Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (4 μέλη και 13 επισκέπτες)

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
        Αυριο πρωι ειναι η μυρτω και απογευμα η ελενα :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
  Παρασκευη δεν εργαζεται ουτε η ευα ουτε εγω :-* :-* :-*
καλησπέρα μαριανάκι καλά εισαι?
σε ευχαριστώ για την αμεση απάντηση. πότε δουλεύετε εσε'ις?
θα ήθελα να τα ξαναπούμε
φιλάκια
:smitten: :smitten: :smitten:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Δεν ήταν για τα αγγλικά ξανθιά γαλή!! Αν δε με απατά η μνήμη μου, ήταν γιατί προσπάθησες να με παρασύρεις στο σπίτι σου για να σε μάθω, δήθεν τάχα μου, πως να μετράς μεχρι το 10 χωρίς να χρησιμοποιείς τα δάκτυλά σου!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Καλημέρα σε όλους  :rockon: :rockon:, καλημέρα Μαρουλομπουμπουκακι  ελπίζω να είσαι καλά γλυκέ μου  :boobies: :boobies:,  Τώρα όσο για το αν προσπάθησα να σε ξελογιάσω για να με μάθεις να μετράω ως το 10 χωρίς τα δαχτυλάκια μου έχεις άδικο :'( :'(, Εκείνη η καταραμένη μέρα ήταν όταν είχα γράψει το βιβλίο μου το καινούργιο πώς να δηλητηριάσετε τον καλών σας  ;) ;), , , το οποίο η Μαριάννα Ντουβλη Βρετου Μαμαλακι κλπ κλπ κλπ δεν άντεξε που ήμουν τόσο έξυπνη απ αυτήν και έπιασε το μαλλί της κότσο επειδή είχε σκοπό πέρα από τα χέρια της να χρησιμοποίηση και την κοτσίδα της ως μαστίγιο και να με μαστίγωση βάναυσα :headbang: , αλλά ευτυχώς προλάβανε η γεροδεμένοι μπρατσαραδες  που ήταν δίπλα μου και την απομακρινανε :dancing: , και όπως είδες είμαι κυρία :dancing: , δεν της έκανα μήνυση για ξυλοδαρμό  :rockon:, ειδές τι λάγνο βλέμμα είχε και πως κοίταζε σαν ξερολουκουμο τον μπράβο που την πήγε μέχρι την τουαλέτα γιατί αμφιβάλω αν την πήγε έξω :tickedoff: ,,, Η παλιό Λυσσάρα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Καλημέρα σε όλους  :rockon: :rockon:, καλημέρα Μαρουλομπουμπουκακι  ελπίζω να είσαι καλά γλυκέ μου  :boobies: :boobies:,  Τώρα όσο για το αν προσπάθησα να σε ξελογιάσω για να με μάθεις να μετράω ως το 10 χωρίς τα δαχτυλάκια μου έχεις άδικο :'( :'(, Εκείνη η καταραμένη μέρα ήταν όταν είχα γράψει το βιβλίο μου το καινούργιο πώς να δηλητηριάσετε τον καλών σας  ;) ;), , , το οποίο η Μαριάννα Ντουβλη Βρετου Μαμαλακι κλπ κλπ κλπ δεν άντεξε που ήμουν τόσο έξυπνη απ αυτήν και έπιασε το μαλλί της κότσο επειδή είχε σκοπό πέρα από τα χέρια της να χρησιμοποίηση και την κοτσίδα της ως μαστίγιο και να με μαστίγωση βάναυσα :headbang: , αλλά ευτυχώς προλάβανε η γεροδεμένοι μπρατσαραδες  που ήταν δίπλα μου και την απομακρινανε :dancing: , και όπως είδες είμαι κυρία :dancing: , δεν της έκανα μήνυση για ξυλοδαρμό  :rockon:, ειδές τι λάγνο βλέμμα είχε και πως κοίταζε σαν ξερολουκουμο τον μπράβο που την πήγε μέχρι την τουαλέτα γιατί αμφιβάλω αν την πήγε έξω :tickedoff: ,,, Η παλιό Λυσσάρα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Καλημέρα Εύα. Καλά είμαι ή μάλλον καλύτερα!!! Καλά έκανες που δεν της έκανες μήνυση γιατί μερικοι δικαστές, όπως όλοι γνωρίζουμε, βγάζουν απαλλακτικές αποφάσεις αρκεί να αμοιφθούν ανάλογα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: 
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Καλημέρα Εύα. Καλά είμαι ή μάλλον καλύτερα!!! Καλά έκανες που δεν της έκανες μήνυση γιατί μερικοι δικαστές, όπως όλοι γνωρίζουμε, βγάζουν απαλλακτικές αποφάσεις αρκεί να αμοιφθούν ανάλογα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: 



Μαρουλομπουμπουκο συγουρα εισαι καλα  :think:??? δεν ξέρω αλλά κάτι μου λέει ότι δεν είσαι και στα καλυτέρα σου :rolleyes: :rolleyes: …….. Ίσως να απατάμε  :boobies:, αλλά …… :think: :think: :think: :think:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Καλημερα Ευα  :-* :-* :-*
Καλημερα και στην υπολοιπη παρεα
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Μαρουλομπουμπουκο συγουρα εισαι καλα  :think:??? δεν ξέρω αλλά κάτι μου λέει ότι δεν είσαι και στα καλυτέρα σου :rolleyes: :rolleyes: …….. Ίσως να απατάμε  :boobies:, αλλά …… :think: :think: :think: :think:

Καλά είμαι, μην ανησυχείς!!! Απλούστατα είχα πονοκέφαλο  :P :P :P :P :P όλη μερα χθες αλλά μου πέρασε. :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Καλημερα Ευα  :-* :-* :-*
Καλημερα και στην υπολοιπη παρεα




Καλημέρα  Γιώργο μου , :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
Καλά είσαι μωρό μου ????? :boobies:
Εγώ είμαι πολύ στεναχωρημένη   :'(διότι το αφεντικό μου με απέλυσε  , Εμένα μια δύστυχη Γαλή αχ νιαου νιαου νιαου  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
Και χωρίς λόγω δηλαδή όχι τίποτα άλλο διάβασε το άρθρο να δεις έχω άδικο :think: :think:  
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Προσοχή λοιπόν στις γραμματείς και φαρισαίες (δίκαιο λοιπόν είχε ο Ιησούς Χριστός)!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Καλημέρα  Γιώργο μου , :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
Καλά είσαι μωρό μου ????? :boobies:
Εγώ είμαι πολύ στεναχωρημένη   :'(διότι το αφεντικό μου με απέλυσε  , Εμένα μια δύστυχη Γαλή αχ νιαου νιαου νιαου  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
Και χωρίς λόγω δηλαδή όχι τίποτα άλλο διάβασε το άρθρο να δεις έχω άδικο :think: :think:  
Καλα ειμαι
Ε αυτα τα αφεντικα τι κανουν συνεχως να χουφτωνουν τις δυστηχες υπαλληλους θελουνε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:





















αλλα μην διαβαζεις ερωτικες ιστοριες  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Προσοχή λοιπόν στις γραμματείς και φαρισαίες (δίκαιο λοιπόν είχε ο Ιησούς Χριστός)!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Αφού το λες έτσι κακιε άντρα τότε τέρμα, δεν σου ξανά σιδερώνω ρούχα ,  , :tickedoff:
Άλλος για σιδέρωμα ??????????  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

Συνημμένα

  • funnyphotos-(4)-700569.jpg
    funnyphotos-(4)-700569.jpg
    50,2 KB · Εμφανίσεις: 10

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10



Αγαπητέ μου ινδιανουλι ειδές τι τραβαω :'( :'( ???? η  δόλια… με το ατμοσιδερο  ήμουν με τον Μαρούλια που στο ινδιάνικο του όνομα λεγόταν (χνουδωτό Λαγοπόδαρο ) :boobies: και ας κάνει τον Κινέζο και δεν το λέει  :sunglasses:. έβαζε κάθε βράδι την στολή του αρχηγού της φυλής και ήθελε  συνεχεία  την πίπα του πολέμου :pipa2: ………. Και μετά από όλα αυτά με πούλησε για μια Μαριάννα Ντουβλη Βρετου κλπ κλπ κλπ
Άτιμη κοινωνία  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Αγαπητέ μου ινδιανουλι ειδές τι τραβαω :'( :'( ???? η  δόλια… με το ατμοσιδερο  ήμουν με τον Μαρούλια που στο ινδιάνικο του όνομα λεγόταν (χνουδωτό Λαγοπόδαρο ) :boobies: και ας κάνει τον Κινέζο και δεν το λέει  :sunglasses:. έβαζε κάθε βράδι την στολή του αρχηγού της φυλής και ήθελε  συνεχεία  την πίπα του πολέμου :pipa2: ………. Και μετά από όλα αυτά με πούλησε για μια Μαριάννα Ντουβλη Βρετου κλπ κλπ κλπ
Άτιμη κοινωνία   :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Έτσι είναι Ευάκι μου Εσύ μωρό μου είσαι και καλή νοικοκυρά και δούλα και κυρά...
Σπανίζουν γυναίκες σαν εσένα σήμερα και όταν θα το καταλάβει θα είναι πια αργά...
Αλήθεια έχω μια στοίβα για σιδέρωμα είσαι????? :grin: :grin: :grin: :grin:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Καλημέρα  Γιώργο μου , :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
Καλά είσαι μωρό μου ????? :boobies:
Εγώ είμαι πολύ στεναχωρημένη   :'(διότι το αφεντικό μου με απέλυσε  , Εμένα μια δύστυχη Γαλή αχ νιαου νιαου νιαου  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
Και χωρίς λόγω δηλαδή όχι τίποτα άλλο διάβασε το άρθρο να δεις έχω άδικο :think: :think:  
Αφου σε απελυσε το αφεντικο σε περνω εγω στην δουλεια  ειμαι καλο αφεντικο,και στην δουλεια με αυτην την ΕΝΔΥΜΑΣΙΑ θα εισαι και θα μου σιδερωνης τα ρουχα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:και αν θελω και κατι αλλο θα το δινης απλοχερα
 

Συνημμένα

  • petrol08.jpg
    petrol08.jpg
    78,1 KB · Εμφανίσεις: 48

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Καλα ειμαι
Ε αυτα τα αφεντικα τι κανουν συνεχως να χουφτωνουν τις δυστηχες υπαλληλους θελουνε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:





















αλλα μην διαβαζεις ερωτικες ιστοριες  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:




Γαταρε μου δεν φταίω εγώ αλλά με ένα αρλεκιν ξεχνιέμαι ……..
:boobies: :tits2:Τι να κάνω η πανέμορφη ?????? :tits2:
Δεν έχω μια ομορφιά ??? ένα νάζι??? Μια τσαχπινιά ??? ένα μπρίο ???? :tits2: :tits2:
Δες στην φωτογραφία μου από την αστυνομική μου ταυτότητα , δεν είμαι μια Κουκλαρα με τα όλα μου ????? :rockon:
Πως του έκανε καρδιά να με απόλυση ???????? :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Έτσι είναι Ευάκι μου Εσύ μωρό μου είσαι και καλή νοικοκυρά και δούλα και κυρά...
Σπανίζουν γυναίκες σαν εσένα σήμερα και όταν θα το καταλάβει θα είναι πια αργά...
Αλήθεια έχω μια στοίβα για σιδέρωμα είσαι????? :grin: :grin: :grin: :grin:



Δεν είμαι τόσο εύκολη όσο νομίζεις Κακιε Ινδιάνε :s&m_2: ……. Οδός αριθμός και ώρα ……. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Δεν είμαι τόσο εύκολη όσο νομίζεις Κακιε Ινδιάνε :s&m_2: ……. Οδός αριθμός και ώρα ……. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Δεν είπα ομορφιά μου πως είσαι εύκολη... ίσα-ίσα γι'αυτό και μ'αρέσεις. Απλά μιας και σε απέλυσε το άκαρδο το αφεντικό σου είπα να σου δώσω την ευκαιρία μιας και το κατέχεις να βγάλεις με την τέχνη του σιδερώματος μερικά λεφτά... και γω φυσικά να έχω καθαρά και σιδερωμένα πουκάμισα για κανένα μηνα... :2funny: :2funny:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Και εμεις δεν ειμαστε ωραια παρεα και στον μαντροτειχο σε περιμενουν οι γαταροι :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • Magasgatos_thumb.jpg
    Magasgatos_thumb.jpg
    23,7 KB · Εμφανίσεις: 39

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Αφου σε απελυσε το αφεντικο σε περνω εγω στην δουλεια  ειμαι καλο αφεντικο,και στην δουλεια με αυτην την ΕΝΔΥΜΑΣΙΑ θα εισαι και θα μου σιδερωνης τα ρουχα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:και αν θελω και κατι αλλο θα το δινης απλοχερα


Ναι μωρό μου θα σου στείλω το βιογραφικό μου , αν και θα προτιμούσα να μην είμαι τελείως γυμνή στην δουλειά ,,,,,,, :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • biografiko.JPG
    biografiko.JPG
    21,1 KB · Εμφανίσεις: 48
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom