από χόμπυ)...

Στα κομμουνστικοεθνικοσοσιαλιστικά καθεστώτα, αν σε έστελαν σε στρατόπεδα εργασίας τί πιθανότητες επιβίωσηες είχες αν προσπασθούσες να το αποφύγεις ή να το πολεμήσεις;

Και αν η εκμετάλλευση από κλέφτη αφεντικό είναι μια φορά καταδικαστέα, η χρήση εθελοντών που έχουν υποστεί πλύση εγκεφάλου πόσες φορές είναι καταδικαστέα;

Ή στο Γ' Ράιχ μπορούσες να κάνεις απεργία;
 

Επισκέπτης
Oύτε περιφανεύτηκα ποτέ ,ούτε και σε έβρισα. Θα ήθελες βέβαια να συμβούν και τα δυο καθώς είναι ο μόνος τρόπος να αποκτήσει οντότητα αυτό που αντιπροσωπεύεις. Δυστυχώς για σένα ,ευτυχώς για την κοινωνία , τις τελευταίες τρεις δεκαετίες ,άτομα του φυράματος σου δεν αποτελούν παρά σταγονίδια που σύντομα θα εξαφανιστούν. Κι αυτό δεν είναι ούτε βρισιά ,ούτε προσωπική άποψη μα η θέση του Εληνικού κοινοβουλίου.
ρε τζιμάκο μας κάνανε ΠΑΣΟΚ
 

latex

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
Κουτί σε αυτό το ποστ σου, έρχεται ως απάντηση το τελευταίο περιοδικό του Απολλώνιου Φωτός με ειδική έκδοση DVD, με αφιέρωμα στην Εθνικοσοσιαλιστική Νεολαία.
Σε καποιο ποστ σου γραφεις με καμαρι τον υμνο της Νεας Δημοκρατιας.Σε ενα αλλο ποστ σου γραφεις παιανες για τον Καρατζαφερη και το ΛΑ.ΟΣ.Τωρα διαβαζεις και το περιοδικο απο πρωην μελη της 'Χρυσης Αυγης' που ειναι αρχαιοπληκτοι και Δωδεκαθεϊστες.Επισης εχεις αναφερει οτι τα ειδωλα σου ειναι οι Μαυροι αθλητες και εχεις σεξουαλικες επαφες και με Μαυρουλες.Αλλα δεν μπορεις να εκφερεις και το ονομα του φυρερ γιατι δεν το επιτρεπει η ταπεινοτητα σου.Οχι οτι εχω προβλημα με το τι πιστευεις αλλα μας 'μπερδεψες' ρε παιδακι μου  :think: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Με αυτη την ιδεολογικη σαλατα μεσα στο μυαλο σου μεταξυ 'καθαρης φυλης' και σεξουαλικης απελευθερωσης μου δινεις να καταλαβω πως οι εθνικοσοσιαλιστες της εποχης μας ειναι καπως οπως στην φωτο παρακατω  :2funny: :2funny: :rockon:
 

Συνημμένα

  • nazi estupido .jpg
    nazi estupido .jpg
    20,3 KB · Εμφανίσεις: 21

jimmakos1971

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
222
Like
0
Πόντοι
1
Θα μπορούσε κάποιος από τους διαχειριστές να εξηγήσει την αιτία του warned?

Προσωπικά δεν παραβίασα πουθενά κάτι από τα κάτωθι :

Μη χρησιμοποιείτε εκφράσεις που προσβάλλουν:
-Ομάδες ατόμων
-Δημόσια Πρόσωπα
-Την προσωπικότητα, τιμή, ή υπόληψη προσώπων.
-Άλλους χρήστες του site
 

jimmakos1971

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
222
Like
0
Πόντοι
1
Oύτε περιφανεύτηκα ποτέ ,ούτε και σε έβρισα. Θα ήθελες βέβαια να συμβούν και τα δυο καθώς είναι ο μόνος τρόπος να αποκτήσει οντότητα αυτό που αντιπροσωπεύεις. Δυστυχώς για σένα ,ευτυχώς για την κοινωνία , τις τελευταίες τρεις δεκαετίες ,άτομα του φυράματος σου δεν αποτελούν παρά σταγονίδια που σύντομα θα εξαφανιστούν. Κι αυτό δεν είναι ούτε βρισιά ,ούτε προσωπική άποψη μα η θέση του Εληνικού κοινοβουλίου.

Aπό ότι είδα έλαβα προειδοποίηση γι αυτό το πόστ μου. Να θεωρήσω ότι η αναπαραγωγή θέσεων της Βουλής των Ελλήνων αντιβαίνει τους κανόνες του site αλλά όχι το σύνταγμα της χώρας?

Δήλωση του Υπουργού Δημοσίας Τάξης Γ.Ρωμαίου τον 11ο/1997 : ......Εχει προϊστορία η πόλη. Η έρευνα θέλει προσεκτικά βήματα», δήλωσε ο κ. Ρωμαίος. «Μετά τα γνωστά επεισόδια στη Θεσσαλονίκη στις 30 Οκτωβρίου, υπήρξαν καταγγελίες για ολιγωρία της Αστυνομίας και έτσι οδηγηθήκαμε στο συσχετισμό των υποθέσεων. Υπάρχει διασύνδεση. Και υπάρχει δυστυχώς κάποια ανοχή από τους ανώτερους αξιωματικούς. Γι' αυτό ζητώ σε βάθος έρευνα. Οφείλουμε να αποτρέψουμε τη δημιουργία τέτοιων εστιών στην Αστυνομία. Η εντολή μου είναι να τελειώσει το συντομότερο η έρευνα». Αργότερα, στο χώρο της Βουλής, χθες το μεσημέρι, ο κ. Ρωμαίος επανήλθε: «Υπάρχουν νέα στοιχεία που δεν μπορώ να σας τα πω, τα οποία βρίσκονται στα χέρια του Α Υπαρχηγού της ΕΛ.ΑΣ. που διεξάγει την έρευνα. Αποδείχθηκε ότι οι συγκεκριμένοι αστυνομικοί έχουν σχέση και διασυνδέσεις με ακροδεξιούς. Πράγματι υπήρξε πρόβλημα με τη στάση της Αστυνομίας στα επεισόδια. Θα πατάξουμε αμείλικτα τα σταγονίδια και τα όποια κατάλοιπα της δικτατορίας».

Θα ήθελα λοιπόν κάποια εξήγηση.
 

andreoug

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
22
Like
387
Πόντοι
6.055
Για προσωπικα θεματα υπαρχουν pm. Παρακατω το σβησμενο υβριστικο αποσπασμα που απευθυνεται προσωπικα σε αλλο χρηστη, για το οποιο εγινε warn.

******************************************************************************************
Καλά 50-100 άτομα που είστε συνολικά στην χώρα άλλη δουλειά δεν έχετε να γυρίζεται και να λέτε τις ίδιες μαλακίες?
Πάμε παρακάτω για να δεις πόσο ηλίθιος είσαι. .......Φυσικά δεν περιμένω σοβαρή απάντηση ,αλλά καλό είναι οι νάζουλες να ξεγυμνώνονται νωρίς στα φόρα
*************************************************************************************
 

Επισκέπτης
Aπό ότι είδα έλαβα προειδοποίηση γι αυτό το πόστ μου. Να θεωρήσω ότι η αναπαραγωγή θέσεων της Βουλής των Ελλήνων αντιβαίνει τους κανόνες του site αλλά όχι το σύνταγμα της χώρας?

Δήλωση του Υπουργού Δημοσίας Τάξης Γ.Ρωμαίου τον 11ο/1997 : ......Εχει προϊστορία η πόλη. Η έρευνα θέλει προσεκτικά βήματα», δήλωσε ο κ. Ρωμαίος. «Μετά τα γνωστά επεισόδια στη Θεσσαλονίκη στις 30 Οκτωβρίου, υπήρξαν καταγγελίες για ολιγωρία της Αστυνομίας και έτσι οδηγηθήκαμε στο συσχετισμό των υποθέσεων. Υπάρχει διασύνδεση. Και υπάρχει δυστυχώς κάποια ανοχή από τους ανώτερους αξιωματικούς. Γι' αυτό ζητώ σε βάθος έρευνα. Οφείλουμε να αποτρέψουμε τη δημιουργία τέτοιων εστιών στην Αστυνομία. Η εντολή μου είναι να τελειώσει το συντομότερο η έρευνα». Αργότερα, στο χώρο της Βουλής, χθες το μεσημέρι, ο κ. Ρωμαίος επανήλθε: «Υπάρχουν νέα στοιχεία που δεν μπορώ να σας τα πω, τα οποία βρίσκονται στα χέρια του Α Υπαρχηγού της ΕΛ.ΑΣ. που διεξάγει την έρευνα. Αποδείχθηκε ότι οι συγκεκριμένοι αστυνομικοί έχουν σχέση και διασυνδέσεις με ακροδεξιούς. Πράγματι υπήρξε πρόβλημα με τη στάση της Αστυνομίας στα επεισόδια. Θα πατάξουμε αμείλικτα τα σταγονίδια και τα όποια κατάλοιπα της δικτατορίας».

Θα ήθελα λοιπόν κάποια εξήγηση.
μαζί με τα χλωρά καίγονται και τα ξερά.
μάλλον το σύνταγμα θέλει αναθεώρηση εκεί που γράφει για την προστασία του πολιτεύματος.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Φίλοι ελάτε να πλακωθούμε στα οπαδικά.ΣΑΣ :knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ.
 

Επισκέπτης
Φίλοι ελάτε να πλακωθούμε στα οπαδικά.ΣΑΣ :knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ.
άστα γάμησε τα σήμερα έχει και λαϊκή αγορά στην Φυλής σήμερα και δεν μπορεί και να γαμήσει κανείς με την ησυχία του. 
αποφράδα ημέρα η Τετάρτη για την οδό Φυλής.
 

jimmakos1971

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
222
Like
0
Πόντοι
1
Για προσωπικα θεματα υπαρχουν pm. Παρακατω το υβριστικο αποσπασμα για το οποιο εγινε warn.

******************************************************************************************
Καλά 50-100 άτομα που είστε συνολικά στην χώρα άλλη δουλειά δεν έχετε να γυρίζεται και να λέτε τις ίδιες μαλακίες?
Πάμε παρακάτω για να δεις πόσο ηλίθιος είσαι. .......Φυσικά δεν περιμένω σοβαρή απάντηση ,αλλά καλό είναι οι νάζουλες να ξεγυμνώνονται νωρίς στα φόρα
*************************************************************************************

Ωπς ,εδώ είμαστε. Ολόκληρη μου η απάντηση αφορά μια σκόπιμη παράθεση ενός site νεοναζί από κάποιον ομοιδεάτη τους που παρουσιάζει χαλκευμένα και πλαστά αρχεία με σκοπό την σπίλωση της τιμής και τις υπόληψης ενός συγκεκριμένου πολιτικού χώρου με σταθερή εκπροσώπιση στην Ελληνική Βουλή.
Παρ όλο που ήδη έχω ανεβάσει πόστ για συγκεκριμένη από δεκαετίες ιστορική παραχάραξη ,ο εν λόγω κύριος παρουσιάζει ως "ντοκουμέντο" αυτή την πλαστογραφία δίχως φυσικά να απαντά στο αντίστοιχο νήμα που προλαβαίνοντας των και γνωρίζοντας την τακτική του είχα ήδη παραθέσει.Δυστυχώς η τακτική των εν λόγω ατόμων από site σε site είναι προ πολλού γνωστή ακόμη και στη σειρά που θα προβάλλουν την θεματολογία τους.Αν η διαχείρηση του site θεωρεί ότι η αντίδραση προς αυτούς τους προβοκάτορες με επιχειρήματα και στοιχεία αντιβαίνει στους κανόνες του σέβομαι την προειδοποίηση που έλαβα.
Θα ήταν όμως άξιο ενδιαφέροντος το πώς θα αντιδρούσαν αν κάποιοι διέδιδαν ψευδώς ότι οι διαχειριστές αυτού του site είναι λόγου χάρην δολοφόνοι και "επιχειρηματολογούσαν" γι αυτό με πλαστά κείμενα.
 

Επισκέπτης
Ωπς ,εδώ είμαστε. Ολόκληρη μου η απάντηση αφορά μια σκόπιμη παράθεση ενός site νεοναζί από κάποιον ομοιδεάτη τους που παρουσιάζει χαλκευμένα και πλαστά αρχεία με σκοπό την σπίλωση της τιμής και τις υπόληψης ενός συγκεκριμένου πολιτικού χώρου με σταθερή εκπροσώπιση στην Ελληνική Βουλή.
Παρ όλο που ήδη έχω ανεβάσει πόστ για συγκεκριμένη από δεκαετίες ιστορική παραχάραξη ,ο εν λόγω κύριος παρουσιάζει ως "ντοκουμέντο" αυτή την πλαστογραφία δίχως φυσικά να απαντά στο αντίστοιχο νήμα που προλαβαίνοντας των και γνωρίζοντας την τακτική του είχα ήδη παραθέσει.Δυστυχώς η τακτική των εν λόγω ατόμων από site σε site είναι προ πολλού γνωστή ακόμη και στη σειρά που θα προβάλλουν την θεματολογία τους.Αν η διαχείρηση του site θεωρεί ότι η αντίδραση προς αυτούς τους προβοκάτορες με επιχειρήματα και στοιχεία αντιβαίνει στους κανόνες του σέβομαι την προειδοποίηση που έλαβα.
Θα ήταν όμως άξιο ενδιαφέροντος το πώς θα αντιδρούσαν αν κάποιοι διέδιδαν ψευδώς ότι οι διαχειριστές αυτού του site είναι λόγου χάρην δολοφόνοι και "επιχειρηματολογούσαν" γι αυτό με πλαστά κείμενα.
έλα υπομονή θα μας το βγάλουν αύριο φίλε jimmakos1971 πάλι καλά που δεν μας βάλανε και στο γύψο ( κίτρινο ) με την γάζα μείναμε ( πράσινο).
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Ωπς ,εδώ είμαστε. Ολόκληρη μου η απάντηση αφορά μια σκόπιμη παράθεση ενός site νεοναζί από κάποιον ομοιδεάτη τους που παρουσιάζει χαλκευμένα και πλαστά αρχεία με σκοπό την σπίλωση της τιμής και τις υπόληψης ενός συγκεκριμένου πολιτικού χώρου με σταθερή εκπροσώπιση στην Ελληνική Βουλή.
Παρ όλο που ήδη έχω ανεβάσει πόστ για συγκεκριμένη από δεκαετίες ιστορική παραχάραξη ,ο εν λόγω κύριος παρουσιάζει ως "ντοκουμέντο" αυτή την πλαστογραφία δίχως φυσικά να απαντά στο αντίστοιχο νήμα που προλαβαίνοντας των και γνωρίζοντας την τακτική του είχα ήδη παραθέσει.Δυστυχώς η τακτική των εν λόγω ατόμων από site σε site είναι προ πολλού γνωστή ακόμη και στη σειρά που θα προβάλλουν την θεματολογία τους.Αν η διαχείρηση του site θεωρεί ότι η αντίδραση προς αυτούς τους προβοκάτορες με επιχειρήματα και στοιχεία αντιβαίνει στους κανόνες του σέβομαι την προειδοποίηση που έλαβα.
Θα ήταν όμως άξιο ενδιαφέροντος το πώς θα αντιδρούσαν αν κάποιοι διέδιδαν ψευδώς ότι οι διαχειριστές αυτού του site είναι λόγου χάρην δολοφόνοι και "επιχειρηματολογούσαν" γι αυτό με πλαστά κείμενα.

ελα τωρα βρε τζιμακο, ας σοβαρευτουμε. μη γινομαστε ζουράριδες, ειναι κουραστικο..
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
πάτερ να τραβήξουμε μια εξομολόγηση μετά κατάθεση στην Κατερίνα να φύγουν οι αμαρτίες μας.

ε οχι και στην κατερινα ρε αθεοφοβε !!!!

τι το εχουμε το ιερο εδαφος των μασαζ ????  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

jimmakos1971

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
222
Like
0
Πόντοι
1
ελα τωρα βρε τζιμακο, ας σοβαρευτουμε. μη γινομαστε ζουράριδες, ειναι κουραστικο..

Δεν με πειράζει βρε Πάτερ ουσιαστικά. Απλή διευκρίνηση έκανα....Το Ζουράριδες γαμάτο!!! Ως γνωστόν ο τύπος υπήρξε από τους μεγαλύτερους μπίχτες της Σαλονίκης....
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.560
Κριτικές
4
Like
2.347
Πόντοι
506
Σβηστηκαν τα περισσοτερα απο όσα Post παραβαινουν τον ακολουθο κανονα που πολλοι γραφουν στ αρχιδια τους. Αν ξεφυγε καποιο οφειλεται στην μεγαλη ροη του οχετου που ανοιχτηκε. Δυστυχως καποιοι δεν εμαθαν στο σπιτι τους ή στο σχολειο πως να αντιπαρατιθενται με αποψεις και οχι με προσωπα.

Με αδικείς λίγο αλλά δεν πειράζει πρωτη φορά μου σβήστηκε ποστ και δεν νομίζω να ήμουν τόσο προκλητικός, λίγο ειρωνικός ναι, πάντως εχω δει πολύ χειρότερα και δεν υπήρχε αυτή η λογοκρισία.
 

Επισκέπτης
ε οχι και στην κατερινα ρε αθεοφοβε !!!!

τι το εχουμε το ιερο εδαφος των μασαζ ????  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
πάτερ σεβαστό το θέλημα σου αλλά δώσε τους τους συχώρεση γρήγορα να μπινελικιαζόμαστε λίγο ζωή χωρίς τον ............................ είναι φαγητό χωρίς αλάτι και πιπέρι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom