Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.523
Κριτικές
61
Like
42.893
Πόντοι
22.785
Ωρε βγηκανε σπαθια ..... γι μια γωνιτσα στην αυλη σου...... ελεος
κοριτσια ολες καλα μαγειρευεται............. Μαρουλια γιατι το κανης ΑΥΤΟ. :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
       Καλημερα σε ολους. Καλημερα μαρουλοπαρη μου μοιραιε αντρα της ζωης μου . Η αντιζηλος βγηκε απο το πρωι στις ρουγιες και κλεγεται γιατι την αφησες για την ανυπερβλητη μαγειρηκη μου ,Προσεχε αγαπη μου ειναι δολια .Σαν αλλη αφροδιτη ποσταρει φωτο για να σε σαγηνευσει μα δεν ξερει τι την περιμενει.......................... :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:



Καλημερα μαγειρισα του θανατου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Εγω στην ρουγα και εσυ στην Στρουγκα :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Μαλων δεν καταλαβες χρυση μου  :booty:  Στον Χαριζω τον τσυγγουνη γερολαδα Μαρουλια ολος δηκος σου και χαρησμα σου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Εγω θελω τον ΜΑΡΟΥ-ΛΙΑΚΟ :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

nikos32p

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2006
Μηνύματα
405
Κριτικές
8
Like
60
Πόντοι
1
καλησπέρα evaki.Δεν σε έχω επισκεφτεί ποτέ..Αυριο πως είναι το πρόγραμμα?Μην διαβαζω όλο το ποστ.
 

Επισκέπτης
Ωρε βγηκανε σπαθια ..... γι μια γωνιτσα στην αυλη σου...... ελεος
κοριτσια ολες καλα μαγειρευεται............. Μαρουλια γιατι το κανης ΑΥΤΟ. :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:


        Μα αγαπητε μου για πια γωνιτσα συζητας Ο μαρουλοπαρης (με το μαγαλο το παπα..) ειναι λαρτζ σε ολα του Παλατι χτιζει να ζησουμε τον ερωτα μας Αχ αχ αχ απολυτο αρσενικο μου αχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
       Καλημερα σε ολους. Καλημερα μαρουλοπαρη μου μοιραιε αντρα της ζωης μου . Η αντιζηλος βγηκε απο το πρωι στις ρουγιες και κλεγεται γιατι την αφησες για την ανυπερβλητη μαγειρηκη μου ,Προσεχε αγαπη μου ειναι δολια .Σαν αλλη αφροδιτη ποσταρει φωτο για να σε σαγηνευσει μα δεν ξερει τι την περιμενει.......................... :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:


Καλημέρα Μαριάννα-Ελενιιτσα μου!!! Ναι, βγήκε η πλανεύτρα Εύα παγανιά πρωί πρωί για να με δελεάσει. Είναι συνάμα ακατάδεκτη. Γενναία προσφορά της έκανα για να την έχουμε μαζί μας επειδή αυτή το ζήτησε, αλλά προτιμάει να είναι με κάποιον ασφαλισμένο σε ταμείο και όχι στην Ιντεραμερικαν, όπου η ασφάλεια είναι μεγάλη και σίγουρη!!!! Ελπίζω να την κάνεις να το μετανιώσει πικρά :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Καλημέρα Μαριάννα-Ελενιιτσα μου!!! Ναι, βγήκε η πλανεύτρα Εύα παγανιά πρωί πρωί για να με δελεάσει. Είναι συνάμα ακατάδεκτη. Γενναία προσφορά της έκανα για να την έχουμε μαζί μας επειδή αυτή το ζήτησε, αλλά προτιμάει να είναι με κάποιον ασφαλισμένο σε ταμείο και όχι στην Ιντεραμερικαν, όπου η ασφάλεια είναι μεγάλη και σίγουρη!!!! Ελπίζω να την κάνεις να το μετανιώσει πικρά :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:



Μπα λυσσα κακια  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
βρε ποιος σου ειπαι οτι θελω μεγαλη και συγουρη ???????? εγω θελω ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΣΤΑΘΕΡΗ ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

Επισκέπτης
Καλημέρα Μαριάννα-Ελενιιτσα μου!!! Ναι, βγήκε η πλανεύτρα Εύα παγανιά πρωί πρωί για να με δελεάσει. Είναι συνάμα ακατάδεκτη. Γενναία προσφορά της έκανα για να την έχουμε μαζί μας επειδή αυτή το ζήτησε, αλλά προτιμάει να είναι με κάποιον ασφαλισμένο σε ταμείο και όχι στην Ιντεραμερικαν, όπου η ασφάλεια είναι μεγάλη και σίγουρη!!!! Ελπίζω να την κάνεις να το μετανιώσει πικρά :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:


      Μα το εχει μετανοιωσει ηδη και ψεχνει λεει εναν λιακο . Ομως με ανησυχει πο βαζει μπροστα στην συνθεση και το (μαρουλο) λιακος.......................................... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Μπα λυσσα κακια  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
βρε ποιος σου ειπαι οτι θελω μεγαλη και συγουρη ???????? εγω θελω ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΣΤΑΘΕΡΗ ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)


Που πήγε το μυαλό σου πονηρό Ευάκι;;;;;; ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Το μεγάλη αναφέρεται στις δυνατότητες που προσφέρει το πρόγραμμα και το σίγουρη στο βρέξει χιονίσει εσύ θα την έχεις στα σίγουρα οπως εσύ την προτιμάς!!! Δηλαδή, είτε με δόσεις ή με μετρητά πληρώνεις θα την έχεις σίγουρη μια ζωή !!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Λοιπον υποχθονοια και φοβερη πλανευτροπαλακιδα κατσε καλα και ασε τις τεχνοτροποιες.
Σημερα θα κανουμε καλλιστεια και θα διεκδικησουμε ξανα την καρδια του μαρουλοπαρη(ζεταιμ) >Εσυ ως θεα αφροδιτη και εγω ως θεα αθηνα  Οποα κερδισει θα φαει το μηλο του μαρουλοπαρη......................... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
       Μα το εχει μετανοιωσει ηδη και ψεχνει λεει εναν λιακο . Ομως με ανησυχει πο βαζει μπροστα στην συνθεση και το (μαρουλο) λιακος.......................................... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Είμαι το αποθημένο της, πως να το κάνουμε!!!!!! Μούχει ξανατύχει!!!!
Όποιο ονομα και να αναφέρει, βάζει και το Μαρουλο μπροστά!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Λοιπον υποχθονοια και φοβερη πλανευτροπαλακιδα κατσε καλα και ασε τις τεχνοτροποιες.
Σημερα θα κανουμε καλλιστεια και θα διεκδικησουμε ξανα την καρδια του μαρουλοπαρη(ζεταιμ) >Εσυ ως θεα αφροδιτη και εγω ως θεα αθηνα  Οποα κερδισει θα φαει το μηλο του μαρουλοπαρη......................... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


WOW!!! Έγινα πάλι το μήλο της έριδος!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Είμαι το αποθημένο της, πως να το κάνουμε!!!!!! Μούχει ξανατύχει!!!!
Όποιο ονομα και να αναφέρει, βάζει και το Μαρουλο μπροστά!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

   αχ πως χαιρομαι που πολλες διεκδικουν την τρυφερη καρδια σου Μα εσυ μονο σε μενα την μαριαννοβεφοελενιτσα ντουβλη κ.λ.π. τη δινεις . :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Λοιπον υποχθονοια και φοβερη πλανευτροπαλακιδα κατσε καλα και ασε τις τεχνοτροποιες.
Σημερα θα κανουμε καλλιστεια και θα διεκδικησουμε ξανα την καρδια του μαρουλοπαρη(ζεταιμ) >Εσυ ως θεα αφροδιτη και εγω ως θεα αθηνα  Οποα κερδισει θα φαει το μηλο του μαρουλοπαρη......................... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



Απαπαπαπαπαπαπα τι βλεπουν τα ματακια μου ?????? Εγω ωρη πλανευτροπαλακιδα ?????
Αν ειμαι εγω πλανευτροπαλακιδα εσυ εισαι Πλανευτροπαλαμιδα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Και τωρα θα πρεπει να μπω στην διαδικασια του διαγωνισμου ΜΙΣΤΕΡ ΜΑΡΟΥΛΟΦΥΛΟ 2008 για ενα Μηλο ????? οχι χρυση μου ...... Αν ηταν για μπανανα το συζηταγαμε το θεμα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Απαπαπαπαπαπαπα τι βλεπουν τα ματακια μου ?????? Εγω ωρη πλανευτροπαλακιδα ?????
Αν ειμαι εγω πλανευτροπαλακιδα εσυ εισαι Πλανευτροπαλαμιδα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Και τωρα θα πρεπει να μπω στην διαδικασια του διαγωνισμου ΜΙΣΤΕΡ ΜΑΡΟΥΛΟΦΥΛΟ 2008 για ενα Μηλο ????? οχι χρυση μου ...... Αν ηταν για μπανανα το συζηταγαμε το θεμα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Μπανάνες δεν έχει το εστιατόριο. Μήπως θα προτιμούσες ένα φρέσκο αγγούρι αλλά Μαρουλοπάρη;;;;; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

taras1

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
19
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα σας, ποια κοπελα ειναι σημερα στην Αγκυρα σημερα?Μεχρι της 17:00 και ποια μετα?
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Καλημερα σας, ποια κοπελα ειναι σημερα στην Αγκυρα σημερα?Μεχρι της 17:00 και ποια μετα?



Η Μαριαννα Ντουβλη Βρετου Μαμαλακη κλπ ειναι τωρα μεχρι της 5.00 και μετα εγω Νιαου Νιαου  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

Επισκέπτης
Απαπαπαπαπαπαπα τι βλεπουν τα ματακια μου ?????? Εγω ωρη πλανευτροπαλακιδα ?????
Αν ειμαι εγω πλανευτροπαλακιδα εσυ εισαι Πλανευτροπαλαμιδα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Και τωρα θα πρεπει να μπω στην διαδικασια του διαγωνισμου ΜΙΣΤΕΡ ΜΑΡΟΥΛΟΦΥΛΟ 2008 για ενα Μηλο ????? οχι χρυση μου ...... Αν ηταν για μπανανα το συζηταγαμε το θεμα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


      Το βλεπεις λοιπον κοτεβει η κυραφροδιτη που να τα βαλει με μια θεα του πολεμου κοταααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom