Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
     Κακοηθειες για να μην τολμησεις την αρπαγη .Προχωρα ηρωα μου και μην φοβασαι τιποτα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Ναι ελα Μαρουλινο μου με το αλογο σου (ασθενοφορο) για να ειμαστε και συγουρες οτι θα την παρεις μαζι σου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Εσυ κυρα μου κατσε στα αυγα σου που μου εχεις ξεμιαληση τον αντρα της ζωης μου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Παλιο ΣΥΡΜΩ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Ναι ελα Μαρουλινο μου με το αλογο σου (ασθενοφορο) για να ειμαστε και συγουρες οτι θα την παρεις μαζι σου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Εσυ κυρα μου κατσε στα αυγα σου που μου εχεις ξεμιαληση τον αντρα της ζωης μου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Παλιο ΣΥΡΜΩ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Με ασθενοφόρο να έρθω για να κλέψω τη μοναδική μου αγάπη, μοναδική μου αγάπη Εύα;;; Πολυ πρωτότυπο δεν τό 'χω ξανακούσει.
Πειράζει να έρθω με τανκ;;;; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Ναι ελα Μαρουλινο μου με το αλογο σου (ασθενοφορο) για να ειμαστε και συγουρες οτι θα την παρεις μαζι σου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Εσυ κυρα μου κατσε στα αυγα σου που μου εχεις ξεμιαληση τον αντρα της ζωης μου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Παλιο ΣΥΡΜΩ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:




        Σε παραπλανει ο διπροσωπος αγαμεμνονας μαρουλοπαρη μου ριξε τα τειχη του σατραπη πριν ριξει αυτος τα δικα μας με τις τεχνοτροπιες του (ξυλινα αλογα κ.λ.π) :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Καλα Μαρουλινο μου ενταξη θα σε δωσο στην Μαγειρησα  της συμφορας που την θες τοσο πολυ ....

και μαζι και της  ευχαις μου  για εναν ευτηχησμενο γαμο  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Και κουμπαρος ο κυριος που βλεπεισ ποιο κατω ετσι για να στεριωσετε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • images[1].jpg
    images[1].jpg
    3,8 KB · Εμφανίσεις: 18

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Με ασθενοφόρο να έρθω για να κλέψω τη μοναδική μου αγάπη, μοναδική μου αγάπη Εύα;;; Πολυ πρωτότυπο δεν τό 'χω ξανακούσει.
Πειράζει να έρθω με τανκ;;;; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:




Ελα και με πυραυλο Παρη με το μακρι Παπα.. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Αφου θες την Συρμω δεν μπωρο να κανω τιποτα ποια  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
Αχ Βαχ τουλαχιστων θα εχετε γουρλη κουμπαρο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


 

Επισκέπτης
Καλα Μαρουλινο μου ενταξη θα σε δωσο στην Μαγειρησα  της συμφορας που την θες τοσο πολυ ....

και μαζι και της  ευχαις μου  για εναν ευτηχησμενο γαμο  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Και κουμπαρος ο κυριος που βλεπεισ ποιο κατω ετσι για να στεριωσετε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


      Φτου φτου φτου φτου γρουσουζα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Καλα Μαρουλινο μου ενταξη θα σε δωσο στην Μαγειρησα  της συμφορας που την θες τοσο πολυ ....

και μαζι και της  ευχαις μου  για εναν ευτηχησμενο γαμο  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Και κουμπαρος ο κυριος που βλεπεισ ποιο κατω ετσι για να στεριωσετε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Ευχαριστώ Εύα για τις ευχές σου για έναν ανθόσπαρτο βίο με τη μαγείρισσα, αν και δεν τον βλέπω να κρατάει πολύ για ευνόητους λόγους βέβαια. Γιατί να το κρύψομεν άλλωστε, με το Μητσοτάκη κουμπάρο θα μπορούσε να διαρκέσει πανω από 2 αντε το πολύ 3 βδομάδες;;; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Ελα και με πυραυλο Παρη με το μακρι Παπα.. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Αφου θες την Συρμω δεν μπωρο να κανω τιποτα ποια  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
Αχ Βαχ τουλαχιστων θα εχετε γουρλη κουμπαρο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Αν ήμουνα σαν τον Πάρη με το μακρύ παπα..., εδώ θα ήμουνα;;;
Θα γύριζα ταινίες στο Χολυγουντ και θα τα κονόμαγα χοντρά. Και με τα λεφτά που θά 'περνα, θά 'χτιζα βίλες και εστιατόρια για την εκλεκτή της καρδιάς μου :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Αν ήμουνα σαν τον Πάρη με το μακρύ παπα..., εδώ θα ήμουνα;;;
Θα γύριζα ταινίες στο Χολυγουντ και θα τα κονόμαγα χοντρά. Και με τα λεφτά που θά 'περνα, θά 'χτιζα βίλες και εστιατόρια για την εκλεκτή της καρδιάς μου :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


    Α μην μου τα γυρνας τωρα εισαι σαν τον παρη και εχεις και μακρυ πα...... ετσι για να τρελαινοντε μερικες μερικες . Και θα με κανεις και πυργοδεσποινα της κουζινας :2funny: :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Αν ήμουνα σαν τον Πάρη με το μακρύ παπα..., εδώ θα ήμουνα;;;
Θα γύριζα ταινίες στο Χολυγουντ και θα τα κονόμαγα χοντρά. Και με τα λεφτά που θά 'περνα, θά 'χτιζα βίλες και εστιατόρια για την εκλεκτή της καρδιάς μου :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Αχ Μαρουλιακο μου αχ ειναι αβασταχτος ο πονος ειναι μακρι το πλιγμααααααααααα
ΑΧ πως θα σε αποχοριστο και θα με αφησεις μονη σαν την ανεμονη (μαραμενη) βεβαια ....
Αχ τελικα αποφασισα να φαω τα κεφτεδακια της Συρμως τουλαχιστων να παω χορτατη η γυναικα .................................................
Αντιο κοσμε και ντουνια αντιο Μαρουλιααααααααααααααααααααααααααααααα
αχ αχ αχ αχ αχ αχ αχ Βαχ βαχ βαχ βαχ βαχ

:helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

Επισκέπτης
Αχ Μαρουλιακο μου αχ ειναι αβασταχτος ο πονος ειναι μακρι το πλιγμααααααααααα
ΑΧ πως θα σε αποχοριστο και θα με αφησεις μονη σαν την ανεμονη (μαραμενη) βεβαια ....
Αχ τελικα αποφασισα να φαω τα κεφτεδακια της Συρμως τουλαχιστων να παω χορτατη η γυναικα .................................................
Αντιο κοσμε και ντουνια αντιο Μαρουλιααααααααααααααααααααααααααααααα
αχ αχ αχ αχ αχ αχ αχ Βαχ βαχ βαχ βαχ βαχ

:helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:


      Ε αντε στο καλο πια  :boobies: :boobies: :boobies:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
     Α μην μου τα γυρνας τωρα εισαι σαν τον παρη και εχεις και μακρυ πα...... ετσι για να τρελαινοντε μερικες μερικες . Και θα με κανεις και πυργοδεσποινα της κουζινας :2funny: :2funny: :2funny:


Ναι μωρη σιγα τον Τζων Ηολμς :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Κρατατου το Δορυ για να μην σας την πεσει κανενας δρακος στον πυργο της αγαπης σας Παλιο Συρμω :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Α καλη ειναι και για σφυρηχτρα του τροχονομου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

viper84x

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
306
Like
13
Πόντοι
1
Geia se olous! Tosa kai tosa exw akousei giauto to spiti sthn Agkyras kai gia thn Marianna, 8a er8w gia episkepsh! :rockon:
 

Επισκέπτης
Ναι μωρη σιγα τον Τζων Ηολμς :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Κρατατου το Δορυ για να μην σας την πεσει κανενας δρακος στον πυργο της αγαπης σας Παλιο Συρμω :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Α καλη ειναι και για σφυρηχτρα του τροχονομου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


  Τι ειπες μωρη αξεστη αγαμεμνονη το δορυ του καλου μου αρπαγα το πολυ μακρυ του δορυ θα το κρατω και θα σκυλιαζεις συκοφαντισα της δεκαρας . και μην ασχολεισαι με υπερθεαματα αν δεν μπορεις ουτε καν να τα δεις................................. :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
[quote author :tickedoff:=Marianna_79 link=topic=9877.msg785103#msg785103 date=1224425612]

      Ε αντε στο καλο πια  :boobies: :boobies: :boobies:
[/quote]


Ε οχι αυτο παει πολυ ....... Οχι κυρα μου  δεν παω πουθενα  :birdman: :birdman:
Εδω θα κατσω και θα διεκδικησω τον Παρη με το κοντο παπα...
Θα ερθω στον πυργο σας και θα βαλω να σας κανει ποδαρικο ο ακατανομαστος ποιο πανω ο κουμπαρος σας δηλαδη :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Και μετα Παλιο Συρμω-Ελενη-Ντουβλη-Βρετου-Μαμαλακη-Βεφα-και νυν Μαρουλια
θα σας πω εγω αν θα κρατηση αυτη η (κ)ολεθρια σχεση :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Ναι μωρη σιγα τον Τζων Ηολμς :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Κρατατου το Δορυ για να μην σας την πεσει κανενας δρακος στον πυργο της αγαπης σας Παλιο Συρμω :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Α καλη ειναι και για σφυρηχτρα του τροχονομου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ζηλεύεις Εύα μου και σε καταλαβαίνω απόλυτα γιατί με χάνεις για πάντα!!! Ο Τζον Χολμς καρδιά μου δε φτουράει μπροστά μου. Ότι είπα προηγουμένως το 'πα γιατί είμαι μετριόφρων και δεν ήθελα να κάνω πολλές να ζηλέψουν τη τύχη της Μαριάννας-Ελενί..ιτσας όσον αφορά βέβαια τις βίλες και τα οινομαγειρεία. Ξερω ότι θα είναι πολύ δύσκολο να με ξεπεράσεις, αλλά κάνε τη καρδιά σου πέτρα και ξέχασέ με. Μακάρι μια μερα να γνωρίσεις έναν προικισμένο παίδαρο σαν του λόγου μου που να σε κάνει τρισευτυχισμένη.  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
      Θασε ευπροσδεκτος στο σπιτι των σηριαλ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Ναι ελα και θα καλοπερασεις κι εσυ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Θα σε βαλη πρωταγωνιστη στο νεο σιριαλ που θα κανει αυριο το ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΑΛΛΟ ΛΕΧΜΑΤΖΟΥΝ ΑΜΑΝ ΑΜΑΝ ΑΜΑΝ
ειναι Τουρκικο σιριαλ και ο Μαρουλιας θα κανει το γιουσουφακι :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Ε οχι αυτο παει πολυ ....... Οχι κυρα μου  δεν παω πουθενα  :birdman: :birdman:
Εδω θα κατσω και θα διεκδικησω τον Παρη με το κοντο παπα...
Θα ερθω στον πυργο σας και θα βαλω να σας κανει ποδαρικο ο ακατανομαστος ποιο πανω ο κουμπαρος σας δηλαδη :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Και μετα Παλιο Συρμω-Ελενη-Ντουβλη-Βρετου-Μαμαλακη-Βεφα-και νυν Μαρουλια
θα σας πω εγω αν θα κρατηση αυτη η (κ)ολεθρια σχεση :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



  Κολεθρια και στα μουτρα σου αναξια αγαμεμνονη. Αληθεια πουνε ο καλος μου παρις μην ξεχαστηκε με καμια σειρηνα και μαφησει εδω μαζι σου (φτου φτου) την ωραια :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom