Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Συνεχόμενο δύωρο :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1:; Τι είσαι βρε καρντάση, ολυμπιονίκης στο σεξ; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Φιλε μαρουλια εγω ετσι το ευχαριστιεμε σε σπιτι πλεον εχω σταματησει δεν παω στα 10-15 λεπτα δεν προλαβενω,για ενα θελω 50 με 60 λεπτα και καπακι ενα δευτερο και ειμαι ενταξη
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Για διωρο δεν ξερω και λογικα στην δουλεια για δυο ωρες ειναι λιγο χλωμο να κατσει μεσα με εναν , αλλα πιστευω απ τα λεγομενα της οτι πριν λιγες μερες με εναν που ειχε γνωρισει αντεξε παρα πανω απο δυο ωρες :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: Δεν την φοβαμαι αντεχει η τρελο γαλη και μην ξεχνας οτι ο αλλος θα εχει προβλημα να αντεξει διωρο και οχι το Ευακι :2funny: :2funny:
Εντος δουλειας δεν το συζητω καθολου μονο εκτος
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Φιλε μαρουλια εγω ετσι το ευχαριστιεμε σε σπιτι πλεον εχω σταματησει δεν παω στα 10-15 λεπτα δεν προλαβενω,για ενα θελω 50 με 60 λεπτα και καπακι ενα δευτερο και ειμαι ενταξη

Τι να πω; Μένω άναυδος!!! Για μας τους λιγότερο ανθεκτικούς 5 δευτ. είναι αρκετά!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
σιγουρα τοσο χρονο μονο για εκτος δουλειας θα ηταν  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Τωρα τι να πω η τρελο γαλη απ οσο ξερω εκτος εργασιας δεν βγενει με κανεναν... ;)

Και καλά κάνει!! Φύλαγε τα ρούχα σου για να σου μείνει το εσώρουχό σου!!!
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
σιγουρα τοσο χρονο μονο για εκτος δουλειας θα ηταν  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Τωρα τι να πω η τρελο γαλη απ οσο ξερω εκτος εργασιας δεν βγενει με κανεναν... ;)
Εσυ την γνωριζης εσυ ξερης εγω απλα περιμενω καποια ευκαιρια
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Ακριβως Μαριαννα Δεν κανω καθολου πλακα αγαπητε

Τότε είσαι στη δική σου ξεχωριστή κατηγορία!!! Ακόμα και ένας Αριστοτέλης θα είχε πρόβλημα να σε κατηγοριοποιήσει!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166

Επισκέπτης
Και καλά κάνει!! Φύλαγε τα ρούχα σου για να σου μείνει το εσώρουχό σου!!!

Μαρουλια μου απ οσο ξερω εσωρουχο φοραει μονο στην δουλεια κι αυτο αμα τυχει ....... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Οταν αλαζουμε βαρδια και φοραει κανενα φορεμα την βλεπω οτι δεν φοραει εσωρουχο . ισως να ειναι αλλεργικη  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Μαρουλια μου απ οσο ξερω εσωρουχο φοραει μονο στην δουλεια κι αυτο αμα τυχει ....... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Οταν αλαζουμε βαρδια και φοραει κανενα φορεμα την βλεπω οτι δεν φοραει εσωρουχο . ισως να ειναι αλλεργικη  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Αποφευγη τις πολλες κινησεις βαλε βγαλε συνεχεια χαλαει κι ολας περνη και καλυτερο αερα το κραταει δροσερο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166

Επισκέπτης
Γιατι αποκλειεται ετσι ενα πεταχτο ας ειναι και λιγο παραπανω η στον αφαλο και μετα πεστην

εχεις πολλα φιλακια απο το Ευακι γαταρε μου  :-* :-* :-* :-* :-* :-* Και σε ολα τα παιδια  :-* :-* :-*
Και απο εσωρουχο οπως ειπα Γιωργο μου ανυπαρκτο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Μου ειπε να ερθεις να της δωσεις εσυ τα φιλακια εκει  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
εχεις πολλα φιλακια απο το Ευακι γαταρε μου  :-* :-* :-* :-* :-* :-* Και σε ολα τα παιδια  :-* :-* :-*
Και απο εσωρουχο οπως ειπα Γιωργο μου ανυπαρκτο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Μου ειπε να ερθεις να της δωσεις εσυ τα φιλακια εκει  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ειναι πολλη αναμενη γι'αυτο και δεν το φορα
οταν ερθω ειναι το μονο σιγουρο δεν ξερη οτι με εκεινο το σημειο ασχολουμαι παρα πολυ το περιποιουμε καταληλως  :-* :-* :-* :-* :-*
αληθεια γιατι το Ευακι δεν μπαινη καθολου εδω
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Μαρουλια μου απ οσο ξερω εσωρουχο φοραει μονο στην δουλεια κι αυτο αμα τυχει ....... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Οταν αλαζουμε βαρδια και φοραει κανενα φορεμα την βλεπω οτι δεν φοραει εσωρουχο . ισως να ειναι αλλεργικη  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Εννοείς αν της το ζητήσει κάποιος από τους πελάτες της; :think: :think: :think: :think: :think:
 

Επισκέπτης
Ειναι πολλη αναμενη γι'αυτο και δεν το φορα
οταν ερθω ειναι το μονο σιγουρο δεν ξερη οτι με εκεινο το σημειο ασχολουμαι παρα πολυ το περιποιουμε καταληλως  :-* :-* :-* :-* :-*
αληθεια γιατι το Ευακι δεν μπαινη καθολου εδω


ειχΕ ενα ατυχημα με τον υπολογιστη της δυστηχως της εσπασε οποτε μεχρι να παρει αλλον τι να σου πω ???
Ειναι μια απροσεχτη Γαλη προφανως την ματιασε ο Μαρουλιας  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom