Νέα

Αλίκη petite

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jacktrades
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 31
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

jacktrades

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2012
Μηνύματα
135
Κριτικές
2
Like
195
Πόντοι
1
Παιδιά ξέρεις κάνεις κάτι για το κορίτσι;
Αλίκη petite
Είναι κοντά σε αυτό που βλέπουμε ή άλλο από κοντά;
 
OP
OP
J

jacktrades

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2012
Μηνύματα
135
Κριτικές
2
Like
195
Πόντοι
1
Όσες φορές έχω πάει και πάω συχνά Έχω περάσει καλά , μικρή η διαφορά από της φωτογραφίες στο λινκ που έβαλες αλλά πανέμορφη
Πάντα καθαρή ,πάντα με πρόσφατες εξετάσεις που είναι σημαντικό ,βέβαια έχει κ εκείνη τα στραβά της σχεδόν όπως όλες . Εδώ έχει και κάποιες κριτικές ,https://distintas.net/alice-petite-ts αλλά πήγαινε και γράψε μας κι εσύ μιας που ξεκίνησες το νήμα για την Πετιτ!
Ευχαριστώ αδερφέ μου. Θα πάω κ θα γράψω. Πιστεύω σύντομα,απλά ΔΥΣΤΥΧΩΣ δεν ξέρω πότε θα έχω ρεπό κ δουλεύω πρωί βράδυ ...
Είσαι ωραίος
Όσο για τις κριτικές κάτι τέτοιες από σελίδες που είναι κ ανώνυμες δεν τις παίρνω σοβαρά γιατί άντε να καταλάβεις αν είναι γνήσιες ή φυτευτές ... Μου αρκεί η απάντηση σου.
 

shin_

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
74
Κριτικές
2
Like
40
Πόντοι
0
Πήγαινε και δεν θα χάσεις.. την έχω επισκεφθεί 5-6 φορές και έχω περάσει καλα
 
OP
OP
J

jacktrades

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2012
Μηνύματα
135
Κριτικές
2
Like
195
Πόντοι
1
Και εδώ ανώνυμοι είμαστε , βέβαια υπάρχουν και κάποια μελοι ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ που οι κριτικές τους είναι βοηθητικές(κάνε μια αναζήτηση στο φόρουμ και θα βρεις πληροφορίες)και είναι άνθρωποι που τιμάνε όντως τα κορίτσια με την παρουσία τους ...
Δεν είναι το ίδιο αδερφέ μου εδώ αν μη τι άλλο αν κάποιος πει μαλακίες, πας το το λες εδώ στον οποίο σχόλιο η έστω γίνεται διάλογος ... Σε αυτά τα site που είναι εξ ορισμού διαφημιστικά είναι από κάτω ένα κάτι κ τρέχα γυρευεαν ισχύει η όχι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πήγαινε και δεν θα χάσεις.. την έχω επισκεφθεί 5-6 φορές και έχω περάσει καλα
Έχει παρθεί η απόφαση. Το ρεπό να δω
 

georst

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
216
Κριτικές
3
Like
103
Πόντοι
1
Όσες φορές έχω πάει και πάω συχνά Έχω περάσει καλά , μικρή η διαφορά από της φωτογραφίες στο λινκ που έβαλες αλλά πανέμορφη
Πάντα καθαρή ,πάντα με πρόσφατες εξετάσεις που είναι σημαντικό ,βέβαια έχει κ εκείνη τα στραβά της σχεδόν όπως όλες . Εδώ έχει και κάποιες κριτικές ,https://distintas.net/alice-petite-ts αλλά πήγαινε και γράψε μας κι εσύ μιας που ξεκίνησες το νήμα για την Πετιτ!

τι εννοεις τα στραβα της?γιατι για καποιους μπορει να ειναι ανεκτα για αλλους ασημαντα κ για καποιους σημαντικα
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.165
Κριτικές
14
Like
4.412
Πόντοι
3.715

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.986
Κριτικές
33
Like
7.752
Πόντοι
3.886
Της σηκώνεται;
 
OP
OP
J

jacktrades

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2012
Μηνύματα
135
Κριτικές
2
Like
195
Πόντοι
1
Λοιπόν η Αλίκη.... Τι να γράψω τώρα για αυτή... Προσωπικά έχω πολύ ανάμεικτες σκέψεις.
Ευγενική αν πας με τα νερά της. Το τονίζω γιατί είναι ευεξαπτη με το παραμικρό. Το καταλαβαίνεις αμέσως αν κουβεντιάσεις.
Μου έκανε εντύπωση ότι δεν ήθελε να της χάιδεψε το μαλλί .
Τώρα στα του σεξ.
Δεν είναι για αρχάριους.
Ξεσκίζει. Θέλει το ενεργητικό ρόλο κ τον διεκδικεί. Αν κάτσεις θα σου γανησει το είναι. Καυλώνει ατσαλένια.Χανει τον έλεγχο κ ξεχνιέται κ αυτό μπορεί να σε πονέσει. Γενικά χάνεις κ εσύ τη μπάλα σε παρασέρνει... Σε κάνει σκουπίδι. Από τα πιο βάναυσα γαμησια που έχω κάνει. Άμα σου γανμησει το στόμα στο βάζει βαθιά όσο πάει. Δεν μου αρέσει το deep throat, αλλά όπως λέω σε παρασέρνει κ είτε πονάς είτε πας να ξεράσεις κάπου πάνω στην καύλα δε λες όχι. Μου λέει :" καυλαιρη ...είσαι πολύ καυλα... για πολύ πουτσο κ τσιμπουκωμα ...κ για φτύσιμο" ... Το έπιασα το υπονοούμενο προφανώς κ την ενθαρυνα. Έφτυνε χαστούκιζε ελαφρα.... χάνεις κάθε έλεγχο Βάναυση κυριολεκτικά. Μαστορισσα στον πουτσο... Αρχή στα 4 της λέω έχεις μπει όλη; Όχι μου λέει κ ένα δύο σπρωξίματα ένιωθα τα αρχιδια στον κωλο .., μετά μπρούμυτα με ξέσκιζε δίχως αύριο. Μετά ανάσκελα μου άλλαξε τον αδοξαστο. Με ύψωσε από τη λεκανη κ έχυσα στο στήθος κ στο στόμα μου γιατί έτσι *ήθελε* /ενθάρρυνε/πρόσταζε.
Φεύγοντας κ αναπολώντας όλα όσα έγιναν κ τώρα που τα γράφω πιστεύω θα ξαναπήγαινα... Με φόβο κ με καύλα συνάμα... Δεν θα ήθελα το deep throat, κ αυτό με χαλάει διότι δεν πιστεύω ότι θα το "σεβαστεί"... Θα χάσει κάθε έλεγχο κ θα ξεφύγει πάλι το θέμα. Δεν ξέρω... Θα δούμε
 

mudhoney

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
628
Like
1.105
Πόντοι
206
Λοιπόν η Αλίκη.... Τι να γράψω τώρα για αυτή... Προσωπικά έχω πολύ ανάμεικτες σκέψεις.
Ευγενική αν πας με τα νερά της. Το τονίζω γιατί είναι ευεξαπτη με το παραμικρό. Το καταλαβαίνεις αμέσως αν κουβεντιάσεις.
Μου έκανε εντύπωση ότι δεν ήθελε να της χάιδεψε το μαλλί .
Τώρα στα του σεξ.
Δεν είναι για αρχάριους.
Ξεσκίζει. Θέλει το ενεργητικό ρόλο κ τον διεκδικεί. Αν κάτσεις θα σου γανησει το είναι. Καυλώνει ατσαλένια.Χανει τον έλεγχο κ ξεχνιέται κ αυτό μπορεί να σε πονέσει. Γενικά χάνεις κ εσύ τη μπάλα σε παρασέρνει... Σε κάνει σκουπίδι. Από τα πιο βάναυσα γαμησια που έχω κάνει. Άμα σου γανμησει το στόμα στο βάζει βαθιά όσο πάει. Δεν μου αρέσει το deep throat, αλλά όπως λέω σε παρασέρνει κ είτε πονάς είτε πας να ξεράσεις κάπου πάνω στην καύλα δε λες όχι. Μου λέει :" καυλαιρη ...είσαι πολύ καυλα... για πολύ πουτσο κ τσιμπουκωμα ...κ για φτύσιμο" ... Το έπιασα το υπονοούμενο προφανώς κ την ενθαρυνα. Έφτυνε χαστούκιζε ελαφρα.... χάνεις κάθε έλεγχο Βάναυση κυριολεκτικά. Μαστορισσα στον πουτσο... Αρχή στα 4 της λέω έχεις μπει όλη; Όχι μου λέει κ ένα δύο σπρωξίματα ένιωθα τα αρχιδια στον κωλο .., μετά μπρούμυτα με ξέσκιζε δίχως αύριο. Μετά ανάσκελα μου άλλαξε τον αδοξαστο. Με ύψωσε από τη λεκανη κ έχυσα στο στήθος κ στο στόμα μου γιατί έτσι *ήθελε* /ενθάρρυνε/πρόσταζε.
Φεύγοντας κ αναπολώντας όλα όσα έγιναν κ τώρα που τα γράφω πιστεύω θα ξαναπήγαινα... Με φόβο κ με καύλα συνάμα... Δεν θα ήθελα το deep throat, κ αυτό με χαλάει διότι δεν πιστεύω ότι θα το "σεβαστεί"... Θα χάσει κάθε έλεγχο κ θα ξεφύγει πάλι το θέμα. Δεν ξέρω... Θα δούμε
Ευχαριστούμε για την ενημέρωση
 

Kakoslikos45

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2018
Μηνύματα
68
Κριτικές
2
Like
208
Πόντοι
0
Τί ζητάει από φράγκα ρε παιδιά το Αλικάκι; Έχει κανένας πρόσφατη εικόνα;
 

Mr. White

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
186
Κριτικές
2
Like
258
Πόντοι
21
Λοιπόν η Αλίκη.... Τι να γράψω τώρα για αυτή... Προσωπικά έχω πολύ ανάμεικτες σκέψεις.
Ευγενική αν πας με τα νερά της. Το τονίζω γιατί είναι ευεξαπτη με το παραμικρό. Το καταλαβαίνεις αμέσως αν κουβεντιάσεις.
Μου έκανε εντύπωση ότι δεν ήθελε να της χάιδεψε το μαλλί .
Τώρα στα του σεξ.
Δεν είναι για αρχάριους.
Ξεσκίζει. Θέλει το ενεργητικό ρόλο κ τον διεκδικεί. Αν κάτσεις θα σου γανησει το είναι. Καυλώνει ατσαλένια.Χανει τον έλεγχο κ ξεχνιέται κ αυτό μπορεί να σε πονέσει. Γενικά χάνεις κ εσύ τη μπάλα σε παρασέρνει... Σε κάνει σκουπίδι. Από τα πιο βάναυσα γαμησια που έχω κάνει. Άμα σου γανμησει το στόμα στο βάζει βαθιά όσο πάει. Δεν μου αρέσει το deep throat, αλλά όπως λέω σε παρασέρνει κ είτε πονάς είτε πας να ξεράσεις κάπου πάνω στην καύλα δε λες όχι. Μου λέει :" καυλαιρη ...είσαι πολύ καυλα... για πολύ πουτσο κ τσιμπουκωμα ...κ για φτύσιμο" ... Το έπιασα το υπονοούμενο προφανώς κ την ενθαρυνα. Έφτυνε χαστούκιζε ελαφρα.... χάνεις κάθε έλεγχο Βάναυση κυριολεκτικά. Μαστορισσα στον πουτσο... Αρχή στα 4 της λέω έχεις μπει όλη; Όχι μου λέει κ ένα δύο σπρωξίματα ένιωθα τα αρχιδια στον κωλο .., μετά μπρούμυτα με ξέσκιζε δίχως αύριο. Μετά ανάσκελα μου άλλαξε τον αδοξαστο. Με ύψωσε από τη λεκανη κ έχυσα στο στήθος κ στο στόμα μου γιατί έτσι *ήθελε* /ενθάρρυνε/πρόσταζε.
Φεύγοντας κ αναπολώντας όλα όσα έγιναν κ τώρα που τα γράφω πιστεύω θα ξαναπήγαινα... Με φόβο κ με καύλα συνάμα... Δεν θα ήθελα το deep throat, κ αυτό με χαλάει διότι δεν πιστεύω ότι θα το "σεβαστεί"... Θα χάσει κάθε έλεγχο κ θα ξεφύγει πάλι το θέμα. Δεν ξέρω... Θα δούμε

Υπάρχει η αδιόρατη υποψία ότι σου αρέσει το πέος.
 
OP
OP
J

jacktrades

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2012
Μηνύματα
135
Κριτικές
2
Like
195
Πόντοι
1
Τί ζητάει από φράγκα ρε παιδιά το Αλικάκι; Έχει κανένας πρόσφατη εικόνα;
70 φιλε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Υπάρχει η αδιόρατη υποψία ότι σου αρέσει το πέος.
Κ το μουνι επίσης. Κ λοιπόν;
 

VASILISRIM

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2024
Μηνύματα
2
Like
13
Πόντοι
0
Λοιπόν η Αλίκη.... Τι να γράψω τώρα για αυτή... Προσωπικά έχω πολύ ανάμεικτες σκέψεις.
Ευγενική αν πας με τα νερά της. Το τονίζω γιατί είναι ευεξαπτη με το παραμικρό. Το καταλαβαίνεις αμέσως αν κουβεντιάσεις.
Μου έκανε εντύπωση ότι δεν ήθελε να της χάιδεψε το μαλλί .
Τώρα στα του σεξ.
Δεν είναι για αρχάριους.
Ξεσκίζει. Θέλει το ενεργητικό ρόλο κ τον διεκδικεί. Αν κάτσεις θα σου γανησει το είναι. Καυλώνει ατσαλένια.Χανει τον έλεγχο κ ξεχνιέται κ αυτό μπορεί να σε πονέσει. Γενικά χάνεις κ εσύ τη μπάλα σε παρασέρνει... Σε κάνει σκουπίδι. Από τα πιο βάναυσα γαμησια που έχω κάνει. Άμα σου γανμησει το στόμα στο βάζει βαθιά όσο πάει. Δεν μου αρέσει το deep throat, αλλά όπως λέω σε παρασέρνει κ είτε πονάς είτε πας να ξεράσεις κάπου πάνω στην καύλα δε λες όχι. Μου λέει :" καυλαιρη ...είσαι πολύ καυλα... για πολύ πουτσο κ τσιμπουκωμα ...κ για φτύσιμο" ... Το έπιασα το υπονοούμενο προφανώς κ την ενθαρυνα. Έφτυνε χαστούκιζε ελαφρα.... χάνεις κάθε έλεγχο Βάναυση κυριολεκτικά. Μαστορισσα στον πουτσο... Αρχή στα 4 της λέω έχεις μπει όλη; Όχι μου λέει κ ένα δύο σπρωξίματα ένιωθα τα αρχιδια στον κωλο .., μετά μπρούμυτα με ξέσκιζε δίχως αύριο. Μετά ανάσκελα μου άλλαξε τον αδοξαστο. Με ύψωσε από τη λεκανη κ έχυσα στο στήθος κ στο στόμα μου γιατί έτσι *ήθελε* /ενθάρρυνε/πρόσταζε.
Φεύγοντας κ αναπολώντας όλα όσα έγιναν κ τώρα που τα γράφω πιστεύω θα ξαναπήγαινα... Με φόβο κ με καύλα συνάμα... Δεν θα ήθελα το deep throat, κ αυτό με χαλάει διότι δεν πιστεύω ότι θα το "σεβαστεί"... Θα χάσει κάθε έλεγχο κ θα ξεφύγει πάλι το θέμα. Δεν ξέρω... Θα δούμε
Αδερφέ επιβεβαιώνω ότι στην επικοινωνία είναι πως θα την πετύχεις. Αν την πετύχεις.
Εγω είχα προσπαθήσει 2 διαφορετικές φορές που κατέβηκα Αθήνα να επικοινωνήσω και δεν το σήκωνε παρ' ότι είχε αγγελία εκείνη την μέρα. Την 3 φορά που κατέβηκα και το σήκωσε στράβωσε στην επικοινωνία και μου το κλεισε και δεν το ξανασήκωσε από τότε.
Ευτυχώς γιατί αργότερα εκείνη την μέρα το σήκωσε η Νεφέλη και ευτυχώς όλα πήγαν υπέροχα όπως έγραψα και στο αντίστοιχο post.
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
591
Κριτικές
23
Like
1.954
Πόντοι
496
Αδερφέ επιβεβαιώνω ότι στην επικοινωνία είναι πως θα την πετύχεις. Αν την πετύχεις.
Εγω είχα προσπαθήσει 2 διαφορετικές φορές που κατέβηκα Αθήνα να επικοινωνήσω και δεν το σήκωνε παρ' ότι είχε αγγελία εκείνη την μέρα. Την 3 φορά που κατέβηκα και το σήκωσε στράβωσε στην επικοινωνία και μου το κλεισε και δεν το ξανασήκωσε από τότε.
Ευτυχώς γιατί αργότερα εκείνη την μέρα το σήκωσε η Νεφέλη και ευτυχώς όλα πήγαν υπέροχα όπως έγραψα και στο αντίστοιχο post.
Νομίζω πως είναι εντελώς μαλακισμένη αυτή , κι εμένα μια φορά που είχα πάρει επειδή ήμουν ευθύς νόμιζε πως κάνω πλάκα και μου το έκλεισε ... χάπια επειγόντως, όπως είπες , Νεφέλη the best
 

TabooG

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2024
Μηνύματα
4
Like
10
Πόντοι
0
Νομίζω πως είναι εντελώς μαλακισμένη αυτή , κι εμένα μια φορά που είχα πάρει επειδή ήμουν ευθύς νόμιζε πως κάνω πλάκα και μου το έκλεισε ... χάπια επειγόντως, όπως είπες , Νεφέλη the best
Φίλε αν ήσουν τόσο ευθύς στο τηλέφωνο όσο είσαι και στους χαρακτηρισμούς σου για το κορίτσι καλά έκανε και στο έκλεισε . Άλλωστε το πώς "δρας /αντιδρας " το έχεις γράψει μόνος σου σε μια κριτική (παραθέτω και το σκρινσοτ γιατί μπορεί να κάνω κ λάθος )
Screenshot_2024-08-03-19-50-18-013.jpg
. Εμένα απ' την άλλη μου κάνει εντύπωση που γράφεται σχολιάζεται κάτω από την Αλίκη έστω και αρνητικά την συμπεριφορά της και κλείνετε την κριτική σας κάνοντας πάσα ένα άλλο κορίτσι ) μεγάλοι άντρες είμαστε , δεν είναι κακό να μάθουμε να διαχειριζόμαστε την απόρριψη από το εκάστοτε κορίτσι .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom