Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Πωπω χυλοπιτα ζεστη ζεστη και καλα σερβιρισμενη που με ταισες μεσημεριατικα κοριτσαρα μου. Καλα απο τι ωρα σηκωθηκες για να μου την μαγειρεψεις πια? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



Μωρακι μου χυλιπιτα γιατη να σου ριξω τι μου εκανες ???????? :o :o :o :o :o :o :o :o
Σε κανεναν δεν εχω ριξη χυλοπιτα εγω  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:

Απλα μου αρεσει ο Παριος ειπα σαν τραγουδιστης και τον ακουω συχνα θα ελεγα .... οχι οτι δεν μου αρεσουν κι αλλοι τραγουδιστες  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Οχι οτι θα με χαλαγε και για γκομενος αλλα εμενα θα κοιταξη ?????? :headbang: :headbang:
μια καλντεριμιτσου  :2funny: :2funny:

Να παρε και ενα βιντεακι αναλογο  ;) ;)



Αλλα μεγαλωσε την εικονα του ...........

 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Οχι μωρο μου δεν πιστευω κανεναν μην ανησυχεις....... Και ειδικα σημερα που ειμαι και home alone και κουλαριστη δεν νομιζω οτι θα τα καταφερει ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Γι αυτην την χυλοπιτα λεω εγω γυναικαρα μου. :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

coringa

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
ελα κωπελαρα καλα περνασ σπιτακι μουζικουλα...κ...
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Γι αυτην την χυλοπιτα λεω εγω γυναικαρα μου. :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:


Οχι μωρο μου δεν ειναι χυλοπιτα αυτο .............. απλα δεν εχω ορεξη για διαμαχες μεταξυ εμενα και Μαρουλια διοτι δεν θα πω τι μου εχει ταξει ,,γιατη ετσι δεν θα μου το δωσει  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 

coringa

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
Καλα ειμαι μωρακι μου εδω σπιτι αραχτη,, ακουω μουσικουλα και χαλαρωνω ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Εσυ καλα εισαι ???
Σημερα εσυ ξεκουραζεσαι κ εγω δουλειααααα,σε 1 στουδιο ειμαι καινουριο...Αστο κουδουνι δεν κτιπαει..κατα τα αλλα μια χαρουλα,,περημενω τησ φ.....
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Σημερα εσυ ξεκουραζεσαι κ εγω δουλειααααα,σε 1 στουδιο ειμαι καινουριο...Αστο κουδουνι δεν κτιπαει..κατα τα αλλα μια χαρουλα,,περημενω τησ φ.....



Πες μου σε ποιο εισαι να ερθω να χτυπαω εγω το κουδουνι :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Οχι μωρο μου δεν ειναι χυλοπιτα αυτο .............. απλα δεν εχω ορεξη για διαμαχες μεταξυ εμενα και Μαρουλια διοτι δεν θα πω τι μου εχει ταξει ,,γιατη ετσι δεν θα μου το δωσει  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Διωξτον τον αχαιρεφτο και εγω θα σου δωσω οτι σου εταξε εις διπλουν. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Διωξτον τον αχαιρεφτο και εγω θα σου δωσω οτι σου εταξε εις διπλουν. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Οχι Οχι Οχι  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Δεν τον πουλαω Τον Μαρουλινο μας (ακομα) εγω και η Μαριαννα Βρετου Ντουβλη Κουτσικου Γιαννακου Μαμαλακη Βεφα Κλπ εχουμε σχεδιο για τον Μαρουλια μας  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Να του κανουμε και το τραπεζι αλλα και το κρεβατι μετα , Κι αν αντεξει τοτε βλεπουμε τι αλλο  σχεδιο θα καταστρωσουμε ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Παντως μια φορα ουτε νηστικος θα παει αλλα ουτε και Αγαμ...ς :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Μωρακι μου χυλιπιτα γιατη να σου ριξω τι μου εκανες ???????? :o :o :o :o :o :o :o :o
Σε κανεναν δεν εχω ριξη χυλοπιτα εγω  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:

Απλα μου αρεσει ο Παριος ειπα σαν τραγουδιστης και τον ακουω συχνα θα ελεγα .... οχι οτι δεν μου αρεσουν κι αλλοι τραγουδιστες  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Οχι οτι θα με χαλαγε και για γκομενος αλλα εμενα θα κοιταξη ?????? :headbang: :headbang:
μια καλντεριμιτσου  :2funny: :2funny:

Να παρε και ενα βιντεακι αναλογο  ;) ;)






Αλλα μεγαλωσε την εικονα του ...........

Βρε Ευάκι ο Πάριος έχει πολύ καλή φωνή, αλλά είναι μισό μέτρο με ανάταση. Αν ποτέ στεκόταν δίπλα σου, το θέαμα θα ήταν πολύ αστείο. Ο Δαυίδ και ο Γολιάθ σε μοντέρνα έκδοση. Ενώ με τον παίδαρο Μαρούλια θα αισθάνεσαι ασφάλεια και σιγουριά όπως λεει το σλόγκαν της Ιντεραμέρικαν: Μεγάλη και σίγουρη!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Οχι Οχι Οχι  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Δεν τον πουλαω Τον Μαρουλινο μας (ακομα) εγω και η Μαριαννα Βρετου Ντουβλη Κουτσικου Γιαννακου Μαμαλακη Βεφα Κλπ εχουμε σχεδιο για τον Μαρουλια μας  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Να του κανουμε και το τραπεζι αλλα και το κρεβατι μετα , Κι αν αντεξει τοτε βλεπουμε τι αλλο  σχεδιο θα καταστρωσουμε ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Παντως μια φορα ουτε νηστικος θα παει αλλα ουτε και Αγαμ...ς :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Και αν δεν αντέξω και λοιπόν τι έγινε στο κατω κάτω της γραφής. Ο πρώτος θάμαι ή ο τελευταίος που θα φύγει με το χαμόγελο στα χείλη!!!!
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
καλααααααα κοιτα να δεις εισαι μουναρα αλλα εχω καβλες δεν μπορεις να με βοηθεισες...τι να κανω...


Εγω καλε να σε βοηθησω?????? Τοσα προθυμα αγορακια εδω μεσα ολο και καποιο θα ειναι ευκαιρο για μια καλη περιποιηση ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)




 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Εγω καλε να σε βοηθησω?????? Τοσα προθυμα αγορακια εδω μεσα ολο και καποιο θα ειναι ευκαιρο για μια καλη περιποιηση ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Δηλαδη μας δινεις την αδεια? ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom