Νέα

Alcatraz

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lemonias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 395K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

JimisBou

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2010
Μηνύματα
20
Like
22
Πόντοι
0
Είναι αγενέστατες . Σου κόβεται η ανάσα μην τυχόν τις πιάσεις τον κωλο και θυμώσουν .
 

kavlaboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
444
Like
307
Πόντοι
21
Είναι αγενέστατες . Σου κόβεται η ανάσα μην τυχόν τις πιάσεις τον κωλο και θυμώσουν .
Απόψε το βράδυ θα πάω να πιω ποταρα και θα χουφτωσω τσάμπα όλα τα κωλαρακια που θα περασουν,σιγα μη τις πληρώσω κιόλας στριπερ είναι,ελπιζω να μη θυμώσουν να είναι ευγενικές μαζί μου να έχουν τροπους
 

kavlaboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
444
Like
307
Πόντοι
21
Αραγες άμα πληρώσω για πριβέ και πιάσω κωλο θα θυμώσει? η τσινάει στους τσαμπατζήδες μόνο?
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.889
Πόντοι
3.846
Κωλο έτσι στο άσχετο ποτέ δεν επιανες εκεί μέσα.
Ούτε πριν. Δεν ξέρω τι φάνηκε παράξενο στο παλικάρι.

Επίσης, ναι δεν κάνουν όλες απλό χορό εκεί μέσα. Όπως δεν κάνουν και χορό κάποιες. Είναι μόνο για ποτά κάποιες.
Πού είναι το πρόβλημα;
Δεν ξέρετε να μιλήσετε τύποι; Για να κανονίσετε τι παίζει πριν καν σηκωθείτε από τη θέση σας; Ή νομίζετε ότι όλα γίνονται όπως τα θέλετε;
Ή παίζετε με τους κανόνες του μαγαζιού ή καλύτερα παίξτε μπάλα αλλού.

Όποιος πάει εκεί μέσα και ξέρει τι να περιμένει, μια χαρά περνάει.
Προσωπικά παίρνω απίστευτα κομμάτια για απλό χορό και καμία δεν αρνήθηκε εκεί μέσα να της χουφτωσω κωλο ή βυζια. Αλλά ξέρω ότι δεν απλώνεις χέρι μέχρι να μπεις στον ειδικό χορό.
 

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
10
Like
1.821
Πόντοι
4.180
Κωλο έτσι στο άσχετο ποτέ δεν επιανες εκεί μέσα.
Ούτε πριν. Δεν ξέρω τι φάνηκε παράξενο στο παλικάρι.

Επίσης, ναι δεν κάνουν όλες απλό χορό εκεί μέσα. Όπως δεν κάνουν και χορό κάποιες. Είναι μόνο για ποτά κάποιες.
Πού είναι το πρόβλημα;
Δεν ξέρετε να μιλήσετε τύποι; Για να κανονίσετε τι παίζει πριν καν σηκωθείτε από τη θέση σας; Ή νομίζετε ότι όλα γίνονται όπως τα θέλετε;
Ή παίζετε με τους κανόνες του μαγαζιού ή καλύτερα παίξτε μπάλα αλλού.

Όποιος πάει εκεί μέσα και ξέρει τι να περιμένει, μια χαρά περνάει.
Προσωπικά παίρνω απίστευτα κομμάτια για απλό χορό και καμία δεν αρνήθηκε εκεί μέσα να της χουφτωσω κωλο ή βυζια. Αλλά ξέρω ότι δεν απλώνεις χέρι μέχρι να μπεις στον ειδικό χορό.
πες τα ρε ανθρωπε, γιατι τους τα εξηγεις, και για το αλκα και για αλλα μαγαζια, και σε ειρωνευονται κι απο πανω τα ντουγανια
 

RT103

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2012
Μηνύματα
952
Κριτικές
1
Like
1.459
Πόντοι
206
Απόψε το βράδυ θα πάω να πιω ποταρα και θα χουφτωσω τσάμπα όλα τα κωλαρακια που θα περασουν,σιγα μη τις πληρώσω κιόλας στριπερ είναι,ελπιζω να μη θυμώσουν να είναι ευγενικές μαζί μου να έχουν τροπους
Το νου σου μην σε μαζεύουν το πρωί από κάνα κάδο εκεί γύρω
 

antony777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
686
Κριτικές
1
Like
1.319
Πόντοι
206
Ρε λέτε να μην θέλουν να τους πιάνουν τα τραπέζια ΄άτομα που κάνουν χαμηλή κατανάλωση; Κι εγώ που θα ξόδευα όσα λεφτά κοστίζει ένα μπουκάλι συν κανένα prive και την έβγαλα όρθιος στο bar και μετά από μισή ώρα έφυγα; τρελλοκομείo είναι ρε κορόιδα εκεί μέσα τελείως. Άσε που οι περισσότερες εκεί μέσα δεν σηκώνονται από τους καναπέδες για να πλησιάσουν κανέναν άνθρωπο όχι γιατί φταίνε οι κοπέλες αλλά γιατί έτσι τους έχουν μάλλον πει. Ποιός ξέρει μάλλον προορίζονται για άλλη πελατεία όπως και στο kinky ίσως και τις έχουν στα καταστήματα για διακοσμητικά στοιχεία. Ο καιρός θα δείξει τι θα απογίνουν με όλες αυτές τις ιστορίες αν θα αλλάξουν ρότα, αν θα αλλάξουν άλλα πράγματα...
 

kavlaboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
444
Like
307
Πόντοι
21
Υποθέτω τα λέει ειρωνικά ο τύπος.
Δεν το κατάλαβες;
Στάνταρ φιλαράκι,τους τρολαρω μονο,τι να εξηγείς...ότι να ναι, σε οποιοδήποτε κατάστημα και να πάω κάνω ότι γουστάρω και βγάζω γούστα και όλα τα μουνια για πάρτυ μου γατούλες, ΑΛΛΑ ΠΛΗΡΩΝΩ ,γιατί έχω και τα διαθέτω για τις καυλες μου,υπαρχει περίπτωση να ζητήσει κάποιος τραπέζι για σαμπάνια και να του αρνηθούν η τα μωρά να είναι αγενείς μαζί του ??
οταν δεν έχεις κλαις και σου φταίνε ολα, ετσι είναι η πουτανα η ζωή, για λιγους !
 

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
10
Like
1.821
Πόντοι
4.180
Νατος κι εδω ο αντονυ 777. Ο τυπος μπαινει σε νηματα για κινκυ και αλκα και κλαιγεται διαρκως, ελεος. Παντου τον αφηνουν ορθιο. Ας τον παρει καποιος μαζι καμια μερα να κατσει ο χριστιανος
 

kavlaboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
444
Like
307
Πόντοι
21
Ρε λέτε να μην θέλουν να τους πιάνουν τα τραπέζια ΄άτομα που κάνουν χαμηλή κατανάλωση; Κι εγώ που θα ξόδευα όσα λεφτά κοστίζει ένα μπουκάλι συν κανένα prive και την έβγαλα όρθιος στο bar και μετά από μισή ώρα έφυγα; τρελλοκομείo είναι ρε κορόιδα εκεί μέσα τελείως. Άσε που οι περισσότερες εκεί μέσα δεν σηκώνονται από τους καναπέδες για να πλησιάσουν κανέναν άνθρωπο όχι γιατί φταίνε οι κοπέλες αλλά γιατί έτσι τους έχουν μάλλον πει. Ποιός ξέρει μάλλον προορίζονται για άλλη πελατεία όπως και στο kinky ίσως και τις έχουν στα καταστήματα για διακοσμητικά στοιχεία. Ο καιρός θα δείξει τι θα απογίνουν με όλες αυτές τις ιστορίες αν θα αλλάξουν ρότα, αν θα αλλάξουν άλλα πράγματα...
ΘΑ , Είμαι σίγουρος αν είχες συνεννοηθει παραγγείλει προκαταβολικά το μπουκάλι σου και το πριβέ στο σερβιτόρο θα ήσουν κύριος στο τραπέζι σου, που να ξέρει αυτός αν είσαι πελαταρας η ματακιας,ετσι ξηγιεμαι στους σερβιτόρους με το που σκασω και είμαι πάντα κομπλέ κύριος
 

orionf13

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2021
Μηνύματα
11
Like
19
Πόντοι
0
Κατια ξανθιά με βυζαρες είναι στο ρόστερ? Ας απαντήσει κάποιος συναγωνιστής
 

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
10
Like
1.821
Πόντοι
4.180

antony777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
686
Κριτικές
1
Like
1.319
Πόντοι
206
ΘΑ , Είμαι σίγουρος αν είχες συνεννοηθει παραγγείλει προκαταβολικά το μπουκάλι σου και το πριβέ στο σερβιτόρο θα ήσουν κύριος στο τραπέζι σου, που να ξέρει αυτός αν είσαι πελαταρας η ματακιας,ετσι ξηγιεμαι στους σερβιτόρους με το που σκασω και είμαι πάντα κομπλέ κύριος
Ίσως το κάνω μια φορά αλλά για το kinky μόνο γιατί έχει αίθουσα που αξίζει. Αλλά είναι και θέμα κατάστασης γιατί οι φίλοι μου έχουν παντρευτεί και έχουν φτωχύνει πολύ, έχουν και χειρότερη οικονομική κατάσταση από εμένα, οπότε πρέπει να βγαίνω μόνος μου τον περισσότερο καιρό. Είναι βέβαια και θέμα νοοτροπίας γιατί έχω ακούσει ότι κάποια πράγματα τέτοια συμβαίνανε στα σκυλάδικα με τα μπουκάλια στα τραπέζια και τα ποτά στο bar με τους λαϊκομούρηδες που ακούγανε Βανδή ή Μαζωνάκη και τα θεωρώ υποκουλτούρα γενικά. Οι παλιότεροι είχαμε μάθει αλλιώς. Το Κinky ή το παλιό Lido ήταν που είχε αφιέρωμα στους Motorhead? Δεν θυμάμαι πια.
 

tiktik9

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2012
Μηνύματα
53
Like
83
Πόντοι
0
Η Βαλερια από Ουκρανία σκέτη καυλα
 

jimbo24

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Απρ 2016
Μηνύματα
230
Κριτικές
31
Like
1.179
Πόντοι
1.071
Ωραία χρόνια παλιά, έπαιρνες απλό, έβαζες κάνα δάχτυλο, στη χειρότερη έτρωγες καμιά φαπα, στην καλύτερη σου έλεγε "50 ευρώ το σπέσιαλ". Τι αποστειρωμενα πράγματα είναι αυτά που ακούω. Σε λίγο θα αρχίσει κυμα metoo στα στριπτιτζάδικα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom