Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
η Μαριαννα Βρετου Ντουβλη Κουτσικου Γιαννακου Μαμαλακη Βεφα .....


Έχει η Μαριάννα το τικ της Γιαννάκου;;;;;

απαπαπαα.......... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Βρε Ευάκι ο Πάριος έχει πολύ καλή φωνή, αλλά είναι μισό μέτρο με ανάταση. Αν ποτέ στεκόταν δίπλα σου, το θέαμα θα ήταν πολύ αστείο. Ο Δαυίδ και ο Γολιάθ σε μοντέρνα έκδοση. Ενώ με τον παίδαρο Μαρούλια θα αισθάνεσαι ασφάλεια και σιγουριά όπως λεει το σλόγκαν της Ιντεραμέρικαν: Μεγάλη και σίγουρη!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



Αχ μιπως ξεχασες Μαρουλια μου τοτε στον αρραβωνα που μας τα χαλασε ολα η Μαριαννα Ντουβλη Βρετου Κουτσικου Γιαννακου Και δεν σιμαζευετε .......... Ακομα με ποναει το ματακι μου απο την Θρουμπα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Και τι μαλακι βρε ειχα φτιαξει για σενα εκεινη την μερα αλλα εσυ που ματια για μενα ???????????????????????????????????
Αχ Αχ  Βαχ ευτηχως που υπαρχουν και τα ντοκουμεντα

Δεστε κοσμε πως με εφτυσε ο Μαρουλιας μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ


 

Επισκέπτης
η Μαριαννα Βρετου Ντουβλη Κουτσικου Γιαννακου Μαμαλακη Βεφα .....


Έχει η Μαριάννα το τικ της Γιαννάκου;;;;;

απαπαπαα.......... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


      Προσοχη προσοχη τα λαθη συνεπαγονται με μηνυσεις Μαριαννα ντουβλη βρετου βεφα. Τιποτα αλλο
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
      Προσοχη προσοχη τα λαθη συνεπαγονται με μηνυσεις Μαριαννα ντουβλη βρετου βεφα. Τιποτα αλλο

Θες να με μηνύσεις Μαριάννα βρετού ντουβλη βεφα και δε συμμαζεύεται :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:;;; Γιατί αναρωτιέμαι. Άλλωστε μια ερώτηση έκανα, δεν το είπα με σιγουριά!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Αχ μιπως ξεχασες Μαρουλια μου τοτε στον αρραβωνα που μας τα χαλασε ολα η Μαριαννα Ντουβλη Βρετου Κουτσικου Γιαννακου Και δεν σιμαζευετε .......... Ακομα με ποναει το ματακι μου απο την Θρουμπα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Και τι μαλακι βρε ειχα φτιαξει για σενα εκεινη την μερα αλλα εσυ που ματια για μενα ???????????????????????????????????
Αχ Αχ  Βαχ ευτηχως που υπαρχουν και τα ντοκουμεντα

Δεστε κοσμε πως με εφτυσε ο Μαρουλιας μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ



Ο Μαρούλιας στο βιντεάκι ποιός υποτίθεται ότι είναι;;; Ο μπουζουκτζής πάντως δεν είμαι!!!! Και από που συνάγεται οτι σε έφτυσα για τη Μαριάννα βρετού ντούβλη κτλ κτλ;;;;
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Ναι αλλα πρεπει να μας πει το κοριτσι που ειναι και μεχρι τι ωρα γιατι δεν ξερω να ριχνω ταρω ξερεις. :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Μονο καρφιά ξέρεις άθλιε Κο(υ)μα(σι)ντο να ρίχνεις και να με διαβάλλεις!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Ο Μαρούλιας στο βιντεάκι ποιός υποτίθεται ότι είναι;;; Ο μπουζουκτζής πάντως δεν είμαι!!!! Και από που συνάγεται οτι σε έφτυσα για τη Μαριάννα βρετού ντούβλη κτλ κτλ;;;;


Εσυ εισαι αγαπη μου ο Μπουζουκτζης :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Η Μαριαννα με το κοκκινο φορεμα και εγω ειμαι αυτη με τον κοτσο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Ναι αλλα πρεπει να μας πει το κοριτσι που ειναι και μεχρι τι ωρα γιατι δεν ξερω να ριχνω ταρω ξερεις. :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:




Τωρα να σου πω την αμαρτια μου δεν ξερω που ειναι αλλα στυλε ενα π.μ να σου πει μωρο μου  :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Μονο καρφιά ξέρεις άθλιε Κο(υ)μα(σι)ντο να ρίχνεις και να με διαβάλλεις!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Παντως εχω και εγω καπου ειδικοτητα. Δεν μπορεις να πεις μισε απο γαμπρουλι. Φτυσαν οι γαμπροι και βγηκες εσυ τρομαρα σου. Μισοριξια. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

alani_

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
62
Like
0
Πόντοι
0
εύαρα μου καλήσπέρα τι κάνεις κουκλάρα μου??? ;)
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Ναι μηνυσε μας κι ολας παλι Σιρμο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Αχ Αδικα με φαγες μπαμπεσικα :2funny: :2funny: :2funny:




Δηλαδή έτσι περνάει τον ελεύθερο καιρό της η Μαριάννα ντούβλη βέφα κτλ κτλ;;;
Κανοντας μηνύσεις; Καλύτερα δεν θάταν να διαβάζει τα άπαντα της επωνυμης αεροσυνοδού;;;; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Παντως εχω και εγω καπου ειδικοτητα. Δεν μπορεις να πεις μισε απο γαμπρουλι. Φτυσαν οι γαμπροι και βγηκες εσυ τρομαρα σου. Μισοριξια. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Όχι και μισοριξιά χουντικό κνόδαλο!!!! 1,82μ ύψος και θα με πεις μισοριξιά. Αλλά οτι δε φτάνει η χουντική μαϊμού τα κάνει κρεμαστάρια. Επειδή σε "συμπάθησαν" κανα δυο ρωσίδες γιατί τις πλήρωσες αδρά, το παίζεις γαμπρός και στο Ευάκι. Αλλά όπως έχεις καταλάβει, δεν μασάει.  Αει χασου από δω γαμπρε της συμφοράς και της πολιτειακής ανωμαλίας :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Δηλαδή έτσι περνάει τον ελεύθερο καιρό της η Μαριάννα ντούβλη βέφα κτλ κτλ;;;
Κανοντας μηνύσεις; Καλύτερα δεν θάταν να διαβάζει τα άπαντα της επωνυμης αεροσυνοδού;;;; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Λοιπον Μαρουλια δες κι αυτο που πρωταγωνιστουμε ολοι


Μαρουλιας= Λιακος
Μαριαννα=Συρμο
ευα= Μπιλιο
Κι ο Κομαντο ο μπαμπας της Συρμος :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom