Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
   αχ πως χαιρομαι που πολλες διεκδικουν την τρυφερη καρδια σου Μα εσυ μονο σε μενα την μαριαννοβεφοελενιτσα ντουβλη κ.λ.π. τη δινεις . :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Τη τρυφερούλα μου καρδιά πολλές τη διεκδικούνε, αλλά επειδή είναι αποκλειστικά της Μαριάννας-Βεφας-Ελενίιτσας άλλες καρδούλες ψάχνουνε για να τις παρηγορούνε!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Οχι μονο για τα εδω κοριτσια......... που να δης και αλλου. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



Αμ αυτα ειδα και τον χωρησα τον απιστο Θωμα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Μου ειχαι φτασει το κερατο γλυκε μου στο Περτουλη με δαυτον  :headbang: :headbang:

Απαππαπαπαπαπαπαπα   ετσι κανει σε ολαις τωρα που θα φαει τα μουτρα της και η αλλη θα σου πω εγω τι θα γινει εδω περα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Τεξας :rockon: :rockon: :rockon: :ak: :ak: :ak: :ak: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi:
 

Επισκέπτης
Οχι μονο για τα εδω κοριτσια......... που να δης και αλλου. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


    Τι τι ειπες τωρα αmjik και αλλου το απολυτο αρσενικο μου ο παρης μου οιμε θα τρελαθω και θα καταντησω να μαζευω γυαλακια στους δρομους. :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
 

Επισκέπτης
Τη τρυφερούλα μου καρδιά πολλές τη διεκδικούνε, αλλά επειδή είναι αποκλειστικά της Μαριάννας-Βεφας-Ελενίιτσας άλλες καρδούλες ψάχνουνε για να τις παρηγορούνε!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

      φοβερε ποιητη μου αντρα της ζωης μου ναι ναι ναι δικη σου για παντα και ας γινει οτι ειναι να γινει  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Καλησπερα κοριτσαρες. :-* :-* :-* :-* :-*
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
    Τι τι ειπες τωρα αmjik και αλλου το απολυτο αρσενικο μου ο παρης μου οιμε θα τρελαθω και θα καταντησω να μαζευω γυαλακια στους δρομους. :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(



Θα ειναι τα θριψαλα απο της γιαλοτουβλετες του παλατιου σας χρυση μου μην τρελενεσε εχεις ακομα δρομο μπροστα σου ....... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ρωτα και τησ πρωειν του  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.523
Κριτικές
61
Like
42.893
Πόντοι
22.785
Παντως εγω παραμενω πιστοτατος στο ΕΥΑΚΙ ΜΟΥ....................[ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:/b]
 

Επισκέπτης
Κοιτατε ολοι ρε σεις που δυο γυναικαρες ατελειωτες μαλωνουνε για μια μισορηξια!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


       Γεια σου κομαντο. Ομως εδω εχεις μεγαλο λαθος μηπως δεν εχεις δει τον ντελικανη μου μαρουλοπαρη και τα λες αυτα ασε που ειναι ντελικανης σε Ο Λ Α του.Εδω οχι τρωικος οχι πελοποννησιακος αλλα ο τεταρτος παγγοσμιος πολεμος θα γινει για αυτον :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
       Γεια σου κομαντο. Ομως εδω εχεις μεγαλο λαθος μηπως δεν εχεις δει τον ντελικανη μου μαρουλοπαρη και τα λες αυτα ασε που ειναι ντελικανης σε Ο Λ Α του.Εδω οχι τρωικος οχι πελοποννησιακος αλλα ο τεταρτος παγγοσμιος πολεμος θα γινει για αυτον :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Τι λες τωρα Μαριαννακι μου γλυκο? Δυο φορες παρ' ολιγο να τον πατισω στο δρομο. Τελευταια στιγμη τον ειδα!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ετσι ειναι οι ντελικανιδες? Ελα στα Χανια μωρακι μου να στους δειξω εγω. :rockon: :rockon: :rockon:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
       Γεια σου κομαντο. Ομως εδω εχεις μεγαλο λαθος μηπως δεν εχεις δει τον ντελικανη μου μαρουλοπαρη και τα λες αυτα ασε που ειναι ντελικανης σε Ο Λ Α του.Εδω οχι τρωικος οχι πελοποννησιακος αλλα ο τεταρτος παγγοσμιος πολεμος θα γινει για αυτον :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



Μωρη πρεσβειωποια εχεις ????? Τον ειδαις καλα ???? μηπως μπερδευεσε με αλλων ???? :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.523
Κριτικές
61
Like
42.893
Πόντοι
22.785
Κοριτσια ποια θα φτιαξη Μαντολατο το απογευμα ;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Κερκυραιικο ομως ε;;
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Αστην γυναικαρα μου. Εμενα μαλλον θα εβλεπε απ' οτι φαινεται. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Εμ στα ελεγα εγω ............. αλλα δεν με πιστευες :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Ασε που μετα απο εσενα συνεχεια φωναζει ακομα και στον υπνο της Μαρουλια μου Μαρουλια μου ειναι κρια η Καρδουλα μου !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ασε που οσα βγαζει απο την δουλεια τα καταθετη σε λογαριασμο της Τενιας Μακρι για να εχει 24ωρη υποστυρηξη  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Δεν ξερεις τι δραμα ζω καθημερινα Κομαντο μου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Μωρη πρεσβειωποια εχεις ????? Τον ειδαις καλα ???? μηπως μπερδευεσε με αλλων ???? :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


       Μπα που να σκασεις απτη ζηλεια σου εσυ μωρη δεν τον ειδες ποτε σου και μονο με την φωτογραφια του ησουν καψουρεμενη εγω που τον εχω διπλα μου ομολογω οτι ειναι ο Μ Ε Γ Α Λ Υ Τ Ε Ρ Ο Σ ντελικανης που ειδα ποτε :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
       Μπα που να σκασεις απτη ζηλεια σου εσυ μωρη δεν τον ειδες ποτε σου και μονο με την φωτογραφια του ησουν καψουρεμενη εγω που τον εχω διπλα μου ομολογω οτι ειναι ο Μ Ε Γ Α Λ Υ Τ Ε Ρ Ο Σ ντελικανης που ειδα ποτε :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup:



Τα βλεπεις Κομαντο μου ??????? ειδαις τι της εχει κανει και τον βλεπει συνεχεια μπροστατης !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Μετα πως να μην γυνει πλουσια η Τενια Μακρι αγαπη μου ?????
τωρα θα προστεθει και ο διασημος οφθαλμιατρος  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom