Νέα

Άλλη μια επίθεση των αναρχικών.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 608
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Σε καποιο ποστ σου γραφεις με καμαρι τον υμνο της Νεας Δημοκρατιας.Σε ενα αλλο ποστ σου γραφεις παιανες για τον Καρατζαφερη και το ΛΑ.ΟΣ.Τωρα διαβαζεις και το περιοδικο απο πρωην μελη της 'Χρυσης Αυγης' που ειναι αρχαιοπληκτοι και Δωδεκαθεϊστες.Επισης εχεις αναφερει οτι τα ειδωλα σου ειναι οι Μαυροι αθλητες και εχεις σεξουαλικες επαφες και με Μαυρουλες.Αλλα δεν μπορεις να εκφερεις και το ονομα του φυρερ γιατι δεν το επιτρεπει η ταπεινοτητα σου.Οχι οτι εχω προβλημα με το τι πιστευεις αλλα μας 'μπερδεψες' ρε παιδακι μου  :think: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Με αυτη την ιδεολογικη σαλατα μεσα στο μυαλο σου μεταξυ 'καθαρης φυλης' και σεξουαλικης απελευθερωσης μου δινεις να καταλαβω πως οι εθνικοσοσιαλιστες της εποχης μας ειναι καπως οπως στην φωτο παρακατω  :2funny: :2funny: :rockon:
Πωπω δεν καταλαβαίνεις ρε παιδάκι μου. Τέσπα. Δεν βγάζει νόημα. Με το παραπάνω ποστ σου συμφωνώ , ΑΝ ο Εθνικοσοσιαλισμός ήταν αυτά που πιστεύεις. Για ΜΕΝΑ δεν ήταν, γι'αυτό και μπορώ να συνδυάζω όλα αυτά που για σένα είναι απίθανα. Για τους δωδεκαθεϊστές και το περιοδικό τους , καταρχήν έχω πολλούς ΦΙΛΟΥΣ  ;) δωδεκαθεϊστές.  Και κατά δεύτερον, έχω μάθει να ακούω όλες τις απόψεις και όχι μόνο αυτές που μου χαϊδεύουν τα αυτιά.
Για τα κομματικά που επίσης ανέφερες , προεκλογικά ΝΑΙ έγραφα τους ύμνους της ΝΔ. Τώρα τη βρίζω όμως. Είπαμε. Τους βρίζουμε όλην την τετραετία , αλλά στο τέλος τους ψηφίζουμε.  :2funny:
Και γι'αυτά που έγραψες στο άλλο thread , να σου απαντήσω εδώ , για οικονομία. Εγώ δεν είπα ότι οι πουτάνες με ερωτεύτηκαν. Αλλίμονο. Πρώτος καταδικάζω όσους πιστεύουν τέτοια πράγματα. Και δέχομαι ότι οι πιο πολλές έχουν για τους πιο πολλούς πελάτες αρνητική άποψη. Η Κατερίνα από Λέλας όντως μου το είπε για βίζιτα, δεν είπα το αντίθετο. Το ανέφερα ως απάντηση σε κάτι που έγραψες. Το θέμα με τα ιδιαίτερα προχώρησε σε ένα βαθμό, πάντως. Καλά ασ'το . Βαρέθηκα. Είναι ανώφελο
Αυτά.
 

latex

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
Τα 'ψιλοβρηκαμε' και αρχιζεις περα απο το γελιο των ποστ σου που μου προσεφερες να σε 'συμπαθω'  :rolleyes: Το επομενο κερασμα στην Λελας Καραγιαννη 35 (γιατι εκει ψιλοσυχναζεις απ'οτι μου εδωσες να καταλαβω) θα ειναι απο μενα  :rolleyes: .Και οποια παει να σε κοροϊδεψει στα ρωσικα θα καθαρισω εγω το 'φιλαρακι' σου  :rolleyes:
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Τελικά η θρησκεία και η πολιτική υπάρχουν για να χωρίζουν τους ανθρώπους.

Με πολλα μέλη με τα οποία διαφωνώ σε θέματα θρησκείας ή πολιτικής, μιλάμε μια χαρά έχοντας άλλα κοινά ενδιαφέροντα - επι της πραγματικής ζωής

Germaon παρακολουθείς τα νεα DVD με τις ελληνικές ερωτικές ταινίες;
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Τα 'ψιλοβρηκαμε' και αρχιζεις περα απο το γελιο των ποστ σου που μου προσεφερες να σε 'συμπαθω'  :rolleyes: Το επομενο κερασμα στην Λελας Καραγιαννη 35 (γιατι εκει ψιλοσυχναζεις απ'οτι μου εδωσες να καταλαβω) θα ειναι απο μενα  :rolleyes: .Και οποια παει να σε κοροϊδεψει στα ρωσικα θα καθαρισω εγω το 'φιλαρακι' σου  :rolleyes:
Άντε , και εγώ σε 'συμπαθώ'  :grin:  κι ας έπεσα 'κατηγορία' για σένα. Για τη Λέλας Καραγιάννη , μην τροφοδοτείτε το εν λόγω σπίτι με τις τσατσές που βρίζουν  .  Νισάφι.
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Τελικά η θρησκεία και η πολιτική υπάρχουν για να χωρίζουν τους ανθρώπους.

Με πολλα μέλη με τα οποία διαφωνώ σε θέματα θρησκείας ή πολιτικής, μιλάμε μια χαρά έχοντας άλλα κοινά ενδιαφέροντα - επι της πραγματικής ζωής

Germaon παρακολουθείς τα νεα DVD με τις ελληνικές ερωτικές ταινίες;
Παρακολουθώ, αν και έχασα την ταινία με τον Μουστάκα "Εγώ και το πουλί μου"  :'(
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Παρακολουθώ, αν και έχασα την ταινία με τον Μουστάκα "Εγώ και το πουλί μου"  :'(

Αυτό είναι πρόβλημα. Και πολλοί απο εμάς έχουμε χάσει για διάφορους λόγους συγκλονιστικές ταινιες.

Θα πρέπει να δημιουργηθεί δανειστική βιντεοθήκη του bourdela.com ώστε τα μέλη να μη χάνουν τέτοιες παραγωγές - όπως η σειρά του Ταμτάκου.

Το "εγω και το πουλί μου" ειναι συλλεκτικό. Κάποιος θα το έχει, δε μπορεί. Είμαστε πολλοί εδω μέσα με την τρέλλα.
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Το "εγω και το πουλί μου" ειναι συλλεκτικό. Κάποιος θα το έχει, δε μπορεί. Είμαστε πολλοί εδω μέσα με την τρέλλα.
Υπάρχουν  και χειρότερα. Σκέψου αντί για το "Εγώ και το πουλί μου" να έχανα το ίδιο το πουλί μου  :tooth:
Σαν τον Μπόμπιτ!
 

latex

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
Άντε , και εγώ σε 'συμπαθώ'  :grin:  κι ας έπεσα 'κατηγορία' για σένα. Για τη Λέλας Καραγιάννη , μην τροφοδοτείτε το εν λόγω σπίτι με τις τσατσές που βρίζουν  .  Νισάφι.
Φιλε το εννοω οπως ειδες χωρις εισαγωγικα.Εγω προσωπικα δεν τροφοδοτω κανενα σπιτι!!! Ουτε για πλακα.Και επειδη εχω και λιγο σκαλωμα με τις ξεφτυλισμενες Ρωσιδες και Ουκρανες που 'δουλευουν' εδω στην πιο ξεφτυλισμενη 'δουλεια' που μπορει να κανει μια γυναικα χτυπαω στο δοξα πατρι πουτανα και μπουρδελο και νταβατζηδες στις κριτικες μου.Ειμαι και μισος Ρωσος μη το ξεχναμε αυτο και στεναχωριεμαι να βλεπω πατριωτισσες μου σε αυτο το χαλι και να συνδεεται η λεξη Ρωσια η Ουκρανια με τα μπουρδελα,την Μαφια και τα γαμησια επι πληρωμη.Και δυστυχως αυτο ισχυει σε ολη την Ευρωπη.Μακαρι να σου δωθει η ευκαιρεια να πας στην Ρωσια και κυριως στην Μοσχα να δεις τον πολιτισμο αυτης της χωρας και να γνωρισεις αληθινες Ρωσιδες με σπουδες, τιμιες και που δουλευουν σε κανονικες δουλειες και οχι αυτες που τις εχουν οι μπιστολαδες και οι εγκληματιες.Η τσατσες να ξερεις ΟΛΕΣ βριζουν τους πελατες στα μπουρδελα.Οι δε πουτανες γαματα ριχνουν καταρες.Δεν ειναι μονο στο χαμαιτυπιο της Λελας αυτο αλλα παντου  ;) Να σου πω και ενα σκηνικο απο τα πολλα που εχω δει και εχω ζησει.Και θα στο γραψω ελληνικα γιατι προφανως Ρωσσικα δεν θα ξερεις.Μπαινω στο δωματιο να πηδηξω αφου εχω πληρωσει το 50αρικο και μπαινει η πουτανα μεσα.Ρωσιδα αλλα δεν θα πω το ονομα της ακομα την ξερετε παντως αρκετοι.Και λεει στα Ρωσικα 'Τραβατε να γαμησετε τις μανες σας καταραμενοι μπασταρδοι γαμω τη χωρα σας' δεν τις μιλαω καθολου.κανουμε τη δουλεια μας και μετα τις λεω στα Ρωσικα 'τι συνεβη γιατι τετοιο μισος? 'τι σου κανανε'? Εαν εβλεπες την αντιδραση της απο την χλωμαδα που πηρε πηγε να χεστει πανω της.Δεν μου μιλησε καθολου και ερχεται η υπηρεσια η τσατσα δηλαδη και μου μιλαει στα Ρωσικα σε παρακαλω παιδι μου μην ξαναπερασεις με την κοπελα. Φοβηθηκε μην ειμαι κανενας απο την πολη της και μαθουν πως βγαζει λεφτα στην Ελλαδα.Δεν τολμανε να πουνε στην Ρωσια τη δουλεια κανουν τα τρωκτικα και που ειναι οι στυλοβατες της μαφιας.Στην Ρωσια θα τους περναμε με τις πετρες.Γι'αυτο μην χαλιεσαι αν σε εβρισε η τσατσα στα αρχιδια σου.
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Γι'αυτο μην χαλιεσαι αν σε εβρισε η τσατσα στα αρχιδια σου.
Δε χαλιέμαι προσωπικά , αλλά ξέρω γω , δεν είναι και ότι καλύτερο να στη λέει. Φοβερό σκηνικό πάντως αυτό που είπες!  :-
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Νομίζω ότι το ακόλουθο λινκ δίνει τον ορισμό του αστυνομικού που χρειάζεται η ελλάδα

Τα τραγούδι αυτό μας ενώνει ΟΛΟΥΣ. Στιγμές Εθνικής υπερηφάνειας. Κορυφή.

[youtube=425,350]GWDU9ZWMoEw[/youtube]
 

SinBarr

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.279
Κριτικές
18
Like
197
Πόντοι
5.775
Νομίζω ότι το ακόλουθο λινκ δίνει τον ορισμό του αστυνομικού που χρειάζεται η ελλάδα

Τα τραγούδι αυτό μας ενώνει ΟΛΟΥΣ. Κορυφή.


Όσο περνάει ο καιρός γίνεται πιο ανατριχιαστικό, ή μου φαίνεται;...
 

latex

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
Νομίζω ότι το ακόλουθο λινκ δίνει τον ορισμό του αστυνομικού που χρειάζεται η ελλάδα

Τα τραγούδι αυτό μας ενώνει ΟΛΟΥΣ. Στιγμές Εθνικής υπερηφάνειας. Κορυφή.

τρομερο κομματι Ενφο  :)
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Νομίζω ότι το ακόλουθο λινκ δίνει τον ορισμό του αστυνομικού που χρειάζεται η ελλάδα

Τα τραγούδι αυτό μας ενώνει ΟΛΟΥΣ. Στιγμές Εθνικής υπερηφάνειας. Κορυφή.


Θυμίζει κάτι από γερμανική ηλεκτροποπ με έναν έντονο 80s χαρακτήρα.
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Θυμίζει κάτι από γερμανική ηλεκτροποπ με έναν έντονο 80s χαρακτήρα.

Λοιπόν πράγματι - έχεις δίκιο.

Κάτι σε Michael Cretu ίσως;

Σαμουράι, σάμουραι

Μαρία Μανταλένα

Δεν ξέρω άλλα

Δείτε παρακαλώ

 

ammos

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2007
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
ΕΠΙ ΤΟΥ ΠΙΕΣΤΗΡΙΟΥ

Καταζητείται ο δεύτερος δράστης
Σύλληψη νεαρού από τον αντιεξουσιαστικό χώρο μετά από ληστεία τράπεζας στου Γκύζη

03/10/07 14:29

ΑθήναΣτη σύλληψη 23χρονου που ανήκει στον αντιεξουσιαστικό χώρο και έχει απασχολήσει την Αντιτρομοκρατική προχώρησε η αστυνομία, αφότου ο ίδιος και ένα δεύτερο άτομο -που καταζητείται- λήστεψαν υποκατάστημα της Εθνικής Τράπεζας στην περιοχή του Γκύζη.

Σύμφωνα με εκτιμήσεις της αστυνομίας, οι δράστες της ληστείας πιθανώς ανήκουν στη «συμμορία με τα ούζι».

Συγκεκριμένα, όπως μετέδωσε το ειδησεογραφικό δελτίο του Mega μετά τις 12:00 το μεσημέρι δύο νεαροί εισέβαλαν στο υποκατάστημα της Εθνικής Τράπεζας στην οδό Γκύζη 34 και αφού άρπαξαν όσα χρήματα βρίσκονταν στα ταμεία διέφυγαν.

Όμως, πολίτες τους ακολούθησαν και λίγα στενά πιο κάτω από την τράπεζα συνελήφθη ένας 23χρονος.

Στην κατοχή του είχε έναν σάκο με δύο περίστροφα, μία χειροβομβίδα και 23.000 ευρώ που αποσπάστηκαν από τα ταμεία της τράπεζας.

Βρίσκεται σε εξέλιξη επιχείρηση για τον εντοπισμό του δεύτερου ατόμου, ενώ η αστυνομία προχωρά και σε έρευνα στο σπίτι του 23χρου, ο οποίος στην παρούσα φάση ανακρίνεται στην Ασφάλεια.
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
πρεπει να μιλας για πολλα χρονια πισω. τι ηλικια εχεις ??

Δεν έχει σημασία. Δεν είναι θέμα ηλικιας αλλα κλασσικής παιδείας.

Οποιος δεν έχει δει τον ακόλουθο, δεν έχει ζήσει τη ζωή.

[youtube=425,350]ATQf4NeDuP0[/youtube]


edit giorgospapa: τροποποιηθηκε το ποστ για να παιζει απευθειας το βιντεο στο θρεντ..
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
΄΄Κανάλι 29 βλέπετε;;;΄΄
Εκπομπή με ένα χοντρό ηθοποιό τον Βουγιουκλάκη,που έτρεχε στις λαϊκές κ ρώταγε αν έβλεπε ο κόσμος το κανάλι 29.Μια φορά τον έπιασε ένας μανάβης κ του πέταξε ένα καφάσι με ντομάτες. :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom