Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Του εκανες το τραπεζι μηπως χτες? YESSSSSSSSSSS! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



        Ναι τον αθεοφοβο ομως δεν λεει να τζασει για τον αλλο κοσμο τι στο καλο γινεται και την σκαπουλαρει παντα. Γιαυτο τωρα περιμενω να δω αυτη η δοση ειχε το αναμενομενο αποτελεσμα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
        Ναι τον αθεοφοβο ομως δεν λεει να τζασει για τον αλλο κοσμο τι στο καλο γινεται και την σκαπουλαρει παντα. Γιαυτο τωρα περιμενω να δω αυτη η δοση ειχε το αναμενομενο αποτελεσμα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Χριαζεται πολυ ισχυρη δοση μου φαινεται ματακια μου γιατι κατι μου λεει οτι το Ευακι του δηνει αντιδοτο και παιρνει πριν ερθει. Και κερατου βλεπεις και τον προσεχει κι ολας. Τα θελει και αυτηνης ο κωλος της μου φαινεται. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Χριαζεται πολυ ισχυρη δοση μου φαινεται ματακια μου γιατι κατι μου λεει οτι το Ευακι του δηνει αντιδοτο και παιρνει πριν ερθει. Και κερατου βλεπεις και τον προσεχει κι ολας. Τα θελει και αυτηνης ο κωλος της μου φαινεται. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Αγαπητέ Καρφάρα καλημέρα. Έχεις δίκιο, είμαι όπως ο Ρασπούτιν, το δηλητήριο της Μαριάννας δεν με πιάνει όπως άλλωστε και η δική σου χολή.
Γιατί δεν βρίσκεις κάποιον στα δικά σου μέτρα να παίξεις μαζί του, μικρόνοο και όχι μόνο, καρφί :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: 
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
      Αχ οι γιωργηδες :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

Δηλαδή για μας τους υπόλοιπους δεν υπάρχει καμιά ελπίδα;;;
Μας αποκλείεις μονο και μονο λογω ονόματος!!! Αυτό είναι άδικο.
Τα ράσα δεν κάνουν τον παπά :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Αγαπητέ Καρφάρα καλημέρα. Έχεις δίκιο, είμαι όπως ο Ρασπούτιν, το δηλητήριο της Μαριάννας δεν με πιάνει όπως άλλωστε και η δική σου χολή.
Γιατί δεν βρίσκεις κάποιον στα δικά σου μέτρα να παίξεις μαζί του, μικρόνοο και όχι μόνο, καρφί :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  
Ρε συ δεν φτανει που με διαβαλεις δεξια και αριστερα ζητας και τα ρεστα κι ολας? :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Καλημερα φιλαρακι. :grin: :grin: :grin:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Ρε συ δεν φτανει που με διαβαλεις δεξια και αριστερα ζητας και τα ρεστα κι ολας? :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Καλημερα φιλαρακι. :grin: :grin: :grin:

Ρε καρφάρα εγώ σε διαβάλλω ή εσύ;;;
Αφού πρώτα με κακολόγησες στην Εύα, προσπαθείς να πείσεις με δόλια μέσα την ευκολόπιστη Μαριάννα να σε ψηφίσει για καμάκι του σαιτ. Σαν δε ντρέπεσαι ταβανόπρογκα ε ταβανόπρογκα!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Ρε καρφάρα εγώ σε διαβάλλω ή εσύ;;;
Αφού πρώτα με κακολόγησες στην Εύα, προσπαθείς να πείσεις με δόλια μέσα την ευκολόπιστη Μαριάννα να σε ψηφίσει για καμάκι του σαιτ. Σαν δε ντρέπεσαι ταβανόπρογκα ε ταβανόπρογκα!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Εσυ ρε με διαβαλεις. Χτες σε αλλο thread. Νομιζεις δεν τα ειδα? Αλλα καλα σου απαντησε το κοριτσι. Τα εκανα ομως ολα σου τα posts αναφορα στον διαχειριστη και τωρα που θα σε κανουν ban θα ησυχασω και απο σενα μια και καλη. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Ρε καρφάρα εγώ σε διαβάλλω ή εσύ;;;
Αφού πρώτα με κακολόγησες στην Εύα, προσπαθείς να πείσεις με δόλια μέσα την ευκολόπιστη Μαριάννα να σε ψηφίσει για καμάκι του σαιτ. Σαν δε ντρέπεσαι ταβανόπρογκα ε ταβανόπρογκα!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


      Ομονοια αγορια μου ομονοια Εδω χρειαζεται να επεμβει ο πατερ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Εσυ ρε με διαβαλεις. Χτες σε αλλο thread. Νομιζεις δεν τα ειδα? Αλλα καλα σου απαντησε το κοριτσι. Τα εκανα ομως ολα σου τα posts αναφορα στον διαχειριστη και τωρα που θα σε κανουν ban θα ησυχασω και απο σενα μια και καλη. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ποιός άρχισε πρώτος τον πόλεμο Καρφάντο;;; Εσύ ή εγώ;;;
Πόλεμο θέλεις;;; Ε, θα τον έχεις και θυμήσου κατι. Θα έχεις την ίδια τύχη με τον τέως. Θα αναγκαστείς να αλλάξεις όνομα και να μετονομαστείς σε Καρφάρα ντι Γκρετσια!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Καλό απόγευμα Ευάκι και καλό ΣΚ!!!
Μην πιστεύεις τι λέει ο Καρφάρας καρδιά μου, το κάνει για να σου χαλάσει τη διάθεση!!!!
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Ποιός άρχισε πρώτος τον πόλεμο Καρφάντο;;; Εσύ ή εγώ;;;
Πόλεμο θέλεις;;; Ε, θα τον έχεις και θυμήσου κατι. Θα έχεις την ίδια τύχη με τον τέως. Θα αναγκαστείς να αλλάξεις όνομα και να μετονομαστείς σε Καρφάρα ντι Γκρετσια!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:Πολυ καλο αυτο με τον τεως ρε μεγαλε.
Ναι ρε πολεμο θελω! Ποσο νομιζεις οτι θα πολεμας ακομα? Σε λιγο που θα γινεις ban θα πολεμας με τα φαγητα της Μαριαννας μονο! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:Πολυ καλο αυτο με τον τεως ρε μεγαλε.
Ναι ρε πολεμο θελω! Ποσο νομιζεις οτι θα πολεμας ακομα? Σε λιγο που θα γινεις ban θα πολεμας με τα φαγητα της Μαριαννας μονο! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Οι χουντικές σου μέθοδοι δεν με φοβίζουν καθόλου αρχιΚαρφάρα. Μπορείς να ζητήσεις και τη βοήθεια των ομοιδεατών σου από το σάιτ των παπάδων!!!! Όσο για τα φαγητά της μαγείρισσας, φάτα πρώτα και μετά έλα να τα πούμε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Καλησπερα  σε ολους  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Που ειναι ο Πατερ οεοοοοοοοοοοοο :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
Καλησπερα ΓΥΝΑΙΚΑΡΑ μου. :-* :-* :-* :-* :-*
Θα σε κλεψω εγω απο αυτον τον αχαιρευτο γαμπρο που σε κερατωνει καθημερινα χωρις ελεος. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Καλό απόγευμα Ευάκι και καλό ΣΚ!!!
Μην πιστεύεις τι λέει ο Καρφάρας καρδιά μου, το κάνει για να σου χαλάσει τη διάθεση!!!!


Οχι μωρο μου δεν πιστευω κανεναν μην ανησυχεις....... Και ειδικα σημερα που ειμαι και home alone και κουλαριστη δεν νομιζω οτι θα τα καταφερει ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Ασε που την εχω βρει με το cd του Παριου και ειμαι jet :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
Αχ τον θελω :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Αυτό περίμενα να ακούσω από τα χειλακια σου. Σιγά που θα πίστευες τον αρχιΚαρφάρα, το χουντικό απολειφάδι!!!!
Ποιόν θέλεις αθεόφοβη;;;;
Μην μου πεις τον "παίδαρο" με τα νανοπροσόντα γιατί δεν θα σου ξαναμιλήσω!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Αυτό περίμενα να ακούσω από τα χειλακια σου. Σιγά που θα πίστευες τον αρχιΚαρφάρα, το χουντικό απολειφάδι!!!!
Ποιόν θέλεις αθεόφοβη;;;;
Μην μου πεις τον "παίδαρο" με τα νανοπροσόντα γιατί δεν θα σου ξαναμιλήσω!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Τον Παριο θελω μωρο μου να μου τραγουδαει και τιποτα αλλο στον κοσμο  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Οχι μωρο μου δεν πιστευω κανεναν μην ανησυχεις....... Και ειδικα σημερα που ειμαι και home alone και κουλαριστη δεν νομιζω οτι θα τα καταφερει ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Ασε που την εχω βρει με το cd του Παριου και ειμαι jet :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
Αχ τον θελω :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
Πωπω χυλοπιτα ζεστη ζεστη και καλα σερβιρισμενη που με ταισες μεσημεριατικα κοριτσαρα μου. Καλα απο τι ωρα σηκωθηκες για να μου την μαγειρεψεις πια? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom