Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Ναι ελα και θα καλοπερασεις κι εσυ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Θα σε βαλη πρωταγωνιστη στο νεο σιριαλ που θα κανει αυριο το ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΑΛΛΟ ΛΕΧΜΑΤΖΟΥΝ ΑΜΑΝ ΑΜΑΝ ΑΜΑΝ
ειναι Τουρκικο σιριαλ και ο Μαρουλιας θα κανει το γιουσουφακι :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



    Ναι και συ μωρη τον δερβιση :2funny: :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Ζηλεύεις Εύα μου και σε καταλαβαίνω απόλυτα γιατί με χάνεις για πάντα!!! Ο Τζον Χολμς καρδιά μου δε φτουράει μπροστά μου. Ότι είπα προηγουμένως το 'πα γιατί είμαι μετριόφρων και δεν ήθελα να κάνω πολλές να ζηλέψουν τη τύχη της Μαριάννας-Ελενί..ιτσας όσον αφορά βέβαια τις βίλες και τα οινομαγειρεία. Ξερω ότι θα είναι πολύ δύσκολο να με ξεπεράσεις, αλλά κάνε τη καρδιά σου πέτρα και ξέχασέ με. Μακάρι μια μερα να γνωρίσεις έναν προικισμένο παίδαρο σαν του λόγου μου που να σε κάνει τρισευτυχισμένη.  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



Ναι Μαρουλια μου το παραδεχωμε οτι εισαι ο Ερωτας της ζωης μου αλλα ξερεις οτι δεν αντεχω λεπτο μακρια σου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Τι να κανω η δολια η καψερη πρεπει να σου παρω αιμα για να κανω μια κλωνοποιηση και να σε βγαλω πιστο αντιγραφο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Αλλα βεβαια να κανω και μερικες μετατροπες ως προς το μεγεθος μηλαω παντα  ;) ;) ;) ;) ;)
για να μην μου χτυπας την  (χ)μυτρα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



Θα το κανω λιγο ποιο μεγαλο απ αυτο που εχεις ΑΠΛΑ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Ναι Μαρουλια μου το παραδεχωμε οτι εισαι ο Ερωτας της ζωης μου αλλα ξερεις οτι δεν αντεχω λεπτο μακρια σου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Τι να κανω η δολια η καψερη πρεπει να σου παρω αιμα για να κανω μια κλωνοποιηση και να σε βγαλω πιστο αντιγραφο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Αλλα βεβαια να κανω και μερικες μετατροπες ως προς το μεγεθος μηλαω παντα  ;) ;) ;) ;) ;)
για να μην μου χτυπας την  (χ)μυτρα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



Θα το κανω λιγο ποιο μεγαλο απ αυτο που εχεις ΑΠΛΑ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Μεγαλύτερο από το δικό μου θα ήταν πολύ δύσκολο σχεδόν αδύνατο γιατί θα περνούσε σε μήκος το πλάτος της Πατησίων :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Ναι Μαρουλια μου το παραδεχωμε οτι εισαι ο Ερωτας της ζωης μου αλλα ξερεις οτι δεν αντεχω λεπτο μακρια σου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Τι να κανω η δολια η καψερη πρεπει να σου παρω αιμα για να κανω μια κλωνοποιηση και να σε βγαλω πιστο αντιγραφο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Αλλα βεβαια να κανω και μερικες μετατροπες ως προς το μεγεθος μηλαω παντα  ;) ;) ;) ;) ;)
για να μην μου χτυπας την  (χ)μυτρα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



Θα το κανω λιγο ποιο μεγαλο απ αυτο που εχεις ΑΠΛΑ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


       Παψε να ασχολεισαι με το τεραστιο μοριο του καλου μου παρη .Αντε τσουλα και και παρε κανενα φιφαρι............. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
  Κολεθρια και στα μουτρα σου αναξια αγαμεμνονη. Αληθεια πουνε ο καλος μου παρις μην ξεχαστηκε με καμια σειρηνα και μαφησει εδω μαζι σου (φτου φτου) την ωραια :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Εδώ είμαι καρδιά μου. Κάνω σχέδια για το που θα κτίσουμε τη τετραόροφη φωλί...ιτσα μας. Μην δίνεις προσοχή σε αυτά που λέει η σαγηνεύτρα Εύα. Ζηλεύει και είναι χολωμένη που την παράτησα για σενα. Άλλωστε τέτοιον Πάρη σαν και μένα αποκλείεται να ξαναπάρει :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
    Γιατι εισαι μετριοφρων καλε μου της λεωφορου συγγρου καλυτερα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Η μετριοφροσύνη Μαριάννα-Ελενί..ιτσα μοναδικέ έρωτα της ζωής μου είναι ένα από τα πολλά χαρίσματά μου.  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Η μετριοφροσύνη Μαριάννα-Ελενί..ιτσα μοναδικέ έρωτα της ζωής μου είναι ένα από τα πολλά χαρίσματά μου.  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


      Το ξερω αυτο μοναδικο απολυτο αρσενικο (παρη μου) .Μα για να δεις τι καλη ελενη παιρνεις σου δινω το δικαιωμα μαζι με την αρπαγη την δικη μου να  αλαξεις λιγο το στορυ και να στιβαξεις καπου και την φουκαριαρα αγαμεμνονη να την εχεις παλακιδα στη μαρουλοτροια που θα παμε. Δεν αντεχω αλλο τις καταρες της :-* :-* :-* :-* :-*
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
       Παψε να ασχολεισαι με το τεραστιο μοριο του καλου μου παρη .Αντε τσουλα και και παρε κανενα φιφαρι............. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Η μετριοφροσύνη Μαριάννα-Ελενί..ιτσα μοναδικέ έρωτα της ζωής μου είναι ένα από τα πολλά χαρίσματά μου.  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Οπα καλε σιγα και θα τον παταγα παραλιγο στην οδο Στουρναρη τον ειδα να πετιετε απαπαπαπαπα
τι ηταν κι αυτο τρομαξα η γυναικα συναντιοντας το τεραστειο αυτο πραγμα να σκαει μυτη ξαφνικα απο το φαναρη ....
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ολα κι ολα Μαρουλια μου μαζεψε το κτηνος  και γριγορα κυκλοφορουνε και μεγαλοκοπελες εκει εξω μην εχουμαι και εμφραγματα
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
      Το ξερω αυτο μοναδικο απολυτο αρσενικο (παρη μου) .Μα για να δεις τι καλη ελενη παιρνεις σου δινω το δικαιωμα μαζι με την αρπαγη την δικη μου να  αλαξεις λιγο το στορυ και να στιβαξεις καπου και την φουκαριαρα αγαμεμνονη να την εχεις παλακιδα στη μαρουλοτροια που θα παμε. Δεν αντεχω αλλο τις καταρες της :-* :-* :-* :-* :-*


Αει μωρη παλαμιδα που θα με πεις και παλακιδα ουστ :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

Επισκέπτης
Οπα καλε σιγα και θα τον παταγα παραλιγο στην οδο Στουρναρη τον ειδα να πετιετε απαπαπαπαπα
τι ηταν κι αυτο τρομαξα η γυναικα συναντιοντας το τεραστειο αυτο πραγμα να σκαει μυτη ξαφνικα απο το φαναρη ....
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ολα κι ολα Μαρουλια μου μαζεψε το κτηνος  και γριγορα κυκλοφορουνε και μεγαλοκοπελες εκει εξω μην εχουμαι και εμφραγματα


    Εξ ου και το εμφραγμα που επαθες προχτες και τρεχαμε με τον καλο μου στα νοσοκομεια :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
      Το ξερω αυτο μοναδικο απολυτο αρσενικο (παρη μου) .Μα για να δεις τι καλη ελενη παιρνεις σου δινω το δικαιωμα μαζι με την αρπαγη την δικη μου να  αλαξεις λιγο το στορυ και να στιβαξεις καπου και την φουκαριαρα αγαμεμνονη να την εχεις παλακιδα στη μαρουλοτροια που θα παμε. Δεν αντεχω αλλο τις καταρες της :-* :-* :-* :-* :-*

Μαριάννα-Ελενί..ιτσα καρδιά μου έχεις απόλυτο δίκιο!!! Ένα απόλυτο αρσενικό σαν εμενα, δεύτερο στη σειρά μετά τον κομμουνιστή και χριστιανό :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:  Απόστολο Γκλέτσο, πρέπει να είναι μεγαλόκαρδο. Ας την πάρουμε την κακομοίρα να ζήσει μαζί μας για να πλένει τα πιάτα και να μας σερβίρει καφέδες όταν εμεις θα χαιρόμαστε τον ερωτά μας παρέα με άλλους δέκα!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Μαριάννα-Ελενί..ιτσα καρδιά μου έχεις απόλυτο δίκιο!!! Ένα απόλυτο αρσενικό σαν εμενα, δεύτερο στη σειρά μετά τον κομμουνιστή και χριστιανό :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:  Απόστολο Γκλέτσο, πρέπει να είναι μεγαλόκαρδο. Ας την πάρουμε την κακομοίρα να ζήσει μαζί μας για να πλένει τα πιάτα και να μας σερβίρει καφέδες όταν εμεις θα χαιρόμαστε τον ερωτά μας παρέα με άλλους δέκα!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Υes monster :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom