Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
Οχι μωρο μου το 166 θα αργησει ,, θα σε παω εγω η ιδια  :2funny: :2funny: :2funny: διαλεξε Νοσοκομειο αλλα λιγο αργοτερα γιατη τωρα Βλεπουν τον Σακη και βλεπω αμα σε παω να δεις τον Αγιο Πετρακι :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
μια ειναι η γιατρεια....ΕΣΥ!!!!!! ΠΟΣΟ ΝΑ ΑΝΤΕΞΩ ΠΙΑ?...μονο αν το θελησεις θα με σωσεις.....σχεδον 6 μηνες τωρα δεν μου δινεις το ΦΑΡΜΑΚΟ!!!!! :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Μαρουλοτεκναρε μου εχω και για σενα μια φωτο που σου αρεσει :-* :-*  ειναι στον πινακα του Μ-ουνε ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Θεέ μου τι ζωγραφιά είναι αυτή!!! Ακόμη και ένας Μο(υ)νέ ωχριά μπροστά της!!! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166

Συνημμένα

  • Maroylokipos Mone.JPG
    Maroylokipos Mone.JPG
    121 KB · Εμφανίσεις: 19

Επισκέπτης
Καλημερα σε ολους..
        Καλημερα μοναδικη μου αγαπη :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
    Σε βλεπω λιγο ατακτουλη ? :think: :think:............. Προσεχε καρδουλα μου γιατι προσπαθει να σε ξελογιασει η Μο(υ)νε και τοτε  :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:
   
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Καλημερα σε ολους..
        Καλημερα μοναδικη μου αγαπη :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
     Σε βλεπω λιγο ατακτουλη ? :think: :think:............. Προσεχε καρδουλα μου γιατι προσπαθει να σε ξελογιασει η Μο(υ)νε και τοτε  :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:
    

Καλημέρα μεγάλη μου αδυναμία!!! :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
Μην ανησυχείς καθόλου καρδιά μου, καμία δεν πρόκειται να με ξελογιάσει γιατί απλούστατα είμαι ήδη ξελογιασμένος!!!!
 

Επισκέπτης
Καλημέρα μεγάλη μου αδυναμία!!! :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
Μην ανησυχείς καθόλου καρδιά μου, καμία δεν πρόκειται να με ξελογιάσει γιατί απλούστατα είμαι ήδη ξελογιασμένος!!!!


            Ξεροντας ομως την αδυναμια σου για τους Μο(υ)νε ανησυχω. Μα τι αισχος χρυσε μου να φωτογραφιζεται μπρος σε εναν αυθεντικοτατο Μονε :2funny: ειναι ιεροσυλια αγαπη μου αισχος αισχος. :2funny:


         
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.445
Κριτικές
61
Like
42.618
Πόντοι
22.785
αρχοντισα κ θεα μου για εσενα ματια μου.................
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
            Ξεροντας ομως την αδυναμια σου για τους Μο(υ)νε ανησυχω. Μα τι αισχος χρυσε μου να φωτογραφιζεται μπρος σε εναν αυθεντικοτατο Μονε :2funny: ειναι ιεροσυλια αγαπη μου αισχος αισχος. :2funny:


         

Πράγματι είναι ιεροσυλία!!! Αλλά δεν πρέπει να ανησυχείς γιατί ξέρεις πολύ καλά ποια είναι η μοναδική και μεγάλη μου αδυναμία :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

Επισκέπτης
:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :

smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:



      Λατρεμενε μου παρε



                               
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Καλησπερα Μαριαννα  :-* :-* :-*
 

Επισκέπτης
Καλησπερα Μαριαννα  :-* :-* :-*


      Καλησπερα αστοργε πατερα  :2funny:
    Με ποσες γατουλες ζευγαρωσες βρε χθες και ποσα γατακια θα φωναζουν μπαμπα αυριο?????Θα γεμισει ολη η βορειος ελλαδα γατακια θα τρεχεις και δεν θα φτανεις :2funny: :2funny: :2funny:
  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

Επισκέπτης
      Αμζικ  λατρεμενε μου για σενα και αυτο



                         
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
καλησπερα σε ολους και ολες  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
Μαριαννα ντουβλη βρετου απο Δευτερα αν δεν μου παρεις το συγκεκριμενο τραγουδι για να εργαζομε στο μαγαζι σου θα ζητησω την απολυση μου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Βαλε τερμα τα ηχεια σου και ακουσετο σκεψου πως θα βγενω στο σαλονι ΝΙΑΟΥ ΝΙΑΟΥ  :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Πράγματι είναι ιεροσυλία!!! Αλλά δεν πρέπει να ανησυχείς γιατί ξέρεις πολύ καλά ποια είναι η μοναδική και μεγάλη μου αδυναμία :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:



                  Για σενα αγαπημενε μου δεν εχω τραγουδακι.
    Για σενα εχω εμενα.
 

Συνημμένα

  • P3260080.jpg
    P3260080.jpg
    99,2 KB · Εμφανίσεις: 17
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom