Νέα

Αλίκη petite

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jacktrades
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 31
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

TabooG

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2024
Μηνύματα
4
Like
10
Πόντοι
0
Εγώ άνοιξα λογαριασμό μόνο και μόνο για να γράψω για την Αλίκη , διάβασα τα σχόλια και την κριτική που έγραψε ένα μέλος ποιο πάνω για το "ατσαλένιο "εργαλείο της και αποφάσισα να δω , αν τελικά είναι τόσο aggressive ,και τόσο στρίγγλα όσο την παρουσιάζουν , την ρώτησα από το τηλ αν δέχεται πρωτάρηδες , παρόλο που δεν είμαι , και έκλεισα το ραντεβού μου μαζί της και πήγα παίζοντας άψογα τον ρόλο μου ... Επιβεβαιώνω ότι όλη την ώρα ήταν καυλωμένη και στην αρχή μπήκε σιγά σιγά μέσα μου , μετά άρχισε να δίνει πόνο , και της είπα να το πάει ποιο χαλαρά , για να δω αν θα το σεβαστεί ,πράγμα που το άκουσε για λίγο , μετά της ζήτησα να αγριεψει λίγο περισσότερο και εκεί άρχισαν τα καλά , η κοπέλα ξερεει να χειρίζεται το εργαλείο της πολύ καλά , τελειώνοντας μου είπε πως αν θέλω μπορώ να κάνω μπανάκι , αλλά προτίμησα να κάνω σπίτι μου ...
Στα αρνητικά είναι ότι είχα κλείσει μισάωρο πρόγραμμα και ενώ της ζήτησα να το κάνουμε μία ώρα από κοντά , δεν είχε διαθεσιμότητα όπως και ότι δεν μπορούσε να με χύσει στο μισάωρο πρόγραμμα .
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
568
Κριτικές
23
Like
1.893
Πόντοι
496
Φίλε αν ήσουν τόσο ευθύς στο τηλέφωνο όσο είσαι και στους χαρακτηρισμούς σου για το κορίτσι καλά έκανε και στο έκλεισε . Άλλωστε το πώς "δρας /αντιδρας " το έχεις γράψει μόνος σου σε μια κριτική (παραθέτω και το σκρινσοτ γιατί μπορεί να κάνω κ λάθος )
Screenshot_2024-08-03-19-50-18-013.jpg
. Εμένα απ' την άλλη μου κάνει εντύπωση που γράφεται σχολιάζεται κάτω από την Αλίκη έστω και αρνητικά την συμπεριφορά της και κλείνετε την κριτική σας κάνοντας πάσα ένα άλλο κορίτσι ) μεγάλοι άντρες είμαστε , δεν είναι κακό να μάθουμε να διαχειριζόμαστε την απόρριψη από το εκάστοτε κορίτσι .
Όταν λέω ευθύς δεν εννοώ αγενής , τής είπα ότι ενδιαφερόμουν να συναντηθούμε , όσο για την κριτική πού παραθέτεις καμία σχέση , άλλη περίπτωση . Επίσης δεν πλασάρω καμμία δεν έχω να κερδίσω κάτι και για όσες το κάνω είναι βάσει των δικών μου εμπειριών με αυτές
 

TabooG

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2024
Μηνύματα
4
Like
10
Πόντοι
0
Όταν λέω ευθύς δεν εννοώ αγενής , τής είπα ότι ενδιαφερόμουν να συναντηθούμε , όσο για την κριτική πού παραθέτεις καμία σχέση , άλλη περίπτωση . Επίσης δεν πλασάρω καμμία δεν έχω να κερδίσω κάτι και για όσες το κάνω είναι βάσει των δικών μου εμπειριών με αυτές
Θα συμφωνήσω ότι δεν είναι καθόλου κακό να λέμε της καλές ή της κακές μας εμπειρίες με τα κορίτσια που έχουμε επισκευθεί , αντίθετος πιστεύω πως αυτός είναι ο σκοπός του φόρουμ , αλλά στο νήμα του κάθε κοριτσιού. ..

επίσης αυτό που ξέχασα να γράψω στα "κακά" της Αλίκης και θα επιβεβαιώσω μια κριτική που έχει γίνει λίγο ποιο πάνω είναι ότι δεν θέλει να της ακουμπάς πρόσωπο μαλλιά .
 

Mr. White

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
186
Κριτικές
2
Like
258
Πόντοι
21
επίσης αυτό που ξέχασα να γράψω στα "κακά" της Αλίκης και θα επιβεβαιώσω μια κριτική που έχει γίνει λίγο ποιο πάνω είναι ότι δεν θέλει να της ακουμπάς πρόσωπο μαλλιά .

Είναι πιθανό να σου μείνουν στο χέρι.
 

eroserotou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2020
Μηνύματα
33
Κριτικές
6
Like
228
Πόντοι
280
Ας γράψω και εγώ την εμπειρία μου, ελπίζοντας ο admin να ανοίξει καρτέλα, για την Αλίκη. Συνάντηση πρόσφατη (πιο πρόσφατη δεν γίνεται - σπαρταριστή). Απάντησε αμέσως στο τηλέφωνο (κλήση, όχι μήνυμα), η συνεννόηση εξαιρετικά εύκολη, με διευκόλυνε στην ώρα και, γενικότερα, από την αρχή υπήρξε χημεία και καλή διάθεση. Είναι εξαιρετικά επικοινωνιακή, αυτό τουλάχιστον έβγαλε με εμένα, και είχε πάρα πολύ καλή διάθεση. Ο χώρος της καλός, η ίδια όμορφη, πιο ωραία από ό,τι στις φωτογραφίες. Πάρα πολύ ευχάριστος τύπος, μιλήσαμε, γελάσαμε και προχωρήσαμε στα ενδότερα. Εκεί, όντως, γαμάει, δεν αστειεύεται. Ωστόσο, σέβεται τις επιθυμίες σου και τις αντοχές σου, αν το ζητήσεις ή το καταλάβει. Εξαιρώ τα deepthrsats, τα οποία φαίνεται να είναι το φετίχ της. Εκεί, ό,τι και να της πεις, επιμένει, δεν το γλυτώνεις. Έχει και αυτό τη γλύκα του όμως.
Εν κατακλείδι, μία εξαιρετική εμπειρία. Εγώ είδα έναν πολύ χαρούμενο, έξυπνο και επικοινωνιακό άνθρωπο που παρείχε εξαιρετικές "υπηρεσίες", έχει το θάρρος να αυτοσαρκάζεται, έχει χιούμορ και σε κάνει να αισθάνεσαι ωραία και πριν και μετά την πράξη, αλλά και κατά την διάρκεια της. Είναι βέβαιο πως θα ξανατιμήσω και πολύ χάρηκα που την επέλεξα και δεν παρασύρθηκα από τις ανούσιες και απρόσωπες αλλοδαπές.
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.983
Κριτικές
33
Like
7.748
Πόντοι
3.886
Ας γράψω και εγώ την εμπειρία μου, ελπίζοντας ο admin να ανοίξει καρτέλα, για την Αλίκη. Συνάντηση πρόσφατη (πιο πρόσφατη δεν γίνεται - σπαρταριστή). Απάντησε αμέσως στο τηλέφωνο (κλήση, όχι μήνυμα), η συνεννόηση εξαιρετικά εύκολη, με διευκόλυνε στην ώρα και, γενικότερα, από την αρχή υπήρξε χημεία και καλή διάθεση. Είναι εξαιρετικά επικοινωνιακή, αυτό τουλάχιστον έβγαλε με εμένα, και είχε πάρα πολύ καλή διάθεση. Ο χώρος της καλός, η ίδια όμορφη, πιο ωραία από ό,τι στις φωτογραφίες. Πάρα πολύ ευχάριστος τύπος, μιλήσαμε, γελάσαμε και προχωρήσαμε στα ενδότερα. Εκεί, όντως, γαμάει, δεν αστειεύεται. Ωστόσο, σέβεται τις επιθυμίες σου και τις αντοχές σου, αν το ζητήσεις ή το καταλάβει. Εξαιρώ τα deepthrsats, τα οποία φαίνεται να είναι το φετίχ της. Εκεί, ό,τι και να της πεις, επιμένει, δεν το γλυτώνεις. Έχει και αυτό τη γλύκα του όμως.
Εν κατακλείδι, μία εξαιρετική εμπειρία. Εγώ είδα έναν πολύ χαρούμενο, έξυπνο και επικοινωνιακό άνθρωπο που παρείχε εξαιρετικές "υπηρεσίες", έχει το θάρρος να αυτοσαρκάζεται, έχει χιούμορ και σε κάνει να αισθάνεσαι ωραία και πριν και μετά την πράξη, αλλά και κατά την διάρκεια της. Είναι βέβαιο πως θα ξανατιμήσω και πολύ χάρηκα που την επέλεξα και δεν παρασύρθηκα από τις ανούσιες και απρόσωπες αλλοδαπές.
Θα πάω κ εγώ φίλος να την δοκιμάσω...
 

wrestler_gr

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
με αυτά και με τα άλλα με ψήνεται να την επισκεφτώ, ερώτηση... επειδή έχω ένα φετιχ με τα γλωσσόφυλλα, σε αυτό τον τομέα τι παίζει? δίνει κανα γλωσσόφυλλο ή μπα?
 

Διαγραμμένο μέλος 38448

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
140
Κριτικές
7
Like
405
Πόντοι
301
Δεν τη λες με την καμία όμορφη,
δεν τη λες με τίποτα κορμάρα,
δεν τη λες καν συμπαθητική όταν μιλάει, γιατί είναι περίεργη και ξερόλας, αλλά για μια φορά αξίζει επειδή δεν κοροιδεύει.
Μέχρι εκεί όμως.
 

orion4xxx

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2018
Μηνύματα
5
Κριτικές
2
Like
59
Πόντοι
0
Εγω παντως ειχα δυο πολυ καλες εμπειριες μαζι της και θα γινομουν στανταρ πελατης της αλλα ειναι τοσο με τις ωρες της που την τελευταια φορα την πηρα να τη ρωτησω αν εχει ελευθερο χρονο το απογευμα και με εβρισε λεγοντας μου οτι τι με νοιαζει εμενα τι θα κανει το απογευμα!!! Οτι να ναι.... σκιαχτηκα!!!
Παντως μπορει να μην ειναι ομορφη αλλα ειναι μουναρος με πολυ προστυχο βλεμα και αυτο το μινιον κορμακι ξερει και το δουλευει πολυ καλα.... εμενα παντως μου αρεσει πολυ ολη αυτη η προστυχια που εχει, αλλα ειναι μουρλη (με την καλη εννοια)..!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom