Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
       Μαρουλια ζουμε για να σε διεκδικουμε. Καλε εδω μιλαμε για τρωικο πολεμο :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

Ηρεμήστε!!! Είναι Κυριακή απόγευμα, πάρτε μια βαθειά ανάσα και πιείτε φυσικό χυμό πορτοκαλάδας!!!! :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
Τρωικός πόλεμος από την ανάποδη!!!!
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Ποιός είναι ο θηλυκός Πάρις και ποιός ο θηλυκός Αχιλλέας από τις δυο σας;;;;
Πρέπει να ξέρετε για να προετοιμάζεστε σιγά σιγά για τη μεγάλη μονομαχία!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Ποιός είναι ο θηλυκός Πάρις και ποιός ο θηλυκός Αχιλλέας από τις δυο σας;;;;
Πρέπει να ξέρετε για να προετοιμάζεστε σιγά σιγά για τη μεγάλη μονομαχία!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

        Τα μπερδεψες μωρακι μου εσυ θα εισαι ο παρις και εγω η ελενιτσα σου τωρα η αλλη τι ρολο θα παιξει θα δουμε......... :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
       Μαρουλια μου πες μου ακριβως τι σημαινει με το καινουργιο σου αβαταρ . Που σε φτανω αγορι μου... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Είναι μια σουρεαλιστική (εξωπραγματική) άποψη για το πως θα μπορούσα να είμαι μετά από ένα δείπνο μαζί σου (πετσί και κοκκαλο!!!).
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
         Τα μπερδεψες μωρακι μου εσυ θα εισαι ο παρις και εγω η ελενιτσα σου τωρα η αλλη τι ρολο θα παιξει θα δουμε......... :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:

Δηλαδή πρέπει να'ρθω να σε κλεψω από το παλάτι της Εύας :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: ;;;
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Δηλαδή πρέπει να'ρθω να σε κλεψω από το παλάτι της Εύας :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: ;;;


Ναι αλλα δεν τη δινω :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Εχω βαλει σιδεριες ασφαλειας Μαρουλακο μου .........

Και ηλεκτροφορα καγκελα παντου
Τωρα αμα θες ελα εσυ και να δεις τι θα γινει μετα  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

Επισκέπτης
Νά 'ρθω να σε πάρω αλλά πρέπει πρώτα να μου δοσεις οδηγίες!!
Κατα που πεφτει το παλάτι της Ευας-Αγαμεμνον(άκη-οπούλου-ιδου);;;; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

      Κοιτα το φτηνοπαλατακι της τοχει στησει στην αγκυρας ελα γρηγορα αρπαξε με να φυγουμε για την μαρουλοτροια :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Ναι αλλα δεν τη δινω :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Εχω βαλει σιδεριες ασφαλειας Μαρουλακο μου .........

Και ηλεκτροφορα καγκελα παντου
Τωρα αμα θες ελα εσυ και να δεις τι θα γινει μετα  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)



      Εισαι ατρομητος και δυνατος μη μασας απο τα ηλεκτροφορα κακγελα η αγαπη μας θα σε βοηθησει να μην τσουρουφλιστεις :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Ούτε ο Αγαμέμνονας εδοσε την Ελενί..ίτσα (πιάνεις το υπονοούμενο με την τοπική διάλεκτο;;;; )!!!!
Θά 'ρθω να την κλέψω είτε έχεις βάλλει σιδερένια κάγκελα και ηλεκτροφόρα σύρματα είτε όχι!!!
Θα την έχω μαγείρισσα στο κεφάλι μου για δυο το πολύ τρεις ώρες που θα αντέξω!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

aslove

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2008
Μηνύματα
112
Like
0
Πόντοι
1
Ούτε ο Αγαμέμνονας εδοσε την Ελενί..ίτσα (πιάνεις το υπονοούμενο με την τοπική διάλεκτο;;;; )!!!!
Θά 'ρθω να την κλέψω είτε έχεις βάλλει σιδερένια κάγκελα και ηλεκτροφόρα σύρματα είτε όχι!!!
Θα την έχω μαγείρισσα στο κεφάλι μου για δυο το πολύ τρεις ώρες που θα αντέξω!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ρε μαρούλια εγω λέω αντί να παρλάρεις, δε πας να δεις τα κορίτσια από κοντά?
 

Επισκέπτης
Ούτε ο Αγαμέμνονας εδοσε την Ελενί..ίτσα (πιάνεις το υπονοούμενο με την τοπική διάλεκτο;;;; )!!!!
Θά 'ρθω να την κλέψω είτε έχεις βάλλει σιδερένια κάγκελα και ηλεκτροφόρα σύρματα είτε όχι!!!
Θα την έχω μαγείρισσα στο κεφάλι μου για δυο το πολύ τρεις ώρες που θα αντέξω!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


    Γιουρια παρη μου και σου υποσχομαι να μην αντεξεις ουτε μεχρι την μαρουλοτροια να φτασεις . Απο τα εδεσματα εννοειται........... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Ούτε ο Αγαμέμνονας εδοσε την Ελενί..ίτσα (πιάνεις το υπονοούμενο με την τοπική διάλεκτο;;;; )!!!!
Θά 'ρθω να την κλέψω είτε έχεις βάλλει σιδερένια κάγκελα και ηλεκτροφόρα σύρματα είτε όχι!!!
Θα την έχω μαγείρισσα στο κεφάλι μου για δυο το πολύ τρεις ώρες που θα αντέξω!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Ελα μωρο μου και ο καταπελτης ειναι ετοιμος απο τα περσινα ΤΖΟΥΤΣΟΥΚΑΚΙΑ της Μαριαννας Ελενητσας που δεν στα ειχαι σερβηρη γιατη κατα τυχη τοτε ειχαις στραμπουλυξη το μεσαιο ποδι σου και σε τρεχαμε στο ΚΑΤ αν θυμασε βεβαια.....

Καταλαβενης τι εχεις να παθεις  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
    Γιουρια παρη μου και σου υποσχομαι να μην αντεξεις ουτε μεχρι την μαρουλοτροια να φτασεις . Απο τα εδεσματα εννοειται........... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Και εγω αυτό υποννοώ. Τι άλλο θα μπορούσα να υποννοήσω άλλωστε;;   :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Ελα μωρο μου και ο καταπελτης ειναι ετοιμος απο τα περσινα ΤΖΟΥΤΣΟΥΚΑΚΙΑ της Μαριαννας Ελενητσας που δεν στα ειχαι σερβηρη γιατη κατα τυχη τοτε ειχαις στραμπουλυξη το μεσαιο ποδι σου και σε τρεχαμε στο ΚΑΤ αν θυμασε βεβαια.....

Καταλαβενης τι εχεις να παθεις  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Θυμάμαι πως να μη θυμάμαι!!! Δυο μήνες έμεινα κλινήρης στο ΚΑΤ και μετά μου πήρε 2 μήνες να συνέλθω.
Αλήθεια δεν καταλαβαίνω, τι έχω να πάθω;;;  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Θυμάμαι πως να μη θυμάμαι!!! Δυο μήνες έμεινα κλινήρης στο ΚΑΤ και μετά μου πήρε 2 μήνες να συνέλθω.
Αλήθεια δεν καταλαβαίνω, τι έχω να πάθω;;;  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


    Κακοηθειες για να μην τολμησεις την αρπαγη .Προχωρα ηρωα μου και μην φοβασαι τιποτα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
     Κακοηθειες για να μην τολμησεις την αρπαγη .Προχωρα ηρωα μου και μην φοβασαι τιποτα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Φοράω την πολεμική μου στολή και έρχομαι καρδιά μου να σε κλέψω από τα χέρια της Εύας.
Εύα δεν σε φοβάμαι, έρωτας ανίκατε μάχαν  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom