Νέα

Ακάποτο με πουτάνα. Δεν φοβάται;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Galb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 306
  • Εμφανίσεις 53K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ακάποτο με πουτάνα?

  • Ναι

    Ψήφοι: 75 35,2%
  • Όχι

    Ψήφοι: 138 64,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    213
OP
OP
G

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
34
Πόντοι
16
Οι φωτογραφίες είναι αηδιαστικές το λιγότερο...Άραγε ξέρει κανείς αν αυτές οι αρρώστιες θεραπεύονται ??? Με λίγα λόγια οι κύριοι στις φωτό θα ξανά γαμήσουν ποτέ ??? :think: :think: :tickedoff:
 
OP
OP
G

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
34
Πόντοι
16
Έβαλα ψηφοφορία όποιοι θέλετε ψηφίζετε
 

delaxo

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
183
Κριτικές
3
Like
7
Πόντοι
1
πωπω ρε μεγαλε τι μας έκανες....
το κόβω και με την γυναίκα μου αμέσως :2funny: :2funny:

αστεία αστεία αν ήταν λύση η πλύση με μπεταντιν , χλωρίνη, θειικο οξύ ή και γω δεν ξέρω τι, δεν θα υπήρχαν ούτε αφροδίσια, ούτε aids και δεν θα φορούσε κανένας καπότα....  :idiot: :idiot:
απλά θα πλενόμαστε μετά από κάθε ανωμαλία που μας φτιάχνει
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
...Πόσο μπορεί να απέχει αυτός ο άνθρωπος απο τον χιμπατζή και αν δεν απέχει γιατί να επιδιώκει να έχει τα προνόμια του ανθρώπου;
Σωστό.
Να τους στερήσουμε το δικαίωμα ψήφου.
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
ειμαι μια ρωσιδα 23 χρονων με παιδι χωρισμενη και κατεληξα εδω πορνη. .... κανεις δεν θα αντισταθει γιατι ειμαι 1.85 ξανθια μουναρα ρωσιδα ...

Μου στέλνεις και μένα το τηλ. με ΡΜ παρακαλώ?
 

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
να κανω μια ερωτηση ρε παιδια? αν εχεις κανει εμβολιο ηπατιτιδας....πρεπει να ξανακανεις αν παιρνουν τα χρονια? (και συνεχιζεις τα...επικινδυνα σπορ..)
εχω ακουσει οτι ειναι βαρυ εμβολιο και ευθυνετε για διαφορες παθησεις....ισως και καρκινο...
 

lost4417

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
236
Κριτικές
4
Like
120
Πόντοι
1
Υπαρχουν πολλων ειδων υπαττιτιδες. Απ'οτι ξερω (το εχω κανει το συγκεκριμενο) ειναι μια και εξω και καλυπτει μερικες απο τις περιπτωσεις και οχι ολες.
Αν ειναι κανεις γιατρος εδω ας μας διαφωτησει.
 

gavrilis

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
22
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
εχω μια απορια.ειμαι μικρος σε ηλικια κ την 3η φορα που γαμησα σε μπουρδελο κολλησσα εξανθηματα.οχι πανω στον πουτσο αλλα στην περιοχη που ειναι οι τριχες, κατω απο  την κοιλια.πηγα σε δερματολογο τα εβγαλε κ ολα οκ.αυτα μπορει να τα κολλησει κανεις κ απο πιπα?ρωταω γιατι τισ τελευταιεσ μερες συζηταμε με τουσ φιλουσ μου να δοκιμασουμε ακαποτη πιπα σε στουντιο.νομιζω οτι αυτο που δειχνουν οι φωτογραφιες μπορει να γινει μονο με γαμησι
χωρισ καποτα.
 

ALEXIS4U

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2006
Μηνύματα
117
Like
0
Πόντοι
1
Αν τα εχεις φαει τα ψωμια σου ηλικιακα δοκιμασε το.
Αν ομως εισαι πιτσιρικας γιατι παιζεις με την τυχη σου? Η πρωτη φορα που την πατησες δεν σου εγινε μαθημα?
 
OP
OP
G

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
34
Πόντοι
16
Καλά σου λέει και με καπότα καλά είναι ... άπληστοι έλληνες :headbang:
 

gavrilis

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
22
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
σε λιγο καιρο κλεινω τα 17.πριν εναμισι χρονο ειχα κολλησει.απλα  η πιπα με καποτα με ξενερωνει λιγο.δν ξερω ποιες ακριβως ειναι οι πιθανοτητες να κολλησω κατι.
 

ais8hsh

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
865
Like
7
Πόντοι
6
Ζητώ συγνώμη για το θέαμα ... αλλά κάποιοι εδω μέσα , θα πρέπει  ΝΑ  ΞΥΠΝΗΣΟΥΝ .-

Δημήτριε από μένα έχεις συγχαρητήρια για τις φωτογραφίες... Να μην ζητάς συγνώμη από κανέναν... Η σωστή ενημέρωση είναι αυτή ακόμα κι αν σοκάρει (κάποιους)... Μην ξεχνάμε ποτέ πριν κάνουμε ένα post εδώ, οτι διαβάζουν και μικρότεροι από εμάς που κάνουν, ή θέλουν να κάνουν τα πρώτα τους ερωτικά βήματα... Το να γράψουμε φτηνά "έκανα ακάποτο και δεν κόλησα τπτ" και άλλες τέτοιες αρλούμπες, επειδή κανείς δεν θα μας ελέγξει ή θα μας ζητήσει τα ρέστα, δεν είναι επίδειξη μαγκιάς αλλά μακακίας... Προστατέψτε τον εαυτό σας αλλά και τους άλλους που διαβάζουν το φόρουμ και είναι πρόθυμοι να ακολουθήσουν "συμβουλές"...

Η υγεία είναι το πολυτιμότερο αγαθό...

Επίσης καλό θα είναι να αναφέρεται οτι προστασία πρέπει να λαμβάνουμε σε όλες μας τις σεξουαλικές δραστηριότητες... Τι σημαίνει "από πουτάνα" ? Δλδ αν κάνεις ακάποτο πχ με κάποια που μόλις γνώρισες σε ένα μπαρ, κινδυνεύεις λιγότερο ?

Προσοχή...

Δημήτριε... +1000000
 

alphonso

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
17.711
Κριτικές
3
Like
4.761
Πόντοι
606
κι ομως 12 ατομα ψηφισαν ναι στην ψηφοφορια...
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Αγαπητοι συνμπουρδελιαρηδες,

απο πουτανες σε ρδελο μην δεχεστε ακαποτα,προτιμηστε ενα καλο τρομπονι και σουταρισμα στη μαπα/στομα.
Ολα τ`αλλα ειναι ουτοπιες του κερατα

ΥΓ Καποτε επαιρνα συνεχεια α-καποτε με βιζιτες  :rockon:αλλα το σταματησα μετα απο αμετρητα ακαποτα τσιμπουκια,ηταν καθαρα teeny και οχι σαν κατι αρπα-κολλες του σημερα
 

Επισκέπτης
σε λιγο καιρο κλεινω τα 17.
Πιο μεγαλη προσοχη σε αυτα που λεμε εδω, οπος βλεπετε μπαινουν κ ενηλικα προσωπα. Αληθεια , gavrilis, τι ηλικια δηλωσες κ μπηκες εδω??

Κ ομως υπαρχουν τοσα ατομα που δεν παιρνουν της προφυλαξεις. Μου εχει τυχει να το παιζει ο αλλος "μωρο μου δεν εχω προφυλακτικο, να το κανουμε χωρις, σιγα, τι θα παθουμε, σε εμπιστευομαι". Εδω δεν παιζει θεμα εμπιστοσυνης, μιλαμε για την υγεια μας. Παντα να εχετε ενα  προφυλακτικο μαζι σας, ποτε δεν ξερετε τι μπορει να σας τυχει.
Καλα εκανε ο dimitrios κ εβαλε αυτες της φωτογραφιες, μπας κ ξυπνησουν καποια ατομα, δεν ειναι αηδιαστικες, ειναι ΑΛΗΘΙΝΕΣ κ απλα "σκληρες"   
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.237
Like
454
Πόντοι
36
Nαι, αν δεις κάτι "εκεί" και το αφήσεις 5 χρόνια να "δέσει" θα καταλήξει έτσι.

ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ ΕΙΝΑΙ!!!!

Αλλά για να φτάσεις στις φωτογραφίες πρέπει να είσαι και ΕΝΤΕΛΩΣ ΚΡΕΤΙΝΟΣ!

Αλλά το AIDS δε φαίνεται ;)

Και σκοτώνει..........

ΟΧΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΛΟΙΠΟΝ! :sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom