Νέα

Αγνωστοι μεταξυ αγνωστων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα P_a_u_l_i_n_a{24}.gr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 54
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Cypriot

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2019
Μηνύματα
37
Like
32
Πόντοι
0
Θα στο χαλασω, γτ η ιστορια ειναι παλια, προ Μπου!
Για να βρω ενα τετοιο ανδρα εδω μεσα θα πρεπει να εχω κανει ταμα πρωτα!  :kneel:
Νομιζω δεν εχεις κατανοησει καλα το ονομα του σιτε.. ΟΥΤΕ ΤΟ ΤΑΜΑ ΔΕΝ ΣΕ ΣΩΖΕΙ ΚΟΥΚΛΑΡΑ ΜΟΥ!!!

Απτους αθλους του Ηρακλη?περιμενα να πεις απτο βιβλιο της ζωης αλλα μου πεταξες σαγλικι..

πσ Αστα αυτα τα σαγλικια τα δηθεν πως δεν μετραει το μεγεθος ασεε που μου την ειδες και ξεχωριστη απο τις υπολοιπες.. η σκληρη αληθεια ειναι πως Θελετε να βρητε καποιον που να τον εξουσιαζεται επειδη σας αρεση η εξουσια τελοςςς(αυτος ειναι ο εγκεφαλικος ερεθισμος που λες)... και να σας γαμ. σε ολες της στασης του ΚΑΜΑ-ΣΟΥΤΡΑ --> μονο σε αυτο ειμαι συμφωνος
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.956
Like
22.732
Πόντοι
5.506
Ρε εσύ ... πολλές σάλτσες και για το γαργαλιάτσο του τίποτε !
Πάλι κανέναν ποντικομικρούλη περιγράφεις ;;;



Κάνένας των 4.5cm είναι ;;;


Λάκη εσύ ψοφάς μόνο για μεγάλες πούτσες;
 

Cypriot

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2019
Μηνύματα
37
Like
32
Πόντοι
0
To χω παθει με ενα call girl τυπε. Ειχαμε τελειωσει και ειχα ακομα ωρα, οπότε την ειχα παρει αγκαλιτσα και τη χαϊδευα μεχρι να τελειωσει η ωρα. Σε καποια φαση ακουω ενα μικρο χρρρρ που μετα εγινε ΚΡΡΡΡΡΡ... ειχε αρχισει το ροχαλητο... αλλα παραδοξως μου αρεσε, το θεωρησα πολυ γλυκο την ολη φαση... την αφησα να κοιμαται στην αγκαλια μου μεχρι που εφθανε η ωρα για το τελος της ωρας... τη φιλησα στο κεφαλι και ξυπνησε...

Αντιδραση κολλητου οταν του περιεγραψα το σκηνικο: "Μαλακα, τωρα τις πληρωνεις και για να κοιμουνται?" :2funny:
:2funny: :2funny: Τυχεροι ειστε εσεις.. αχ και να ειμουνα ελλαδα τωρα θα αναστεζαν οι πουτανες
( μεταξυ σοβαρου και αστειου) Εδω στην Κυπρο ουτε για να κοιμουνται δεν κανουν, θα μας φερουν σε σημειο που θα μας ζητανε εξτρα 50ρι για καθε φιλι που θα τις δινεις
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.618
Πόντοι
3.346
Δε το περιμενα ποτε να γνωρισω έναν αγνωστο μεταξυ αγνωστων. Εκεινη την εποχη μολις ειχα τελειωσει μια σχεση τριων χρονων, ισως η δυνατοτερη συναισθηματικα μεχρι εκεινη τη στιγμη.  Το τελος ηταν οδυνηρο αλλα επρεπε να προχωρησω. Συναιθηματικα ημουν ρακος με καθημερινα κλαματα και αυτοκαταστροφικες τασεις.

Και καπου εκει επεσα πανω του. Ηταν ενας ανδρας απολυταρχικος μα συναμα τοσο δημοκρατικος. Αρχικα ο λογος του με απωθουσε, μεχρις οτου ελαβα το φως. Ηταν στο φως των θεοφανειων που μου φανερωθηκε. Τοτε, ηταν που μιλησαμε ουσιαστικα για πρωτη φορα. Τοτε ηταν που τον ενιωσα. Ενιωσα μια καρδια να παλλεται, ενιωσα έναν ανδρα που με αφηνει να χαιρετισω το μικρο παιδι που εχει μεσα του κι αυτό ηταν μαγικο, μαγικο και πρωτογνωρο. Περασαμε ολη τη μερα και τη νυχτα κουβεντιαζοντας, εκεινος θελησε να μου σταθει, να με συμβουλευσει και με το τροπο του να διωξει τη θλιψη απτα ματια μου. Αυτό εγινε και την επομενη μερα, και τη μεθεπομενη. Αυτή η απροσμενη συναντηση μετατραπηκε σε καθημερινοτητα. Μετατραπηκε σε κατι ομορφο. Δυο κοσμοι εκ διαμετρου αντιθετοι, ενωθηκαν και αυτό μονο κατι καλο θα μπορουσε να δημιουργησει. Με το καιρο αυτή η επαφη εγινε μια ομορφη συνηθεια και μια αναγκη που και οι δυο απολαμβαναμε. Τη μερα κρατουσαμε ο ενας στον άλλο συντροφια, και τα βραδια ακουγαμε μουσικη, γελουσαμε, βλεπαμε ταινιες και όταν πια η ωρα ειχε περασει του διαβαζα παραμυθια για να κοιμηθει. Αλλοτε παλι, καθομουν απλα και ακουγα την ανασα του, ακουγα το ροχαλητο του που μου προκαλουσε τοση ευδαιμονια. Ηξερα ότι ενιωθε ότι ειμαι κοντα του, και ηξερε ότι ενιωθα ότι αυτό με γεμιζει ομορφα συναισθηματα.  Τη σχεση αυτή κανεις δε μπορουσε να την οριοθετησει η να της δωσει ονομα. Δεν ειχε σημασια αλλωστε. Ηταν μια σχεση που ελαμψε όταν ο ενας χρειαζοταν τον αλλον. Κανεις δεν ηξερε την εκβαση της κι όμως δεν μας ενοιαζε.. σημασια ειχε αυτή η ανθρωπινη επαφη, αυτό το αγγιγμα ψυχης που ολοι μας αναζητουμε.

Μοναχα γιατι τα ματια σου με κοιταξαν..
με τη ψυχη στο βλεμμα..
περηφανα στολιστηκα το υπερτατο της υπαρξης μου στεμμα..
μονο γιατι τα ματια σου με κοιταξαν…
Γεια σου μαρακι με τα ωραια σου!
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
αν δεν της γράσαρε τη ροδέλα, φόλα η ιστορία .......


04.jpg
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.618
Πόντοι
3.346
Το μαρακι ειναι σοβαρη γυναικα δεν κανει τετοια πραγματα.
 

cost2001

Μέγας
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.668
Like
10.925
Πόντοι
3.556
Ένα δάκρυ κύλισε  :jerking: :jerking: :jerking:
 

lostre_

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2019
Μηνύματα
358
Like
9
Πόντοι
1
ο.... Φάνης της Μαρίας : "....και γαμηθήκαμε"  :fuck1: :sunglasses: :2funny:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.704
Κριτικές
90
Like
36.269
Πόντοι
25.467
Αφού σκούπισε με ευλάβεια τα δάκρυα που έτρεχαν στα μάτια του από το πολύ σφίξιμο, γύρισε το βλέμμα του στην λεκάνη της τουαλέτας, αντίκρισε την τεράστια κουράδα που είχε με κόπο αφοδεύσει, και αφού  σταυροκοπήθηκε απορώντας, σκούπισε τον κώλο του και τράβηξε το καζανάκι.
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.339
Κριτικές
1
Like
6.340
Πόντοι
2.356
Αφού σκούπισε με ευλάβεια τα δάκρυα που έτρεχαν στα μάτια του από το πολύ σφίξιμο, γύρισε το βλέμμα του στην λεκάνη της τουαλέτας, αντίκρισε την τεράστια κουράδα που είχε με κόπο αφοδεύσει, και αφού  σταυροκοπήθηκε απορώντας, σκούπισε τον κώλο του και τράβηξε το καζανάκι.
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.339
Κριτικές
1
Like
6.340
Πόντοι
2.356
:2funny:
Αφού σκούπισε με ευλάβεια τα δάκρυα που έτρεχαν στα μάτια του από το πολύ σφίξιμο, γύρισε το βλέμμα του στην λεκάνη της τουαλέτας, αντίκρισε την τεράστια κουράδα που είχε με κόπο αφοδεύσει, και αφού  σταυροκοπήθηκε απορώντας, σκούπισε τον κώλο του και τράβηξε το καζανάκι.
:2funny: :2funny: :2funny:
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.888
Κριτικές
16
Like
14.709
Πόντοι
6.515

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.494
Like
24.251
Πόντοι
6.256
Δε το περιμενα ποτε να γνωρισω έναν αγνωστο μεταξυ αγνωστων. Εκεινη την εποχη μολις ειχα τελειωσει μια σχεση τριων χρονων, ισως η δυνατοτερη συναισθηματικα μεχρι εκεινη τη στιγμη.  Το τελος ηταν οδυνηρο αλλα επρεπε να προχωρησω. Συναιθηματικα ημουν ρακος με καθημερινα κλαματα και αυτοκαταστροφικες τασεις.

Και καπου εκει επεσα πανω του. Ηταν ενας ανδρας απολυταρχικος μα συναμα τοσο δημοκρατικος. Αρχικα ο λογος του με απωθουσε, μεχρις οτου ελαβα το φως. Ηταν στο φως των θεοφανειων που μου φανερωθηκε. Τοτε, ηταν που μιλησαμε ουσιαστικα για πρωτη φορα. Τοτε ηταν που τον ενιωσα. Ενιωσα μια καρδια να παλλεται, ενιωσα έναν ανδρα που με αφηνει να χαιρετισω το μικρο παιδι που εχει μεσα του κι αυτό ηταν μαγικο, μαγικο και πρωτογνωρο. Περασαμε ολη τη μερα και τη νυχτα κουβεντιαζοντας, εκεινος θελησε να μου σταθει, να με συμβουλευσει και με το τροπο του να διωξει τη θλιψη απτα ματια μου. Αυτό εγινε και την επομενη μερα, και τη μεθεπομενη. Αυτή η απροσμενη συναντηση μετατραπηκε σε καθημερινοτητα. Μετατραπηκε σε κατι ομορφο. Δυο κοσμοι εκ διαμετρου αντιθετοι, ενωθηκαν και αυτό μονο κατι καλο θα μπορουσε να δημιουργησει. Με το καιρο αυτή η επαφη εγινε μια ομορφη συνηθεια και μια αναγκη που και οι δυο απολαμβαναμε. Τη μερα κρατουσαμε ο ενας στον άλλο συντροφια, και τα βραδια ακουγαμε μουσικη, γελουσαμε, βλεπαμε ταινιες και όταν πια η ωρα ειχε περασει του διαβαζα παραμυθια για να κοιμηθει. Αλλοτε παλι, καθομουν απλα και ακουγα την ανασα του, ακουγα το ροχαλητο του που μου προκαλουσε τοση ευδαιμονια. Ηξερα ότι ενιωθε ότι ειμαι κοντα του, και ηξερε ότι ενιωθα ότι αυτό με γεμιζει ομορφα συναισθηματα.  Τη σχεση αυτή κανεις δε μπορουσε να την οριοθετησει η να της δωσει ονομα. Δεν ειχε σημασια αλλωστε. Ηταν μια σχεση που ελαμψε όταν ο ενας χρειαζοταν τον αλλον. Κανεις δεν ηξερε την εκβαση της κι όμως δεν μας ενοιαζε.. σημασια ειχε αυτή η ανθρωπινη επαφη, αυτό το αγγιγμα ψυχης που ολοι μας αναζητουμε.

Μοναχα γιατι τα ματια σου με κοιταξαν..
με τη ψυχη στο βλεμμα..
περηφανα στολιστηκα το υπερτατο της υπαρξης μου στεμμα..
μονο γιατι τα ματια σου με κοιταξαν…

Ανακαλυψες τον δονητη μωρη τετραφυλη κουραδα;

happy-rabbit-donitis-epanafortizomenos-silikonis-blk-1.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom