Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Εγω  ουτε με τιs ...παλιεs δεν εχω χορτασει ακομα!!!!!!!!!!!! Αμα στειλει κι αλλεs παω ντουγρου για αγορα ...νεαs οθονηs!!
Ηρεμα με την οθονη μας χρειαζεται  :pipa2: :pipa2:  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ευακι λαιφ καλο βραδυ
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Eσυ κοριτσαρα μου το ξερω σιγουρα πωs δεν θελειs...........Αυτοs ομωs τοχε σκοπο ζωηs........αλλα δεν τουκατσε που λενε
Με το που θα σε δει "εξοπλισμενη"  με τουs.............S300 !!!!!!!!!!!!!   θα  αφορισει τα ρασα!!!!!!!!!


Κι αν με δει ετσι ????? χωρις τους s300???? :think: :think: :think:
 

Συνημμένα

  • ela dynata mwro moy.JPG
    ela dynata mwro moy.JPG
    22,8 KB · Εμφανίσεις: 76

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Κι αν με δει ετσι ????? χωρις τους s300???? :think: :think: :think:


E τοτε θα πει με μια φωνη........."συνεταξαμην  με την Ευαρα"    και θα ......πεσει στο πεδιο τηs τιμηs υπερ τηs αγαλιασεωs ψυχηs και σωματοs.................Aμην !!!!!!!!!
Εγω παντωs  δεν θα προλαβω ουτε καν να ..φωναξω ........Με γεματο στομα δεν μιλαω ποτε!!!!!!
 

gamiasolwn

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2009
Μηνύματα
83
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά το σπιτάκι που αναφέρεται το thread τραβελόσπιτο είναι?
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
E τοτε θα πει με μια φωνη........."συνεταξαμην  με την Ευαρα"     και θα ......πεσει στο πεδιο τηs τιμηs υπερ τηs αγαλιασεωs ψυχηs και σωματοs.................Aμην !!!!!!!!!
Εγω παντωs  δεν θα προλαβω ουτε καν να ..φωναξω ........Με γεματο στομα δεν μιλαω ποτε!!!!!!


Μωρό μου σορυ που αργώ να σου απαντήσω αλλά τρέχω η γυναίκα με  τα αχόρταγα γατάκια ,,,, :knockinb: :knockinb:
Σε σκέφτομαι με γεμάτο στόμα και κα,…ω. :tits2: Μην κοιτάς  που είμαι μικρή δροσερή και ναζιάρα γατούλα :boobies: :boobies: , Απλά με φτιάχνει η ιδέα του αεροδιαδρόμου  και εσύ να κάνεις το air bus s380 που προσγειώνετε με δύναμη και φόρα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Μωρό μου σορυ που αργώ να σου απαντήσω αλλά τρέχω η γυναίκα με  τα αχόρταγα γατάκια ,,,, :knockinb: :knockinb:
Σε σκέφτομαι με γεμάτο στόμα και κα,…ω. :tits2: Μην κοιτάς  που είμαι μικρή δροσερή και ναζιάρα γατούλα :boobies: :boobies: , Απλά με φτιάχνει η ιδέα του αεροδιαδρόμου  και εσύ να κάνεις το air bus s380 που προσγειώνετε με δύναμη και φόρα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Δεν τα αδικω τα....αχορταγα γατακια.........κι εγω τετοιο ειμαι!!!!!!!!!!!
Ε οχι και να ΜΗΝ κοιταω που εισαι μικρη και δροσερη!!!!  Κοιταω και τιποτα αλλο??????????
Τολεγα εγω.......για παρτη σου θα αλλαξω επαγγελμα.......Κατι σε αεροπλοοια μου βγαινει!!!!!!!!
Βλεπω αεροδρομιο  και τρελαινομαι
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Δεν τα αδικω τα....αχορταγα γατακια.........κι εγω τετοιο ειμαι!!!!!!!!!!!
Ε οχι και να ΜΗΝ κοιταω που εισαι μικρη και δροσερη!!!!  Κοιταω και τιποτα αλλο??????????
Τολεγα εγω.......για παρτη σου θα αλλαξω επαγγελμα.......Κατι σε αεροπλοοια μου βγαινει!!!!!!!!
Βλεπω αεροδρομιο  και τρελαινομαι


Και εγώ μωρό μου για πάρτη σου θα παρατήσω το επάγγελμα μου και θα ασχολούμαι μονό για σένα  και με εσένα :rockon: ,, Θα γίνω δούλα και κυρά :lheel: , θα σε σιδερώνω θα σε πλένω  θα σου μαγειρεύω και θα σου κάθομαι …. :grin: :grin: :grin: ;) ;) ;) ;) :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Βλεπω πιλοτο και τρελαινομαι :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
Μαρουλοτεκναρε μου εχω και για σενα μια φωτο που σου αρεσει :-* :-*  ειναι στον πινακα του Μ-ουνε ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
ωχ παναγια μου,ωχ χριστε μου,τι βλεπουν τα ματακια μου,παναγια μου ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΜΟΥ.....ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!!!!!
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
της πιεσεως η του Ζαχαρου καλε μου ??????????? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
του ζαχαρου,της καρδιας,της πιεσης....ΟΛΑ!!!!!! εισαι ΑΡΡΩΣΤΕΙΑ!!!!! το 166 γρηγορα!!!!!! θα παθω εγκεφαλικο και θα εχεις τυψεις!!!! :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
του ζαχαρου,της καρδιας,της πιεσης....ΟΛΑ!!!!!! εισαι ΑΡΡΩΣΤΕΙΑ!!!!! το 166 γρηγορα!!!!!! θα παθω εγκεφαλικο και θα εχεις τυψεις!!!! :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:



Οχι μωρο μου το 166 θα αργησει ,, θα σε παω εγω η ιδια  :2funny: :2funny: :2funny: διαλεξε Νοσοκομειο αλλα λιγο αργοτερα γιατη τωρα Βλεπουν τον Σακη και βλεπω αμα σε παω να δεις τον Αγιο Πετρακι :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom