Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (4 μέλη και 15 επισκέπτες)

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Ναι μωρό μου θα σου στείλω το βιογραφικό μου , αν και θα προτιμούσα να μην είμαι τελείως γυμνή στην δουλειά ,,,,,,, :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ωραιο βιογραφικο ενταξη προσλαμβανεσε,ενταξη να μην εισαι τελειως γυμνη ενα ρουχαλακι νομιζω ειναι καλα  :think: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Δεν είπα ομορφιά μου πως είσαι εύκολη... ίσα-ίσα γι'αυτό και μ'αρέσεις. Απλά μιας και σε απέλυσε το άκαρδο το αφεντικό σου είπα να σου δώσω την ευκαιρία μιας και το κατέχεις να βγάλεις με την τέχνη του σιδερώματος μερικά λεφτά... και γω φυσικά να έχω καθαρά και σιδερωμένα πουκάμισα για κανένα μηνα... :2funny: :2funny:


Καλέ πως δεν την κατέχω την τέχνη του σιδερώματος ?????? την κατέχω και την παρά κατέχω :rockon: , είμαι από της πρώτες στο σιδέρωμα …………. :rockon: :rockon: :rockon:
Άσε που μπορείς να πάρεις συστάσεις  από τον Μαρουλοτεκναρο ,,,,, :2funny: :2funny:
Ήμουν και είμαι η πρώτη ……….. :rockon: :rockon:
Και στο μαγείρεμα βεβαία δεν το συζητάμε , να δεις που του έκανα κεφτεδακια από βούβαλο , έγλυφε και το πιάτο ,
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Καλέ πως δεν την κατέχω την τέχνη του σιδερώματος ?????? την κατέχω και την παρά κατέχω :rockon: , είμαι από της πρώτες στο σιδέρωμα …………. :rockon: :rockon: :rockon:
Άσε που μπορείς να πάρεις συστάσεις  από τον Μαρουλοτεκναρο ,,,,, :2funny: :2funny:
Ήμουν και είμαι η πρώτη ……….. :rockon: :rockon:
Και στο μαγείρεμα βεβαία δεν το συζητάμε , να δεις που του έκανα κεφτεδακια από βούβαλο , έγλυφε και το πιάτο ,
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Μμμμμμμμ!!!! Ο αγαπημένος μεζές κάθε Ινδιάνου!!!
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Μμμμμμμμ!!!! Ο αγαπημένος μεζές κάθε Ινδιάνου!!!



Είμαι  σίγουρη ότι θα σου άρεσαν τα κεφτεδακια από βούβαλο :2funny: , αλλά επειδή ο κυνηγός μας δεν είναι εν ζωή πια  :'( :'(, δυστυχώς δεν μπορώ να βρω :tickedoff: , σήμερα βολεύεσαι με μια μερίδα γεμιστά που φτιάχνω ?????? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :tits2: :tits2: :tits2:
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Είμαι  σίγουρη ότι θα σου άρεσαν τα κεφτεδακια από βούβαλο :2funny: , αλλά επειδή ο κυνηγός μας δεν είναι εν ζωή πια  :'( :'(, δυστυχώς δεν μπορώ να βρω :tickedoff: , σήμερα βολεύεσαι με μια μερίδα γεμιστά που φτιάχνω ?????? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :tits2: :tits2: :tits2:
Κιμά έχουν μέσα? Α! και τρώω μόνο ντομάτα όχι πιπεριές... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Είμαι  σίγουρη ότι θα σου άρεσαν τα κεφτεδακια από βούβαλο :2funny: , αλλά επειδή ο κυνηγός μας δεν είναι εν ζωή πια  :'( :'(, δυστυχώς δεν μπορώ να βρω :tickedoff: , σήμερα βολεύεσαι με μια μερίδα γεμιστά που φτιάχνω ?????? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :tits2: :tits2: :tits2:
Ο κυνηγος πηγε για τον βουβαλο και τελικα ο βουβαλος εφαγε τον κυνηγο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Τα γεμιστα σκετα ειναι η με κιμα
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Ωραιο βιογραφικο ενταξη προσλαμβανεσε,ενταξη να μην εισαι τελειως γυμνη ενα ρουχαλακι νομιζω ειναι καλα  :think: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:




Μα για ένα λέω κι εγώ μωρό μου :boobies: , τι θα φόραγα  η γυναικά  :think:?? την ντουλάπα ολόκληρη  :helpplea:????? απαπαπαπαπαπαπαπα άσε που με πιάνουν και η ζέστες και δεν μπορώ έχω εξάψεις  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Κιμά έχουν μέσα? Α! και τρώω μόνο ντομάτα όχι πιπεριές... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:


Όχι μωρό μου  είναι ορφανά  τα γεμιστά μου ,,, βεβαία και ντομάτες και πιπεριές και κολοκυθάκια  και μελιτζάνες ………
Αλλά πάντα φρέσκα …….. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Μα για ένα λέω κι εγώ μωρό μου :boobies: , τι θα φόραγα  η γυναικά  :think:?? την ντουλάπα ολόκληρη  :helpplea:????? απαπαπαπαπαπαπαπα άσε που με πιάνουν και η ζέστες και δεν μπορώ έχω εξάψεις  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ε οχι και την ντουλαπα δεν ειμαστε στην σιβηρια :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Εξαψεις γιατι βρισκεσε στην εμμηνοπαυση  :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2:
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Όχι μωρό μου  είναι ορφανά  τα γεμιστά μου ,,, βεβαία και ντομάτες και πιπεριές και κολοκυθάκια  και μελιτζάνες ………
Αλλά πάντα φρέσκα …….. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Άντε για σένα να τον κάνω γαργάρα τον κιμά... φύλαξε μου 4 ντομάτες ξεροψημένες αν είναι εύκολο σε παρακαλώ σε ένα ταπεράκι να περάσω να τα πάρω  :boobies: :boobies: :boobies: γιατι μ'εχει κόψει η λόρδα τον Αριστογατούλη.... :2funny: :2funny:
Σνιάρφ!!!!!! :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Ναι μωρό μου θα σου στείλω το βιογραφικό μου , αν και θα προτιμούσα να μην είμαι τελείως γυμνή στην δουλειά ,,,,,,, :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Διάβασα το βιογραφικό σου και με εντυπωσίασε η πλούσια εμπειρία σου στα κοινωνικά θέματα :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :2on1: :2on1: :2on1: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.444
Κριτικές
61
Like
42.591
Πόντοι
22.785
:s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:
για να μορφοθομεν ολιγον τι
 

Συνημμένα

  • Steinlein-chatnoir.jpg
    Steinlein-chatnoir.jpg
    6,6 KB · Εμφανίσεις: 15

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Εδώ και αρκετό καιρό δεν το είχες πάρει χαμπάρι ??????
Απλως το εγραψα για τις εξαψεις
Αγαπη μου γλυκια το ξερο πολυ καλα,εδω και πολυ καιρο ειχα διαδαση τις πρωτες σελιδες και το ονομα που ειχες,και δεν θυμαμαι αν στο ξαναηπα πολυ ΓΕΝΑΙΑ αποφαση που πηρες για την αλαγη ..... μπραβο σου
 

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
154
Πόντοι
16
καλε evaki niaou niaou!! :rockon: :rockon:
τι μερες να περασω για να κανοθμε παρεα? :knockinb: :dancing:
 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
Ναι μωρό μου θα σου στείλω το βιογραφικό μου , αν και θα προτιμούσα να μην είμαι τελείως γυμνή στην δουλειά ,,,,,,, :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Λοιπόν Ευα σε προσλαμβάνω στο πούλμαν που δουλεύω σαν Βοηθό με 1500 Ευρώ πρώτο μισθό. Δέχεσαι? Τα καθήκοντα΄σου είναι να με ξεκουράζεις μετά απο την οδήγηση και να εξυπηρετείς τους επιβάτες προσφέροντας καφέ κλπ.
Περιμένω απαντησή σου!!!
:bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Απλως το εγραψα για τις εξαψεις
Αγαπη μου γλυκια το ξερο πολυ καλα,εδω και πολυ καιρο ειχα διαδαση τις πρωτες σελιδες και το ονομα που ειχες,και δεν θυμαμαι αν στο ξαναηπα πολυ ΓΕΝΑΙΑ αποφαση που πηρες για την αλαγη ..... μπραβο σου



Καλημέρα γαταρε του διαδικτύου :boobies: :boobies: :boobies: . καλά είσαι ????? :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom