Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
       Καλησπερα αστοργε πατερα  :2funny:
    Με ποσες γατουλες ζευγαρωσες βρε χθες και ποσα γατακια θα φωναζουν μπαμπα αυριο?????Θα γεμισει ολη η βορειος ελλαδα γατακια θα τρεχεις και δεν θα φτανεις :2funny: :2funny: :2funny:
   :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
Οι γατες και τα γατακια :-* :-* :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • 100_1719.jpg
    100_1719.jpg
    132,2 KB · Εμφανίσεις: 69
  • available_kittens 4 gatakia.jpg
    available_kittens 4 gatakia.jpg
    21,3 KB · Εμφανίσεις: 16

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
                   Για σενα αγαπημενε μου δεν εχω τραγουδακι.
    Για σενα εχω εμενα.



Χαχαχαχαχαχαχαχαχα καλε και το αλλο που ελεγες με της ξανθιες  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ψευδετε Μαρουλοτεκναρε καθε πρωι που ξυπναει σου αφιερωνη τραγουδια στον  Δρομος Φ.Μ συνεχεια αφου ο λογαριασμος της στο κηνητο ξεπερναει τα 500 ευρω τον μηνα μονο και μονο απο της αφιερωσεις που σου κανη , αλλα ειναι ντροπαλι κοπελα και δεν στο λεει  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
Συνχωραμε αφεντρα Μαριαννα που το ειπα  :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:
 

Επισκέπτης
καλησπερα σε ολους και ολες  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
Μαριαννα ντουβλη βρετου απο Δευτερα αν δεν μου παρεις το συγκεκριμενο τραγουδι για να εργαζομε στο μαγαζι σου θα ζητησω την απολυση μου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Βαλε τερμα τα ηχεια σου και ακουσετο σκεψου πως θα βγενω στο σαλονι ΝΙΑΟΥ ΝΙΑΟΥ  :2funny: :2funny:



    Θα τοχεις ευαρα μου αν αυτο σε κανει χαρουμενη :grin:  Αλωστε δεν χαλας το χατηρι σε ενα φαβορι της δουλειας? :knockinb: :knockinb: :knockinb: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
     Θα τοχεις ευαρα μου αν αυτο σε κανει χαρουμενη :grin:   Αλωστε δεν χαλας το χατηρι σε ενα φαβορι της δουλειας? :knockinb: :knockinb: :knockinb: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Σας ευχαριστω πολυ αφεντρα Μαριαννα Ντουβλη Βρετου Μαμαλακι νυν Μαρουλοτεκναριδου  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
Αχ τι οντισιον ηταν αυτη εχθαις  :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Μμμμμμ μια χαρα ηταν  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
Αφου σημερα πεταω η γυναικα  :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2:




          Εσυ πετας και εγω περιμενω.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             
                                                                                                                                                                   
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
          Εσυ πετας και εγω περιμενω.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             
                                                                                                                                                                     



Αχ μετα απο αυτο δεν μπωρο να μην το πω ,,,,,, :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Αντι να γυνει ο Μαρουλιας χαλι τελικα εγυνες εσυ αφου σε αφησε και εγκυος γυναικα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Πρεπη να σε εκπαιδευσω αντι να πιανης το τιμονι πιανης συνεχως τον ΛΕΒΙΕ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Αχ αυτος ο λεβιες μωρο μου με τρελενη  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Και ειδικα αν εχει μονο δυο ταχυτητες  ;) ;) Την Οπισθεν και την μπρος  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10


Μην γελας Πνεξυπνε Μαρουλοτεκναρε γιατη οταν ηταν να χωρησουμε θυμασε τι μου εκανες για να λυτροθεις και να πας στην Νυν ΜαρουλοΜαριαννα  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) Και οχι μονο σε καθε αλλαγη καιρου ποναει το κοκαλακη μου αλλα ακομα πληρωνο και το αμαξη που επεσα απανω του  ;) ;) ;) ;) ετσι για να θυμασε τι μου εκανες ΔΕΣ



 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Αχ αυτος ο λεβιες μωρο μου με τρελενη  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Και ειδικα αν εχει μονο δυο ταχυτητες  ;) ;) Την Οπισθεν και την μπρος  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Οχι εισαι λαθος εδω ολες οι ταχυτητες χρειαζονται,αργη γρηγορη, αγρια  :think: :think: τι λες
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Μην γελας Πνεξυπνε Μαρουλοτεκναρε γιατη οταν ηταν να χωρησουμε θυμασε τι μου εκανες για να λυτροθεις και να πας στην Νυν ΜαρουλοΜαριαννα  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) Και οχι μονο σε καθε αλλαγη καιρου ποναει το κοκαλακη μου αλλα ακομα πληρωνο και το αμαξη που επεσα απανω του  ;) ;) ;) ;) ετσι για να θυμασε τι μου εκανες ΔΕΣ



Ωραιο πολυ γελιο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom