Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Μην μου φοβάσαι αγαπούλα μου , θα σου έχω εγώ το μηχανάκι για το ζάχαρο δίπλα και της ταινίες  και θα σου παίρνω το ζάχαρο ανά μια ώρα …. Είναι μια ευγενική χορηγία του Μαρουλοτεκναρου Α.Ε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ευκαιρία να δω αν είναι και ληγμένο , γιατι  απ αυτόν όλα να τα περιμένεις  :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2:
Αρωστησα η πιεση ανεβηκε(στον αφαλο εφτασε)το ζαχαρο στο κοκινο το ματι θολωσε, θελω επειγωντος ΝΟΣΟΚΟΜΑ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:για να μετρηση την πιεση :pipa1:για να ξεθολωση το ματι  :knockinb:και να κατεβη το ζαχαρο  :pipa2:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Αρωστησα η πιεση ανεβηκε(στον αφαλο εφτασε)το ζαχαρο στο κοκινο το ματι θολωσε, θελω επειγωντος ΝΟΣΟΚΟΜΑ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:για να μετρηση την πιεση :pipa1:για να ξεθολωση το ματι  :knockinb:και να κατεβη το ζαχαρο  :pipa2:

Ωχ βρε Γιωργη............Ουτε με το....κουριερ  δεν σε προλαβαινουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Απ αυτο το....ζαχαρο δεν κινδυνευει ο οργανισμοs κοριτσι μου.........Δεν πεθανε κανειs απ αυτο........μαλλον ανασταση κανει!!!!!!!!!!!!!
Βρε τον Μαρουλοτεκναρο  χαχαχαχαα   τα αφηνει ληγμενα ????????



:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Τι σου κάνανε μωρό μου και ξύπνησες άσχημα και έβαλες την στολή του κακού και ειδικά σήμερα ??????

1ον(Εξάλλου τους τρόπους μου τους έχω πάντα στο πορτοφόλι μου για να μην τους ξεχνάω...)

Τι εννοείς με αυτό ???? διότι είμαι λίγο Ξανθιά :think: :think: :think:
Αυτό είναι το κακό πως δεν μου κάναν τίποτα  ;) ;) ;) ;) ;) ;) :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

Δεν εννοώ τίποτα γλυκιά ξανθιά ύπαρξη  :smitten:... χούμορ κάνω.... ή έστω προσπαθώ Σνιφ!!!!!
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Αρωστησα η πιεση ανεβηκε(στον αφαλο εφτασε)το ζαχαρο στο κοκινο το ματι θολωσε, θελω επειγωντος ΝΟΣΟΚΟΜΑ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:για να μετρηση την πιεση :pipa1:για να ξεθολωση το ματι  :knockinb:και να κατεβη το ζαχαρο  :pipa2:


 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Ωχ βρε Γιωργη............Ουτε με το....κουριερ  δεν σε προλαβαινουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!
Οταν εχω δουλεια αργω πολυ να απαντησω το κανω παραθεση και μετα απο μιση ωρα απαντω,και οταν εχω λιγη δουλεια τρεχοντας απαντω
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Οταν εχω δουλεια αργω πολυ να απαντησω το κανω παραθεση και μετα απο μιση ωρα απαντω,και οταν εχω λιγη δουλεια τρεχοντας απανυω
Εγω θα ζητησω απο το Ευακι να εχει μπολικο νερο οταν θα παω.............Διψαω πολυ μετα........!!!!!!!!!!!........
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Εγω θα ζητησω απο το Ευακι να εχει μπολικο νερο οταν θα παω.............Διψαω πολυ μετα........!!!!!!!!!!!........
Τοσα υγρα θα ρουφηξης θες και νερο απο πανω,νερο αμα θες μονο με το λαστιχο για ενα καλο βρεξιμο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Τοσα υγρα θα ρουφηξης θες και νερο απο πανω,νερο αμα θες μονο με το λαστιχο για ενα καλο βρεξιμο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Μην ξεχναs ομωs και ποσα θα με κανουν να χασω ε?????????........Συν τον ιδρωτα  τοση παλη θα γινει........
Θα τηs πω να βαλει το κλιματιστικο ναρθουμε στα ισα μαs!!!!!!!!!!!!
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Μην ξεχναs ομωs και ποσα θα με κανουν να χασω ε?????????........Συν τον ιδρωτα  τοση παλη θα γινει........
Θα τηs πω να βαλει το κλιματιστικο ναρθουμε στα ισα μαs!!!!!!!!!!!!
Εσυ παλι εκει κολησες με το κρεβατι,μεσα στο μπανιο και το νερο να τρεχη απο πανω  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Εγω θα ζητησω απο το Ευακι να εχει μπολικο νερο οταν θα παω.............Διψαω πολυ μετα........!!!!!!!!!!!........



Μην μου στεναχωριέσαι ματάκια μου  θα σου πάρω εγώ μια σειρά από νεράκια εμφιαλωμένο  και θα είναι και  <<GarGaro>> :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Μην μου στεναχωριέσαι ματάκια μου  θα σου πάρω εγώ μια σειρά από νεράκια εμφιαλωμένο  και θα είναι και  <<GarGaro>> :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ετσι ετσι.........να αναπληρωσω τα ποταμια των υγρων που θα μου παρειs............Γιατι δεν ευχαριστιεμαι μονο με μια φορα
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Ετσι ετσι.........να αναπληρωσω τα ποταμια των υγρων που θα μου παρειs............Γιατι δεν ευχαριστιεμαι μονο με μια φορα



Και ποιος σου είπε εσένα ότι εγώ το ευχαριστιέμαι μονό με μια φορά???? :think: :think:
Θα( Χύσης ))πολύ ιδρώτα μωρό μου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Και ποιος σου είπε εσένα ότι εγώ το ευχαριστιέμαι μονό με μια φορά???? :think: :think:
Θα( Χύσης ))πολύ ιδρώτα μωρό μου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum:
Μηπως ειναι και κανενας που το ευχαριστιεται με μια φορα μονο φευγω και εγω παω να ιδρωσο  :pipa1: :knockinb:
Ευακι λαιφ καλο βραδυ
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Μηπως ειναι και κανενας που το ευχαριστιεται με μια φορα μονο φευγω και εγω παω να ιδρωσο  :pipa1: :knockinb:
Ευακι λαιφ καλο βραδυ

Αντε καλο βραδυ και θα σ ενημερωσουνε για μενα.............εγω θα ειμαι κλινηρηs μετα την μαχη!!!!!!!!!!!!!
 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
παιδες καλησπέρα
ξέρει κανείς ποια κοπέλα δουλέυει αύριο πρωι ή απόγευμα? εννοω Μαριάνα ή Ευα?
ευχαριστώ
 

Επισκέπτης
παιδες καλησπέρα
ξέρει κανείς ποια κοπέλα δουλέυει αύριο πρωι ή απόγευμα? εννοω Μαριάνα ή Ευα?
ευχαριστώ

        Αυριο πρωι ειναι η μυρτω και απογευμα η ελενα :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
  Παρασκευη δεν εργαζεται ουτε η ευα ουτε εγω :-* :-* :-*
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom