Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Τη φωτογραφία της Εύας εννοώ που σου την αφιερώνει!!!


Μαρουλοτεκναρε μου εχω και για σενα μια φωτο που σου αρεσει :-* :-*  ειναι στον πινακα του Μ-ουνε ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

Συνημμένα

  • Maroylokipos Mone.JPG
    Maroylokipos Mone.JPG
    121 KB · Εμφανίσεις: 18

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Αιλουροι μα τι αιλουροι με κατι μου...νιχια ναααααααααααααααααα

Εχει βγαλει και το Ευακι τα....αντιαεροπορικα σε πληρη διαταξη!!!!!!!!!!!!
Νοιωθω σαν Στουκαs που το .....καταριπτουν!!!!!!!!!!!!!!
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Εχει βγαλει και το Ευακι τα....αντιαεροπορικα σε πληρη διαταξη!!!!!!!!!!!!
Νοιωθω σαν Στουκαs που το .....καταριπτουν!!!!!!!!!!!!!!



Πάντα ετοιμοπόλεμη είμαι η γυναικα  :rockon: :rockon: την έφαγα την Μπουμπουλινα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Εχει βγαλει και το Ευακι τα....αντιαεροπορικα σε πληρη διαταξη!!!!!!!!!!!!
Νοιωθω σαν Στουκαs που το .....καταριπτουν!!!!!!!!!!!!!!
Τι αντιαεροπορικα αυτα πατριοτ ειναι  :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Πάντα ετοιμοπόλεμη είμαι η γυναικα  :rockon: :rockon: την έφαγα την Μπουμπουλινα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Παει κι η Μπουμπουλινα ,  παει και το μυαλο μου , παει και το πουλι μου παει παει παει!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Αυτα ειναι ΟΠΛΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!     Δεν σκοτωνουνε  αλλα προκαλουνε μεγαλη ζημια!!!!!!!!!
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Και που να δεις που τα προσγειώνω εγώ τα αντιαεροπορικά μωρό μου  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
Καταλαβαινω καταλαβαινω...........δεν θα μενει ιχνοs απο τα  αεροπλανα!!!!!!  Εξαφανισμενα θαναι στο Τριγωνο τηs Κολασεωs
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Καταλαβαινω καταλαβαινω...........δεν θα μενει ιχνοs απο τα  αεροπλανα!!!!!!   Εξαφανισμενα θαναι στο Τριγωνο τηs Κολασεωs



Αν το θέτεις έτσι , ναι τότε θέλω πολύ κολασμένους  πιλότους μωρό μου  :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • niaooooy.JPG
    niaooooy.JPG
    49,7 KB · Εμφανίσεις: 15

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Και που να δεις που τα προσγειώνω εγώ τα αντιαεροπορικά μωρό μου  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
Στην κεντρικη αεροπορικη  βαση ακριβως επανω στην κεραια :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Παντα αρωματισμενο και υγρο μωρο μου  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Για πολυ πολυ πολυ γλυψιμο και τρελο ρουφηγμα  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Μα ποιος σου είπε αγάπη μου ότι θέλω να αγιάσει  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Eσυ κοριτσαρα μου το ξερω σιγουρα πωs δεν θελειs...........Αυτοs ομωs τοχε σκοπο ζωηs........αλλα δεν τουκατσε που λενε
Με το που θα σε δει "εξοπλισμενη"  με τουs.............S300 !!!!!!!!!!!!!   θα  αφορισει τα ρασα!!!!!!!!!
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Παντως εγω θα αγιασω με εκεινες τις παλιες φωτο :think:,στειλε νεα σειρα φωτο αν θελης μηπως κολαστο

Εγω  ουτε με τιs ...παλιεs δεν εχω χορτασει ακομα!!!!!!!!!!!! Αμα στειλει κι αλλεs παω ντουγρου για αγορα ...νεαs οθονηs!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom