Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
    Μη σε νοιαζει τιποτα απολυτο αρσενικο εμεις ζουμε τον ερωτα μας στην σφαιρα της μυθολογιας μας αστους αλους να παιζουν σε δραματα κακης ποιοτητος :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Δεν έχω τίποτε να φοβηθώ, όταν έχω την ωραία Μαριάννα-Ελενίιιτσα παρτεναίρ μου. Ο Καρφάρας ζηλεύει και η Εύα επίσης για διαφορετικούς λόγους ο καθένας. Η Εύα γιατί δεν μπορεί να έχει εμένα (ενώ έχει εσένα) και ο Καρφάρας γιατί θά 'θελε να είναι σαν εμένα, το απόλυτο αρσενικό-κομμουνιστή-χριστιανό, αλλά μπορεί να έχει μόνο εσένα!!!  
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Δεν έχω τίποτε να φοβηθώ, όταν έχω την ωραία Μαριάννα-Ελενίιιτσα παρτεναίρ μου. Ο Καρφάρας ζηλεύει και η Εύα επίσης για διαφορετικούς λόγους ο καθένας. Η Εύα γιατί δεν μπορεί να έχει εμένα (ενώ έχει εσένα) και ο Καρφάρας γιατί θά 'θελε να είναι σαν εμένα, το απόλυτο αρσενικό-κομμουνιστή-χριστιανό, αλλά μπορεί να έχει μόνο εσένα!!!  



Με πληγωνεις  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Αυτα ειναι Κομαντο μου οσο μας φτυνει τοσο κολαμε  :boobies: :boobies: :boobies:
>Τον θελουμε και η δυο κι ας ειναι αμαρτωλο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Αν ήταν η παρτούζα αμαρτία, τότε θα είχαν κλείσει όλα τα καλά τα σπίτια!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Δεν έχω τίποτε να φοβηθώ, όταν έχω την ωραία Μαριάννα-Ελενίιιτσα παρτεναίρ μου. Ο Καρφάρας ζηλεύει και η Εύα επίσης για διαφορετικούς λόγους ο καθένας. Η Εύα γιατί δεν μπορεί να έχει εμένα (ενώ έχει εσένα) και ο Καρφάρας γιατί θά 'θελε να είναι σαν εμένα, το απόλυτο αρσενικό-κομμουνιστή-χριστιανό, αλλά μπορεί να έχει μόνο εσένα!!!  


    Τωρα με μπερδεψες απολυτε αντρα της ζωης μου  :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
    Τωρα με μπερδεψες απολυτε αντρα της ζωης μου  :think: :think: :think: :think: :think: :think:

Μοναδική μου αγάπη στις φωτογραφίες σου μαζί με την Εύα φαινεται σαν να είστε μαζί ερωτικά (αλλά δεν είστε) και ο αρχιΚαρφάρας θα μπορούσε, αν ήθελες και συ, να παει μαζί σου. Όλα αυτά λέγονται για να κάνουν τον Καρφάρα να ζηλεψει κι άλλο!!!!  
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Από τη Τζένη Βάνου "δανείστηκα" το πρωτο μέρος!!!!



Μωρο μου μετα απο ολη αυτη την κατασταση σημερα θα βαλω κατω το ταπερ με τα κεφτεδακια της Μαριαννας και θα αυτοκτονησο ακουγοντας και ραδιο blackman ............. :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

ALAN75

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
294
Like
157
Πόντοι
1
Μαριαννάκι & Ευάκι Καλησπέρα κουκλιά μου !!! Τι κάνετε ???
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Μωρο μου μετα απο ολη αυτη την κατασταση σημερα θα βαλω κατω το ταπερ με τα κεφτεδακια της Μαριαννας και θα αυτοκτονησο ακουγοντας και ραδιο blackman ............. :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:

Τι άλλο θα ακούς;; :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

ALAN75

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
294
Like
157
Πόντοι
1
Μαριαννάκι Καλά είμαι αλλά μου έλειψες !!! Θέλω να σε δω !!!
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
        Θα ακουει και την πεμντη συμφωνια του μπετοβεν και θα αφιονιζεται :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



Μπα για καμια Χαρα Βερα με κοβω να ακουω γλυκια μου (μπιαχ) :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:


Εσυ να ακουσεις καλη μου Μπετοβεν και Μπ(ι)αχ μαζι με τον Απιστο Μαρουλια Που με αφησε για ενα Ρυζογαλο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom