Νέα

Αγορά Εργασίας Νέο Φαινόμενο!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Boldemort
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 608
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

40DDD

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.729
Like
17
Πόντοι
16
....οπως ανεφερε κ ο φιλος str81977 οπως τη βρισκει ο καθενας..
Έτσι. Ο καθένας κάνει ότι τον φωτίσει ο Ουγκαγκαμπούμπου. :grin: Μόνο σε καθεστώτα τύπου Βουλγαρία εποχής Ζίβκοφ παίρνουν όλοι το λεωφορείο την ίδια ώρα και δουλεύουν όλοι για το κράτος και παίρνουν τα ίδια (παπάρια δηλ :2funny:).
 

Επισκέπτης
τι δεν εχεις δει ποτε?
την υγειη σχεση που ειπα και υπογραμισες?
ε τοτε ΕΓΩ ζω μαλλον σε αλλο πλανητη! και στο ελλαντα και στο εξωτερικο που χω δει-γνωρισει ανθρωπους....μαλλον θα μουν στον διδυμο πλανητη της γης που ανακλυφθηκε και ανακοινωθηκε τις προαλες απο την ΝΑSA!
Όχι, κάτι βαριεστησμένες σχέσεις έχω δει, που ο ένας κάνει τα χατήρια του άλλου από ανασφάλεια μην τον χάσει μέχρι που να παντρευτούν και να έχει μάθει ο ένας να ανέχεται τον άλλον.
Μια ζωή κρυμένοι πίσω από το δάχτυλό τους δηλαδή.
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
21
Πόντοι
66
Όχι, κάτι βαριεστησμένες σχέσεις έχω δει, που ο ένας κάνει τα χατήρια του άλλου από ανασφάλεια μην τον χάσει μέχρι που να παντρευτούν και να έχει μάθει ο ένας να ανέχεται τον άλλον.
Μια ζωή κρυμένοι πίσω από το δάχτυλό τους δηλαδή.
ε Οκ! και γω εχω δει τετοιες αρωστημενες σχεσεις!
να βγαινουν οι 2 τους για καφε και ο καθενας να παιζει με το κινητο του!
ε και?
αν αυτο τους κανει καποιους ευτυχισμενους δεν σημαινει οτι ειναι και υγειες!
επειδη δεν θα βγει η γκομενα να μην βγω ουτε εγω! δυστυχως καποιοι τα κανουν σε μαγαλες ηλικιες και οχι στα 15 που αρμοζει!
αλλα ειπαμε....καθενας κανει οτι γουσταρει!
 

Επισκέπτης
ε Οκ! και γω εχω δει τετοιες αρωστημενες σχεσεις!
να βγαινουν οι 2 τους για καφε και ο καθενας να παιζει με το κινητο του!
ε και?
αν αυτο τους κανει καποιους ευτυχισμενους δεν σημαινει οτι ειναι και υγειες!
επειδη δεν θα βγει η γκομενα να μην βγω ουτε εγω! δυστυχως καποιοι τα κανουν σε μαγαλες ηλικιες και οχι στα 15 που αρμοζει!
αλλα ειπαμε....καθενας κανει οτι γουσταρει!
Εχμ... αυτό ακριβώς είπα...
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.848
Κριτικές
90
Like
37.017
Πόντοι
25.467
ε Οκ! και γω εχω δει τετοιες αρωστημενες σχεσεις!
να βγαινουν οι 2 τους για καφε και ο καθενας να παιζει με το κινητο του!
ε και?
αν αυτο τους κανει καποιους ευτυχισμενους δεν σημαινει οτι ειναι και υγειες!
επειδη δεν θα βγει η γκομενα να μην βγω ουτε εγω! δυστυχως καποιοι τα κανουν σε μαγαλες ηλικιες και οχι στα 15 που αρμοζει!
αλλα ειπαμε....καθενας κανει οτι γουσταρει!

Ακριβώς. Και γι΄αυτόν τον λόγο ο ορισμός του "υγιούς" σε θέματα που αφορούν σχέσεις είναι από λίγο εώς πολύ, υποκειμενικός.  :cool2:
 

Επισκέπτης
ε το ιδιο υγειες δεν ειναι κατ εμε το μακριναρι που γραψα στην προηγουμενη σελιδα....κατ εμε παντοτε!
Μαζί μιλούμε, χώρια καταλαβαίνουμε μου φαίνεται...
Τέλος πάντων, εγώ αυτό που θέλω να πω είναι να μην κοσμείς υποκειμενικές απόψεις με γενικά επίθετα.
Έτσι είναι οι καλοί άνθρωποι... αυτό κάνουν τα σωστά παιδιά... έτσι είναι οι υγιείς σχέσεις...
Προκαλείς! Χωρίς να λες τίποτε ουσιώδες όμως!

Όσον αφορά τα υπόλοιπα, έχεις μια προσωπική λογική άποψη. Κάπου συμφωνώ, κάπου όχι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom