Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Αχ αυτα μου κανεις και πως να σε ξεχασω ?????????????????
Ζουζουνη μου  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:


    Και καπως ετσι τελειωνει ηκαημενη ιλιαδα με την βασιλισσα βεφα ντουβλη κ. λ. π και με την ευαγαμεμνονη παλακιδα στο πλευρο του απολυτου αρσενικου μαρουλοπαρη . Αντε βρε και στην οδυσσεια με το καλο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Πέστα λοιπόν!!!! Για αυτό ζητάει ΙΚΑ!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Μην αφρηζεις Μαρουλια μου .. Ολα κι ολα εμ και θα με βαζετε στα οργια σας σαν σκευος ιδονης εμ και θα σας πλενο πιατα αυλες και τα παιδια σας ε και δεν θα μου κωλατε και το ΙΚΑ  μου επειδη εχω κανει 3 μπαι μπας  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Α θα βαλω αγγελεια για δουλεια τοτε σε αλλο σαιτ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
    Και καπως ετσι τελειωνει ηκαημενη ιλιαδα με την βασιλισσα βεφα ντουβλη κ. λ. π και με την ευαγαμεμνονη παλακιδα στο πλευρο του απολυτου αρσενικου μαρουλοπαρη . Αντε βρε και στην οδυσσεια με το καλο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Η οδύσσεια θα είναι ακόμα πιο ενδιαφέρουσα. Το απόλυτο αρσενικό θα υποδυθεί δυο κοντρα ρόλους, μοναδική αγάπη της ζωής μου, τον Οδυσσέα και την Πηνελόπη!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Η οδύσσεια θα είναι ακόμα πιο ενδιαφέρουσα. Το απόλυτο αρσενικό θα υποδυθεί δυο κοντρα ρόλους, μοναδική αγάπη της ζωής μου, τον Οδυσσέα και την Πηνελόπη!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


    Α παναθεμασε μεκανες και εσκασα στα γελια στοχω πει εισαι φοβερος :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Καλησπερα στις γυναικαρες. :rockon: :rockon: :rockon:
Καλα με αυτο το αποληφαδι ασχολεισται ακομα τετοια πλασματα? Καλα γουστο δεν εχετε ηθελα να 'ξερα καθολου? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
    Α παναθεμασε μεκανες και εσκασα στα γελια στοχω πει εισαι φοβερος :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Εμ δεν στα λεγα ?????????
δεν εινα φοβερος περα απο ομορφος κουκλος καλονος παιδαρος ο ενας και μοναδικος :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:


καλα μην τα παρεις ολα κι απανω σου ειπαμε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Η οδύσσεια θα είναι ακόμα πιο ενδιαφέρουσα. Το απόλυτο αρσενικό θα υποδυθεί δυο κοντρα ρόλους, μοναδική αγάπη της ζωής μου, τον Οδυσσέα και την Πηνελόπη!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Παρε ρε συ τα κουβαδακια σου και τραβα σε αλλη παραλια που θες να παιξεις και Οδυσεια. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Εμ δεν στα λεγα ?????????
δεν εινα φοβερος περα απο ομορφος κουκλος καλονος παιδαρος ο ενας και μοναδικος :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:


καλα μην τα παρεις ολα κι απανω σου ειπαμε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Εβακι μου η μυωπια σου εχει ανεβει πολυ αν δεν το προσεξες. Γρηγορα σε οφθαλμιατρο μωρο μου! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Καλησπερα στις γυναικαρες. :rockon: :rockon: :rockon:
Καλα με αυτο το αποληφαδι ασχολεισται ακομα τετοια πλασματα? Καλα γουστο δεν εχετε ηθελα να 'ξερα καθολου? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Αυτα ειναι Κομαντο μου οσο μας φτυνει τοσο κολαμε  :boobies: :boobies: :boobies:
>Τον θελουμε και η δυο κι ας ειναι αμαρτωλο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Καλησπερα στις γυναικαρες. :rockon: :rockon: :rockon:
Καλα με αυτο το αποληφαδι ασχολεισται ακομα τετοια πλασματα? Καλα γουστο δεν εχετε ηθελα να 'ξερα καθολου? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


      καλησπερα κομαντο μου .Ομως λιγο σεβασμο στον μεγαλο οδυσσεα επιβαλεται διοτι μιλαμε για μεγαλο Ε Π Ο Σ .............. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
    Α παναθεμασε μεκανες και εσκασα στα γελια στοχω πει εισαι φοβερος :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Και εσύ είσαι φοβερή, πραγματικά δεν το περίμενα. Μονο που με τη φράση στο κάτω μέρος του αβατάρ σου θα κάνεις μερικούς να χάσουν τον ύπνο τους ;) ;) ;) ;) ;) ;), όπως για παράδειγμα, τον Καρφάρα!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
      καλησπερα κομαντο μου .Ομως λιγο σεβασμο στον μεγαλο οδυσσεα επιβαλεται διοτι μιλαμε για μεγαλο Ε Π Ο Σ .............. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Εγω παντως απο πληροφοριες που εχω μαλλον φακο θες για να δεις το ΕΠΟΣ αυτηνης της μισοριξιας μωρακι μου. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Και εσύ είσαι φοβερή, πραγματικά δεν το περίμενα. Μονο που με τη φράση στο κάτω μέρος του αβατάρ σου θα κάνεις μερικούς να χάσουν τον ύπνο τους ;) ;) ;) ;) ;) ;), όπως για παράδειγμα, τον Καρφάρα!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


    Μη σε νοιαζει τιποτα απολυτο αρσενικο εμεις ζουμε τον ερωτα μας στην σφαιρα της μυθολογιας μας αστους αλους να παιζουν σε δραματα κακης ποιοτητος :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Θελω αυτον που πηγε ο Κορκολης ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Εχεις το κινητο του ???????????
Εγω αποφευγω τους αντρες γιατρους μωρο μου. Με χαλαμε. Ολοι οι προσωπικοι μου γιατροι ειναι γυναικες. ;) ;) ;)
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Παρε ρε συ τα κουβαδακια σου και τραβα σε αλλη παραλια που θες να παιξεις και Οδυσεια. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Δες τι γράφει η Μαριάννα στο αβατάρ της!!!! Ζηλεύεις χουντόπρογκα γιατί ούτε την Εκάβη δεν μπορείς να υποδυθείς!!
Ένας είναι ο Μαρούλιας με δημοκρατικό ήθος και οικολογική συνείδηση!!! Εχεις το θράσος να μιλάς, καρφί ε ταβανόπρογκα!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Δες τι γράφει η Μαριάννα στο αβατάρ της!!!! Ζηλεύεις χουντόπρογκα γιατί ούτε την Εκάβη δεν μπορείς να υποδυθείς!!
Ένας είναι ο Μαρούλιας με δημοκρατικό ήθος και οικολογική συνείδηση!!! Εχεις το θράσος να μιλάς, καρφί ε ταβανόπρογκα!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Σε ποιο κλαμπ τραγουδαει αυτη η Εκαβη Μαρουλια μου ??????????????? :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom