Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Ευάκι, είσαι στο μαγαζί από τις 5 όπως είπες. Μέχρι τι ώρα θα σε βρούμε όμως εκεί? Μπορείς να μας πληροφορήσεις?
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Αχ Αρουλι το εχω τιμηση το κοριτσι ............ φωτια λεμεεεεεεεεεεεε
φωτιαααααααααααα τι αλλο να πω. Το εκανα κρυφα απο εσενα. :think: :think:




Εγω ????? :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o
Ντροπη μου και τρια φτου μου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • Niarrrrrrrrrrrrrrr.JPG
    Niarrrrrrrrrrrrrrr.JPG
    63,2 KB · Εμφανίσεις: 24

petroskal69

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2008
Μηνύματα
185
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
για σου μωρακι τι ωρα δουλευεισ
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.523
Κριτικές
61
Like
42.893
Πόντοι
22.785
Ναι ναι εσφαξα αλανιαρη κοκορα την μερα της Πανσεληνου γυμνη πανω στα κεραμιδια μου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ιδες που το ξερω............ λοιπον το απογευματακι θα σου σκαση μυτουλα ο δολιος
φρωντισε ο μουσακουλις να ειναι ζεστος καρδουλα μου. :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
Φιλε δες στα πιπινια και πες μου τι σου θυμιζη το τελευταιο. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10

Συνημμένα

  • ax Maroy-Liako moy.JPG
    ax Maroy-Liako moy.JPG
    69,2 KB · Εμφανίσεις: 23

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Μεχρι της 12.00 μωρο μου ............

Σ'ευχαριστώ για την άμεση απάντηση γλυκειά μου. Να είσαι καλά..... Μία εκ των ημερών αυτών, σίγουρα θα σε τιμήσω (για πρώτη φορά). Ελπίζω να μην διαψεύσεις τις προσδοκίες μου.  :)
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Παει ο Μαρου-λιακος μου  χωρησαμε δεν με θελει ποια :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
Κι οχι τιποτα αλλο ουτε τηλεφωνο δεν με περνει ο γαιδαρος :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
Κι εγω που ελεγα να του φτιαξω Φασολακια η μπαμιες .... αχ βαχ αχ βαχ
Ειναι βαρης ο πονος μου  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Και βέβαια σε θέλω Ευάκι, ποιά νομίζεις θα πλένει και θα σκουπίζει στο μέγαρο που θα φτιάξω για τη βασίλισσα της μαγειρικής και όχι μονο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Θα σε έχω ασφαλισμένη στο ΙΚΑ και θα κολλάς ενσημα βαρεων και ανθιυγειηνών!!!!
Πως θέλεις να απαλύνω τον πόνο σου;;;;
Να σου στείλλω κάποιον Αδάμ μήπως;;;;; :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Και βέβαια σε θέλω Ευάκι, ποιά νομίζεις θα πλένει και θα σκουπίζει στο μέγαρο που θα φτιάξω για τη βασίλισσα της μαγειρικής και όχι μονο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Θα σε έχω ασφαλισμένη στο ΙΚΑ και θα κολλάς ενσημα βαρεων και ανθιυγειηνών!!!!
Πως θέλεις να απαλύνω τον πόνο σου;;;;
Να σου στείλλω κάποιον Αδάμ μήπως;;;;; :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:



Ναι Μαρου-Λιακο μου να μου στειλεις εναν που ειναι κι αυτος στο ΤΣΜΕΔΕ  ασφαλισμενος
λιγο παχουλος μετριου αναστηματος με καρφακια μαλια  .....
εσενα τωρα  Μαρουλια μου για μενα εισαι Παρελθον κι οσο για το Μεγαρο η το Παλατη σας ας στρωσεις την αλλη να στα κανει και κολατης και ενσημα αλλα και 50ευρα και οτι θελεις  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Σ'ευχαριστώ για την άμεση απάντηση γλυκειά μου. Να είσαι καλά..... Μία εκ των ημερών αυτών, σίγουρα θα σε τιμήσω (για πρώτη φορά). Ελπίζω να μην διαψεύσεις τις προσδοκίες μου.  :)



Οποτε θελεις μωρο μου  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.523
Κριτικές
61
Like
42.893
Πόντοι
22.785
Ευακι το ειδες .... εμφανιστηκε μην ξεχασης λοιπον την υποσχεση σου
ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ...... Θελω Τζουλιααααα. :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Ναι Μαρου-Λιακο μου να μου στειλεις εναν που ειναι κι αυτος στο ΤΣΜΕΔΕ  ασφαλισμενος
λιγο παχουλος μετριου αναστηματος με καρφακια μαλια  .....
εσενα τωρα  Μαρουλια μου για μενα εισαι Παρελθον κι οσο για το Μεγαρο η το Παλατη σας ας στρωσεις την αλλη να στα κανει και κολατης και ενσημα αλλα και 50ευρα και οτι θελεις  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Κρίμα Ευάκι που δεν δέχτηκες την γενναία προσφορά μου και έκλεισες την πόρτα στην τύχη σου!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Ιδες που το ξερω............ λοιπον το απογευματακι θα σου σκαση μυτουλα ο δολιος
φρωντισε ο μουσακουλις να ειναι ζεστος καρδουλα μου. :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



Ναι ολα τα ξερεις εσυ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Αντε να ερθει το απογευμα βρε κι εγω θα σε παω στο Καραμελα να σε κερασω οσα μπουκαλακια θελεις  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.523
Κριτικές
61
Like
42.893
Πόντοι
22.785
Κρίμα Ευάκι που δεν δέχτηκες την γενναία προσφορά μου και έκλεισες την πόρτα στην τύχη σου!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Αχ ρε Μαρουλια ναζια σου κανη δεν βλεπης....... κοριτσι ειναι ετσι κανουνε
τα κοριτσια Ναζακια  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10

Συνημμένα

  • se pereimeno.JPG
    se pereimeno.JPG
    76,8 KB · Εμφανίσεις: 22

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Αχ βρε Ευάκι θα ερχόμουνα για να σε πείσω να αλλαξεις γνώμη!!!! ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Αλλά βλέπεις σήμερα είμαι πολύ απασχολημένος. Πρέπει να παραγγείλω τα τούβλα και τα πλακάκια για το παλάτι που θα κτίσω για τη Μαριάννα-Ελενίιτσα-Ντούβλη-Βέφα κτλ κτλ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Και βέβαια σε θέλω Ευάκι, ποιά νομίζεις θα πλένει και θα σκουπίζει στο μέγαρο που θα φτιάξω για τη βασίλισσα της μαγειρικής και όχι μονο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Θα σε έχω ασφαλισμένη στο ΙΚΑ και θα κολλάς ενσημα βαρεων και ανθιυγειηνών!!!!
Πως θέλεις να απαλύνω τον πόνο σου;;;;
Να σου στείλλω κάποιον Αδάμ μήπως;;;;; :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

       Καλημερα σε ολους. Καλημερα μαρουλοπαρη μου μοιραιε αντρα της ζωης μου . Η αντιζηλος βγηκε απο το πρωι στις ρουγιες και κλεγεται γιατι την αφησες για την ανυπερβλητη μαγειρηκη μου ,Προσεχε αγαπη μου ειναι δολια .Σαν αλλη αφροδιτη ποσταρει φωτο για να σε σαγηνευσει μα δεν ξερει τι την περιμενει.......................... :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Αχ βρε Ευάκι θα ερχόμουνα για να σε πείσω να αλλαξεις γνώμη!!!! ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Αλλά βλέπεις σήμερα είμαι πολύ απασχολημένος. Πρέπει να παραγγείλω τα τούβλα και τα πλακάκια για το παλάτι που θα κτίσω για τη Μαριάννα-Ελενίιτσα-Ντούβλη-Βέφα κτλ κτλ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Οχι Μαρουλια μου εκει να κατσεις δεν σου ειπα ελα  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:


Και Τσυγγουνια πλακακια Μπιαχ Μπιαχ για τετειο κοριτση  που σου δινουμε ????????

Γρανιτη επρεπε βρε να της βαλεις  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom