Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Καλημερα και σε σενα Γιωργο μου  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Καλα ειμαι κι εγω μετα απο ενα τρελο πιξημο στο κεντρο για να παω Μηχαλακοπουλου και υα νευρα γυνοντε κορδωνια  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Εσυ καλα εισαι ???? :thumbsup: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
Καλα ειμαι,εγω παντως δεν αντεχω την τρελα της πολης γι'αυτο και ειμαι εξω
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.523
Κριτικές
61
Like
42.893
Πόντοι
22.785
Για τους απιστους Θωμαδες Ευακι μου ;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Καλημερα κουκλαρες......... μαρουλια φουριοζο σε βλεπω.........
Ευακι τι θα του μαγειρεψης σημερα ;;; ελπιζω κατι ΛΑΔΕΡΟ. :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:


Παει ο Μαρου-λιακος μου  χωρησαμε δεν με θελει ποια :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
Κι οχι τιποτα αλλο ουτε τηλεφωνο δεν με περνει ο γαιδαρος :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
Κι εγω που ελεγα να του φτιαξω Φασολακια η μπαμιες .... αχ βαχ αχ βαχ
Ειναι βαρης ο πονος μου  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Καλα ειμαι,εγω παντως δεν αντεχω την τρελα της πολης γι'αυτο και ειμαι εξω


Εισαι πολυ τυχερος σε αυτο  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Καλα θα ηταν να ειμουν κι εγω σε επαρχειακη πολη ,, τουλαχιστων δεν θα επιζα στην κηνηση και στα φαναρια  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Τωρα τι κανουμε ειναι το θεμα που ειμαι μεσα στο κεντρο και το χαος !!!!!!!!!!! :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.523
Κριτικές
61
Like
42.893
Πόντοι
22.785
το χαος !!


:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.523
Κριτικές
61
Like
42.893
Πόντοι
22.785
Τι ακουω Μαρουλια τι ακουω........ για ποιο Εργαλειο μιλαη το Ευακι ;;;;;;;;;;;;;;;;
Γι αυτο σου μαγειρευη τα λαδερα σου ατιμο. :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Τι ακουω Μαρουλια τι ακουω........ για ποιο Εργαλειο μιλαη το Ευακι ;;;;;;;;;;;;;;;;
Γι αυτο σου μαγειρευη τα λαδερα σου ατιμο. :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:



Ξερει ο Μαρου-Λιακος μου οτι δεν μου αρεσουν τα μεγαλα εργαλεια ιδιετερα  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Και γι αυτο με περατησε ο Απιστος  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

GM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
616
Καλημέρα στο κουκλιά
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.523
Κριτικές
61
Like
42.893
Πόντοι
22.785
Ξερει ο Μαρου-Λιακος μου οτι δεν μου αρεσουν τα μεγαλα εργαλεια ιδιετερα  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Και γι αυτο με περατησε ο Απιστος  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Σου υποσχομαι Ευακι θα τον βρω και θα γινη κολαση ακου λεη να σε αφηση.
Λες να αλαξοπηστησε το ατιμο αν και δεν νομιζω να πηγε σε αλλη κοπελα. :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Σου υποσχομαι Ευακι θα τον βρω και θα γινη κολαση ακου λεη να σε αφηση.
Λες να αλαξοπηστησε το ατιμο αν και δεν νομιζω να πηγε σε αλλη κοπελα. :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:



Αστον να παει οπου θελει το Μαρου-λιακο μου  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom