Νέα

Αλλαγή φωτογραφίας (avatar)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Διαγραμμένο μέλος 202461
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 202461

Επισκέπτης
Δεν ξέρω αν αντιμετωπίζει κανείς άλλος αυτό το πρόβλημα, εγώ πάντως προσπαθώ να αλλάξω avatar και δεν είναι δυνατόν: μου βγάζει την προηγούμενη φωτογραφία, δεν μπορώ να κάνω κλικ στο «εντάξει» για την αλλαγή κλπ. Παρόλο που προσπάθησα με φωτογραφίες διαφόρων μεγεθών. Καμία ιδέα;
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.524
Κριτικές
171
Like
91.308
Πόντοι
46.423
Δεν ξέρω αν αντιμετωπίζει κανείς άλλος αυτό το πρόβλημα, εγώ πάντως προσπαθώ να αλλάξω avatar και δεν είναι δυνατόν: μου βγάζει την προηγούμενη φωτογραφία, δεν μπορώ να κάνω κλικ στο «εντάξει» για την αλλαγή κλπ. Παρόλο που προσπάθησα με φωτογραφίες διαφόρων μεγεθών. Καμία ιδέα;
Εγω βλέπω άλλη φωτογραφία στο avatar σου και άλλη στο profile σου.

:think:
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.524
Κριτικές
171
Like
91.308
Πόντοι
46.423
Δεν ξέρω αν αντιμετωπίζει κανείς άλλος αυτό το πρόβλημα, εγώ πάντως προσπαθώ να αλλάξω avatar και δεν είναι δυνατόν: μου βγάζει την προηγούμενη φωτογραφία, δεν μπορώ να κάνω κλικ στο «εντάξει» για την αλλαγή κλπ. Παρόλο που προσπάθησα με φωτογραφίες διαφόρων μεγεθών. Καμία ιδέα;

Super η νέα σου φωτογραφία ...

Διορθώθηκε !!!

:wink:
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.524
Κριτικές
171
Like
91.308
Πόντοι
46.423

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.524
Κριτικές
171
Like
91.308
Πόντοι
46.423
Και σε εμένα,μια εμφανίζεται το καινούριο που έβαλα χτες και μια το παλιό:confused:

Τώρα φαίνεται σε μένα τουλάχιστον ένα μαυρόασπρο ταυροειδές - ανθρωποειδές κατασκεύασμα.

:coffee:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ρε εσείς ελπίζω σε μένα να μην βγαίνει καμιά γυναίκα ...

:tooth:
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.267
Κριτικές
7
Like
38.118
Πόντοι
10.411
Τώρα φαίνεται σε μένα τουλάχιστον ένα μαυρόασπρο ταυροειδές - ανθρωποειδές κατασκεύασμα.

:coffee:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ρε εσείς ελπίζω σε μένα να μην βγαίνει καμιά γυναίκα ...
Αυτό είναι το καινούριο, τώρα που μπήκα εδώ να δω την απάντηση σου, βλέπω το παλιό (joker smile). Στο προφίλ μου παραμένει το καινούριο
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.524
Κριτικές
171
Like
91.308
Πόντοι
46.423
Αυτό είναι το καινούριο, τώρα που μπήκα εδώ να δω την απάντηση σου, βλέπω το παλιό (joker smile). Στο προφίλ μου παραμένει το καινούριο

Εγώ πάντως βλέπω το καινούργιο σου.

:thumbsup:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom