Νέα

Άλλη μια επίθεση των αναρχικών.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 608
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jimmakos1971

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
222
Like
0
Πόντοι
1
wave λεγε οτι θελεις δε σε φοβαμαι. ΘΑ σε φοβομουν αν ημουν μηχανολογος ΕΜΠ γιατι ενδεχομενως να με εβρισκες και να ερχοσουν με τους τραμπουκους φιλους σου. Τετοιοι ειστε. τραμπουκοι και αλητες. προς το παρων σε γραφω στα @@ μου.
Οι υπολοιποι αριστεροι τι λενε για τον βλακα που απειλει ευθεως? και απλα προειδοποιηει?
τι λετε για την επειλη που εκστομισε ο τραμπουκος? ντρεπεσται? η ειστε περηφανοι
Ειναι προοδευτικος!
Εχει το δικαιωμα να απειλει...

Που απειλεί ποιός ρε παιδιά?
 

Επισκέπτης
Ειμαι εργαζομενος και δεν τρωω σφαλιαρες παραυτα, Πες μας ομως τι κανεις εσυ? μηπως εισαι επιχειρηματιας? πως συυμβαδιζει αυτο με τις ιδεες σου? η αληθεια βεβαια ειναι οτι σαν προτυπο εχεις το κομμα που κανει μπισνες με τη Ν δημοκρατια.
Μηπως εισαι στο δημοσιο? δηλαδη γλυφτης ρουφιανος συνδικαλιστης που φιλησε κατουρημενες ποδιες για να μπει?
μηπως εισαι εισοδηματιας? αληθεια η μεγαλη ιδιοκτησια συναδει με το ιδεολογικο μορφωμα που πιστευεις?
Μιλα μας για σενα θα καταλαβουμε γιατι πνιγεις τις ενοχες σου γιαυτο που πραγματικα εισαι σε ιδεολογικα μορφωματα ετσι για να ξεγελιεσαι.
Ναι κυριε ειμαι ιδιωτικος υπαλληλος. Αυτο σημαινει οτι ειμαι καθημερινα στο κοινωνικο πολεμο αξιοπρεπης γιατι τη θεσουλα μου δεν την παρακαλεσα την κερδισα. ειμαι περηφανος με αυτα που εχω καταφερει χωρις να γλυψω κανενα πολιτικαντη. Μπορει καμμια φορα να τρωω και καμμια σφαλιαρα αλλα κανω υπομονη, Ισως και για την κοινωνια που καθιερωσατε οι αριστεροι με προεξεχοντα τον Ανδρεα Παπανδρεου να ειμαι και κοροιδο που δε φροντισα να βολευτω και δινω καθε μερα εξετασεις με τη δουλεια μου. Ενω θα μπορουσα να ειμαι βολεμενος ναι ειμαι κοροιδο αλλα αξιοπρεπης. εσυ λοιπον που εισαι εξυπνος τρεχα πισω απτο καταναλωτικο ονειρο και θρεψε και καμμια αυταπατη αγωνιστικοτητας ισοτητας και αριστερης αλληλεγγυης.
Τομαρι
κατ αρχήν εγώ δεν σε βρίζω αλλά και μόνο αυτός σου ο τρόπος δείχνει την καταγωγή σου και κατά πόσον μπορείς να κρίνεις πολιτικά κάτι και να το δεχθούν οι άλλοι.
 

mc90606

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
196
Like
1
Πόντοι
1
arion με συχωρεις εξετραπην απλα οδηγηθηκα σε αυτο οντας τιμιος απλος ανθρωπος με ειπες κοροιδο που εργαζομαι οπως ειπες τρογωντας σφαλιαρες. Και θυμωσα γιατι δεν εφαγα ποτε σφαλιαρα και παντα στην εργασια μου ειμουν αξιοπρεπης χωρις ποτε να δωσω συναδελφο η να γλυψω η κατι τετοιο. Αυτο με εθιξε και σε αποκαλεσα οπως σε αποκαλεσα γιατι λεω δε μπορει να εισαι μια ζωη σωστος και να ερχονται οι βολεμενοι και να σε λενε και μ*****κα γιατι κοροιδο= μ**ας
Οσο για τις απειλες με απειλησε ο waverunner με το παρακατω μυνημα. και καλα να τις φαω εγω απτους αλητες των εξαρχειων να τη πληρωσει και κανας ανθρωπακος κριμα ειναι
    Απ: Άλλη μια επίθεση των αναρχικών.
« Απάντηση #119 στις: Σήμερα στις 20:29 » Παράθεση 

--------------------------------------------------------------------------------
ρε mc , Μηχανολογος εισαι EMΠ ...Προσεξε τι γραφεις παντως ..Απλη.... προειδοποιηση
 

Επισκέπτης
αριον το μοντελο αναπτυξης του ΑΚΕΛ ειναι ιδιο με αυτο της Αλβανιας που ηταν προτυπο ανεξαρτητης οικονομιας? ΑΧΧΑΧΑΧΑ καλο και αυτο. Ρωτα αληθεια τα συντροφια σου στο περισσο και στη κουμουνδουρου τι σχεσεις εχουν με το ΑΚΕΛ? και τη γνωμη τους για το ΑΚΕΛ.
Στα υπολοιπα ερωτηματα ουτε εσυ ουτε ο τζιμακος απαντατε μπραβο παιδια γραψτε και αλλα ποιηματα μας διασκεδαζετε
σε πληροφορώ ότι όταν η Κύπρος αναπτύχθηκε το ΑΚΕΛ ήταν προσηλωμένο στης αρχές του Μαρξισμού του Λενινισμού και εκείνη την εποχή μεγαλούργησε στην πορεία με την ανατροπή που έγινε στην ΕΣΣΔ πέρασε στην άλλη όχθη και από κόκκινο έγινε ροζ κάτι σαν τον ΣΥΝ εδώ στην Ελλάδα και αυτός είναι και ο λόγος που σήμερα υπάρχει διάσταση με το ΚΚΕ.
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
To εξοχικό μου τυγχάνει και πατρικό μου που οι δικοί μου για να το αποκτήσουν δούλευαν σαράντα χρόνια. Προσωπικά τυχαίνω οικονομικός αναλυτής και αυτή την στιγμή εργάζομαι σε πολυεθνική σαν βασική εργασία καθώς και part time σε μικρότερη.Φυσικά για να φτάσω εκεί προυπάρχει μια δωδεκαετής καριέρα στον χώρο παράλληλα με βελτίωση σπουδών που περιλαμβάνει την τετραετή θητεία μου σαν υποδιευθυντή στην μεγαλύτερη ελεγκτική εταιρεία που δραστηριοποιείται στην χώρα μας (οι γνωρίζοντες σίγουρα κατάλαβαν).Κατά συνέπεια δεν έχω ανάγκη να γλύψω καμμιά ποδιά μιας και τα τελευταία χρόνια υπάρχουν διάφοροι που γλύφουν την δική μου ποδιά ,κάτι που απεχθάνομαι καθώς συμβαίνει τέτοια άτομα να έχουν ήθος παρόμοιο με το δικό σου.Ενημερωτικά εν κατακλείδι μπορείς να αποκτήσεις κι εσύ εξοχικό σαν το πατρικό μου με ένα ποσό της τάξεως των 150.000 ευρώ ,όσο δηλαδή ένα διάρι σε μεσαία περιοχή της Αθήνας.
Και μετά το (βαρετό)βιογραφικό μου ,που δείχνει πόσα έτη φωτός πέφτεις έξω (τι πρωτότυπο για τέτοιο φύραμα!) επί της ουσίας τι έχεις να μας προτείνεις σε αντιδιαστολή με τον μαρξισμό θα μας πεις ή θα με ρωτήσεις και για τον έλεγχο μου στην Β΄ γυμνασίου?

Υποδιευθυντής σε 8 χρόνια; Αυτό ακούγεται πολύ φιλελεύθερο και καπιταλιστικό.
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Δεν το απολαμβάνω ,το ανέχομαι.Σίγουρα το να γνωρίζω ότι την υπεραξία της καρπόνωνται ελάχιστη με κάνει να αισθάνομαι άβολα,
Στο αντικείμενο μου όχι ρουφιανιλίκι δεν πέφτει ,αλλά μας ψάχνουν με τον φακό. Τυχαίνει η προσφορά να είναι πολύ μικρότερη από την ζήτηση.
Βλέπω ότι τα βγάζεις με το τσιγκέλι. Το πρωί δεν ήσουν φασίστας ,τώρα προκύπτεις εθνικοσοσιαλιστής.Μάλιστα. Και τι λέει ο εθνικοσοσιαλισμός δηλαδή.Εχουμε εσένα έναν εθνικοσοσιαλιστή ,έχουμε κι ένα Τούρκο εθνικοσοσιαλιστή καθώς επίσης έναν Φινλανδό ,έναν Γκανέζο κι έναν Ισραηλινό (δύσκολο να βρεις εθνικοσοσιαλιστές τέτοιους αλλά έστω). Ο Μαρξισμός λέει να έχουν και οι πέντε ίδιες ευκαιρίες και ο πλούτος που θα παράγουν να μοιραστεί δίκαια και ανάλογα με τις ανάγκες τους. Ο Φινλανδός πχ έχει ανάγκη περισσότερο σόμπα και ο Γκανέζος ψυγείο. Ο εθνικοσοσιαλισμός τι προτείνει?

Τόσα χρόνια μελέτης του μαρξ δε σε δίδαξαν τίποτα ούτε για τον κομμουνισμό ούτε για τον εθνικοσοσιαλισμό.
 

Επισκέπτης
arion με συχωρεις εξετραπην απλα οδηγηθηκα σε αυτο οντας τιμιος απλος ανθρωπος με ειπες κοροιδο που εργαζομαι οπως ειπες τρογωντας σφαλιαρες. Και θυμωσα γιατι δεν εφαγα ποτε σφαλιαρα και παντα στην εργασια μου ειμουν αξιοπρεπης χωρις ποτε να δωσω συναδελφο η να γλυψω η κατι τετοιο. Αυτο με εθιξε και σε αποκαλεσα οπως σε αποκαλεσα γιατι λεω δε μπορει να εισαι μια ζωη σωστος και να ερχονται οι βολεμενοι και να σε λενε και μ*****κα γιατι κοροιδο= μ**ας
Οσο για τις απειλες με απειλησε ο waverunner με το παρακατω μυνημα. και καλα να τις φαω εγω απτους αλητες των εξαρχειων να τη πληρωσει και κανας ανθρωπακος κριμα ειναι
    Απ: Άλλη μια επίθεση των αναρχικών.
« Απάντηση #119 στις: Σήμερα στις 20:29 » Παράθεση 

--------------------------------------------------------------------------------
ρε mc , Μηχανολογος εισαι EMΠ ...Προσεξε τι γραφεις παντως ..Απλη.... προειδοποιηση
δεν σε είπα κορόιδο τα να εργάζεσαι δεν είναι κακό το να είσαι ραγιάς στο αφεντικό σου δηλαδή αυτό που είσαι είναι το άσχημο και εσύ όχι σε 450 χρόνια που έκανε η πατρίδα μας να διώξει τους Τούρκους ούτε σε 1450 χρόνια εσύ θα ξυπνήσεις.
 

god_gr

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
657
Like
4
Πόντοι
6
Και εσυ εισαι σε site της ελληνικης επικρατειας, χρησιμοποιωντας τεχνολογια φερμενη απο εξω, υπολογιστη κατασκευασμενο απο εταιρεια του εξωτερικου, φορας ρουχα που τα εχουν φτιαξει ξενοι σχεδιαστες. Εισαι Ελληνας εσυ?

Υ.Γ. Παρολα τα παραπανω, τα οποια ολα τυχαινει να ειναι ξενοφερτα, η μαλακια που πεταξες θα μπορουσε να ηταν ΜΟΝΟ ελληνικη.
Εγώ όμως αχαρακτήριστε Anal_Hunter δέχομαι κατά κάποιο τρόπο τον καπιταλισμό και δεν το παίζω ιδεολόγος σαν μερικούς σας εδώ μέσα. Αποδέχομαι και χρησιμοποιώ την τεχνολογία γιατί κάνει την ζωή μου πιο εύκολη και κερδίζω περισσότερα χρήματα χρησιμοποιώντας την.
Το ποιός είσαι φαίνεται από την κουλτούρα που έχεις . Μοιάζει τρομερά με αυτή των "Ελλήνων" που ήρθαν στην Ελλάδα από το 1991 και μετά από τις λατρεμένες σας χώρες σαν οικονομικοί μετανάστες. Σου εύχομαι έναν τέτοιο να γνωρίσει η κόρη σου...
Και εσύ και ο arion1955 είστε οι μεγαλύτεροι ΔΗΜΟΚΡΑΤΕΣ του site. Με του που θα πει κάποιος την γνώμη του, η οποία δεν ταιριάζει με τη δική σας, σπεύδετε αμέσως να βρίσετε, να ειρωνευτείτε και να πουλήσετε όλη τη μαγκιά σας. Με αυτή τη συμπεριφορά μόνο για τσετσενία ή καζακσταν είσαστε...
 

Επισκέπτης
Εγώ όμως αχαρακτήριστε Anal_Hunter δέχομαι κατά κάποιο τρόπο τον καπιταλισμό και δεν το παίζω ιδεολόγος σαν μερικούς σας εδώ μέσα. Αποδέχομαι και χρησιμοποιώ την τεχνολογία γιατί κάνει την ζωή μου πιο εύκολη και κερδίζω περισσότερα χρήματα χρησιμοποιώντας την.
Το ποιός είσαι φαίνεται από την κουλτούρα που έχεις . Μοιάζει τρομερά με αυτή των "Ελλήνων" που ήρθαν στην Ελλάδα από το 1991 και μετά από τις λατρεμένες σας χώρες σαν οικονομικοί μετανάστες. Σου εύχομαι έναν τέτοιο να γνωρίσει η κόρη σου...
Και εσύ και ο arion1955 είστε οι μεγαλύτεροι ΔΗΜΟΚΡΑΤΕΣ του site. Με του που θα πει κάποιος την γνώμη του, η οποία δεν ταιριάζει με τη δική σας, σπεύδετε αμέσως να βρίσετε, να ειρωνευτείτε και να πουλήσετε όλη τη μαγκιά σας. Με αυτή τη συμπεριφορά μόνο για τσετσενία ή καζακσταν είσαστε...
αν δείς παλικάρι μου όλη την συζήτηση εγώ προσωπικά δεν σε έβρισα σε αντίθεση με εσένα απλά έχεις χάσει την ψυχραιμία σου γιατί δεν έχεις τα όπλα να μπορέσεις να κουβεντιάσεις με κάποιον και να τον πείσεις απλά είσαι πολιτικά αυτό που είσαι για τους λόγους που εσύ ξέρεις το καλύτερο είναι αν δεν έχεις της γνώσεις κάνεις την πάπια μέχρι να της αποκτήσεις.
 

mc90606

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
196
Like
1
Πόντοι
1
αριον τι κουβεντα και επιχειρηματα τζαμπουνας . και εσυ και ο αλλος μωλις στριμωχτητε το ριχνετε στις επιθεσεις σε προσωπικο επιπεδο και στη φτηνη ειρωνια. ειστε λιγοι. το ποιο ειναι το κκε το εχει αποδειξει η ιστορια. το ποιοι ειναι οι οπαδοι του επισης. στη θεση σου θα ντρεπομουν να δηλωνω κομμουνιστης. οι κομμουνιστες εχουν εγκληματισει εχουν αιματοκυλισει τη πατριδα μας εχουν προδωσει και εχουν φερει το τοπο στο χειλος της αββυσου πολλακις
 

mc90606

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
196
Like
1
Πόντοι
1

god_gr

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
657
Like
4
Πόντοι
6
mc90606 μην τους λες τέτοια και τα εκνευρίζεις τα παιδια!!! είναι και σε κάποια ηλικία. Θα παθουν τίποτα από υπερμετρο ζήλο και θα μας κατηγορούν μετα. Θα βγουν και θα λένε : οι φασίστες παλι φάγανε τα καημένα τα κομμουνιστακια !!!
 

Επισκέπτης
βλέπω την σφαλιάρα που τρώτε από τα αφεντικά σας την βγάζετε και με το πάρα πάνω.
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Εγώ όμως αχαρακτήριστε Anal_Hunter δέχομαι κατά κάποιο τρόπο τον καπιταλισμό και δεν το παίζω ιδεολόγος σαν μερικούς σας εδώ μέσα. Αποδέχομαι και χρησιμοποιώ την τεχνολογία γιατί κάνει την ζωή μου πιο εύκολη και κερδίζω περισσότερα χρήματα χρησιμοποιώντας την.
Το ποιός είσαι φαίνεται από την κουλτούρα που έχεις . Μοιάζει τρομερά με αυτή των "Ελλήνων" που ήρθαν στην Ελλάδα από το 1991 και μετά από τις λατρεμένες σας χώρες σαν οικονομικοί μετανάστες. Σου εύχομαι έναν τέτοιο να γνωρίσει η κόρη σου...
Και εσύ και ο arion1955 είστε οι μεγαλύτεροι ΔΗΜΟΚΡΑΤΕΣ του site. Με του που θα πει κάποιος την γνώμη του, η οποία δεν ταιριάζει με τη δική σας, σπεύδετε αμέσως να βρίσετε, να ειρωνευτείτε και να πουλήσετε όλη τη μαγκιά σας. Με αυτή τη συμπεριφορά μόνο για τσετσενία ή καζακσταν είσαστε...

Εισαι το λιγοτερο αστειος.

Δεν ανηκω εκει που ισως με κατατασσεις, τουλαχιστον πολιτικα.

Εχω εκφρασει την αποψη μου και για τους μεν και για τους δε, πολλακις, και με τροπο που αρμοζε καθε φορα στην περισταση, και που εκρινα σωστο.

Εγω ουτε ιδεολογος το επαιξα ουτε εθνικοφρων, ουτε τιποτα.

Απλα δεν μπορω να δεχτω την ΜΑΛΑΚΙΑ που πεταξες, οταν τον ρωτησες "τι ελληνας εισαι" κρινοντας απο το γεγονος πως εχει ενα ξενοφερτο συμβολο για avatar σε ενα site της ελληνικης επικρατειας. ( που σε πληροφορω πως το site δεν ανηκει στην ελληνικη επικρατεια αλλα τελος παντων ). Απο εκει κρινεις αν ειναι καποιος ελληνας? Επειδη φανηκε πως ΝΑΙ, απο αυτο κρινεις αν καποιος ειναι ελληνας ( η τουλαχιστον αν ο αριων ειναι ελληνας, γιατι εσενα δεν σε κρινεις με τον ιδιο τροπο καθως το nickname που χρησιμοποιεις ΔΕΝ εχει ελληνικους χαρακτηρες οποτε ΔΕΝ πρεπει να εισαι και εσυ Ελληνας - συμφωνα με την δικη ΣΟΥ λογικη ) για αυτο πηρες και την απαντηση που αρμοζε σε αυτο που εγραψες.

Την κουλτουρα μου δεν πιστευω να την ξερεις, οχι οτι με αφορα κιολας αν νομιζεις πως την ξερεις, η εαν εχεις γνωμη επ'αυτου. Δεν με ενδιαφερει.

Με κατατασσεις στον ιδιο πολιτικο χωρο με τον αριων τη στιγμη που δεν εχω δηλωσει πως ανηκω εκει, και τη στιγμη που εχω γραψει απειρα posts που να δειχνουν εστω πως απεχθανομαι αρκετα και τον χωρο που βρισκεσαι εσυ, αλλα και τον χωρο που βρισκεται ο αριων, πολιτικα παντα.

Το ποιον θα γνωρισει η κορη μου, ειναι δικο της θεμα. Ελπιζω βεβαια να μην κανω κορη, αλλα εαν κανω θα προσπαθησω να την μεγαλωσω με την δυναμη της επιλογης και οχι της προκαταληψης, που εχουν κατι τυπακια σαν και εσενα. Αν γουσταρει να παει με καποιον, να το κανει, στα αρχιδια μου, καλα να'ναι και απο εκει και περα δεν με κοφτει.

Εγω θα σου ευχομουν να μην κανεις παιδια παντως, για να μην διαιωνισεις την μαλακια που σε διεπει.

Εσυ παντως με αυτη τη συμπεριφορα, μονο για Ελλαδα εισαι. Μονο εδω βρισκεις κατι τετοιους σαν και εσενα. Για αυτο αλλωστε σε μερικα χρονακια θα την κανω απο την Ελλαδα, βλεπεις ειναι η μονη τοσο ομορφη χωρα στον κοσμο, με εναν τοσο μαλακα λαο.
 

Επισκέπτης
Εισαι το λιγοτερο αστειος.

Δεν ανηκω εκει που ισως με κατατασσεις, τουλαχιστον πολιτικα.

Εχω εκφρασει την αποψη μου και για τους μεν και για τους δε, πολλακις, και με τροπο που αρμοζε καθε φορα στην περισταση, και που εκρινα σωστο.

Εγω ουτε ιδεολογος το επαιξα ουτε εθνικοφρων, ουτε τιποτα.

Απλα δεν μπορω να δεχτω την ΜΑΛΑΚΙΑ που πεταξες, οταν τον ρωτησες "τι ελληνας εισαι" κρινοντας απο το γεγονος πως εχει ενα ξενοφερτο συμβολο για avatar σε ενα site της ελληνικης επικρατειας. ( που σε πληροφορω πως το site δεν ανηκει στην ελληνικη επικρατεια αλλα τελος παντων ). Απο εκει κρινεις αν ειναι καποιος ελληνας? Επειδη φανηκε πως ΝΑΙ, απο αυτο κρινεις αν καποιος ειναι ελληνας ( η τουλαχιστον αν ο αριων ειναι ελληνας, γιατι εσενα δεν σε κρινεις με τον ιδιο τροπο καθως το nickname που χρησιμοποιεις ΔΕΝ εχει ελληνικους χαρακτηρες οποτε ΔΕΝ πρεπει να εισαι και εσυ Ελληνας - συμφωνα με την δικη ΣΟΥ λογικη ) για αυτο πηρες και την απαντηση που αρμοζε σε αυτο που εγραψες.

Την κουλτουρα μου δεν πιστευω να την ξερεις, οχι οτι με αφορα κιολας αν νομιζεις πως την ξερεις, η εαν εχεις γνωμη επ'αυτου. Δεν με ενδιαφερει.

Με κατατασσεις στον ιδιο πολιτικο χωρο με τον αριων τη στιγμη που δεν εχω δηλωσει πως ανηκω εκει, και τη στιγμη που εχω γραψει απειρα posts που να δειχνουν εστω πως απεχθανομαι αρκετα και τον χωρο που βρισκεσαι εσυ, αλλα και τον χωρο που βρισκεται ο αριων, πολιτικα παντα.

Το ποιον θα γνωρισει η κορη μου, ειναι δικο της θεμα. Ελπιζω βεβαια να μην κανω κορη, αλλα εαν κανω θα προσπαθησω να την μεγαλωσω με την δυναμη της επιλογης και οχι της προκαταληψης, που εχουν κατι τυπακια σαν και εσενα. Αν γουσταρει να παει με καποιον, να το κανει, στα αρχιδια μου, καλα να'ναι και απο εκει και περα δεν με κοφτει.

Εγω θα σου ευχομουν να μην κανεις παιδια παντως, για να μην διαιωνισεις την μαλακια που σε διεπει.

Εσυ παντως με αυτη τη συμπεριφορα, μονο για Ελλαδα εισαι. Μονο εδω βρισκεις κατι τετοιους σαν και εσενα. Για αυτο αλλωστε σε μερικα χρονακια θα την κανω απο την Ελλαδα, βλεπεις ειναι η μονη τοσο ομορφη χωρα στον κοσμο, με εναν τοσο μαλακα λαο.
άστα ρε συναγωνιστή στο σπόρ των μπουρδέλο τα παιδιά είναι ζαλισμένα από της σφαλιάρες ελληναράδες είναι όλοι οι άλλοι προδότες σαν τον Μωάμεθ πας προφήτης εκτός από εμένα εστί γάιδαρος. 
 

mc90606

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
196
Like
1
Πόντοι
1
Ολοι αυτοι οι ιντελεξουελ τυποι κυριοι παρτε το ειδηση
ειναι παρελθον σιγα σιγα θα το νιωσει ο λαος και θα τους βαλει στο περιθωριο της ιστοριας.
Αρκετα φαγανε ηπιανε και ζησανε καλα οι κυρκο φλωρακηδες οι δαμανακηδες με τα αρμανι κτλ
200 κουστουμια λεει ειχε ο Φλωρακης το εγραψε η ελευθεροτυπια. Φαγανε καλα. Εξαρυρωσανε την ακαλυπτη επιταγη της δηθεν εξεγερσης του πολυτεχνειου . Βολευτηκανε πιασανε τους οργανισμους, το δημοσιο κτλ και σιγα σιγα βουλιαξε το κρατος. Εμεις πρεπει να κανουμε απλα υπομονη. Η αληθεια ποτε δεν εμεινε κρυφη στο τελος ο πρααγματικος ανθρωπος θα ερθει στο προσκηνιο. Τι νομιζετε μια γενια να εκπαιδευτει σωστα και θα εχουμε μια φουρνια ανθρωπων ικανων να αλλαξουν το κοσμο προς το καλυτερο. Να φτιαξουν μια κοινωνια χωρις εβραιους τραπεζιτες τοκογλυφους και τους διεφθαρμενους αριστεριζοντες δηθεν κολαουζους τους. Οι επομενες γενιες θα αγαπησουν την παραδοση μας τις αρχες και τις αξιες του ελληνισμου. Αυτο το καιρο που μπορει εκ πρωτης οψεως να φαινονται ολα γκριζα υπαρχει για πρωτη φορα η σπιθα της φιλοπατρειας στις καρδιες των ανθρωπων. Για πρωτη φορα μετα το πολεμο οι ανθρωποι μεταξυ τους δεν ντρεπονται να δηλωσουν οτι αγαπαν τη πατριδα. τον αρχαιο ελληνικο πολιτισμο. Σκευτειτε οτι για πρωτη φορα μετα τη λαιλαπα της μεταπολιτευσης αντιπρωσοπευτεικε ο πατριωτικος χωρος πανυγηρικα στη βουλη και μαλιστα με ψηφους απο ανθρωπους που παλαιοτερα ψηφιζαν ακομα και αριστερα. Υπαρχει ελπιδα υπαρχει μελλον γιατι σε αυτη την ηθικη καταπτωση και ξεφτυλα εμεις οι ελληνες στη καρδια μπορουμε να δωσουμε το συνθημα για την πνευματικη αναγγενηση. Για τον νεο ανθρωπο που θα ξεπροβαλει απο τις σταχτες του παλιου σαπιου κοσμου. Ειδα τη τελευταια συζητηση στη βουλη. Απο τη μια εβλεπες γερους στη ψυχη ξεπεσμενους πολιτικους παρηκμασμενους να αναμασανε τα ιδια και τα ιδια εδω και χρονια. και απο την αλλη ειδα ανθρωπους σαν τον Αδωνι Γεωργιαδη, νεους με βλεμμα καθαρο και ζωντανο και αισθανθηκα οτι να ενας νεος ανθρωπος με νεες αποψεις που εχει το μελλον μπροστα του. ΠΡαγματικα ενιωσα περηφανος που ψηφισα ΛΑΟΣ γιατι ειδα τη διαφορα. ειδα επιχειρηματα και ουσια απεναντι στα ξυλινα ψευτικα λογια. Ειδα εργο την αποσυρση του αισχρου βιβλιου της ιστοριας. Αυτες τις μερες δημιουργητε το εμβρυο που αν αναπτυχθει και γεννηθει θα ανναγενηθει μαζι του και η ελλαδα. Τελος στη παρακμη
 

DIMPIM

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2007
Μηνύματα
272
Like
0
Πόντοι
1
Απο ποιά οργάνωση είπαμε ?
ΑΑΑΑ ναι , Κένταυρος αν δεν κάνω λάθος.
Λάθος Ναζι εεεε ???? το βρήκα ????
Ολους στο φούρνο  ?
Εβρέους , κουμουνιστες , μαλιάδες , πρεζάκια , κουτσούς , στραβούς , μοθ ξέφυγε τίποτα ?
Αχαχαχαχα.

:badair: :badair: :badair: :badair: :badair:

Ολοι αυτοι οι ιντελεξουελ τυποι κυριοι παρτε το ειδηση
ειναι παρελθον σιγα σιγα θα το νιωσει ο λαος και θα τους βαλει στο περιθωριο της ιστοριας.
Αρκετα φαγανε ηπιανε και ζησανε καλα οι κυρκο φλωρακηδες οι δαμανακηδες με τα αρμανι κτλ
200 κουστουμια λεει ειχε ο Φλωρακης το εγραψε η ελευθεροτυπια. Φαγανε καλα. Εξαρυρωσανε την ακαλυπτη επιταγη της δηθεν εξεγερσης του πολυτεχνειου . Βολευτηκανε πιασανε τους οργανισμους, το δημοσιο κτλ και σιγα σιγα βουλιαξε το κρατος. Εμεις πρεπει να κανουμε απλα υπομονη. Η αληθεια ποτε δεν εμεινε κρυφη στο τελος ο πρααγματικος ανθρωπος θα ερθει στο προσκηνιο. Τι νομιζετε μια γενια να εκπαιδευτει σωστα και θα εχουμε μια φουρνια ανθρωπων ικανων να αλλαξουν το κοσμο προς το καλυτερο. Να φτιαξουν μια κοινωνια χωρις εβραιους τραπεζιτες τοκογλυφους και τους διεφθαρμενους αριστεριζοντες δηθεν κολαουζους τους. Οι επομενες γενιες θα αγαπησουν την παραδοση μας τις αρχες και τις αξιες του ελληνισμου. Αυτο το καιρο που μπορει εκ πρωτης οψεως να φαινονται ολα γκριζα υπαρχει για πρωτη φορα η σπιθα της φιλοπατρειας στις καρδιες των ανθρωπων. Για πρωτη φορα μετα το πολεμο οι ανθρωποι μεταξυ τους δεν ντρεπονται να δηλωσουν οτι αγαπαν τη πατριδα. τον αρχαιο ελληνικο πολιτισμο. Σκευτειτε οτι για πρωτη φορα μετα τη λαιλαπα της μεταπολιτευσης αντιπρωσοπευτεικε ο πατριωτικος χωρος πανυγηρικα στη βουλη και μαλιστα με ψηφους απο ανθρωπους που παλαιοτερα ψηφιζαν ακομα και αριστερα. Υπαρχει ελπιδα υπαρχει μελλον γιατι σε αυτη την ηθικη καταπτωση και ξεφτυλα εμεις οι ελληνες στη καρδια μπορουμε να δωσουμε το συνθημα για την πνευματικη αναγγενηση. Για τον νεο ανθρωπο που θα ξεπροβαλει απο τις σταχτες του παλιου σαπιου κοσμου. Ειδα τη τελευταια συζητηση στη βουλη. Απο τη μια εβλεπες γερους στη ψυχη ξεπεσμενους πολιτικους παρηκμασμενους να αναμασανε τα ιδια και τα ιδια εδω και χρονια. και απο την αλλη ειδα ανθρωπους σαν τον Αδωνι Γεωργιαδη, νεους με βλεμμα καθαρο και ζωντανο και αισθανθηκα οτι να ενας νεος ανθρωπος με νεες αποψεις που εχει το μελλον μπροστα του. ΠΡαγματικα ενιωσα περηφανος που ψηφισα ΛΑΟΣ γιατι ειδα τη διαφορα. ειδα επιχειρηματα και ουσια απεναντι στα ξυλινα ψευτικα λογια. Ειδα εργο την αποσυρση του αισχρου βιβλιου της ιστοριας. Αυτες τις μερες δημιουργητε το εμβρυο που αν αναπτυχθει και γεννηθει θα ανναγενηθει μαζι του και η ελλαδα. Τελος στη παρακμη
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Ολοι αυτοι οι ιντελεξουελ τυποι κυριοι παρτε το ειδηση
ειναι παρελθον σιγα σιγα θα το νιωσει ο λαος και θα τους βαλει στο περιθωριο της ιστοριας.
Αρκετα φαγανε ηπιανε και ζησανε καλα οι κυρκο φλωρακηδες οι δαμανακηδες με τα αρμανι κτλ
200 κουστουμια λεει ειχε ο Φλωρακης το εγραψε η ελευθεροτυπια. Φαγανε καλα. Εξαρυρωσανε την ακαλυπτη επιταγη της δηθεν εξεγερσης του πολυτεχνειου . Βολευτηκανε πιασανε τους οργανισμους, το δημοσιο κτλ και σιγα σιγα βουλιαξε το κρατος. Εμεις πρεπει να κανουμε απλα υπομονη. Η αληθεια ποτε δεν εμεινε κρυφη στο τελος ο πρααγματικος ανθρωπος θα ερθει στο προσκηνιο. Τι νομιζετε μια γενια να εκπαιδευτει σωστα και θα εχουμε μια φουρνια ανθρωπων ικανων να αλλαξουν το κοσμο προς το καλυτερο. Να φτιαξουν μια κοινωνια χωρις εβραιους τραπεζιτες τοκογλυφους και τους διεφθαρμενους αριστεριζοντες δηθεν κολαουζους τους. Οι επομενες γενιες θα αγαπησουν την παραδοση μας τις αρχες και τις αξιες του ελληνισμου. Αυτο το καιρο που μπορει εκ πρωτης οψεως να φαινονται ολα γκριζα υπαρχει για πρωτη φορα η σπιθα της φιλοπατρειας στις καρδιες των ανθρωπων. Για πρωτη φορα μετα το πολεμο οι ανθρωποι μεταξυ τους δεν ντρεπονται να δηλωσουν οτι αγαπαν τη πατριδα. τον αρχαιο ελληνικο πολιτισμο. Σκευτειτε οτι για πρωτη φορα μετα τη λαιλαπα της μεταπολιτευσης αντιπρωσοπευτεικε ο πατριωτικος χωρος πανυγηρικα στη βουλη και μαλιστα με ψηφους απο ανθρωπους που παλαιοτερα ψηφιζαν ακομα και αριστερα. Υπαρχει ελπιδα υπαρχει μελλον γιατι σε αυτη την ηθικη καταπτωση και ξεφτυλα εμεις οι ελληνες στη καρδια μπορουμε να δωσουμε το συνθημα για την πνευματικη αναγγενηση. Για τον νεο ανθρωπο που θα ξεπροβαλει απο τις σταχτες του παλιου σαπιου κοσμου. Ειδα τη τελευταια συζητηση στη βουλη. Απο τη μια εβλεπες γερους στη ψυχη ξεπεσμενους πολιτικους παρηκμασμενους να αναμασανε τα ιδια και τα ιδια εδω και χρονια. και απο την αλλη ειδα ανθρωπους σαν τον Αδωνι Γεωργιαδη, νεους με βλεμμα καθαρο και ζωντανο και αισθανθηκα οτι να ενας νεος ανθρωπος με νεες αποψεις που εχει το μελλον μπροστα του. ΠΡαγματικα ενιωσα περηφανος που ψηφισα ΛΑΟΣ γιατι ειδα τη διαφορα. ειδα επιχειρηματα και ουσια απεναντι στα ξυλινα ψευτικα λογια. Ειδα εργο την αποσυρση του αισχρου βιβλιου της ιστοριας. Αυτες τις μερες δημιουργητε το εμβρυο που αν αναπτυχθει και γεννηθει θα ανναγενηθει μαζι του και η ελλαδα. Τελος στη παρακμη



Υπαρχει πολλη ελπιδα.

Καθε φορα που νικαει η Ελλαδα να βγαινει ο καθε μαλακας Ελληνας να βγαζει τη σημαια του για δυο μερες και μετα να την βαζει μεσα μην τον πουν φασιστα.

Αυτοι ειμαστε. Βαλαμε σημαιακια ακομα και στα αμαξια οταν νικησαμε στο Euro, μεχρι και μποξερακια βγηκανε.

Αλλα τοτε δεν ειπατε τιποτα χριστιανοφασιστακια του κερατα, μονο οταν τα μαλακισμενα με τις κουκουλες καινε τις σημαιες εχετε προβλημα, γιατι σας θιγετε η προσωπικοτητα. Οταν γινεται ξεσκονοπανο η σημαια δεν λετε τιποτα. Αυτοι ειστε.

Σεμνοτυφοι οσο και τα ψευτοηθικα σας ιδεωδη, η νοημοσυνη σας δεν αρκει για να καταλαβετε τα πλεον απλα πραγματα. Οπως και οι αντιπαλοι σας βεβαιως βεβαιως, με τους οποιους ειστε το ενα και το αυτο. Απλα με διαφορετικο λογο για την εγκεφαλικη ανικανοτητα σας ο καθενας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom